Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#145) heihachi válasza szollo12 (#144) üzenetére


heihachi
addikt

Én nem sokat, bár Brady is mintha kicsit több homályt dobna, de nem látványos.

Viszont azt nem tudom mi az a kis kék kör ami néha megjelenik a játékosok alatt. Nekem Tomlinson alatt jön elő legtöbbször.

Amúgy megint van két új solo széria :D A Madden Classic az mondjuk botrány. Az konkrétan a fizetős solo előszobája, mert még coinért is lehet rajta indulni, de gondolom nincs messze a pillanat, amikor már csak pointért lehet majd. Mondjuk legalább jól fizet (ha pointokért indulsz), és gyorsan megvan. Nagyon unatkozhatnak EA-nél, hogy így gyártják a solo-kat, ahelyett, hogy azon dolgoznának, hogy a squat ne működjön 3 yarddal hátrébbról, meg hogy a 89-es cornert ne verje rommá egy 81-es elkapó. :D

A WL-t én egyáltalán nem is csinálom nincs értelme a 86-os OVR csapatommal, helyette season-ben toltam 2 meccset. Az egyiken a gyerek a nagyjából 88-92 közötti játékosaival annyit csinált, hogy goal line defenset tolt mindig. Esélyem nem volt, mire el tudtam volna dobni a labdát, már rég feküdtem. Nyilván előveszi ilyenkor az ember a screent, de két screen-ből 2 interceptiont dobtam :D Shotgunban sem volt annyi időm, hogy tisztára játssza magát bármely elkapóm, bár az is igaz, hogy corner és safety-n eléggé el volt eresztve a srác, szóval, nem is csoda.

Amúgy van H2H season 2 jutalom, a teteje Janoris Jenkis (91).

Így áll most a csoda csapat :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.