Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) aram01 válasza hodostamas (#150) üzenetére


aram01
nagyúr

a késleltetést nem tudom belőni optimálisra,ötlet?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#152) hodostamas válasza aram01 (#151) üzenetére


hodostamas
addikt

addig kell növelni, amíg rendesen 3 lövésnek érzékeli.
és persze button pressed, meg unpressed is van, ha jól emlékszem :D, arra is figyelni kell.

(#153) aram01 válasza hodostamas (#152) üzenetére


aram01
nagyúr

oké vissza rakom alapra és kezdem újra ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#154) agemate


agemate
addikt

Egy Trust MI-2950R egeret használok kb 5-6 éve, tegnap elkezdett haldokolni a jobbegérgomb és ezt az A4Tech-et ajánlották. Hétfőn megyek meg is veszem. A cikk is segített a döntésben, köszönet érte!

(#155) - = Zk = - válasza agemate (#154) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pár sort, véleményt majd olvasnék Tőled is az egérről.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#156) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

6. éve használom x710-em, teljesen meg vagyok vele elégedve, sok ember kezébe láttam már ilyet, teljese közkedvelté vált. Másik cikknél már leírtam róla minden jót, viszont van egy nagy hátránya. Alig látok x7-es egerek a boltokban, régen pedig tucat számra voltak a polcon a különböző modelljeiből.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#157) agemate válasza - = Zk = - (#155) üzenetére


agemate
addikt

Természetesen!

(#158) danih


danih
addikt

Múlt hétem vettem egyet, 3 napon belül meghalt. Tegnap a Pólusban hirtelen felindulásból (és mert óccsó), vettem még egyet (amíg az első gariban lesz azt használom) - kíváncsian várom, ez hány napig bírja. Mazochizmus rulz.

(#159) Gude


Gude
senior tag

A mostani x7-es egerem jól bírja,csak a hozzá tartozó zsinórral nem vagyok megelégedve.Elég kemény,mert még a mai napig örzi a kötegelés formáját.Na majd a következő már zsinór nélküli lesz ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#160) agemate válasza - = Zk = - (#155) üzenetére


agemate
addikt

Megvan az egér, csak pár percet játszottam vele eddig CoD: MW2-t. Nem érzek nagy változást az előző egeremhez képest, talán annyit, hogy a felbontás magasabbra is állítható és pl képszerkesztésnél ez biztosan előny. Kellemes az egér fogása, de a bal oldali előre-vissza gombok alatt nem fér el teljesen a hüvelykujjam, de ez csak megszokás kérdése. A triplakattintó gomb nagyon király!

Lehet, hogy azért nem érzek a kezelésben különbséget, mert ugyanazt a 100 Ft-os IKEA-s szövetpadot használom? :U Nem akaródzik beruházni 2-3k-s egérpadokra..

(#161) - = Zk = - válasza agemate (#160) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem is olyan kék szövetes egérpadom van. még vettem valami alkatrészt a géphez, kínábó, mellécsomagolták. tökéletesen megfelel. szerintem nincs ezzel gond.

amúgy, ezelőtt az a tescos szürke-fekete egér volt. halá volt Quake Live-ozni. de ezzel jobb. sikeres a levegőben 306fokos pörgés :))

szerintem szoknod kell még az egeret. használd, és meghallgatlak (olvaslak) 1-2 hét múlva. :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#162) agemate válasza - = Zk = - (#161) üzenetére


agemate
addikt

Nekem sem volt gondom a noname szövetpadokkal. Eddig.
Kipróbálok valahol egy olcsóbb Steelseries egérpadot, megnézem, van-e különbség.

Hogyhogy ennyire számít az én tapasztalatom? :D

(#163) - = Zk = - válasza agemate (#162) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hogyhogy ennyire számít az én tapasztalatom?

őőő, nincs különösebb oka! csak érdekel, mivel említetted, hoyg jelentkezel, ha már használod. nah.., akkor jelentkezz még. ennyi :DDD :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#164) agemate válasza - = Zk = - (#163) üzenetére


agemate
addikt

Szóval. Nem vagyok elájulva az egértől, többet vártam. Magas CPI-n állati pontatlan a drága, 800 felett gyakorlatilag használhatatlan vindóz alatt, játékban 1000 a max használható. A felülete viszont király, de nagy kezeseknek nem ajánlanám, kicsike egerentyű ez. Érdemes a programjában két CPI beállítást engedélyezni, 600-at vindózba, 800-1000-et játékokhoz.

Lehet, hogy csak azért ennyire negatív a kép, mert egy agyonkoptatott, 4-5 éves IKEA szövetpadon használom? Holnap megírom, milyen a használat Steelseries QcK Mass Pro-n.

(#165) agemate válasza agemate (#164) üzenetére


agemate
addikt

Pl az a szoftver se működik rendesen, hiába kapcsolom ki bizonyos CPI értékeket, nem csinálja meg. :F

(#166) raziel01 válasza agemate (#165) üzenetére


raziel01
veterán

De működik csak a főképernyőn van egy olyan, hogy upload to mouse.
Azt meg kell csinálni, rátölti a beállítást az egérre.

(#167) agemate válasza raziel01 (#166) üzenetére


agemate
addikt

Zsír, tényleg! Köszi!

(#168) kerlac


kerlac
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg egy A4TECH X-710MK Fekete egérrel teljesen azonos kinézetű X-7-et használok, nem melékszem már típus számra, 4 éve vettem Iponban 3600 ft-ért és teljesen meg avgyok vele elégedve. Szeretnék venni másik géphez is egy egeret és az A4-Tech X710BH egéret néztem ki, ami szintén hasonló 3800-ft-os áron kapható és ahogy olvasom max 2000 dpi-t is tud, jobbnak tűnik, mint az 5500 ft-os 710MK.

Vagy tévedek? Mi az igazi difi a kettő között???

(#169) kerlac válasza kerlac (#168) üzenetére


kerlac
senior tag

Hát, elolvastam a teszteket és nézegettem képeket neten, megállapítottam, hogy 99%, hogy nekem jelenleg A4TECH X-710BH típusú egerem van, csak az ipon kép nem stimmel. Lámán hangzik, de nem emlékszem, hogy 4 éve milyen xy altípusú egeret vettem, de a tesztet végigolvasva, tutira ez van. A másik nem tudom miért drágább.

(#170) raziel01 válasza kerlac (#169) üzenetére


raziel01
veterán

Az egér alján rajta van milyen egér.
"Model:.."

(#171) kerlac válasza raziel01 (#170) üzenetére


kerlac
senior tag

Ott a pont, este meglesem, ha le nem kopott..

Apropó X7-750 BH típus. Valaki ismeri, próbálta már? Ez lézeres, max 3600 dpi-t tud, de mintha azt olvastam volna valahol, hogy játékhoz inkább optikait. tévedek?

(#172) kerlac válasza kerlac (#171) üzenetére


kerlac
senior tag

bocsánat, elírtam XL-750BH lézeres egér. Méretre ugyanakkorának tűnik mint az X-7.

(#173) raziel01 válasza kerlac (#171) üzenetére


raziel01
veterán

A profik játékhoz optikait ajánlanak DE nekem a lézeressel is gyönyörűen mennek az FPS játékok. De optikainak meg a hátránya, hogy kényesebb a felületekre.

(#174) agemate


agemate
addikt

A cikkben szereplő egérhez mindenképp vegyetek egy normális egérpadot! Végre beszereztem egy Steelseries QcK minit és megtáltosodott az egér! Ezelőtt IKEA-s szövetpadon használtam.

(#175) dea88


dea88
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írok e, de megpróbálom.
Szeretnék karácsonyra venni egy gamer egeret, csak nem tudom, hogy milyen legyen. Nézegettem már párat, de igazából nem értek hozzá, és én csak árban látom a különbséget.
Annyit tudok, hogy A4-tech márkájú kellene, és hogy mindenképpen lézeres legyen. Tudtok nekem ajánlani valamit?
Eddig ezeket nézegettem:
A4-Tech XL-747H
A4-Tech XL-750BK
A4-Tech XL-750BH
A4-Tech XL-750BK-2

(#176) raziel01 válasza dea88 (#175) üzenetére


raziel01
veterán

A4-Tech XL-747H-t megveheted, nem rossz egér.

[link]

(#177) jhos910


jhos910
aktív tag

Hiba megoldásra talált.

