Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A motorosok gyilkosok? Ne hidd el! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#127) dekoninck válasza Tüzi (#77) üzenetére


dekoninck
aktív tag

------------------- :)
Az csak nekem furcsa, hogyha a bácsi tényleg "szörnyet"halt, hogy nincs egy icipici vérnyom sem az autóban?
Mondjuk nyaki gernic sérülése ostorcsapásmechanizmussal?

A többi kissé pártos felvetésedre nem is pazarlom az időt... de mégis: mégha meg is áll az öreg bácsi az út közepén, mert befosik a 200-zal közeledő motoros látványától, hiszen elvileg nem láthatna olyat lakott területen, nos akkor, ha a motoros pl. mégiscsak 70-nel jön :) 20 m-es féknyom után már nem okozott volna ekkora kárt, és ő is könnyebb sérülésekkel úszta volna meg.
Igen. Ezek a motorok a versenypályára valók, és ennyi. A Mátra hétvégeken a seggfej sportmotorosoktól, és a természetvédelmi területen motorozó terepmotoroskotól zeng. Szólni nekik nem lehet, hogy "khm, itt tilos motorozni", mert jó esetben a vesédet, rosszab esetben a fejedet rúgják le. De ha én besétálnék a Ringre vagy egy motokrosszpályára szalonnát sütni, asszem mindkettőt lerúgnák egyszerre. Volt, hogy csak néztem egy 30 cm-es ösvényen (nemzeti parkiban) közlekedő motoros csapatot, (fényképezőgép volt a kezemben) de olyan agresszív pillantásokat még az életben nem kaptam senkitől: "Meg ne próbáld!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A motorosok gyilkosok? Ne hidd el! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.