Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Bakker, lehet, hogy Note 4-el ki kellett volna még húzni egy darabig és erre váltani 6 Pro helyett.... :W

B.Cs.

(#2) kóóó


kóóó
aktív tag

Komoly arban lesz :Y

Üdv.: kóóó!

(#3) arnoldito


arnoldito
senior tag

Ez elég jól sikerült, gratula a Xiaominak. Remélem lesz sima Redmi 7 és megállná méretben max 145-150mm között. Rögtön lecserélném a régi Redmi 4 Prime telóm. :)

(#4) roli543


roli543
őstag

Ismét jó áron lesz. Remélem a Redmi 7 megáll 6 colnál mert így a Note mérete akkor feleleges lesz. És remélem lesz A modell is a belépőszintre :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Elől hátul üveg, notch.
Biztosan nem váltok erre a Note 5-ről. :(

Samsung Galaxy A54

(#6) TheSaint


TheSaint
aktív tag

Kiváncsi leszek a SD660 hogyan kezeli le ezt a 48 megapixeles csodakamerát, a hardware specben 24 megapixelig írják csak a fogadókészséget..?

(#7) Drughi


Drughi
addikt

Megint kezdődik a #megapixelháború?!

Ezt már korábban se vettük be. Ha ez is olyan képeket lő, hogy Louvre múzeum új olajfestmény kiállítást szervez rá, akkor inkább kise hozzák...

[ Szerkesztve ]

(#8) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

"Videós téren Full HD a maximum, ami elérhető, giroszkópos, elektronikus képstabilizálással, akár 60 vagy 120 fps felvételi lehetőséggel."

Remélem, tényleg tud majd 1080p/60fps-el felvenni és nem csak lassított felvételben, mert eddig egy Xiaomi mobilra se emlékszem ami tudott volna trükközés nélkül.

(#9) szkaroly


szkaroly
senior tag

Ennyi pénzért ez nagyon jó, csak aztán mi nehogy a 3GB ramos verziót kapjuk.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#10) Vektast


Vektast
aktív tag

Csak egy szót akarok mondani... wow! :Y
Instant cserélni fogom rá Redmi Note 4-esem.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#11) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Na ezt én is várom. Két elhagyott note4 után és a jelenlegi redmi 6A után ez jól fog jönni. :)

(#12) Silεncε


Silεncε
őstag

Ajj Xiaomi miért csinálod ezt velem... Megfogadtam hogy MIUI sose többet + szerettem volna kihúzni még vagy 2 évet a Note 4-el, de ez rohadt jól sikerült. Na meglátjuk, mennyiért ér el ide hozzánk

[ Szerkesztve ]

(#13) kopidoo


kopidoo
senior tag

Vajon lesznek reklámok a kezelőfelületen?

(#14) tomboy0013 válasza kopidoo (#13) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mivel most sincs így gyanítom itt se lesz. Legalábbis én se Note 4-en, se Note 5-ön, se Poco-n nem találkoztam még reklámmal.

(#15) DrKapocs válasza arnoldito (#3) üzenetére


DrKapocs
őstag

A Redmi 4 Prime régi? Mire kevés? Tekintsünk el a komolyabb játékoktól. Csak azért kérdezem, mert nekem is az van.

[ Szerkesztve ]

(#16) prolad


prolad
őstag

Na csak megkapta a 48as kamerát. Mostmár tényleg érdekel mit tud. Most vagy nagyon bőkezű volt a Xiaomi vagy csak lehúzás legalább 2x drágább telefonba (pl. Honor v20) tenni (és akkor valami nagyon félrement).

(#17) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Korrekt felhozatal, igazából a Note 6 Pro-nak nem volt sok értelme... Úgy , hogy a Note 5 is még elérhető.

Ez viszont jó lett, nekem a hátlap tetszik, de tokban hordanám, így tök mindegy...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) ivógéptanács


ivógéptanács
tag

Ha az ár hasonló lesz mint a 6-os - márpedig nagyon úgy néz ki hogy igen -, akkor nem kicsi kibaszás a hatos tulajokkal, lófasz a seggükbe hogy 3 havonta dobnak ki új cuccost. Ki vette volna meg ha tudja hogy 2 hónap múlva kijön ugyanannyiért egy jobb, hagyjuk mert idegállapotba kerülök.

[ Szerkesztve ]

(#19) margithid


margithid
veterán

Jól sikerült, tetszik, de Redmi Note 5ről nem váltok, másodtelefonnak majd lehet egy Redmi 7, vagy még inkább majd egy Mi A3 Lite.

(#20) Gusztáv válasza ivógéptanács (#18) üzenetére


Gusztáv
addikt

Mire ez itthon kapható lesz, addigra még eltelik 3 hónap, az már úgy fél év. Meg aki vett 6-ost, annak semmivel nem lesz rosszabb, ha kijön egy új modell. Persz, aki mindig a legújabb telefont akarja használni, az nyúljon a zsebébe.

Laci

(#21) arnoldito válasza DrKapocs (#15) üzenetére


arnoldito
senior tag

Hát most már igen csak két éves, aksi a végét járja, de azért még egy napot simán kibír. Egy kijelző cserén is túl vagyok, még garis volt, de nem sikerült jól, mert be világít felül végig keresztben, persze úgy látod, ha szinte fektetve van a teló. A hálózat támogatás sem a legjobb, mert ugye nincs B20. Aztán a dízájn se a mai kornak megfelelő, szóval kiszolgált, elrakom tartaléknak jó lesz. :)

(#22) beyruth82


beyruth82
veterán

Ez nagyon ígéretesnek hangzik.Ha nálunk is megáll 70 ezernél a kezdő ár akkor igazi ár/érték bajnok teló lesz ahogy az elődök is azok általában.

(#23) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Tetszik (persze noccs nélkül jobb lenne)!
Két dolog nem tetszik... Az egyik a mérete, sajnos ez már nagy nekem (Redmi Note 4-em van, ha jól látom ez kb 1 centivel magasabb). A másik, hogy nincs NFC. Manapság már nem vennék telefont NFC nélkül...

Minden szavam magánvélemény!

(#24) Graphics válasza Gusztáv (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Mix 3-ast október 25-én jelent meg, tegnaptól talán már kapható, az kb 2,5 hónap eltérés.

Tehát nem lesz az fél év, mire ideér ez is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) kovjoe válasza DrKapocs (#15) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Sztem csak arra gondolt, hogy amennyiben kijön a redmi 7 pro, akkor arra már érdemes lesz váltani a 2 éves redmi 4 proról, ebben én is osztom a véleményét :C. Nálam is ez a terv.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#26) papi77 válasza Graphics (#24) üzenetére


papi77
addikt

Eusock ban már kapható a mix3 [link]

Az első: NOKIA 1611

(#27) South Velen


South Velen
addikt

Minden rendben lenne, ha nem úgy nézne ki mint egy nyolcszázadik Honor / Huawei....

Baromira hiányzott az üveg hátlap a Redmikre... ah :U

[ Szerkesztve ]

(#28) beyruth82 válasza South Velen (#27) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem jól néz ki. Ez a csepp alakú notch még mindig a legjobb notch ha már mindenképp odarakják azt és nem bírják elfelejteni sehogy sem.

(#29) Graphics válasza South Velen (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Majd lecseng ez is.

Anno a polikarbonát volt a menő, utána a fém, fémmel borított, majd az üveg. Én üveg helyett mondjuk az ilyesmi műanyagnak jobban örülnék, de lehet ez is az.

Nekem a polikarbonát, anyagában színezett lenne a nyerő, az nem gyűjti az ujjlenyomatokat.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) mdraco


mdraco
őstag

Egy baja van: túl nagy.
Üveg hátlap miatt gondolom sokkal törékenyebb...

(#31) James67


James67
aktív tag

Így nagyon tetszik. Nagyon úgy néz ki, hogy ez lesz a következő telefonom...

Redmi Note 8 4/64

(#32) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Egy külföldi oldalon azt irta Samsung GM1 kamera van benne akkor most melyik az igaz? Amúgy nagyon vonzó telefon lett 60-70ért lesz 4/64es veszek is egyet. Jöhetne valami redmi 4x méretben hasonló aksival valami erősebb procival mint a 4x szerintem vennék az emberek 5 col körüli készüléket.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#33) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Ennyiért ez ajándék. :Y
Csak maradjon meg ez a kedvező ár mire ide ér.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#34) Doki42


Doki42
őstag

Tetszetős, várom a tesztet... 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#35) Graphics válasza Bambuszpro (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jajj, hogy ezt mindig el kell magyarázni.

Nem ennyi lesz itthon, az kinti ár.

Számolj rá, áfát, artisjust, és árrést. Na akkor kapod meg a valós árat, ne az illúziónak dőljüüüünk már be.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) BazsiBazsi válasza TheSaint (#6) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

Valószínűleg négyszeres subpixel cucc van benne 48/4=12. Ez a négy pixel ad ki egy szuperpixelt, gondolom nem a nyers pixeladatot kapja meg a soc(vagy valami ilyesmi lol). Amúgy nekem passz miért nem használnak alapból nagyobb szenzort :F

(#37) #81733120


#81733120
törölt tag

P Smart+ koppintás.

(#38) janes1976


janes1976
őstag

Nagyon jó kis teló lesz ez, ismét alkottak Xiaomiék. Az ára meg atom. :Y Nekem nagyon tetszik a kinézete.

Miért van az, hogy minden telefon piros, kék, fekete, fehér, arany? Pl. zöldbe kifejezetten tetszetős lenne sztem :U

Vmi .ég tudná nekem mondani, hogy a kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó miért csak a felsőkategória kiváltsága? :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 Lite 128 GB (Aurora Blue)

(#39) Graphics válasza #81733120 (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elég sok az eltérés. Ha csak egy hátlapot nézel, még az is más átmenetet kapott..

Ne csak a külsőségeket nézd. De még az előlap is más a bevágás miatt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) #81733120 válasza Graphics (#39) üzenetére


#81733120
törölt tag

Igen, de első ránézésre nem mondanám meg, hogy Xiaomi. :N
Hiányzik belőle az egyediség, de amúgy szép. Viszont a régebbi modellek jobban bejöttek. (Pl. Note 4)

(#41) #30662400 válasza Drughi (#7) üzenetére


#30662400
törölt tag

Hát érdekes az biztos.
Kíváncsian várom a tesztfotókat, ha itt nem szúrják el, akkor lehet, hogy beruházok egyre :)

[ Szerkesztve ]

(#42) South Velen válasza Graphics (#29) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem a designnal csak az a bajom, hogy ezt a design-t a huawei már megunatta velem. :)) amúgy jó lenne. Az üveg viszont sehogyse jó.

Én már vagy 12 éve fémpárti vagyok. De a Lumia 735 típusú gumiszerű polikarbonátot is imádnám.

(#43) mrThomi válasza kovjoe (#25) üzenetére


mrThomi
őstag

Szerintem nem lesz pro valtozat belole... vagy de ????

(#44) #86973952 válasza papi77 (#26) üzenetére


#86973952
törölt tag

Lurdy -ban meg is lehet tapogatni, ha pesti vagy. Hétvégén vagy hét elején került ki az oldalra is.

americanidiot:
Nekem hányingerem van ettől a színezős dizájntól már a kezdetek óta. Szerencsére van azért alternatíva (ahogy itt is), pl. fekete szín. Vagy egy "jó tok". Ami általában úgyis eltakarja a telefonok nagy részét.

[ Szerkesztve ]

(#45) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Szerintem ez egy jó telefon lesz... kolléganők le akarják cserélni a régi szar samsungokat, akkor biztos ezt vagy valamelyik másik xiaomi-t fogom nekik megrendelni...:D

(#46) helixP válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát én türelemmel kivártam, és ez az egyetlen Notch, amit hajlandó vagyok elviselni.

(#47) YellowFlash


YellowFlash
aktív tag

*meglát név*

"Ez egy kirobbanóan jó telefon lehet." :DDD

[ Szerkesztve ]

They don't know... PepeLaugh

(#48) eclipse19


eclipse19
senior tag

Azt a kis noccssot már kár volt bele tenni, anélkül még jobb lenne,
de így is esélyes, hogy ez lesz a következő telefonom.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#49) ElDiabloo válasza csucsu21 (#32) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Jól láttad Samsung szenzor van benne, csak hát nehéz normálisan utánanézni egyeseknek...

Az említett Sony IMX586 szenzorral akarták eredetileg szerelni, de valami probléma miatt nem tudták beszerezni vagy valami ilyesmi a sztori. De jön majd a kínai újév után a Pro, abba már az lesz, és az is lehet, hogy processzorból is másik lesz benne.

mrThomi: Ők maguk a bemutatón említették meg, hogy a Spring festivál után jön majd a Pro.

(#50) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Pedig már majdnem megtetszett a Honor 10 lite.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.