- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ldave: New Game Blitz - 2025
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Rap, Hip-hop 90'
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
bambano
titán
válasz
attiati #8238 üzenetére
szerintem így nem érdemes hozzáfogni.
ha egy adatra van szükséged, akkor azt az egy adatot kell lementeni és megoldani, hogy ehhez csak a minimálisan szükséges adatforgalmat generálja.kicsit megnézed az url-t, rögtön ki lehet találni, hogy az adatbázis azonosítójuk a 21 millióval kezdődő szám, a többi, keresési feltétel csak töltelék. ebből már látható, hogy milyen url-t kell végigpörgetni, a letöltött html-ből kibogarászni az adatot, és csak azt menteni. ez linuxon kb. 15 perces munka.
viszont az is látszik a hirdetésekben, hogy nem adják meg a konkrét címet, vélhetőleg azért, hogy a közvetítői díj megspórolására bazírozó vevők ne tudják megkerülni az irodát. ez az a pont, ami betesz a letöltési ötletnek, mert enélkül tök feleslegesen töltöd le, nem lesz pontos adatbázisod.
-
martonx
veterán
válasz
attiati #8238 üzenetére
offline browser nincs, csak akkor ha létezik fából vaskarika
Te egy web crawler botra gondolsz Ilyet simán lehet írni, ami ha elég gyors a szerverük, percek alatt leszed neked mindent amit csak akarsz.
Viszont ez így ebben a formában valóban büntetőjogi kategória lehet, sőt egy normálisan megírt multithread crawlerrel elég komoly szerver terhelést is okozhatsz nekik.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- Szimulátor pedál elasztomer, fékmod - Logitech, Thrustmaster, Fanatec pedálokhoz - MT Simtech
- Fanatec WRC/BMW/P1 mágneses váltó mod - MT Simtech
- Gigabyte A520M K V2 + Ryzen 7 5700x + 32GB 3600MHZ Ram
- Apple MacBook Pro 14 M4 Max (14C/32C)/36GB/1024GB
- Seagate BarraCuda 3.5 8TB 5400rpm 256MB SATA3 (ST8000DM004) Recertified, új, több db
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z790 i7 14700KF 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4070S 12GB Be Quiet! Pure Base 501 750W
- Eladó karcmentes Apple iPhone 11 128GB / 12 hó jótállással
- Bomba ár! HP EliteBook Folio 1040 G2 - i5-G5 I 8GB I 256GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 docking station (L13899-001)
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest