Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) Gambit válasza darnellsmith (#3200) üzenetére


Gambit
őstag

A partira kell koncentrálni? És a bad beateket el kell felejteni? Végig kell gondolni a lehetőségeket?
Basszus, akkor mi eddig rosszul csináltuk! Köszi a segítséget mindenki nevében!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3202) L|zsidoboz válasza viharhozo (#3199) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

"A bónusz kivételéhez pontokat kell gyűjteni. Minden 1 dollárnyi rake után 1 pont jár, egy leosztásban max. 3 pontot kaphatsz. Minden pont $0.06-ot ér. Ha összejött $20 (vagy 10%-a az eredeti befizetésednek), akkor azt a számládhoz írják automatikusan. A pont megkapásához nem kell pénzt betenni, elég ha kaptál lapot.
Versenyeken minden dollár tournament fee-ért 7 pont jár. Tehát egy 20+2-es versenyért 14."

Good to be good, but better to be lucky.

(#3203) Bibby


Bibby
addikt

Hmm...tudom hogy kicsit kevés az információ. Nos, biztos voltam benne végig hogy top párja van, király. Itt a kérdés egyértelműen az hogy van-e annyi esélyem mint amennyit bepakoltam. All-in is mehettem volna, de látszott rajta hogy megadná, szóval így nézve kiestem volna.

Ελευθερια η θανατος

(#3204) L|zsidoboz válasza Bibby (#3203) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

S'n'G-n pedig ez a leggyakrolibb kiesés/duplázás szitu. Top pár vs. flush vagy straight draw.
Sztem mindenképp meg kell ilyenkor próbálni duplázni. Ha nem jön be, ott egy köv. torna, ha bejön, akkor meg happy day. Mivel A is volt nálad, így kb. 45% százalék esélyed volt flopon, ami bőven jó egy all inre nálam.
Milyen kísérővel volt top párja?

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#3205) viharhozo válasza L|zsidoboz (#3202) üzenetére


viharhozo
addikt

Konkretan az erdekelne, h ha pl. 20 cent a rake, akkor is jar-e 0,2 pont, vagy 1 a minimum.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3206) koob válasza viharhozo (#3205) üzenetére


koob
senior tag

1$-os rake-től

(#3207) viharhozo válasza koob (#3206) üzenetére


viharhozo
addikt

Az oldalon viszont ez van: You can earn partial points if less than one dollar is raked, and you can earn up to three points per hand.

Csak arra lennek kivancsi, milyen reszpontot lehet kapni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3208) L|zsidoboz válasza viharhozo (#3205) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Természetesen nem csak 1 dolláros raketől van.
Vannak töredék pontok. Amúgy nem is lehetne kis limiten pontot szerezni.
Csak ha a töredékeket összaadjuk, akkor jön ki, hogy 1 dollár rake 1 pont.
Pont ahogy mondod, 20 cent rake az 0.2 pont.

Az általad idézett mondat meg a termet fényezi kicsit, hogy más terméknek egy körben max. 1 pont szerezhető, Full Tilten meg 3 is akár.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#3209) viharhozo válasza L|zsidoboz (#3208) üzenetére


viharhozo
addikt

Hm, ez nem is olyan rossz, 65-70%-os rakebacket jelent. Az Ironmanes akciot csinalod?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3210) L|zsidoboz válasza viharhozo (#3209) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nem, csak szimplán gyűjtöm a pontokat valami ajándékra.
Az iron manest jövőre csinálom majd, ha lesz, idén már lekéstem róla.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3211) Bibby válasza L|zsidoboz (#3204) üzenetére


Bibby
addikt

Úgy emlékszem magas kísérővel volt, talán KJo...

Ελευθερια η θανατος

(#3212) viharhozo


viharhozo
addikt

Az uccso 1083 handben 63 pocketet kaptam, 36-szor neztem flopot, es nulla setem lett. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3213) L|zsidoboz válasza viharhozo (#3212) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ez a nem semmi. :(

Good to be good, but better to be lucky.

(#3214) válasza viharhozo (#3212) üzenetére



addikt

Akkor a következő 4-5 pocketedből mind set lesz zsinórban. :)
Amúgy 63-ból miért csak 36-szor néztél flopot? Biztos pont azokat dobtad el, amik setesedtek volna. ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3215) Bandit21


Bandit21
addikt

AK-o-val megyek all-in. 170.000 zsetonom van, a vak 75.000 150.000 middle pos ülök, előttem már vki 300.000-el ai ment, "megadom". Utánam még vki, is bejön, a vakok dobják...
970-en indultunk 8 gtd-s rebuy speed nl tournament. Az első 2500-at kap, mindezt 2 dodós beülővel, és 1.6-os rebuy-adddonnal. A számláló 41-et mutat, vakarom a fejem, 40 alatt már 46 dodót fizetnek 35 helyett. Az 10, pont annyi amennyit eddig beinvesztáltam a beszállóval és 4 rebuyyal. Épp most néztem, hogy 3 hand mva leszek BB, és azt is épp h meg tudom adni. Belevettem, hogy esetleg még a nagyvakot veszni hagyom, és marad 20.000-em a 75.000-es SB-hez képest és mi van ha akkor jön a "lap". De most jött. Be is toltam.
A későbbi megadó egy Q-J-ot- mutat, az első emelő viszont egy K-K-t. Ez már nem jó jel...
Flopon jön egy J meg vmi szemét. Turn-ön egy Q. Na mondom itt se jön már 10-es. Meg a nyereményemhez sem... És tényleg az asztalra nem is, de közben a 4 másik asztal valamelyikéről kiesik valaki, és így 39.-ként kapok 46,06 dollárt. Mindezt 2 óra alatt, és kb 9,5 dolláros invesztálás mellett. Fincsi.
Honnan volt a 10 dollárom?
Tegnap elindultam a Party kelet-eu-i frerollján.
Ott 3. lettem, nagyon fájó mód, A-10-s-el kaptam ki, egy K-8-o-ellen. Szabályosan fájt, ott is 25th level 75.000/150.000 volt a vak, kn 250.000-el voltam nagyvak, a maradék 100.000-et betoltam, és a CL (3,5milla chippel) vígan megadta. A flopon jött egy 8-as, a riveren mégegy, A-10 szín sehol. Tényleg fájt.
A korábbi tanácsokat kb egy hétig betartottam és vigyáztam, a cdpokeren a 30 eu-s bonuszt nl5-ön játszottam. De jött a mélyrepülés, a keresett 10 dollár elszállt, ment mellé még 10 is. Maradt 25, és tudtam bármit csinálok valaki mindig lesz aki K-3-al adja meg végig az emelésem, A-K-mmal, flopon K-val, és jönni is fog mindig a 3-as a riveren. Nem egy ilyen volt. K-3-al el se kezdtem játszani. Ha jött is volna K a flopon, és emelnek, el tudtam volna dobni. NL 5-ön én voltam így egyedül.
Felmentem NL100-ra, már tudtam mi jön, de csatában akartam elvérezni, "játékosok" ellen.
Jött egy AA- all in, megadta egy 3-6-o, flopon ottvolt a két 3-as. Mindegy tudtam, hogy ez jön csak azt nem mikor.
De tegnap leültem, és az itt olvasott, Allin/fold, esetleg nagyvakból limp-el szépen elmentem a 3. helyig, ma meg a 39-ig. Nem lettem jó játékos hirtelen, és nem is tartom be ezt a játékstratégiát teljesen, volt h csapdáztam, volt, hogy félblöfföltem.
Tegnap volt egy baráti party is, mindkettőnek már az elején cl lettem, egyszer KK-mat fizette ki egy barátom mert A-9-el nem hittem el h nem jön A, pedig nem jött, majd 5-5-öt találtam BB-n, a kisvak csak adta, flop A-5-3. Ő emel, én vissza, Ő all-in, én adom, és reménykedtem h A-a- van. Volt, csak éppen kettő...
Mindegy a második party volt eddig a legrövidebb, mindenkit én ejtettem ki, és a máskor 2-2.5 órás meccs lement 1 óra 10 perc alatt. Nem kegyelmeztem.
Itt is volt két necces helyzet.
Az első amikor CL lettem 10-10-et kaptam BB-n, emeltem adták, flop J-10-7. kb 1500-am volt, emeltem 400-at adták, turni mindegy emelek 400-at adták. River mindegy allin, adja.
Az elsőben A-9-hez ragaszkodó barátom most egy A-K-val jött végig.
A másik party kb féltávnál már csak 3-an voltunk, az előző A drillessel, AK-val emelek, kb 2500-am van, a vak 50/100, emelek 400-ig, adja.
Flop K-J-9 megint 400, megint adja.
Turn 7-es. Allin megyek. Ő adja mutat egy J-7-o-t... kérdem én ezzel adtad meg preflop? Erre Ő vigyorog, igen!
A riveren jön egy 9-es. Máskor majd nem szállsz be J-7-o-val Tomi...
Én viszem a potot, és kb 6 hand mva vége a heads-up-nak is.
Itt tartok most :D

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#3216) viharhozo válasza (#3214) üzenetére


viharhozo
addikt

Altalaban en emelek, es eleg sokszor bedobjak. Vegul 1580 hand utan az 53. flopot nezett parbol set lett, jo sokat nyertem vele.

