Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz Víz Elek #40935 üzenetére

    Kezd azzal hogy jelzed a PayPal-nak, hogy nem lehet semmiféle tartozásod és ha ők adták meg az elérhetőségedet a behajtó cégnek akkor intézkedjenek, mert a fiókodban nincs ilyen értékű vásárlás és tartozás sem. Persze nézd meg hogy lehet-e alapja követelésnek.
    Írj a behajtó cégnek, hogy tévednek és nézzenek utána, mert jogtalan a követelés. Még ma meg kéne lépni ezeket.

    Egyébként három eset lehetséges hibásan adták ki behajtásra, illetve valaki az e-mail címmel ami a fiókhoz van rendelve vásárolt és nem fizetett, de ezt nem hiszem, mert addig amíg nincs kifizetve, nincs a pénz nála, ki az a marha aki elküldene bármit és a harmadik lehetőség az átverés.
    És ugye van kétlépcsős PayPal belépési védelem? SMS vagy hitelesítő alkalmazás, mert akkor egyértelműen igazolható, hogy tőled semmi nem kifizetett dolog nem mehetett ki.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés