Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) - = Zk = - válasza F34R (#100) üzenetére


- = Zk = -
félisten

húú, de csúnya :B ..
:R

(#102) hodostamas
igen?:Y...how?:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#102) hodostamas válasza - = Zk = - (#99) üzenetére


hodostamas
addikt

Amúgy a 3x-et lehet még finomítani, mert gyárilag elég nagy késleltetéssel adja ki a 3 lövést. :)

(#103) Remus389 válasza redbull86 (#95) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem ez a krom fekete szin es forma a legszebb amit egerben lattam

annyira elegans

ki ert egyet?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#104) northmahri válasza martin66 (#6) üzenetére


northmahri
tag

:K :K :K

Money for nothing and chicks for free! Nem saját felmérés,de ha van időd: http://logout.hu/bejegyzes/djculture/mennyi_memoria_van_a_fo_gepedben/hsz_1-25.html#rel_msgs

(#105) redbull86 válasza Remus389 (#103) üzenetére


redbull86
aktív tag

Én egyet értek,..

És nem tudom hogy csinálták hogy több év intenzív használat közben sem kopott meg a króm,. a mellet nagyon pontos játékokban is,. egyedül a saját súlyozás-t hiányolom,. bár ennek szerintem így jó a súlyelosztása.

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#106) #19617792 válasza - = Zk = - (#101) üzenetére


#19617792
törölt tag

driverből. ;]

(#107) - = Zk = - válasza #19617792 (#106) üzenetére


- = Zk = -
félisten

/facepalm..... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#108) aram01 válasza hodostamas (#102) üzenetére


aram01
nagyúr

mond a részleteket ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#109) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Érdemes felrakni a legfrisebbet vagy jó ez amit kaptam hozzá? valamit váltózni fog ha felraknám a legfrisebbet?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#110) F34R válasza FoLey-v (#109) üzenetére


F34R
nagyúr

driver-t megnézheted de nem fog változni .

(#111) zeroo93


zeroo93
tag

Nekem egy éve pont ilyen cuccom van, szuper kényelmes, eddigi legjobb egerem. Nem is kell több.

A wise man does not need advice and a fool won't take it. Tel: +3630/8560390

(#112) rizso


rizso
addikt

Egy 710BH a fiókban csücsül, elég hamar bedöglött a görgője. Viszont van egy 750BF, amit jelenleg öcsém nyúz. Na az 4 év után is tökéletesen üzemel, a fogása és az anyaga is nagyon jó ("snake edition").
Jelenleg egy Gigabyte 6900-at nyúzok. Nem nagy durr, de az is célnak megfelel, ~4500Ft-ot szerintem megért...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#113) hodostamas válasza aram01 (#108) üzenetére


hodostamas
addikt

makróba egyszerűen csak meg kell írni a 3 lövést(pontos parancsokat most nem tudom fejből):
mouse button 1
wait 50ms (csak példa)
ezt a kódot 3. egymás után.

Aztán ki kell tapasztalni mennyire vihető le a késleltetés, bizonyos idő alatt már csak 1 lövésnek fogja venni, fölé kell belőni :)

(#114) kastner válasza bbandi (#31) üzenetére


kastner
csendes tag

Nekem "bbandi"-val megegyezően szintén X-755FS volt. Egyszer garanciában cserélték, aztán a következő is meghótt ugyanazzal a kórismével, szintén garanciális időn belül. A görgője ájult el, rosszul érzékelte az irányt. Kuka lett a sorsa, ott jó helyen van. Valahol olvastam, hogy a görgő környékén újítottak, és ez nem sikerült valami jól. Jelenleg A4Tech WOP-49-et használok, általában éveket kibírnak, 2300Ft körüli áron.