Ebben a honapban 30k handet jatszottam le. A setflopolasom az abran gyakorlatilag nem lathato, 40 settel tartozik a terem (darabja atlagosan 8 dollar). Vegigneztem, otszor flopoltak az AA-m ellen sort. A PokerEV szerint a havi net runom -7 beulo. A ketto egyutt egesz tisztesseges osszeg.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3217) concret_hp válasza viharhozo (#3216) üzenetére


concret_hp
addikt

ezek után ennél a handnél biztos összetörtem volna valamit :DDD
neked karácsonyra minimum egy badbeat jackpot kijár :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3218) L|zsidoboz válasza viharhozo (#3216) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

LOL, ezért megérte annyit várni. ;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#3219)



addikt

Na ezt magyarázza meg valaki

Gyerek végig instacallt nyomott. Na jó riveren egy pillanatig habozott, de aztán becsülettel befejezte, amit elkezdett.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3220) koob válasza (#3219) üzenetére


koob
senior tag

flop előtt flushre
ha már nem akkor:
10-, 2-esre várt
rivernél meg azt hitte ááá, A magas lapod van, nekem meg párom van
(téteket fel se fogta)

jó magyarázat?

[ Szerkesztve ]

(#3221) L|zsidoboz válasza (#3219) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Egész egyszereűn téged nem ppre, hanem két figurára saccolt.
Mondjuk a call akkor sem a legjobb, de gondolom valami ilyesmi járhatott a fejében.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3222) adalbert1 válasza (#3219) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem szimpla idióta, ez a limit tele van velük...

(#3223) adalbert1 válasza adalbert1 (#3222) üzenetére


adalbert1
veterán

Még eszembe jutott valami... Rohadtul tudom utálni azokat az idiótákat, akik preflop 2 vakig emelnek minden handnél mikor bemennek... Igaz hogy így megduplázzák a potot, de valahogy nem tartom értelmes játéknak... A másik csoport meg akik a 2 vakra ráemelnek még 1 vakot, néha az az érzésem, hogy fix limites asztalhoz ültem be...
Persze az ilyen 2 vakosokat néha nagyon félre lehet readelni, de annál többször lehet őket nagyon berántani...

(#3224) darnellsmith válasza adalbert1 (#3223) üzenetére


darnellsmith
senior tag

vannak ilyen kamikaze játékosok, nekem is volt szerencsém a 7en élőbe találkozni ilyenekkkel :(((

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#3225) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

S a PH-sok mikor fognak leülni és játszani?:).Akár on-line.

(#3226) Bibby


Bibby
addikt

Üldögélek szépen, szívják a véremet, semmi lap. Megkapom a dáma párom kézbe, VÉGRE felkiáltás, és búcsúzás egy kézbe kapott király pártól.
Emiatt utálom a pókert... vagy emiatt szeretem? :O :o :)

Ελευθερια η θανατος

(#3227) mayerlaci válasza Bibby (#3226) üzenetére


mayerlaci
senior tag

:( ez ilyen.

Tegnap lejött életem elso szin sora:D

(#3228) Bibby


Bibby
addikt

Egyébként lenne egy lehet hogy láma kérdésem. Titan poker: az asztali gépemen ha akció van egyből felugrik, nem számít hogy épp írok, vagy bármi egyéb. Laptopon viszont szép diszkréten csak villog a tálcán, meg csipog. Akárhogy meresztem a szemem sehol nem találok hozzá beállítást, pedig elég dühítő. Aki tud segítsen. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#3229) Gambit válasza Bibby (#3226) üzenetére


Gambit
őstag

Élő játék, több órányi küzdelem után végre final table. (Elég hülye lebonyolítás volt, minden asztal játszott egy sng-t, és a győztes jutott tovább az FT-re, ahol ismét sng.) Már csak 5-en játszunk, nekem sajnos csak a fél stackem van meg (korábban floppolt sorral flösbe futottam). Emelek UTG-ből az AJ-vel kb. 3 vakot, ami a stackem negyede. Egy hülye francia csaj a buttonon allin. Fedezem őt, de csak alig. A csajt hülye calling stationnek readeltem, az előbb említett sor vs. flöss partiban ő is végigjött velünk A magassal. (Én riverem dobtam, ő ott sem, pedig akkorra már három hármas is lent volt, tehát póker, full, flöss, sor esély is volt, neki meg egy ásza.)
Persze megadom az allint, és meglepve látom, hogy QJ offot(!!!) mutat! Király, dominálok. A gond csak annyi volt, hogy turnre meglett a sora, riverre az egylapos flösse. És a szerencsétlen hülye azt sem tudta, miről van szó. A sort sem vette észre, és utána el kellett magyarázni, hogy azért nyert ő, mert öt egyforma színe lett. Nagy nehezen megértette. Én meg több órányi játék után pénz nélkül távozhattam, mert 1,5 nagyvakom maradt, amit egy 88-ra tettem fel, de persze egy AK leverte. Szóval szerintem meg ez a dühítőbb, hogy olyanok verik meg az embert hatalmas mákkal, akik még a szabályokat sem ismerik. Hogy a saját asztalát hogy a **csába sikerült megnyerni, az rejtély. Biztos hasonlóan színvonalas játékkal.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3230) mayerlaci válasza Gambit (#3229) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Elsö 3 hely fizetett? Ha igen mennyit?

(#3231) válasza Gambit (#3229) üzenetére



addikt

Lehet valójában vérprofi volt, csak direkt eljátsza a lámát, hogy mindenkit tiltre küldjön akitől nyer egy potot.:)
Amúgy nem is lenne hülye taktika.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3232) Gambit válasza mayerlaci (#3230) üzenetére


Gambit
őstag

30000, 15000, 10000. Elég hülye elosztás szerintem.

2000 volt a beugró, 36 játékos játszott 6 db. 6-os asztalon sng-t.

Pá: Jaja, biztos... :DDD

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3233) viharhozo


viharhozo
addikt

Sorozatban dontom a sajat rekordjaimat. Most eppen egymas utan negyszer vesztettem preflop allint dominalo lappal (KK v 55, AJ v AT, AK v KQ, AK v A8). Az eddigi rekord harom volt.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3234) válasza viharhozo (#3233) üzenetére



addikt

Érdekes, nekem is volt egy AK vs A8 tegnap és én is buktam. Riverre jött a 8...

Egyébként nagyon kellemes hétvégém volt, elenyésző badbeattel. Elég simán mennének a dolgok ha minden így menne. Pedig nem történt semmi különös, hacsak nem számít az annak, hogy flop után általában az esélyesebb lap nyert.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3235) Gambit


Gambit
őstag

Na, vége a BPO-nak. Hát a végén elég vérszegényen játszottak a srácok. Amúgy Duró Gyula nyert, akárki is legyen.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3236) darnellsmith válasza Gambit (#3235) üzenetére


darnellsmith
senior tag

tvbe vajon mikor adnak le pár partyt? :U

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#3237) L|zsidoboz válasza darnellsmith (#3236) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Olvastam ophun, hogy nem nagyon kameráztak.
Sztem max. a final table lesz kamerás. :(

Good to be good, but better to be lucky.

(#3238) darnellsmith válasza L|zsidoboz (#3237) üzenetére


darnellsmith
senior tag

na hát az nemsok :( final table gondolom ittis annyibol állt hogy akinek kevés chip van az jó lapnál egyből all in, akinek nemsok minden az eldobja vagy netán akinek van miből az elfogadja aztán lemákolja/vagy nem és ennyi. na mind1 azért ha lesz akkor megnézem, aztán utána eldöntöm hogy érdemes volt-e :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#3239) viharhozo


viharhozo
addikt

Ma is becsuletesen szivtam, amikor is hirtelen beutott az a bizonyos egyszeri kutyavasar.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3240) válasza viharhozo (#3239) üzenetére



addikt

1 outos riverkill, a kedvencem.:)

Viszont az érdekel, hogy folytattad volna a partyt ha nem jön fel egy 10-es turnben.
Feltételezve, hogy 10-esnél alacsonyabb lap jön fel és nem pározódik be a board, flushdraw sem egészül ki. Egyszóval semleges lap jön.:)

