Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) aelod válasza kóóó (#2) üzenetére


aelod
veterán

Itthon lesz vagy 80e mire kikerül.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#52) Graphics válasza aelod (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem lesz annyi, marad a Note szériák árszintjén, már a Note 4 óta stagnál az ára.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53) TheSaint válasza BazsiBazsi (#36) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Jogos, közben itt már mások megfejtették, hogy nem Sony szenzor lesz benne, hanem Samsung GM1 ami 12megapixeles, a többi csak interpolálás.
Talán a Pro verzió jöhet Sony szenzorral és muszájból akkor más SOC-al is (SD710?), bár az meg már szoros konkurencia lehet házon belül...

(#54) Silεncε válasza Graphics (#52) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát én anno a Note 4-et 60k körül vettem, a 3/32-es változatot (mondjuk azt rögtön akkor vettem, miután megjelent itthon). Ha tényleg marad ebben az ársávban, akkor valószínűleg ebből is néptelefon lesz. A 6/64-es árára mindenesetre kíváncsi vagyok, egy olyat szeretnék beújítani 70k körül. De ha tényleg jön utána gyorsan a Pro, akkor lehet inkább megvárom azt

[ Szerkesztve ]

(#55) kovjoe válasza mrThomi (#43) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Több külföldi oldalon is megjelent már a Redmi 7 pro specifikációja (full hd, 5,84", stb.). Szóval én reménykedem.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#56) tomboy0013 válasza #81733120 (#40) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Hiányzik belőle az egyediség"

Minden lehet a Xiaomi-ra mondani, de hogy egyediség van bennük azt abszolút nem. :DDD

(#57) Noukoum válasza Misi 007 (#8) üzenetére


Noukoum
veterán

Xiaomi Redmi note 5, gyárilag tudja miui10 :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#58) #63534592 válasza Misi 007 (#8) üzenetére


#63534592
törölt tag

Redmi note 5-be van alapból 1080 60 fps-es videófelvételi lehetőség

(#59) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Köszi nektek, akkor le vagyok maradva! ;)

(#60) Banano válasza helixP (#46) üzenetére


Banano
tag

En a mi mix 2-3 fele notchot vagyok hajlando elviselni csak.:D

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#61) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Note5-ről és 6-ról értelmetlen váltani. Egynek jó, de jöhet is a Note8 valódi fejlesztéssel. Két generáció és nem éri meg váltani.. vicces

[ Szerkesztve ]

(#62) enginev3.0


enginev3.0
félisten

UP

Szuper lett
Simán Mi8 lite konkurencia
Sőt... Még jobb is

Ez vajon mit takar?
new graphite negative anode 4000 mAh large battery which supports QC 4 standard

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#63) csobi1


csobi1
tag

https://youtu.be/2P9wgQ7eiQM

(#64) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Jé. Ebbe belefért egy 4000-es akksi, infra, jack? Akkor a felső kategóriába miért kell kihagyni ugyanekkora méretnél? :U

(#65) szabi__memo válasza Atomgeszi (#64) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mert ott nem fér be az nfc miatt;]

[ Szerkesztve ]

(#66) enginev3.0 válasza csobi1 (#63) üzenetére


enginev3.0
félisten

Még mindig túl vastagok a kávák

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#67) #81733120 válasza enginev3.0 (#62) üzenetére


#81733120
törölt tag

lehet támogatja a vezeték nélküli töltést :F

(#68) Weeman1


Weeman1
veterán

Nekem tetszik. :B

Xiaomi 11T Pro

(#69) Graphics válasza enginev3.0 (#66) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

NEm értem, miért kell vékonyabb káva ennél? Hogy a szélét nyomkodjuk a kijelzőnek?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#70) Atomgeszi válasza szabi__memo (#65) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja, logikus. :DDD Kár,hogy 5 mm-rel keskenyebb és 10 mm-rel kisebb telefonba is többet belepakoltak már. :DDD

(#71) szabi__memo válasza Atomgeszi (#70) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Csak vicc volt, hogy ott meg az van...