(#115) F34R válasza rizso (#112) üzenetére


F34R
nagyúr

az a (snake edition) nekem ~2 hónap alatt lekopott muszáj volt átfújnom

(#116) deadelon válasza eldiablo (#93) üzenetére


deadelon
aktív tag

én meg senkinek nem ajánlom az icon 7 300 ill 500 as egereit.kivétel nélkül mindnek tönkremegy a görgője 2-3 hónapon belül, és egy végeláthatatlan garanciális cserélgetési folyamatba csöppensz.én a 4ik nél untam meg és vettem egy snipa silencert

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#117) ityam válasza korpicschess (#90) üzenetére


ityam
senior tag

nekem is az van viszont behalt a balklikkem mikrokapcsolója. néha duplaklikknek nyomja a sima klikket. remélem ha kicserélik az egeret akkor az ujjnak már nem lesz ilyen baja

(#118) rizso válasza F34R (#115) üzenetére


rizso
addikt

A miénk szerencsére elég jól bírja - mondjuk annyira nem is volt nyúzva...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#119) aram01 válasza hodostamas (#113) üzenetére


aram01
nagyúr

na majd tesztelem,köszi
ha netán valakinek va erre jó cfg-je szóljon

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#120) hodostamas válasza aram01 (#119) üzenetére


hodostamas
addikt

mindenképp tesztelni érdemes, mert hát ugye hardver függő is, mennyi bír el..

másik jó script a sniper-hez a váltás, ott nem kell késleltetés.

egyszer a bunnyhoppot is le akartam scriptelni, de aztán feladtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#121) - = Zk = - válasza hodostamas (#120) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, ha majd lesz hozzá türelmem, meglesem. :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#122) szuper-t


szuper-t
senior tag

Jó kis teszt életem első komolyabb egerét x710-et nyúztam 2 évig aztán anyám megkapta:D 1 olyan egeret nem tudok mondani ami kibírja az "ősök" böngészési szokásait.. kévé por körömlakk napi minimum 10 esés a földre:)(cserébe idegesítően hangosan kattan a 2 mikrokapcsoló az egérben és erpszakosan kell megnyomni a DPI választó gombot mert nem nagyon érzékel már) strapabírósága lealázta a Razer-t MS egerekét (hazavágtak 2-2t belőle :W ) Játékra tuti van jobb pontosabb szebb strapabíróbb, de aki nem teheti meg a 10-20k-s egerek vásárlását annak csak ajánlani tudom xl750bh-t nyúzok most tapintásra nagyobb mint a x710 pontosabb finomabb(laser 3600dpi) alatta egy 15 colos matt lcd kijelző :D steel padokat megszégyenítő siklással és pontossággal, remélem egyszer sikerül benevezni egy Roccat-ra :D

[ Szerkesztve ]

(#123) Kassadin válasza szuper-t (#122) üzenetére


Kassadin
addikt

Roccatban csak csalódni fogsz, rengeteg negatív véleményt lehet olvasni róluk. És ez vonatkozik a fülesekre is, nemcsak az egerekre.

(#124) F34R válasza szuper-t (#122) üzenetére


F34R
nagyúr

csak vakítás olyan mint a steelseries sensei

(#125) szuper-t válasza Kassadin (#123) üzenetére


szuper-t
senior tag

Esetleg valami ajánlat? Ideje lesz lassan cserélni az egeret valami kényelmesebbre, mert egyre többet ülök a gép előtt és gémberednek az ujjaim.

F34R Kár :(((

(#126) Kassadin válasza szuper-t (#125) üzenetére


Kassadin
addikt

MI a keret rá? Igazából nincsen két forma ember, meg az sem mindegy, hogy tenyeres vagy karmos fogásban fogod az egeret. Számomra(tenyeres) a ms intellimouse 3.0 nagyon kényelmes egér volt.

Itt is érdemes lenne kérdezned:[link], segíteni fognak.

(#127) raziel01


raziel01
veterán

Sikerült szereznem egy XL-747H-t. Ehhez hasonló bemutató érdekelne titeket?

Erről van szó

(#128) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ha már ennyire előjött ez az IntelliMouse, nos akkor ez miértis olyan jó? :)) Fogáson kívül.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#129) Kassadin válasza tDr1v3r (#128) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerinted a Quake világbajnok miért használ ms intellimouse 1.1a-t? Mert biztos sz*r, nem?

Nem az a lényeg, hogy hogyan néz ki, meg mi a márkája, hanem az egér szenzora.

