Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Nekem két A4tech egerem is volt és írd és mond addig használtam őket amíg el nem koptak. Imádtam. Ráadásul a vezeték nélküli, battery free verziók voltak csuklótámaszos talppal. Tényleg baromi jók.

Most a második logitech egeret nyúzom 2 év alatt és ergonómiailag sokkal rosszabbak.

(#2) Zolom89


Zolom89
senior tag

Köszönjük a cikket! :R

Nekem is ilyen van úgy féléve és semmi baj vele. Én is csak ajánlani tudom.
Annyit hozzátennék, hogy úgy használtam régen hogy windows alatt egyel kisebb dpi mint játékban. Rá kellett jönnöm hogy nekem így nem jó..lehet mert nem játszottam minden nap már, nem tudom mi lehetett az oka de nem tudtam megszokni. Szerintem jobb ha az ember be áll egy adott sebességre és ahoz szokik hozzá és nem lepődik meg ha a célkeresztet túl húzza folyamatosan :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#3) atidzsiforc válasza gekkoXT (#1) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Az en jobbkezemnek meg az mx518 fekszik jobban az X7-nel. :P

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4) aram01


aram01
nagyúr

nagyon jól választottál :K
3 ilyen egerem volt már,szerettem őket.Most egy 710mk-t használok és nagyon jó pedig balkezes vagyok. A 3x-os tűzgomb meg nagyon jól jön multinál is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) Gude


Gude
senior tag

Jelenleg a 2. X7-es egerem használom.Nagyon meg vagyok elégedve

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) martin66


martin66
senior tag

Hali!
Nagyon jó egerek én a nagyobb tesóját használom ami már tényleg laseres A4-Tech X750BH nagyon nagyon jó, kényelmes szép...
Jó cikk

(#7) korion


korion
senior tag

nekem is ilyen egerem van!:)
és mindenki kinevetett,h ilyet vettem :F
de szerintem is nagyon jóó!
vagy 20x le esett és semmi baja(:majd most lesz elkiabáltam magam :DD :DD
és jó a cikk is!
köszönjük!
üdv! :R

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#8) aram01 válasza korion (#7) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet hogy ezt is kinevetik de igazi gémer egér (szerintem) vicces áron ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ave!

A tripla klikket is be lehet programozni?

(#10) aram01 válasza ThorsHUN (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

az alap

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) attila112


attila112
csendes tag

Azért kíváncsi lennék arra az Asusra is :)

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#12) ruti válasza korion (#7) üzenetére


ruti
Közösségépítő

én is 750-el játszadozom, sőt, még a munkahelyre is saját A4-Office verziós egeret vittem be, optikai, 5 gombosban, dpi váltósban irodai használatra nincs olcsóbb, valami 2.000 Ft volt újonnan
a gémer bill-em szintén A4, semmi gondom vele, úgyhogy +1 a márkának

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#13) ThorsHUN válasza aram01 (#10) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Alap, h be lehet vagy alapbol erre van programozva es nem lehet modositani?:)
Konkretan az erdekelne, h hany programozhato gombja van a gorgetest leszamitva.. 3 v 4?

(#14) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Nekem is pontosan ugyan ilyen egerem van amiről a cikk is készült! Nagyon nagyon jó egér!

(#15) korion válasza aram01 (#8) üzenetére


korion
senior tag

nekem "botkezem"van(nem tok különbséget tenni:)
de láttam olyan egeret ami egy leesés után tönkre ment :F
ezt napi 8-10 órát minimum fogdosom és semmi kopás,semmi baja! :C
a2oldalsó gombot pedig imádom mikor böngészek,vagy játszom!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#16) #19617792


#19617792
törölt tag

én úgy valok vele, hogy perifériákból Logitech, vagy Microsoft, volt már néhány Geniusom és A4Techem, nem tudtak meggyőzni, el is koptak hamar.

