Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) calambrito


calambrito
csendes tag

Sziasztok!

Egy korábbi tesztből (Rendelj kínait blog, január 30.) idézek:

"Emiatt az egyik szemem sírt, a másik nevetett, hiszen a 6,3 colos LTPS LCD panel tényleg gyönyörű, a 2340*1080 pixeles felbontás nem is tudom milyen képarány, és ettől a telefon is nagyon nyúlánknak érződik. A színek élénkek, jó a betekintési szög, tényleg patent minden, csak éppen nem sokan optimalizálnak erre a fura pixelszámra. Egy csomó alkalmazás menüje kilógott a képből, a Youtube pedig egyszerűen nem igazítja ki a videókat, nehogy torzuljanak az arányok. Szerencsére egy gesztussal – pinch, vagyis csippentés – kiigazíthatjuk azt, némi tartalomvesztésért cserébe."

Véleményetek szerint ez mennyire aggasztó, ha igaz, hogy "nem sokan optimalizálnak erre a fura pixelszámra" és hogy egy "csomó alkalmazá menüje kilógott a képből"? Van erre valamilyen megoldás? Vagy csak úgy, mint a Youtube esetében, "némi tartalomvesztéssel"? :F

Nekem eddig csak hagyományos képarányú telefonom volt/van, nincs semmilyen tapasztalatom ezügyben.
Ugyanakkor, ezen kívül egyik -általam olvasott/látott- teszt sem említi ezt, mint probléma.

Tehát, ez vajon mennyire gáz?

Köszi, ha reagáltok!

(#402) vacs


vacs
veterán

Turbado.hu vásárlás :))
Tesómé a telefon!
(nem bírtam kivárni, míg a MA & Tech2 teszt megjelenik)

(^)(>.<)(^)

(#403) hunaqua válasza vacs (#402) üzenetére


hunaqua
addikt

Gratula! :C

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#404) Borg76 válasza calambrito (#401) üzenetére


Borg76
tag

Egy hete használom a telefont. Eddig nem találkoztam hasonló problémával, olyan 10-15 alkalmazást használok. Játszani nem szoktam, ott nem tudom felmerül-e az említett "kilógás".

(#405) Uthenger válasza Borg76 (#404) üzenetére


Uthenger
aktív tag

Milyen a fotok minosege?

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#406) Gloob válasza Borg76 (#404) üzenetére


Gloob
addikt

Engem is érdekelne a fotó, videó minősége. Nem a tesztek által írtak, hanem a konkrét felhasználói tapasztalat. Hamarosan érkezik az enyém is.

Samsung Galaxy A52S

(#407) Borg76 válasza Gloob (#406) üzenetére


Borg76
tag

Én teljesen elégedett vagyok a képekkel, Note 5 pro illetve A2 lite volt előtte. A nappali képek minőségén nem látok óriási különbséget, nem vagyok egy nagy fotós, viszont a gyenge fényviszonyok között készült képek lényegesen jobbak! Ráadásul, mókolás nélkül megy rajta a gcam, így még többet lehet kihozni belőle. Bár nem túl változatos téma, és nincs meg régóta, de itt van pár kép.
[link]

(#408) Itachi82


Itachi82
aktív tag

Csá all!
Tud valaki ajánlani GCam apk-t?

[ Szerkesztve ]

(#409) vacs válasza Itachi82 (#408) üzenetére


vacs
veterán

Google Camera :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#410) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok!
Én is be jelentkezek a csoportba. Kedden érkezett meg hozzám. Annyi kérdésem lenne, hogy a stabil romot lehet-e, és ha igen, akkor mire érdemes cserélni? Nincs root, nincs nyitott bl.

Samsung Galaxy A52S

(#411) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.

[link] Innen érdemes rendelni?Máshol is 1év garancia van rá?
Nek fog kopni ha kéket veszek?

(#412) Gloob válasza korcsillio (#411) üzenetére


Gloob
addikt

Én a xiaomishoptól rendeltem, alap a két év gari, +6 hónap az előre fizetés miatt, + ingyen szállítás, +3% engedmény. Igaz 10 nap alatt kaptam kézhez. A regisztrációra, első vásárlás miatt 3500 Ft kedvezmény, úgyhogy pont ennyibe került nekem is.
A kék miért kopna? Műanyag keret, üveg hátlap. Különben ajánlott a tok hozzá, mert anélkül nagyon csúszós.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#413) Itachi82 válasza vacs (#409) üzenetére


Itachi82
aktív tag

Köszönöm!

(#414) calambrito válasza tomboy0013 (#272) üzenetére


calambrito
csendes tag

Szia!
Mi a különbség a "Wateq-es garancia" (tehát amit a hivatalos Xiaomi-bolt ad) és az egyéb GSM-boltok által nyújtott garancia/biztosítás között? Én a hivatalos forrásból venném (Lurdy), de kezdem elveszíteni a türelmemet a megjelenéssel kapcsolatban. Először kb. 2 hónapja kérdeztem tőlük, mikorra várható. Azóta (több hetes különbséggel) még legalább kétszer érdeklődtem (mert a kb. dátumokból -amiket mondtak- nem lett semmi). Legutóbb -gyártási leállásra hivatkozva- azt mondták, kb. május elejére tolódik a megjelenés. Miközben a GSM-boltok már hetek óta árulják.
Tehát: érdemes várni a garancia miatt a hivatalosra? Mennyiben jobb, mint a GSM-boltok garija? Mi az előnye az egyiknek, mi a hátránya a másiknak?

Előre is köszönöm!

(#415) Gloob válasza calambrito (#414) üzenetére


Gloob
addikt

Én a Xiaomishoptól vettem, előre fizettem, így lett 30 hónap garanciám, ingyenes kiszállítás, és 65e Ft lett a vége. Igaz, hogy a rendeléstől számított 10 nap alatt kaptam kézhez.
Más: jött ma egy OTA frissítés MIUI 10.3.5.0 (PFGMIXM)

Samsung Galaxy A52S

(#416) jamez válasza calambrito (#414) üzenetére


jamez
senior tag

Addig míg nics bajod a telóval semmi. :)
A Wayteq-es szervíz nagyon korrekt. Sajnos már 2. alkalommal vittem vissza az redmi note 5 -t.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#417) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Kezdő miui userként nem találom a Képernyő használat teljes feltöltés óta részt (kijelző idő)?
Az akkumulátor adatok közt nincs és a kereső sem dobta ki! :(((

(^)(>.<)(^)

(#418) Itachi82 válasza vacs (#417) üzenetére


Itachi82
aktív tag

Csá!
Beállítások--->Akkumulátor és teljesítmény --->Fogyasztás--->Hardver--->Képernyő

Beállítások--->Akkumulátor és teljesítmény --->Fogyasztás--->Jobb felső sarokban van egy kis óra, az meg az Előzmények

(#419) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok 5plusrol megéri valtanom?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.