Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#197) bacsis válasza b. (#196) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Akkor már célozzál meg egy Subarut, az is pont ugyanolyan kék :D

És akkor legyen még egy sztori!
Ahogy írtam, sokat járunk vele Olaszországba... nos arrafelé (ide érrtve az osztrákokat) Suzuki Swift még csak-csak volt... úgy 10-15 éve, már mint ezekről a klasszik Swiftekről beszélünk nem az újak/újabbakról beszélünk. De Sedan egyáltalán nem is volt.
ellenben Subaru az volt és van is.
Na most frankón messziről kevésbé avatott szemek simán azt hiszik rá, hogy ez is "valami Subaru féleség"... Ugye egyrészt pont ugyanolyan színű. Ott van a hátsó spoiler a miénken is, mégha kicsit kisebb is... ééééés... nos igaz már nem az a kályhacső van rajta, mint amit írtam is a sztoriknál... de azért elgé sportos a hangja most is... Na és mindig az van, hogy mikor kint vagyunk, tényleg rendszeresen bámulják az autónkat. Én meg direktbe túráztatom nekik, mondom ezt halgassátok. a feleségem meg mellettem mindig morgolódik, ne égess már, hagyd abba, ne csináld már, tiszta égő... én meg csak azért is nyomatom :DD jóó, leírva lehet nem annyira vicces, de külsős szemmel nézve, elgé mókás ahogy én büszkén túráztatom, a zassony mellettem meg folyamatosan morog :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.