(#130) szuper-t válasza Kassadin (#129) üzenetére


szuper-t
senior tag

(OFF)Egy kicsit vegyél vissza! szépen kérdezte. (/OFF)

Engem is érdekelne, hogy miben jobb, mert nekem nagyon nem jött be sőtt kimondottan gagyinak éreztem reakcióban is és érzékenységben is. Lehet fizettek neki érte, hogy azzal játsszon, esetleg csináltattak neki egy egyedi egeret.

játék. ás Játék között is van különbség. Lehet 'Q'ban és 'cs1.6' van király de mi van ott ahol részletesebb pályáról és nagyobb felbontásról beszélünk.

Bocs az offért de....

(#131) Kassadin válasza szuper-t (#130) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem kell csitítgatni, kinőttem már abból a korból egy ideje. Szimplán nem kell olyasmiről lekezelően nyilatkozni, amit esetleg nem ismer az ember.

Mivel nekem volt a4tech x7-es egerem nem is 1-2 hónapig, hanem legalább 1-2 évig, nyugodtan nyilatkozhatok arról, hogy minőségileg nincsenek toppon ezek az egerek. Ennyi pénzért amennyibe kerül, más új alternatívát nem tudok, talán a sidewinder x3, de az az egér se egy nagy szám, legalábbis tesztek alapján, de ennyi pénzért talán az ember ne is várjon csodát.

"játék. ás Játék között is van különbség. Lehet 'Q'ban és 'cs1.6' van király de mi van ott ahol részletesebb pályáról és nagyobb felbontásról beszélünk."

Szvsz szerint egérfüggő a dolog, és egy minőségi szenzorral szerelt egér nem hibázik, míg egy gyengébb minőségű egér igen. És talán a legmeggyőzőbb dolog(számomra), én eddig akárhány lanon jártam, akárhány profit néztem, senki sem használt a4tech egereket.

Írtam már, hogy "jó" használt egereket is ki lehet fogni, pár ezresért többért. De ha csak ennyi pénze van az embernek, és a közeljövőben nem is lesz több, akkor ez is megteszi addig, amíg nem tud egy jobb minőségűre váltani. Nekem az ms és az a4tech egér ég és föld távolságban van.

[ Szerkesztve ]

(#132) tDr1v3r válasza Kassadin (#131) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"Szimplán nem kell olyasmiről lekezelően nyilatkozni, amit esetleg nem ismer az ember."

Na igen, és én hol nyilatkoztam lekezelően? Komolyan érdekel(t) az az egér, de azt hiszem eddig a pontig, normális válasz híján inkább hagyom a p*csába az egészet...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#133) szuper-t válasza Kassadin (#131) üzenetére


szuper-t
senior tag

De kell, mert ez fórum és nem utca!

Embere válogatja, nekem nem jött be, de az nem azt jelenti, hogy szar.
Szenzorról nem szeretnék vitát nyitni, mert abból csak offolás lenne csupán saját tapasztalataim osztanám meg egy XL750BH vs Razer Diamond Back 3G, Razer Lachesis

Bár mégis: szenzor+ felület a pontos teszt alap (minél nagyobb dpi annál nagyobb a hibalehetőség)
lehet textilen isten de rákerülne egy sima felületre akkor halál.

az XL750BH úgy elverte mind2 őt Corepad-on hogy az kegyetlen volt.
Ha azt mondod hogy szar már villantod magát a tényt, hogy nem értesz hozzá.

ui.: az "gamerek" 90% nál textil padot látok lanpartikor 400-600-800dpi-s egerekkel akinek komolyabb egere van annál már komolyabb padot. a //gamer szó nem sugall minőséget csupán játékorientáltságot ///

(#134) Kassadin válasza szuper-t (#133) üzenetére


Kassadin
addikt

Egy szóval se mondtam, hogy szakértő vagyok, csupán annyit mondtam, hogy én a saját tapasztalataim szerint egy "jobb" egérrel jobb lehetsz. Akkor úgy mondom, hogy ms 3.0-val sokkal jobban lőttem, mint x7-essel. A legtöbben textilt használnak(én még mást nem is láttam senkinél se eddig), szóval nem értem, hogy ez miért lenne negatívum.

(#135) F34R válasza raziel01 (#127) üzenetére


F34R
nagyúr

ilyemem van de nem kő :DDD

(#136) aram01 válasza Kassadin (#134) üzenetére


aram01
nagyúr

volt üveg és alu padom is de a szövet az igazi szerintem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#137) ityam válasza raziel01 (#127) üzenetére


ityam
senior tag

valszeg az optikája ugyanaz mint az itt felsorolt többi A4Tech egéré. a forgása más ennek.
nem rég írtam hogy nekem ilyen van, és sajna nekem a mikrokapcsoló elromlott fél év után. reméljük kicserélik hamarosan aztán nem lesz vele baj.

(#138) Bingo82


Bingo82
csendes tag

" Ilyen szempontból jobb a lézeres egér."

nekem x7-esem van, de ez erősen lézeres (még az érzékelő mellett is szép nagy betűkkel ott van)....és a honlapján sem találni utalást sem rá, hogy létezne más változat....vagy igen?

például: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=bingo82&submit=

(#139) szuper-t válasza Bingo82 (#138) üzenetére


szuper-t
senior tag

x710 optikai x750 lézeres

(#140) aram01 válasza szuper-t (#139) üzenetére


aram01
nagyúr

neki optikai lézere van :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#141) korion


korion
senior tag

elkanyarodtunk nagyon a témától! :K
az a lényeg,hogy 3-4ezer forintot meg e ér!?
igen meg ér stb..
raziel01 én erről szeretnék egy tesztet,h már felajánlottad :U
kösz!
üdv!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#142) aram01 válasza korion (#141) üzenetére


aram01
nagyúr

szemeztem vele én is de végül is az mk-t választottam

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#143) kastner válasza korion (#141) üzenetére


kastner
csendes tag

korinnak egyértelmű válasz!

Nekem nem ér meg 3-4 ezer Forintot. Inkább a jövőben többet adok ki egérért, de más gyártó termékét választom majd.

(#144) #19617792 válasza korion (#141) üzenetére


#19617792
törölt tag

ha már Razer Diamondback pofa egér, akkor legyen Razer is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#145) Puma K


Puma K
veterán

A képeket elnézve gagyinak tűnik, meg a vezérlő menüje is.

2007 óta használok egy G5-ös Logit még akkor 16-ért vettem karácsony és szilveszter között. Azon gondolkodom, hogy veszek még egy ilyet míg lehet kapni... aztán ha a mostanit elhasználom (valaha?) akkor előveszem a dobozosat.

Most jöttem rá, hogy 2004-2005 környékén volt nekem A4 egerem infrás :DDD Aztán 2006-ban meg mindenféle jött ment egeret használtam... és volt hogy 2x vettem a Saturn-ban 750 Ft-os egeret 2 hónap alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#146) raziel01 válasza Puma K (#145) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem az lényegtelen, hogy milyen a szoftvere. Minden benne van, átlátható.
Viszont elvileg pár nap és megjelenik a A4TECH XL-747H bemutatóm. Már be van küldve 2 napja csak pár nap átfutási idő van amíg kirakják az adminok. Érdemes lesz megnézni, mert jobb mint ez.

(#147) #21346560 válasza Kassadin (#131) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ahhoz képest hogy nincsenek toppon, egész sokáig használtad őket :D

(#148) Kassadin válasza #21346560 (#147) üzenetére


Kassadin
addikt

Pénztárca kérdése, ha több zseton lett volna és lett volna rálátásom az egerekre, nyilván nem x7-t választok. Azt tudom, hogy most már nem vennék ilyenfajta egereket, főleg nem 7 ezerért(annyi volt akkoriban az egerem).

[ Szerkesztve ]

(#149) aram01 válasza hodostamas (#120) üzenetére


aram01
nagyúr

nem tudom beállitani ezt a genyát :W :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#150) hodostamas válasza aram01 (#149) üzenetére


hodostamas
addikt

mi a gond? hol akadsz el?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.