Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) beyruth82 válasza fpatrik17 (#348) üzenetére


beyruth82
veterán

Note 6 pro

(#352) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

:W egyre tanácstalanabb vagyok. Nagyon tetszik a tudása és a telefon is. csak hogy egyre több tesztet olvasok a 48mp kapcsolatban. nézek videót és képeket, kezdek elszomorodni . lehet hogy ez sem lesz a befutó telefon. a fő szempont a fotó teljesítménye lenne. és nem a szelfi részére gondolok.
szeretném az előző telefonomat lecserélni.jelenleg honor 3c-t használok. keret max 100.000
két kiszemelt van a mate 20 lite és honor 10 között gondolkozok. sajna döntés képtelen vagyok,a honor- nak elvileg jobb a képalkotása .de mindkettőnek van jó és rossz oldala. bíztam benne hogy a note 7 lesz a befutó. de lehet le kell mondanom róla.
véleményeket szívesen fogadok. vagy esetleg ti milyen telefont javasoltok.

(#353) ati2 válasza nagysandor79 (#352) üzenetére


ati2
őstag

Várd meg a note 7 PRO-t, 2-3 hét és tesztelik :)

(#354) nagysandor79 válasza ati2 (#353) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

Ő mivel tud többet?

(#355) ati2 válasza nagysandor79 (#354) üzenetére


ati2
őstag

Várhatóan: SD660->SD675 és Samu GM1->SONY IMX586
Indiában 12.-én dobják majd piacra a gizchina szerint

(#356) cirkus


cirkus
aktív tag

mikor érkezik a magyar piacra a teló ? hol szereztétek be aki ilyet vett ?

(#357) AxBattler


AxBattler
félisten

Xiaomi Redmi Note 7 review - GSMArena
Jó cucc lett, de a kamera hagy még maga után némi kívánnivalót.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#358) #86973952 válasza AxBattler (#357) üzenetére


#86973952
törölt tag

Érdemes lesz majd megnézni Gcam -mal is a tudását. Gyanítom bőven lesz fejlődés a mókolatlan ROM -os, stock kamerás képekhez viszonyítva.

Persze azt is tudom, hogy ez sokakat nem hoz lázba, mert nem szeretnének mókolni.

[ Szerkesztve ]

(#359) AxBattler válasza #86973952 (#358) üzenetére


AxBattler
félisten

Jó lenne, de többek között én sem szeretnék rútolni, mókolni, szóval meh. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#360) #86973952 válasza AxBattler (#359) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én azt látom amúgy az eddigiek alapján, hogy a Xiaomi szoftvere, feldolgozás, HDR, AI még mindig gyengus. Ettől függetlenül persze vannak jónak mondható fotók is. Illetve ebben a kategóriában még mindig a jobbak között van. Csak kicsit túl lett "marketingelve" a kamera tudása.

Ennél a telefonnál is látok gondokat a fény megfelelő "mérésével". Több helyen is látni kiégett részeket, vagy elmosásokat. Gyanítom pár helyen a megfelelő beállításokat sem találja el. Sok minden manuális beállítás mellett sem korrigálható. Na meg nincs is mindig arra ideje az embernek, hogy keresgélje a megfelelő beállítást.

Nyilván ez a telefon nem járt még a kezemben, csak a tesztek alapján tudom megítélni. De sok Xiaomi -nál van ezzel gond. Ahogy látom ez is hasonló problémákkal küzd.

Ez már lassan megszokott, hogy a Gcam javít azon, amin a Xiaomi nem tud (vagy nem akar?).

Szerk.:
Nekem eddig mindegyik Xiaomi telefonnál mérföldes különbségek voltak a stock app és a Gcam között. Főleg nem teljesen ideális, vagy rosszabb fényviszonyok mellett.

[ Szerkesztve ]

(#361) drag


drag
tag

Nem tudtam megvárni a 7-es megjelenését, beszereztem egy Note 6 Pro-t :Y

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#362) ivógéptanács válasza drag (#361) üzenetére


ivógéptanács
tag

Szrintem jól tetted :) , fém váz, nem műanyag & üveg, gyors, fotóknál pariban van néha még jobb is, videón kicsit gyengébb de még mindig élvezhető, a csillagok háborúja 100.-ik részét meg nyilván nem ezzel fogják forgatni, ja és olcsóbb.

(#363) ati2 válasza #86973952 (#358) üzenetére


ati2
őstag

A Pités xiaomikon már alapból aktív a camera api2, csak a gcam-et kell telepíteni, nem kell root és nyitott BL hozzá.
Redmi Note 7 After 48 Hours - GCam Works! Fake 48MP, Battery Life & Charge times

(#364) #86973952 válasza ati2 (#363) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem mindegyiken. Pl. Mi Max 3.

Illetve várjuk meg a global ROM -ot is.

[ Szerkesztve ]

(#365) AxBattler válasza ati2 (#363) üzenetére


AxBattler
félisten

No, ez jó hír, köszi! :DD :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#366) Kerni62


Kerni62
tag

Sziasztok! Lehet tudni milyen külömbségek lesznek a 7 és a 7PRO között?

[ Szerkesztve ]

(#367) #86973952 válasza Kerni62 (#366) üzenetére


#86973952
törölt tag

Jelenleg ezt tudjuk.

Ezek még nem az "EU barát verziók". Pl. LTE band tekintetében biztos lesz változás.

[ Szerkesztve ]

(#368) Kerni62 válasza #86973952 (#367) üzenetére


Kerni62
tag

Köszönöm

(#369) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nézegettem a youtube teszteket.Szép képeket csinál a telefon, nem gyengén.
Az árára leszek kíváncsi, mert a 64GBos verzió 300 dollár környékén megy, ami ha ideér, lesz vagy 85-90K környékén a telefon. :F Olyan 75Kra tippeltem, de már bizonytalan vagyok.

(#370) korcsillio


korcsillio
őstag

Innen rendelt már valaki?

(#371) Osynho válasza korcsillio (#370) üzenetére


Osynho
addikt

Ohh, global verzió. Ezek szerint nálunk is elérhető lesz nemsokára?

(#372) korcsillio válasza Osynho (#371) üzenetére


korcsillio
őstag

Gondolom...de drágábban...

(#373) mdraco válasza korcsillio (#370) üzenetére


mdraco
őstag

20 nap múlva szállítják csak ki

(#374) Osynho válasza korcsillio (#372) üzenetére


Osynho
addikt

Persze, hogy drágábban, de nem olyan sokkal. Eustock-os árak se szoktak elszállni az eddigi modellek esetében.

(#375) korcsillio


korcsillio
őstag

Itt úgy írják Note 7 12+2mp,a Pro 48+5mp

(#376) Osynho válasza korcsillio (#375) üzenetére


Osynho
addikt

Igen, ezt már több tesztben is kivesézték. A simában is 48-as a szenzor, de "csak" 12 mpixeles képeket lő. Viszont az így megnövelt pixelméret miatt egész jó képek születnek gyengébb fényviszonyok mellett is.

(#377) ivógéptanács


ivógéptanács
tag

90 ropit karcolja és ez még nem globál

(#378) ElDiabloo válasza ivógéptanács (#377) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Geekbuying nem a legjobb kiindulási pont.

[ Szerkesztve ]

(#379) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!

Mennyire megbízható ez az oldal, ismeritek? Ha jól számolom kb 60eFt körül jön ki az ára itt a Note 7-nek, annyit pedig megérne szerintem, csak nem szeretnék valami hamis vacakot kapni.
Gearvita, Redmi Note 4/64Gb

PSN: Nifty_Ghostface

(#380) ati2 válasza Ghostface (#379) üzenetére


ati2
őstag

Ennyiért (kb 64 eFt) itthon is megkapod majd 1-2 hónap múlva, itthoni garival, plusz 20-30 nap mire megjön Kínából.

(#381) Osynho válasza ati2 (#380) üzenetére


Osynho
addikt

Nem értem miért ennyi idő, mire itthon is forgalomba kerül. :((( Nagyon kínlódok a jelenlegi telefonommal, szeretném már cserélni.

(#382) st6969 válasza Osynho (#381) üzenetére


st6969
őstag

Apró, láthatatlan piacocska vagyunk, valahol nagyon távol, azt se tudják, merre is pontosan...Kutyát nem érdekli, hogy mi erre nagyon várunk.

(#383) Ghostface válasza ati2 (#380) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nem annyira sürgős, hogy azonnal megvegyem, de azért 2 hónapig sem szívesen várnék rá. Az meg hogy ugyanennyiért abban nagyon nem vagyok biztos, ismerve a kiskereskedőket...

PSN: Nifty_Ghostface

(#384) winston88


winston88
csendes tag

Hazai webshopokban lehet már kapni a globál verziót. Nekem holnap érkezik meg, írok majd véleményt.

(#385) Ghostface válasza winston88 (#384) üzenetére


Ghostface
senior tag

Hol, linket tudsz adni?

PSN: Nifty_Ghostface

(#386) klaco


klaco
csendes tag

Ma voltam a MI hivatalos boltjában, és nem volt még kiállítva a Note 7. Vicc.
Ellenben nagy akciók vannak. Sok telefon le van értékelve. Így már csak 10%al drágább, mintha máshol venném meg. Vicc.

(#387) winston88 válasza Ghostface (#385) üzenetére


winston88
csendes tag

Én turbadóról rendeltem meg :) de van még pár lehetőség: https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/xiaomi/redmi-note-7-64gb-4gb-ram-p454158867/

(#388) vacs válasza winston88 (#387) üzenetére


vacs
veterán

turbado-nál csak 3/32-es van, azt nem feltétlenül érdemes megvenni szerintem!

Én a 4/64 kéket várom a turbado-nál, nekem a rendes 2 év garancia megér kicsivel többet! :K

(^)(>.<)(^)

(#389) Ghostface válasza vacs (#388) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én is azt szeretnék (kék 4/64), de ahogy látom elég nagy az árkülönbség. Mindegy várok még egy kicsit, de jó lenne már a Redmi 1S-t lecserélni. :D

PSN: Nifty_Ghostface

(#390) Osynho válasza vacs (#388) üzenetére


Osynho
addikt

A xiaomishop nem jó beszerzési hely? Ott 2 év gar van.

(#391) winston88 válasza vacs (#388) üzenetére


winston88
csendes tag

A 4/64-es kék színű változatot vettem meg, akkor még kapható volt.

Egyelőre csak pozitív dolgokat tudok mondani, Note 9-ről jöttem, így elvileg komolyabb visszaesést kellene tapasztalnom, de nincs így. Gyors, eddigi képekkel elégedett vagyok, aksi idő kiváló.

(#392) st6969 válasza winston88 (#391) üzenetére


st6969
őstag

A 4/64-es mennyi volt a Turbadonál? :R

(#393) vacs válasza Osynho (#390) üzenetére


vacs
veterán

xiaomishop-al rengeteg rossz tapasztalat van (itt a fórumon is, de a google is kidob ezt/azt).
A weboldaluk még titkosítva sincs (https), így kb bárki ellophatja akár a bankkártya adatokat ...

Tőlük inkább semmit!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#394) klaco


klaco
csendes tag

Én a smartshop-pal szemezek, ott olcsó és van személyes átvétel.
A neten már minden angol videót megnéztem, nagyon meggyőző az ár/érték alapján, jó lenne, ha több magyar tapasztalat lenne.

(#395) szanozs


szanozs
aktív tag

Értesítési led van a Note 7-ben és a pro-ban?

(#396) calambrito


calambrito
csendes tag

Eszerint nem lesz a Pro verzióból globális változat.

[link]

(#397) vacs válasza calambrito (#396) üzenetére


vacs
veterán

Viszont a cikk végén van egy (számomra mindenképpen) remek hír:

"Várhatóan április közepétől már a Xiaomi.hu webshopban és a Lurdy Mi Store-ban is elérhető lesz a készülék."

:K

(^)(>.<)(^)

(#398) klaco válasza vacs (#397) üzenetére


klaco
csendes tag

Addigra az anyacég már 3 új telefont ad ki. Kicsit le vannak maradva. Nekik kéne elsőnek kitenniük az asztalra. Illetve tőlük kéne megkapniuk a tesztelőknek. Sztem marketing terén megbuktak.

(#399) Uthenger


Uthenger
aktív tag

Sziasztok,
A B20 hiánya számít egyébként ha telenoros kártyával használom,
és 99,99%-ban Budapesten?

Ha jól értem, akkor a jobb kamera csak a pro-ban van,
az meg csak B20 nélkül érhető el...

Köszönöm.

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#400) sylas válasza Uthenger (#399) üzenetére


sylas
tag

Most akarok én is váltani egy redmi note 2 ről. Abban sincs b20. Tapasztalataim szerint városban nincs gond, vidéken már nincs 4g.

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.