(#72) enginev3.0 válasza Graphics (#69) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem, csak szép, és simán meg lehet fogni vékonyabb kávát is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#73) #63534592


#63534592
törölt tag

Kicsomagoló videó a lenti linken

[link]

(#74) Graphics válasza #63534592 (#73) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ejh de szar minősége van a videónak... :(

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#75) Atomgeszi válasza szabi__memo (#71) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Tudom persze, azért tettem én is a smilet. ;)

(#76) Atomgeszi válasza Graphics (#74) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez ilyen tipikus első felvételek egyike, mint amikor szivárogtatták a kb kaputelefonnal készült képeket a gyártósori be nem mutatott épp aktuálisan várt csúcs készülékről. :D

(#77) Dovloran


Dovloran
senior tag

Best Buy gyanús...

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#78) Luck Dragon

Ideje lesz cserélni a Note 4-met. Ezzel nálam megint elérte a Best Buy kategóriát. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#79) roli543 válasza kovjoe (#55) üzenetére


roli543
őstag

Kétlem, hogy a Pro kisebb lenne ennyivel mint a sima. Szerintem amit te mondassz az a Redmi 7 lesz, ami kb a Xiamomi Mi Play alapokra fog építkezni, annak ekkora a kijelzője.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#80) szabeska válasza #63534592 (#73) üzenetére


szabeska
addikt

Így aztán látványos a 12/48 Mpx összehasonlítása :DDD

F1

(#81) Ciccuka válasza csucsu21 (#32) üzenetére


Ciccuka
veterán

Itt meg ezt írták:
48 MP-es Sony IMX586 hátlapi kamerát, 5 MP-es mélységérzékelő szenzort, dupla LED-es vakut

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#82) Graphics válasza Ciccuka (#81) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Feltehetően nem az Origo lesz a hiteles forrás :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#83) Viktor0610 válasza enginev3.0 (#66) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, milyen vastag kávákról beszélsz.
Ki venné meg a Mix 3-at, ha ebben is vékonyabb lenne a káva? :U

Samsung Galaxy A54

(#84) attarigabba


attarigabba
újonc

Nem értem az ide író emberkéket.Ez egy olcsó telefon.És benne van egy 6.3 as kijelző, "48"mp kamera.Infra, jack,type C, snapi 660
4000 es akksi, csepp notch.Az elődökhöz képest továbbra is fejlődött.Miért várja itt sok ember a csúcs telok tuljdonságait 65-85 ezres ársávban?Mert ugye ennyi lesz.Közben továbbra is maradt SD is.
Ha ebbe beleraktak volna még nfc kisebb kávák lennének, akár kisebb méretbe bele pakolva egy sd675 vagy sd710el nem redmi 7nek hivnák hanem Mi 9 lite lenne.
Mennyi is volt egy ilyen teló nem is olyan rég Nokia 7 plusz néven nyitó áron?130+.Ez nem annyi ez továbbra is egy olcsó telefon ami azért rendesen meg is van pakolva.Lehet köpködni de ez akkor is a kategóriája best telefonja lesz.
Föleg úgy hogy mi8 lite is kevebbett tud.Inkább ezt fogják továbbra is venni mint sok túlárazott telefont.

(#85) szabi__memo válasza attarigabba (#84) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nagyjából igazad van, viszont szomorú hogy két generáció óta nem érdemes váltani mert nincs akkora fejlődés benne

(#86) Graphics válasza szabi__memo (#85) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne kezdd itt is ... :U megy a hiszti, hogy nem váltanak ...

Erre akik itt írják hogy váltanak , akkor az mi???

Tedd már oda egy Note 4 mellé, de Note 5-hoz képest is simán váltanék,ha az lenne.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#87) #86973952 válasza attarigabba (#84) üzenetére


#86973952
törölt tag

Középső kategóriában most én is ezt venném, ha nagyobb lenne a kijelző. 👌

(#88) attarigabba válasza szabi__memo (#85) üzenetére


attarigabba
újonc

Ezt majdnem minden telefonhoz be lehetne írni.Ja meg is teszik sokan(iPhone, samu, Nokia..) 5ről megéri váltani.Sokkal kisebb káva, nagyobb kijelző.Gyorsabb proci, type C, üveg hátlap(prémium érzés).Sokan a note 5nél pont ezeket a dolgokat hiányolták.
6 prot meg note 5 mellett alig akarták venni mert lett notch.Most is van de mennyivel jobb ez.És a fent leírtakat ahhoz képest is le lehet írni.
Nem nagy fejlődés.De!!Akik akkor emiatt sírtak most megkapták.Mi kell még ha csak ennyire vágytak.Ja nfc.Az nincs továbbra sem.De öszintén ha azt is beteszik ki vesz meg drágább telot.Az ára továbbra is rohadt jó.Nekem teljesen meg felel ez a tudás így engem egy globál változattal már megnyertek ha csak nem jön ekkora mérettel a pro 2!

