Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#198) Qtya123 válasza bacsis (#197) üzenetére


Qtya123
őstag

Az olaszokkal nekem is van egy sztorim. Régen volt egy hobbi Ladám. Kereklámpás 2101-3.
Néha elmentünk vele külföldre is nyaralni, mert feelinges volt. Kívülről széria kinézet volt, de a beltér, futómű, motor, váltó, minden át volt alakítva. 1.6-os blokk volt benne kissé megtuningolva. Pályán simán lehetett vele menni GPS szerinti 140-es utazót, volt is sokszor nagy nyaktekergetés, mikor mentem el vele a belső sávban. :) (Amúgy GPS 140-nél az óra 180-at mutatott az eltérő kerékméret és másik differenciálmű miatt :DDD ).

Na szóval ugye a kereklámpás nagyon hasonlít a 60-as években készített Fiat 124-re, gyakorlatilag abból készítették az oroszok.
Az olaszok meg voltak vadulva érte. Gondolom azt hitték első ránézésre, hogy az ő Fiat 124-es autójuk. Sokszor nézték, integettek. A mellem akkor dagadt, mikor egy nagy tenger melletti parkolóban két autó köré gyűltek az emberek. Az egyik előtt a 10-20 éves gyerekek álltak, az egy Ferrari volt. A másik meg az én dinnyésem, amely előtt a 30-40+ os korosztály sereglett. :D

Ez volt amúgy a szóban forgó gépezet:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.