Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84) V/


V/
Topikgazda

Két féle lehet a 15 napos kézbesítésű küldemény, ez általában Aliexpress Standard vagy Aliexpress Selection Standard Express One azonosítóval 158271900246962243606724 vagy MPL azonosítóval PNLUC181256100016724000000

Mindkét cég 3 értesítőt küld, egy előzetes, egy kézbesítési és egy sikeres kézbesítés utáni.
Ezek 1 napos kézbesítésű üzleti csomagok, 2 kézbesítési kísérlettel és alapból személyes átvétellel.
A futárok telefonszámai meg vannak adva, nálam az a tapasztalat ha nem veszik fel akkor visszahívnak, szóval ezt élőnek tekintem, mások szerint meg nem lehet elérni a futárt.
Persze nem sokszor van rá szükség.
Az Express One kézbesítési napi értesítője (nem az előzetes) reggel 8-ig beszokott futni és lehet használni a rugalmas kézbesítést. Leírás itt röviden

Az MPL-nél a futárral lehet a kézbesítési területén belül egyezkedni és náluk néha csúszik az értesítés, de nyomkövetésben azért látható hogy kézbesítés alatt áll már.
Én kezdetekben itt követem Parcelsapp és ha megkapja a kézbesítő cég akkor meg a saját oldalukon. Express One és MPL

Az Express One-hoz

Az értesítő e-mail erről a címről jön: ertesites@expressone.hu
Express One értesítő 2024.01.25. - előzetes
Express One értesítő 2024.01.26 - kézbesítés napi
Express One - sikeres kézbesítési értesítő - kézbesítés utáni
A képek ebben a sorrendben
1.


2.

3.

Az MPL-hez
Az értesítő e-mail erről a címről jön kozponti.ertesites@posta.hu
A Maygar Postának nincs com végződésű domain neve, ők egyszerűen https://www.posta.hu/ linken és posta.hu nevet használnak.
Az aláírás: Üdvözlettel, Magyar Posta Logisztika (MPL) és az alábbi linkek mind a Maygar Posta oldalai, Instagram, Youtube, Facebook, Linkedin

Az értesítő e-mail tárgyai ezek:
Csomagküldemény - előzetes
Csomagja a kézbesítőnél van - kézbesítés napi
Véleménye fontos számunkra!- kézbesítés utáni

1.


2.


3.

Vannak akiknek gond az hogy nem kapják meg a szállítók az elérhetőséget, egy régebbi eBay probléma megoldást javaslom az AliExpress-en is, többünknek bevált és azóta van értesítő, mások meg hülyeségnek tartják.
A szállítási címsor folytatásba be van írva a telefonszám és az e-mail cím

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.