Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Onda tabletek

Hozzászólások

(#710) Marcsello31 válasza tlac (#709) üzenetére


Marcsello31
őstag

Heló! Jah, Sokat nem veszíthetek vele, de azon töprengek, hogy valahogy kimenteném a kernel fájlt a tabletem droidjából és összefűzném a 8.0ás droiddal, azért az már faszántosabb, Most tesztelem hogy mennyi bír az akksi így android alatt, a tegnapi teljes töltés után, ő azt írja hogy kb 6 óra használati idő van hátra, eddig ment kb 2 órát gond nélkül. kikapcsolt kijelző módban is megy a droid, míg a win alatt nem ment. Azon töprengek, hogy hogyan lehetne a teljes, tárhelyet hozzáadni a droidhoz, mert a 64gbból 15öt lát, hgoy hol a töbi? passz, mert pedig az is ext4en volt. A netról letöltött win nem töltödik be a tabon, elindul a kis karikam majd újra indul a tab, van egy érzésem hogy a shelles? vagy fastbootos?! droidos telepítője, telepítés közben valamit babrát a biossal.. De szerintem marad a droid rajta, sokkal gyorsabb. Nincsenek alatta háttérben futó alkalmazások, legalábbis annyi nincs, mint win alatt, "ott megnéztem és rengeteg volt" Persze hogy szaggatott.
Veszek a géphez majd új akksit, és kijelzőt, "későbbre" Nyári kiránduláskor jó lesz ez.
Meg akarok venni majd egy töltő képes usb hubot, is. Én minden tabra droidot tennék, mások írják hogy fost nem ér, de persze, mert nem tudják hogy mennyi szar program fut mögötte, stb. :) Vidit délután megcsinálom, és küldöm. Kíváncsi leszek hogy meddig bírja így, elvileg dupla 3,7V akksi van benne.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Onda tabletek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.