(#89) hunaqua


hunaqua
addikt

Redmi note 5---note 6 pro--------mi8 Lite-------note 7

Nem értem már,szerintem ez így lassan kontra produktív.

A 3 brand is sok már.
Xiaomi
Redmi
Poco

Ok,legyen kettő.Legyen egy "tucat" meg egy "felső" kategóriába pozicionált.
...de három??

A Xiaomi elszabadult!!!! :Y

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#90) Graphics válasza hunaqua (#89) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Note 5 gyártása lefutott, a Note 6 pedig az előbbi faceliftje , ez is kifutó termék lesz, állnak át a gyártósorok az RN7-re

A megmaradt készletek miatt átfedés mindig lesz .. mint ahogy pl. Újan lehet kapni régebbi iPhone-okat is, mondjuk sokkal régebbieket

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#91) szabi__memo válasza attarigabba (#88) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Prociban kicsi a plusz. A többi miatt meg nem fizetnék rá. De majd kiderül hányan gondolják máshogy. Ha régebbi készülékről vált valaki akkor lehet jó. De ez már az ártól nagyon függ. Addig más, fél-egy éves eszközök árai (ugyanilyen vagy jobb specifikációkkal) is esni fognak.

[ Szerkesztve ]

(#92) Graphics válasza szabi__memo (#91) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát azért, mert Te nem fizetnél rá, akkor a Xiaominak Redminek át kellene gondolnia a termékeit.... :C

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#93) szabi__memo válasza Graphics (#92) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Olvasd el még egyszer, hátha sikerül most értelmezni

[ Szerkesztve ]

(#94) hunaqua válasza Graphics (#90) üzenetére


hunaqua
addikt

:F Nem kell facelift 2 hónapra.Totálisan felesleges.Ki fog erre a rengeteg cuccra szoftverezni,fejleszteni.
Senki,vegyél másikat.Hihetetlen tempóban dobálják ezeket. Amire megrendelek valamit és az ideér,addig ki is fut..... :F

Lassan nem tudom,hogy induló vagy kifutó cuccot veszek.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#95) tomboy0013 válasza szabi__memo (#91) üzenetére


tomboy0013
veterán

Na mutass 60 és 70 között snapdragon 660-as telefont akárcsak közel hasonló tulajdonságokkal más gyártótól. Lehet fél éves is akár.

(#96) Graphics válasza tomboy0013 (#95) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Figyi, tudom mit fog írni. Hogy két napja a Telekomnál volt 69-ért Nokia 7 Plusz.... XD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#97) INGJOKE válasza szabi__memo (#93) üzenetére


INGJOKE
veterán

Egyet értek veled... Én sem váltok...😀😁😂🤣

Mondjuk én életemben csak egyszer vettem szolgáltatótól telefont és soha nem is fogok Magyarországon. 😀

[ Szerkesztve ]

(#98) szabi__memo válasza tomboy0013 (#95) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Telekombnál most volt 7+ 69.900. Igaz máshol jelenleg 80-90 de ezért Android One, 6000es alu ház, és NFC.
Amúgy úgy írod mintha tudnád hogy ez itthon nem 90 lesz.
INGJOKE: ezért kb senki nem fog
Duliee: igen, mert ez tény és megfelel a felvetett kérdésre és mire ez idér még olcsóbb lesz

[ Szerkesztve ]

(#99) tomboy0013 válasza szabi__memo (#98) üzenetére


tomboy0013
veterán

"most volt"

Egyéb?

(#100) szabi__memo válasza tomboy0013 (#99) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez meg nincs. Ahogy ára sincs amivel összehasonlítsuk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.