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3241) viharhozo válasza (#3240) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem tudom, nehez. Az ellen nagyvakbol csak tartott preflop, 22/44 lehet veszelyes. A cbetet nagyon sokan szeretik tamadni, nem dobhatok el mindent a flopon. Ha tizesnel magasabb lap jon, es emel, akkor sajnos dobni kell, vmi csak lesz nala. Ha kisebb, akkor altalaban kemenykedek, van esely, h eldobja a gyenge kiseros damat. Ha pikk jon, arra ra szoktam bloffolni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3242) concret_hp


concret_hp
addikt

szokott valaki kártyával ki be fizetni?
van ahol vonnak érte fee-t? (a kifizetésnél)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3243) SLYM válasza concret_hp (#3242) üzenetére


SLYM
veterán

ugyanezt akartam kérdezni. én a bwin-en fogok elkezdeni jáccani. és ezt a banki átutalásos dolgot preferálom. kb mennyit vonnak nem tudja valaki?

(#3244) adalbert1 válasza concret_hp (#3242) üzenetére


adalbert1
veterán

Én még csak befele fizettem kártyával, kifelé még nem sikerült. (persze azért mert a ps-en bebuktam a lét, i4-on meg nincs kifizetés kártyára). De amúgy szinte mindenhol leírják, ha vonnak le...
I4-on sikerült a kezdő 35 eurómat felvinni 366-ra, így happy vagyok, igaz hogy abból csak a rakeback volt 50 euro. Amiket játszottam: Hold 'em: NL10 full talbe, NL10 SH, PL10 full, PL10 sh, NL25 full és SH, PL25 full, egyszer beültem NL100-ra is gamblerkedni, meg volt pár 3 és 5 eurós sng is...
Viszont a legutóbbi update óta egy trágya a boss programja, nagyon sokan panaszkodnak, hogy pár pillanatra lefagy, kidob az asztaltól. Ezeket velem is szivesen eljátsza... 2 handben ki is dobott, ahol biztos hogy jobb voltam (az egyiknél volt showdown is, a másiknál pedig szintén jó lehettem top 2 párral)... Írtam is a supportnak, hogy refundot akarok, kíváncsi vagyok milyen nevetséges válasszal akarnak majd megetetni, mivel mikor előszőr leírtam a problémát, megkaptam az instalálljam újra a softwaret, check my anti-virus-spyware etc. settings sablonlevelet. Na meg az update után hétvégén elég sok torna is elmaradt, szerintem részben ez a probléma miatt, de ki tudja...
A bossos csávó még nem reagált, az i4-os magyar supportos gyerek nagyon korrrekt volt ismét, igérte hogy utánanéz, és megpróbál intézni valamit (persze ezt a meccset inkább a bossal kell lejátszani).

(#3245) viharhozo válasza concret_hp (#3242) üzenetére


viharhozo
addikt

Nincs levonas, de eleg keves terem fizet ki kartyara, ok is inkabb csak a depot.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3246) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Egész jó ez a ladbrokers is. Kaptam 200 dollár rakebacket. :D

Most meg arra jöttem rá, hogy Ultimate Beten nagyon megéri ultimate bet pontos asztaloknál játszani.
Volt 800 pontom 3 napja, most meg már 12500.
Egész jó ajándékokra lehet beváltani.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3247) viharhozo válasza L|zsidoboz (#3246) üzenetére


viharhozo
addikt

A pontszerzeshez itt eleg lapot kapni vagy fizetni is kell a rake-be?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3248) L|zsidoboz válasza viharhozo (#3247) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

UB-n fizetni is kell.
Ladbrokersnél nem.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3249) adalbert1 válasza concret_hp (#3242) üzenetére


adalbert1
veterán

Vagy még az is megoldás lehet, hogy moneybookersről nyomod ki-be visára a lóvét, gyorsabb mint a banki átutalás.

Szerk.:
L|zsidoboz : amit beszéltünk meghívós dolgot, tegyük át januárra, a bosson ebben a hónapban van már 50 euro rake-em, 100-tól jár a rakeback, semmi pénzt nem akarok nekik otthagyni...
Ill. a ladbrokes vagy a boyle sports a jobb a véleményed szerint?

[ Szerkesztve ]

(#3250) concret_hp válasza L|zsidoboz (#3246) üzenetére


concret_hp
addikt

hm nekem asszem ilyen 200 pont körüli összegem van egy sima póló valami 2500 pont, de azért majd körülnézek a store-ban :C gondolom eléggé pléjmáni szintű játék lehet...

repü

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.