Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1041) pszichiater


pszichiater
senior tag

Nah ez így érdekes lesz. Lentebb írtam hogy hétfőn kötik a 60/5-ös netet. Most úgy néz ki hogy mégsem. Hogy tiszta legyen a kép, nálunk korábban pr telekom-jelenleg nettv néven van a szolgáltató. Tegnap hívott egy hölgy, hogy nem biztos hogy van élő hálózatuk a mi részünkön. Korábban volt az utca elején egy előfizetőjük, de annak már öt éve...És? Kiküld a helyszínre egy szerelőt hétfőn, és kiderül. Igen de én közben leszerveztem a ups-is szerelő haveromat hogy kábelezzük ki a tetőtérből a gépig, hogy a nettv-s szerelőnek csak annyi legyen a dolga, hogy összeköti, setup és kész. Hölgy megígérte, hogy akkor ma küldi a szerelőt és hívni fog. Sajnos egyik sem történt meg. Én hívtam, de 12h-ig voltak. Legközelebb hétfő. Mondjuk az is elég kemény hogy hétvégén semmilyen ügyfélszolgálat nincs. Mi a helyzet ha pont hétvégén van valami probléma? Az utcában, a ház előtt, az oszlopon ott a jó vastag kábelük, sőt a házunkba is bejön, plusz látom a szürke fémdobozos erősítőjüket. is. Most úgy fest, hogy nem kellek nekik. LOOL.

Itt a fórumban nem szokott felbukkani egy ott dolgozó szerelő, vagy munkatárs?

pszichiater

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.