Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A motorosok gyilkosok? Ne hidd el! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#77) Tüzi válasza #06658560 (#62) üzenetére

Ha arra a csíkra gondolsz a mentő mellett mint féknyom (szerintem arra) akkor megnézem, hogy az mikor 20 méter hosszú. Mert akkor a mentő legalább 6 méteres kellene, hogy legyen :) Komolyan mondom, mindjárt elgurulok oda, és megnézem. Szerintem maximum 11 méteres a fékcsík.
Amúgy fizikából egyszerűen ki tudod számolni, és a reakcióidőre számolj cikra 0.5sec-et, fék működési időre 0.1sec-et, tekintve, hogy valszeg a hátsó gumi satuzott, az első nem. 1km/h az legyen cirka 0.28m/s. Ha 100al jött, akkor 27 métert tesz meg másodpercenként. Ha 200al, akkor közel 55öt. Számoljál csak.
Nem fordulok ki valami elé, ha elsöbbsége van, és látom, hogy jön. ennyire egyszerű.

Az csak nekem furcsa, hogyha a bácsi tényleg "szörnyet"halt, hogy nincs egy icipici vérnyom sem az autóban?

De itt az én véleményem: Bácsi át akart menni, de valami megzavarta. Beleállt a fékbe, de a motoros már jött volna el mögötte. Suzuki fékezését/megállását nem kalkulálta bele, próbált megállni, és nem jött össze. Velem már nem egyszer előfordult ilyen.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A motorosok gyilkosok? Ne hidd el! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.