(#17) F34R


F34R
nagyúr

ez az a4tech szegény ember "gamer" egere. Attól hogy ráakasztották ezt a jelzőt még nem lesz az . Nekem is az van ,de ha lesz következő választás akkor aprón vagy ebay-n nézelődök inkább.

(#18) ThorsHUN válasza #19617792 (#16) üzenetére


ThorsHUN
őstag

A4techet hasznalok egerben mar nem is tudom... 8 eve? WOP85 volt az elso, abbol volt ketto most meg az x6-80d-bol koptatom a masodikat (csak mert az elsot ritkan hasznaljuk a notihoz)
a WOP85-on +5 programozhato gomb volt, ami eszmeletlen jo volt a WOWhoz... ezen mar csak 4 van, de ez a minimum ami kell:)

Jah es mellesleg probaltam a logitechnek a sulyozhato hiper szuper egeret is... namost azt asszonykam hasznalta, mar reg a kukaban van mig az elso x6os meg mindig mukodokesz allapotban leledz.

[ Szerkesztve ]

(#19) tDr1v3r válasza ThorsHUN (#13) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Egyrészről dobozból kivéve is ez van beállítva, másrészről cserélhető mindegyik makrógomb funkciója szoftveresen - így ez is. :K

Amúgy, az kimaradt a cikkből hogy a 64k-s memóriájába lehet feltölteni scripteket is, ami pl. CS vagy CoD alatt igazán hasznos tud lenni.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20) LackoMester


LackoMester
addikt

Ár/ kategória/ teljesítményben tényleg nagyon jók, nekem is volt korábban. :K
Köszi a tesztet. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21) korion válasza #19617792 (#16) üzenetére


korion
senior tag

akkor már Logitech a Microsoft kaki!
nekem egy SideWinder x6 van és nem ajánlom SENKINEK!
nem érzékel pár gombot,csak ha jobban ütöm,
a billentyűzet világítás zavaró,a zsinór eltört,a világítás.és hangerő tekerő ki van kopva holtjátéka van(majdnem egy egész fordulat :F :W kb ennyi :U
de nem akarok vitába menni,
mert persze van jó termékei,
csak az egerem jobban bírja 4ezerért
mikor a bill. 17 ezer forint :F :W

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#22) korion válasza ThorsHUN (#18) üzenetére


korion
senior tag

erről beszélek :F
én a bill.-el szívtam-szívok!:(
a húgomék 1000éves asus bill-je szinte makulátlan,a tekerő feszes pedig 3 gyerek van :Y

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#23) Kassadin


Kassadin
addikt

"A legfontosabb, hogy a kockák állításával ellentétben nem minden 10 ezer Ft alatti egér használhatatlan kacat."

Jó nagy fogyatékosok akkor azok a kockák. :DDD
10 ezerből kijön egy mx518 vagy microsoft intellimouse 1.1a/3.0, amik nem említhetőek egy lapon az általad bemutatott egérrel. Nekem is volt x7-es egerem, jó-jó meg minden, de azért nem kell tőle elcsöppenni, kizáróan addig tűnik jónak, amíg nem próbálsz jobbat.

(#24) kuckó 23


kuckó 23
csendes tag

Hej,az a kockás abrosz,a gyerekkoromat idézi....

akit az istenek szeretnek,meghagyják örökre gyereknek

(#25) korion válasza Kassadin (#23) üzenetére


korion
senior tag

igazad van! :R
de én akkor is imádom :K :DD

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#26) Kassadin válasza korion (#25) üzenetére


Kassadin
addikt

Én is így voltam egészen addig, amíg nem mondta be az unalmast az x7, és egy darabig volt nálam egy intmouse 3.0. Ég és a föld a különbség a kettő között, persze nem mindenkinek jön be mindenfajta egér. Ebből a pénzből nem lehet csodát tenni, de használtan azért ki lehet fogni jó ajánlatokat is akár, igaz több pénzért, mint amibe újonnan kerül a bemutatott egér.

