- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Fogkefe: elektromos vagy manuális?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Lalikiraly: Astra kalandok @ Harmadik rész
- hdanesz: 50. Debrecen Nagydíj - nemzetközi salakmotorverseny - életemben másodjára
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
suti237
csendes tag
Sziasztok!
Kéne nekem pár help.
Abszolút Linux hülye vagyok (nem használtam sosem), szóval légyszi kézzel lábbal is magyarázzatok, ha van hozzá erőtök. ^^
Kaptam egy raspi-t, "Noob" változatot. Torrent futna róla elsődlegesen, később talán net rádió vagy amit épp kitalálok , és meg tudok valósítani, meg még elbír vele.
Telepítettem rá egy Pidora-t azonban innen elég sok problémába futottam. Ne igazán tudom megoldani a távoli elérést, néztem mindenfele a fórumokat de a parancssoros leírásokat nem igazán értem.
Felraktam transmission torrent klienst de annak a webes elérési felületét sem tudom elérni másik gépről (pedig gondoltam, hogy akkor nem kell tovább szenvednem a rendszer távoli elérésével). Localhost működik. Gyanakszom, hogy a port forwaldolás lehet a probléma.Valaki tudna segíteni, hogy hogy tudnám megoldani a gondjaimat?
Előre is köszi.
Süti.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Fujifilm X
- Megjött a jubileumi Pixel széria
- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Magisk
- Háztartási gépek
- Hyundai, Kia topik
- Amazon Fire TV stick/box
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- További aktív témák...
- Gamer PC // RTX 4060 // Ryzen 5 5500 // 32GB RAM // 1TB SSD
- VADI ÚJ GAMER PC i5 / RTX5060 / 32GB RAM / 1TB SSD
- GAMER PC // i5-9600K // 32GB RAM // 1TB SSD // RTX 3060
- Garanciális Gamer PC // i5-13400F // 32GB RAM // 1TB SSD // RTX 4060Ti
- GAMER PC Ryzen 9 5900X/MSI MPG X570 Gaming Edge WiFi/Gainward GeForce RTX 3070Ti Phoenix/32GB DDR4
- MacBook felváráslás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Dell és HP szerver HDD caddy keretek, adapterek. Több száz darab készleten, szállítás akár másnapra
- Bomba ár! Dell Latitude E7470 - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I CAM I W11 I Gari!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2927, 100% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3208
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest