Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2

Hozzászólások

(#611) unrealnoise válasza snecy20 (#610) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Legalább ne égesd már magad. Léccike.

Idézlek:

"Mindegy, sorolhatnám, de szerintem nincs benne semmi lényegi előrelépés. Sorry, de most magamnak jobban hiszek ezügyben."

Higgy annak, akinek akarsz, de a felhozott példáimra mi a válasz? Jobb dinamikusság, évszakok, több pálya, több széria, jobb UI, jobb muliplayer.

Biztos kitalálom ezeket. Hiszen szerinted lényegi előrelépés nem történt. Szakadok.

Nem, látod, nem azzal van a gond, hogy te leírtad, milyen problémáid vannak a játékkal. Mert simán tudom, és látom, hogy vannak olyan elemei a játéknak, amelyek nem sokat változtak, de közben rengeteg minden igen, és bizony nem is keveset. A legtöbb pálya jobb textúrákat kapott, fák, növényzet, fűcsomók, de mindegyikre érvényes a jobb időjárás-változás, tócsák, égkép, stb...

De persze ez is nudli mi?

Az AI igen, olykor segghülye, de én pl meglepően jókat is tudok velük harcolni. Ez gondolom pálya, és autó függő. Plusz mindenkinek más a tűréshatára. És hát azért majd 70 pálya x 180 autó x rengeteg pálya kombináció x időjárás x napszak x évszak. Ez nem kis meló.

De nincs azzal baj, ha a hibákat szánom kérjük, jobbat szeretnénk, vagy várnánk el. A gond ott kezdődik, hogy te a kézzel fogható előrelépéseket is semmisnek veszed. Ez pedig visszataszító, "reálisnak" meg aztán végképp nem mondható...

[ Szerkesztve ]

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.