(#27) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nekem ennek a régebbi változata van meg.
A4-Tech X-710FS
3 éve vettem, azóta is tökéletesen működik.Egy hibája van.Hangos az egér gombja, hangosan kattog, ami este zavaró lehet.Játékra tökéletes, főleg ezért a potom pénzért :C
Ha tönkre menne az egerem, akkor A4-Tech X710BH-t fogok venni.
Köszi az írást.

(#28) F34R válasza Kassadin (#23) üzenetére


F34R
nagyúr

10 k az új egérre szól , g400 , ss kinzu , razer abyssus ennyibe kerül . Aprón 4k-ért lehet kapni mx518-t és Diamondback 3g-t is , igaz kicsit kopottak de inkább az legyen mint fityma szenzorú.

(#29) aram01 válasza ThorsHUN (#13) üzenetére


aram01
nagyúr

Jobb oldalon van két gomb amit arra progizol amire akarsz a kis piros gomb nak úgyanaz a funkciója mint az elsődleges rmb gombnak csak egy klikk-re 3x-os jelet ad le.

korion: Szerintem is jó kis holmi,inkább veszek egy ilyet újba mint a más levetett szarját használjam ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#30) ProEvoFan válasza F34R (#28) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

használtan én soha a büdös életben nem vennék egeret...

(#31) bbandi


bbandi
tag

Nekem X-755FS van. Egyszer garanciában kicserélték, aztán megint ugyan az a baja lett (mondjuk azt hiszem szintén gari időn belül, de közben más városba költöztem): A görgője megbolondul, rosszul érzékeli az irányt. Valami nagyon olcsó enkódert rakhattak bele.
Elegem lett és vettem inkább egy Logi M500-at (tudom, ez nem gamer, de nekem ez annyira nem is volt szempont).

(#32) Kassadin válasza ProEvoFan (#30) üzenetére


Kassadin
addikt

Pedig lehetett venni régebben 6 ezerért jó állapotú razer diamondbacket is. Ki kell fogni a jó ajánlatokat, nyilván szénné használt, karcolt szutykot nem kell megvásárolni.

Szerk: Hogy csak fényezzem magam, én is anno elpasszoltam 8 körül a 3-4 napos intellimouse 3.0-t(mert kellett a zseton). Ennyit arról, hogy nem lehet venni jó egereket használtan...

[ Szerkesztve ]

(#33) #19617792 válasza F34R (#28) üzenetére


#19617792
törölt tag

pont ugyanezeket akartam én is mondani. :C

(#34) F34R válasza ProEvoFan (#30) üzenetére


F34R
nagyúr

nem éves dolgokra gondoltam olyan is van aki kibontotta , alig használta és úgy adja el hát ezért nem fogok drágábban venni egeret mert egy kicsit használt.

(#32) Kassadin

ennyi :R

[ Szerkesztve ]

(#35) raziel01 válasza tDr1v3r (#19) üzenetére


raziel01
veterán

Mostmár beleírtam a scriptet a cikkbe, köszi, hogy szóltál. :)

(#36) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Nagyon jó választás!Nekem már a második x750F egerem van.Szekrényben még van 2db tartalék. :))

06-3o/9759I39

(#37) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Köszönöm a cikket jól esett olvasni én is dettó ilyet használok lassan 3hónapja és meg vagyok elégedve vele.Ár/érték arányban best buy szerintem. :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#38) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Ugyan ez az egerem van nekem is. Megjegyeznék annyit, h. fényes, lakkozott fa, előtte üveg felületen használtam, de a mozgással semmi gondom nem akadt. (furcsálltam is, de biztos szerencsém volt ezzel a darabbal)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#39) D.Orion


D.Orion
veterán

Olcsó,de ehhez képest kiváló egér. Ennyiért ennél jobb egeret nem lehet kapni. Én csak azt nem tudom megbocsájtani ennek az egérnek(az egész szériának) azt, hogy képes 2-3 hónap után elkopni bizonyos részeken. Ez nálam nem fér bele. :( Hiába használod tiszta kézzel, ha igazi "gamer" vagy és napi 4-5 órát nyomod vele, akkor biza a sima izzadságtól is megkopik 3 hónap alatt pár kritikus helyen. Az lmb kifényesedik, a hüvelykujjnál lévő rész elkezd morzsolódni és ehhez hasonló tapasztalataim vannak vele. Volt barátnőmnek is volt ilyen egere(most is ez van neki asszem vett egy újabbat) és nála(bár ő aztán tényleg alig játszott vele) fél év után szétkopott az egér az említett helyeken, meg még máshol is.

[ Szerkesztve ]

(#40) Gengi


Gengi
senior tag

Ugyan ilyet vettem miután a Logitech egerem röpke 7 év után szétkopott :D. Konkrétan a gomb és a nyomogómb közti kis műanyag elkopott.

Nagyon meg vagyok vele elégedve és ennyi pénzért nem is láttam azóta se hasonló jó egeret.
Fogás, használhatóság nállam 5-ös :).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#41) bocsika


bocsika
aktív tag

Nekem egy 10 éves Logitech bt58-am van. Azon kívül hogy tükörre van kopva nincs semmi baja. Persze a teflont már cseréltem az aljáról de semmi baja, pedig van benne vagy 1000 óra cod2 + 2000óra cod4 + 500óra cs + 10000000 óra AOE II és társai :P

(#42) tdk.112


tdk.112
aktív tag

125-1000 Hz-ig állítható USB ráta

Ez mit jelent?! :Y

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#43) D.Orion válasza tdk.112 (#42) üzenetére


D.Orion
veterán

Frissítés, adatok gyorsasága, késleltetés. Stb stb, valami ilyesmit jelent. Igazából nem tudom én se megfogalmazni pontosan. Nagyjából annyi a lényege, hogy minél több, annál kisebb az input lag. "Majdnem" olyan, mint a monitoroknál a ms.

(#44) hodostamas


hodostamas
addikt

Nagyon jó lett az x7-es széria, nekem egy x-718bk van, szintén csúszás mentes felső bevonattal.
Bármelyik gomb programozható, és egész komoly makrókat lehet írni benne, CS-re tökéletes :)
ár/érték arányban szerintem messze a legjobb az olcsó kategóriában :)

(#45) schweini1337


schweini1337
csendes tag

Jó cikk és jó egér. De egy multiplayer játékban a játéktudást nem az egér határozza meg. Fontos az egér, de van egy nagy igazság: egy low player nem lesz pro ha vesz egy gamer egeret, akár 100k Ft-ért, akkor sem. Viszont egy jó játékos tud játszani rosszabb egérrel is, viszont jobb a teljesítménye egy általa megszokott gamer egérrel. Összegezve egy "low" játékos sose lesz a hardverektől jobb, "skilledebb" bármennyi pénzt is dob ki az ablakon...

(#46) Atos23


Atos23
senior tag

Ugyanilyen egeret akartam venni, vegigjatszottam par palyat vele COD-ban, de sajnos tul konnyunek ereztem. Egyebkent jo eger volna, ha a piros gombot nem izombol kene lenyomni.

(#47) Polllen válasza hodostamas (#44) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem kitudjamármióta egy x-750F-m van, soha semmi gondom nem volt vele, jó kis egér nagyon.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#48) Gergosz2


Gergosz2
veterán

egy ugyan ilyen(na jó pontosan a típusát nem tudom , de az oldalán ahol a hüvelykujjat kell tenni ott recés és nem ilyan pontozott mint ez) egeret koptatok már lassan 4 éve :R :R

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#49) kocsis102


kocsis102
csendes tag

bizony jo kis egér van nekem is ilyen meg egy 747h is aszt használom volt már g500 zam gm8000x is de egy ilyen kis a4tech is bőven elég :R

(#50) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem is volt 2 a4-tech egerem, a 750f még megvan. Nagyon jók, kényelmesek tényleg. A dpi-t nem nagyon változtattam, 800 az jó volt nekem. Most egy Logi M500-am van, azzal is elégedett vagyok. Szóval az a4-ok jók. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.