[ Szerkesztve ]

(#178) cuki18


cuki18
csendes tag

Nekem is 710BH van és ngyon szuper..

előtte 718F volt amit majd 4 évig nyúztam (és még mindíg jó) érdekesség csupán az hogy ugyanezt tudta a 4éves egér is mint ez.. kivéve az anti vibe -ot..

igazából nem sok mindent fejlődtek, de mivel az alapmodell is jó volt belőle régen.. maradtam náluk..

Negatívumként talán annyit tudnék felhozni, hogy túl merev a kábele.

718.nak vékony és puhább volt..

A kereső használata díjmentes!

(#179) Soldika30


Soldika30
tag

Sziasztok nekem is X710 BH m van segitsetek légyszives 1 év után ujra raktam a rendszet,és nem találom a gyári telepiőjét. mielött be linkelné ezt valaki [link] innen már próbálkoztam,de nem engedi feltelepiteni a drivert Win 7 64 bit rendszerem van.. valaki esetleg feltöltené nekem valahova a gyárit?

[ Szerkesztve ]

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#180) raziel01 válasza Soldika30 (#179) üzenetére


raziel01
veterán

De itt 4 fajta is van ám. Meg kell nézni, hogy neked melyik kell.
De szerintem ez lesz az:
[link]

(#181) Szajo


Szajo
őstag

Asus UX300 ról mi a véleményetek amúgy?

(#182) raziel01 válasza Szajo (#181) üzenetére


raziel01
veterán

Haveromnak van már több hónapja és azt mondta jó.

(#183) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem tudom mi van az egérkémmel, lehet öregszik, de mostanában olyanokat csinál, hogy csak nézek.
Fogja magát és random időközönként, random helyekre ugrik a képernyőn...
Találkozott már valaki ilyesmivel? Ötlet az elhárításra?

(#184) #21346560 válasza #21346560 (#183) üzenetére


#21346560
törölt tag

Megvan a probléma nyitja.
Semmi baja az egérnek, mindössze van egy játék, ami alatt ha kilépek az asztalra, akkor ha a játékban történik bizonyos dolog, elugrik az egér... egyébként nem csinálja. :R

(#185) shrd


shrd
csendes tag

teljesen megfelelő egér, én anno ezzel kezdtem, megvoltam vele elégedve

STEAM: http://steamcommunity.com/id/eshaerde

(#186) tucsok63


tucsok63
csendes tag

Sziasztok!
Esetleg valaki tudja, hogy mi a különbség a 710BH és BK között?
Köszönöm!:)

(#187) #21346560


#21346560
törölt tag

Egér fürdetés volt ma :)
A sok illesztésben sajnos rakódnak dolgok... főleg, ha a párom bekrémezett kézzel jön a géphez...

(#188) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Hali! Én legalább 6 éve nyúzom és még mindig tökéletesen működik!
A híres G5-ös Logitech-em 3 év után eldobta a kanalat anno.. Sőt, ahogy számolom, még 3-at SEM működött! Ezidáig ez a legjobb egér amit használtam! :)

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#189) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Hali!

A cikkírónak is üzennék, ha esetleg még beleolvas a topikba, hogy nekem még mindig megvan már több mint 8 éve az egér, és csak mostanában kezdett duplázni a ball katt. Nem mindig, de persze már egyre többször. Pedig már benne van pár millió kattintás. Azt hiszem nem végeztek olyan rossz munkát A4Tech-ék. :) Mostmár laptopos egér, és keresek helyette másikat oda is. De azért szép teljesítmény 4ezerért.
A "nagy" gépen persze már 2 éve egy G502 van. Remélem az is kibír jó párat még..
Eddig 2 szar egerem volt. Egy Microsoft valami, és egy Logitech G5. A G5 kibírt 2-3 évet, de hirtelen meghalt a mikrokapcsoló és leselejteztem. Az volt a legdrágább egerem is sokáig.. Amikor megjelent, valami 20ezerbe került. Kicsit átverve éreztem magam..

(#190) Atilla001


Atilla001
senior tag

Nekem a mai napig működik. Meg se tudom mondani mennyit nyúztam már. Fényesre van kopva a gomb, de hibátlan. Most, hogy warzone-ozok a jobb gomb 100 ból 1x elengedi a fogást. Ennyi.. gondolkodom új egéren, de nehezen válok meg tőle. Kitűnő választás volt anno. Nekem X-710BH van de nem olyan mint a tesztben szerepel. Mert a képeken nem az van mint a dobozba, de a videó már stimmel. 280p :D thx

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.