Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) hunaqua válasza szabi__memo (#98) üzenetére


hunaqua
addikt

Az Mi8 Lite 4/64 is 70K,akkor ez miért lenne 90?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#102) tomboy0013 válasza szabi__memo (#100) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha olyan nagy tapasztalatod van a MIUI-s eszközökkel akkor ki tudod matekozni, hogyha Kínában 41000 forintnak megfelelő juan-ba kerül akkor itthon sem fog 80 ezret kóstolni... Tömeg úgy látom racionális gondolkodást nem lehet várni. A 7+-ra vagy raporogve ami 3 napig 70.000 volt a T-nél ameddig el nem vitték azt a pár darabot.... Édes Istenem nekik nem a készülék árból van haszon... Nem tudom hogy jön egy pár napos akció az egészhez.

[ Szerkesztve ]

(#103) szabi__memo válasza hunaqua (#101) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Lehet ide ez nem is jön:)
8lite mellett ennek van létjogosultsága?

[ Szerkesztve ]

(#104) tomboy0013 válasza szabi__memo (#103) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem, nem is szokott globál verzió lenni ezekből ugyebár.

(#105) szabi__memo válasza tomboy0013 (#104) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kisebb eltérésekkel, drágábban

(#106) hunaqua


hunaqua
addikt

Én a problémát pont abban látom ami a Xiaomi-t naggyá tette.Az pedig a közösség! Olyan telefonok köré ami 2-4 hónapig él,arra nem is tud közösség alakulni.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#107) tomboy0013 válasza szabi__memo (#105) üzenetére


tomboy0013
veterán

B20 + Áfa és egyéb adók. Nyilván drágább lesz, de nem a duplája....

(#108) haris válasza szabi__memo (#98) üzenetére


haris
őstag

"Telekombnál most volt 7+ 69.900."
Ühm.. De már nincs. Valszeg a kutyának sem kellett eredeti áron, ki killett árulni
"Igaz máshol jelenleg 80-90 de ezért Android One, 6000es alu ház, és NFC."
Ebből max az NFC ami érdekes nekem. Alu ház nem vonz, igaz az üveg sem, sőt kb ott tartok, hogy magasról teszek rá milyen a ház anyaga. Jelenleg Mix2S-t használok, és hiába prémium érzet a kerámia ház, - mert tényleg az- de tokban van. Lex@rom. És köszi, én is felültem az android One hype-ra. Aztán rájöttem, hogy nekem nem az kell. Nekem megváltás egy MIUI az után minden idegesítő hibájával együtt.

Ugye azt elfogadod, hogy nem vagyunk egyformák. Neked ez nem tetszik. OK. Nem veszed. Én a fiamnak nézek valamit pár hónapon belül, és szerintem ez tökéletes lesz.

(#109) enginev3.0 válasza Viktor0610 (#83) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor csak érted te

De más a célközönség, aki megteheti hogy mix3at vegyen az úgy sem venne ilyet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#110) szabi__memo válasza haris (#108) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem feljebb írtam,ha régi készülékről váltanék akkor szóba jöhetne, mert alapvetően nem rossz. De sem Note6 sem Note5 készülékről nem látom értelmét váltani. Sajnos!!!

(#111) haris válasza enginev3.0 (#109) üzenetére


haris
őstag

Szerintem pedig dehogynem venne.
Ki az aki ellensége a pénzének. Én megengedhetném magamnak ha akarnám, hogy Samsung Note-ot vegyek pl. A nejemnek azt vettem tavaly (igaz nem cseréltük idén), a lányom Galaxy 8-at kapott szintén tavaly.
De magamnak jó ez a Mix 2s. Tudja ami nekem kell, miért fizessek többet.
És ha egy ilyen note tudna még 1-2 feature-t, bizony elgondolkodnk, hogy elég nekem ez.
Mert hű de jó a Mix 960FPS szuperlassítás, meg pár dolog, de alapvetően a kinézete ami nagyon tetszik, és az NFC. Még egy Amoled jó lett volna, de még az sem hoz annyira tűzbe. (Persze most Mix3-ban már van, de nem cserélek, mert nem vagyok a pénzem ellensége. Persze eladhatnám a mix2-t és alig lenne többe a 3, de minek. Csak amoled miatt, meg a még nagyobb kijelzőarány miatt? Nem kösz nem)

SZRK:
Na én léptem, majd amikor megjelenik, és megvettem, jövök az akkor aktuális topikba. Addig is rágjátok a gittet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#112) Graphics válasza szabi__memo (#98) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És a végén ingyen adják, aztán majd a bilibe lóg a kezed,tiszta szar lesz....

Hihetetlen jós vagy Te...Visszafogom inkább magam, mert nehogy már miattad b.sszanak ki innen, annyit nem érsz.

Szerinted majd a Foxconn inkább bukóval gyártja, mert szabimemo azt mondta....
.

Kezdem azt hinni, hogy megfontolt trollkodás amit művelsz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#113) South Velen válasza hunaqua (#106) üzenetére


South Velen
addikt

Pontosan, a Mi3 idején még igazi különleges érzés volt Xiaomit birtokolni, most már csak simán racionális döntés...

De bejött a készülékfosás a samsungnak, a huawei-nek és a xiaominak is.
Mint ahogy wish-re is regisztrálnak az emberek, ahelyett h csoportosan felkeresnék a székházat és felgyújtanák a marketingjük miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114) szabi__memo válasza Graphics (#112) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pedig a jelenlegi árnál 80-90 olcsóbb lesz, ha még lesz, ahogy pár napja is olcsóbb volt. De lehet kifut, viszont lesz helyette ebben a kategóriában más ami ilyen áron lesz. Mivel még mindig nem sikerült felfognod: a lényeg hogy már most is van ebben az ársávban ugyanolyan SoC-al készülék. És ez még hónapok míg ideér

(#115) Graphics válasza szabi__memo (#114) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Neked van igazad, egy már nem létező akció sokkal jobban megéri.... A hangok is megmondták!

Na hagyjuk már... Hogy majd mi lesz,... Megint megy a jósda TV?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116) szabi__memo válasza Graphics (#115) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És ennek ellenére mégse sikerül megértened. Hihetetlen

(#117) tomboy0013 válasza szabi__memo (#114) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mi van ma ebben az ársávban snapi 660-nal? Még mindig nem árultad el. (Nem 3 napos akciós dolog érdekel ami már nincs.)

[ Szerkesztve ]

(#118) hunaqua válasza South Velen (#113) üzenetére


hunaqua
addikt

Igen ,sajnos erre megy .Nem kell közösség,nem kell semmi,zárjuk a bootloadert.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#119) INGJOKE válasza Graphics (#115) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mi bajod a nokiával? Én imádtam anno az e72-t. Mondjuk azóta egyetlen értékelhető készüléket nem adtak ki, de mindegy... 😂

(#120) Graphics válasza hunaqua (#118) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A BL zárás a szar kínai webshopok miatt lett .. de ezt te is tudod

Volt dolgod webshopos rommal? Na ezért lett BL zárás.

@INGJOKE: A Nokiaval semmi...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#121) Gusztáv válasza Graphics (#24) üzenetére


Gusztáv
addikt

A fél évet a Redmi 6 Pro-hoz képest értettem. Gondolom 3 hónap múlva jön a 7 Pro kamera lyukkal, mert most meg az a divat :D .

Laci

(#122) hunaqua válasza Graphics (#120) üzenetére


hunaqua
addikt

Ok,és miért kell heteket várni a nyitásra? Egyébként meg a többség már globál, hozzá sem nyúl a shop. Persze kellett rakni rá régen "nyelvet",hogy el lehessen adni.(akkor meg raktak rá mást is :D )

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#123) Graphics válasza Gusztáv (#121) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Redmi 6 Pro fel se merült

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#124) INGJOKE válasza hunaqua (#122) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mostanában sokkal kevesebb a nyitási idő. Mi mix 3-nál már csak 72 óra. Nekem még 360 volt. 😀

(#125) szabi__memo válasza tomboy0013 (#117) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Milyen ársávban??

