Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Phpmyadmin (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) WuDu


WuDu
tag

Naszóval:

Felraktam a phpmyadmin 2.6.0-át, viszont felmerült egy két problémám:

1. Ha lehetne akkor azt szeretném, hogy a linux userek legyenek benn a táblában a saját jelszavaikkal, erre van lehetőség myadmin-ban, vagy kézzel kell felvinni?

2. létrehozok egy logint, adok neki jelszót, amire ezt vágja a fejemhez: Access denied for user: 'teszt@localhost' (Using password: YES) :((( Vajon miért? mit bakhattam el?

3. Csak nálam csinálja azt, hogy beirok egy akármilyen logint, akkor belép, csak éppen nem tudok semmit se csinálni, mert nincs hozzá jogom? esetleg le lehet tiltani valahogy?

Ha valaki beadna valami haszánlható linket (lehetőleg magyart) ahol találok megoldást, az nekíméljen :), mert elolvastam az angol doksit, tanulságos, de az én problémáimra nincs benne gyógyir :(

(#2) maci25


maci25
aktív tag

Azt szeretném ha a felhasználoknak minden engedélyezve volna az általuk létrehozott adatbázikokkal. Hozhasanak létre maguknak több adatbázis.
A felhasználo létrehozásánál "Azonos nevű adatbázis létrehozása, és az összes jog engedélyezése" jelölöm ki.
Ebböl én arra követketettem ,hogy pontosan az történik amit és szeretnék. De nem.
A felhasználok nem tudnak uj adatbázik létrehozni csak ha a globális jokoknál engedélyezem a create lehetöséget.
De igy mindegyik felhasználo látja az összes adatbázist a serveren.

(#3) Fire/SOUL/CD válasza maci25 (#2) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ezt a kérdést ebben vagy ebben a topikban tedd fel. pont ilyen témával foglalkoznak ezel a topikok, és a jobban is pörögnek, mint ez. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Phpmyadmin (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.