(#126) hunaqua válasza INGJOKE (#124) üzenetére


hunaqua
addikt

Várok az MI8 Lite nyitásra,ott bizony 360.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#127) Viktor0610 válasza Gusztáv (#121) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az nem baj, az jöhet! :DDD Csak ne notch legyen!
Meglehetőleg fém hátlap, mert sajnos, sokszor leejtem a készülékeim. :(

Samsung Galaxy A54

(#128) Gusztáv válasza Graphics (#123) üzenetére


Gusztáv
addikt

"Ha az ár hasonló lesz mint a 6-os - márpedig nagyon úgy néz ki hogy igen -, akkor nem kicsi kibaszás a hatos tulajokkal, lófasz a seggükbe hogy 3 havonta dobnak ki új cuccost. Ki vette volna meg ha tudja hogy 2 hónap múlva kijön ugyanannyiért egy jobb, hagyjuk mert idegállapotba kerülök."

De igazából tök mindegy, a Xiaomi is megy a trend után (ami normális dolog). Note 5 - fullview kijelző, Note 6 Pro - nagy notch, Note 7 - kis notch, Note 7 Pro - lehet tippelni.
Mindegyik a maga idejében egy nagyon korrekt készülék volt, a szokásos Redmi-s hiányosságokkal.

Laci

(#129) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Böszme nagy és nehéz... :/

(#130) Viktor0610 válasza =Mentor= (#129) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor a Note nem a te szériád.
Az utóbbi három kb. azonos méretű és súlyú. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#131) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Remélem belekerül a Telenor kínálatába is.

(#132) Viktor0610 válasza ProEvoFan (#131) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is szívesen látnék röbb Xiaomit nálu(n)k. :C

Samsung Galaxy A54

(#133) tomboy0013 válasza szabi__memo (#125) üzenetére


tomboy0013
veterán

60-70.... Mintha nem írtam volna már.... Tudom ennek meg magyar ára nincs de azt is írtam már hogy el tudod képzelni 41000-es átszámolt árnak mi lehet a realitása. Pláne hogy a Mi8 Lite a hivatalos webshopon 80 000. Ennyire ne játszd már a hülyét.

(#134) Noukoum válasza attarigabba (#84) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért mert semmi nem elég. Elé tenném mit kínál nyitóárban a Samsung ennyiért, de sok birka így is a samut választaná. Meg nyilván xiaomi topic, jönnek a haterek.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#135) Noukoum válasza Graphics (#86) üzenetére


Noukoum
veterán

Pedig elkezdte.. :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#136) Dovloran válasza Graphics (#82) üzenetére


Dovloran
senior tag

:DDD

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#137) budaifabi


budaifabi
csendes tag

Le akartam írni, hogy az A1-re jöjjön már a sokak által lehurrogott Pie, de amikor megnyomtam a hozzászólás gombot, feldobta a telefon hogy új frissítés elérhető. :DD
Pixelhiba ne legyen, a többi nem számít. Mondjuk a notch meg a képernyő kerekítés nem tetszik. A szögletesség híve vagyok (még).

[ Szerkesztve ]

a nő matematikai, műszaki és logikai affinitása nem szignifikálható

(#138) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Várjuk. Pedig alig 1 hetes a 6-os. Ajajjajjj! :)
A kulcs, kábel mi, a kamera jobb e mint a korábbiak alatt. Ez a 4000-es akku már megszokott, bár a snapi 660 nem tudom mit eszik.

[ Szerkesztve ]

(#139) szabi__memo válasza tomboy0013 (#133) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A 60-70 ársávval szerintem te játszod itt a hülyét. Nem azért mert nem lehetséges, azért mert feleslegesen szűkre veszed. Tudniillik nem 10ezres ársávokbam szokás gondolkodni. De ha csak félreértem és ide lövöd kb be a várható árát, de az ársáv neked sem ez, akkor mint már írtam, lehet atsiklottál felette, de jelenleg is ott Nokia7+.

[ Szerkesztve ]

(#140) INGJOKE válasza szabi__memo (#139) üzenetére


INGJOKE
veterán

lol

(#141) dlaj válasza tomboy0013 (#117) üzenetére


dlaj
őstag

Xiaomi MI A2 már kapható 62 ezertől.

(#142) tomboy0013 válasza szabi__memo (#139) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mint már írtam a Nokia 7+ 95.000 a legolcsóbb hivatalos forrásból, és jó sokáig 100 alá se esett be a 130-as nyitóár után. Ez még nyitóáron olcsóbb lesz. De úgy látszik játszod zsinórba az ostobát, mert folyamatosan ugyanazokat a köröket futod.
Tudod mit feltolom egy tizessel az árat: 70-80-as periódusban tudsz esetleg snapdragon 660-as telefont mutatni más gyártótól hivatalos forrásból? Mert alatta láthatóan nem sikerül egyet sem. :)

(#141) dlaj: Az is Xiaomi és 70 a legolcsóbb hivatalos ár az Eustock-on. És igazából azt lehetne a 7+ ellen indítani mert az is Android One. De ez még kellemetlenebbé teszi a dolgot szabi-nak :D

[ Szerkesztve ]

(#143) Kolondrum válasza tomboy0013 (#142) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ennyire fontos a CPU? A 636 akad normál használat mellett?

(#144) tomboy0013 válasza Kolondrum (#143) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ő erősködik ha visszaolvasol amellett, hogy a 660-nal ez nem éri meg. Őt kérdezd ne engem :DD
Meg hát kinek mi a normál használat ugyebár.

(#145) kelly416


kelly416
veterán

Feleségem teljesen elégedett a RN4-el, de ezt bármikor megvenném Neki helyette. Tényleg semmi baja vele, mai napig 2 napot simán bír, negyed évente újraindítja. Sajnálná a "kidobott" pénzt, mert ez a telefonja még simán jó. Talán jövő év februárjában majd megkapja ezt, addigra ennek az ára is lejjebb lesz kicsit a nyitónál, és a RN4 is talán elkezd hanyatlani. :DDD

Minden esetre nagyon ígéretes a vas, ha a gyári szoftver nem is, de a közösségi rom-ok nagyon jók tudnak lenni, és tudtommal Xiaominál még mindig nem garivesztés okozója, ha akár custom rommal küldöm be a készüléket szervizbe. Így simán nagyon jó ajánlat. :R

(#146) hunaqua válasza kelly416 (#145) üzenetére


hunaqua
addikt

Jövő év februárjában ez a modell már csak múzeumban lesz. Még az utódját sem lehet majd kapni. Akkor fogunk járni a Note 10-nél.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#147) Graphics válasza hunaqua (#146) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem-nem, évente jönnek, ez a Note 6 Pro volt egy ilyen facelift feleslegesen a notch miatt.

3 modell nem fog kijönni 1 év alatt :D de ha jövő februárban Note 10 lesz, emelem a kalapom előtted.

Megnéztem azért, hogy véletlen a Note 5 vs Note 6 azonos belsőt kapott-e de picit változott a belső elrendezés, nagyon minimálisan csak, a fő komponensek azonos helyet kaptak.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#148) tomboy0013 válasza hunaqua (#146) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Note 5-öt is lehet még kapni.

(#149) hunaqua válasza Graphics (#147) üzenetére


hunaqua
addikt

Ok,de a 9 az 100%,a 10 az 60% ! :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#150) Graphics válasza hunaqua (#149) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

9-re se vennék mérget.

A Note szériát a kezdetek óta követem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.