Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44751) BlacKSouL válasza pohár (#44749) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem, azt mi tettük mellé, hogy úgy megadjuk az "ízét" a terítéknek.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44752) tildy válasza Dylen (#44723) üzenetére


tildy
nagyúr

Neünk is kéne. Meg erőlködőt hozzá. Csak fogalmunk sincs milyet:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44753) Mawyx válasza Winner_hun (#44746) üzenetére


Mawyx
senior tag

Te mindig találsz ilyeneket :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#44754) fokukac válasza bnss (#44741) üzenetére


fokukac
nagyúr

basszus, aszongya a mozillám alul, hogy 7 fok van... az igen. ennyit a nyárról.

de sebaj, a panel jól hőszigetel...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44755) Probber


Probber
őstag

Ilyen is rég volt. Álmos és fáradt vagyok, de egyszerűen nem tudok elaludni és vészesen közeleg a hajnal.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#44756) ngabor2


ngabor2
nagyúr

jó reggelt, kellemes hétfőt :U

(#44757) daru válasza ngabor2 (#44756) üzenetére


daru
tag

jó reggelt neked is,ill. mindenki másnak,
am. a hétfő ritkán kellemes,menni kell melóba. :O

06 30/366-57 90

(#44758) pohár


pohár
félisten

de jó, ma is 3-ig rohadhatok a suliban 8:40-től :W
a koránkelésről nem is beszélve :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44759) Tim82 válasza fokukac (#44754) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már akinél. Nálunk be sincs kapcsolva a fűtés az egész házban* és rohadt hideg van. Én meg most jelentettem beteget, mert minden bajom van...

* Milyen jó, hogy két hete fűtéskorszerűsítés volt - de minek, ha el sem kezdenek fűteni?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44760) Lortech válasza pohár (#44758) üzenetére


Lortech
addikt

Puhány. Tegnap délelőtt 10től programozok. :D És még messze a vége.

Thank you to god for making me an atheist

(#44761) Ramius válasza daru (#44757) üzenetére


Ramius
őstag

Márakinek... aki szabadságon van, az meg ágyból netezik ilyenkor.. :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#44762) venember83 válasza ngabor2 (#44756) üzenetére


venember83
nagyúr

Kellemeset. Szerencsére szabadság utáni első munkanapon mindenki előtt beértem az irodába, így viszont fogalmam sincs, mihez fogjak. :DDD

(#44763) bolondember válasza venember83 (#44762) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kellemeset.

új hét.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44764) tope


tope
addikt

Szép hetet mindenkinek, Hétfő, de legalább nem esik

(#44765) Bubu79 válasza tope (#44764) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem is fog - majd csak hétvégén megint... :U

Pedig jó lenne a szép idő - legalább 25-én...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44766) Bubu79 válasza MmDorian (#44681) üzenetére


Bubu79
addikt

Bakker - az nem úgy van, hogy a dobos az a zenész legjobb barátja? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44767) Dylen válasza pohár (#44758) üzenetére


Dylen
aktív tag

én 8ra jöttem, és este fél 10re fogok hazaesni :U
így majdnem egy hét otthonlét után kicsit fáj

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#44768) fokukac válasza Tim82 (#44759) üzenetére


fokukac
nagyúr

kedves kollega, szerinted nálunk be van? Pedig még fűtés-korszerűsítés se volt... A kis ventillátorommal fűtök 3 hete. De amúgy az a titok, hogy nem szabad kihűlni a lakást. 2 éve nem voltam otthon ikyenkor, és amikor hazaértem, 12 fok volt. Akkor bekapcsolták a távfűtést, miután már egy hete hideg volt, és 3 nap volt, mire felfűtötte annyira a kérót, hogy nem kellett kabát.

Szóval, ha a fal lehűl, az már a vég. Idén úgy döntöttem, hogy nem hagyom, tartom a 19-20 fokot. Meg ha kisüt a Nap az is segít, a déli fekvés sokat számít...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44769) tiv83us válasza fokukac (#44768) üzenetére


tiv83us
veterán

Tiszta Szomszédok, megy itt a bonyodalom meg a dráma panel land-ben :))

ps: Szóljatok a Böhmnek, ő majd megoldja :D

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#44770) BlacKSouL válasza tiv83us (#44769) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szép dolog a kisebbet kiröhögni..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44771) bolondember válasza tiv83us (#44769) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

izé.

Böhm bácsi vagy két évtizede halott... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44772) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ezeket a kocsikat úgy tervezik, hogy ha 50-el nekicsúsznak egy fának akkor szinte maguktól kettészakadnak. Vagy nem?

[link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44773) NoLF


NoLF
addikt

még mindig van egy szabad hely az oktoberfestre, akit érdekel, kokettáljon

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44774) venember83 válasza Bubu79 (#44765) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem. Hétvégén sem! Főleg akkor nem. :(((

(#44775) Ramius válasza NoLF (#44773) üzenetére


Ramius
őstag

Mikor, mennyiért? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#44776) Bubu79 válasza BlacKSouL (#44772) üzenetére


Bubu79
addikt

Így van - hogy a driver kiülhessen utána az árokpartra meditálni :K

Ez viszont nagyon kész van :D Csórikám, ilyen slamasztikába kerülni pusztán kíváncsiságból :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44777) bolondember válasza BlacKSouL (#44772) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

volt az 60 is szerintem. :U

amúgy szvsz ez inkább egy (több?) totálkárból visszahozott kocsi lesz.
ö.
Volt.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44778) venember83 válasza Bubu79 (#44776) üzenetére


venember83
nagyúr

Beperelném a kutyát a mentési költséget megtérítése érdekében. :U

(#44779) Bubu79 válasza venember83 (#44778) üzenetére


Bubu79
addikt

Napi hány farokcsóválásra gondoltál - és mennyire összesen? Csak hogy képben lehessek a büntetési tételekkel :P :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44780) bolondember válasza Bubu79 (#44779) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na de Mr Justin Timberlake, hát farokcsóválást mérne ki rá?

És az ugatás? Házőrzés? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44781) kételkedem


kételkedem
addikt

Szép napot mindenkinek!

Vonattal jöttem dolgozni! :K

Tudom, több ezer ember ment ma dolgozni vonattal, de én egy kis túlzással 20 éve nem vonatoztam! Szerencsére semmi sem változott az elmúlt két évtized alatt! Ugyan annyi idő alatt teszi meg ugyan az a szerelvény ugyan azt a távolságot. Ugyan olyan retkes, koszos, mocskos, lepukkant és büdös, mint régen! :K Megvan az állandóság a rohanó világunkban!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44782) bolondember válasza kételkedem (#44781) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

dehogy ugyanannyi!

dehogy.

lassabb lett. :U Legalábbis azokon a vonalakon ahol én jártam.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44783) tope válasza kételkedem (#44781) üzenetére


tope
addikt

MÁV - Mindig Állandóan Változunk ? én ebben kételkedem

(#44784) kételkedem válasza tope (#44783) üzenetére


kételkedem
addikt

Mi ma sehol sem várakoztunk, csak addig, míg az utasok le, illetve felszálltak. :)

BE: A Kisvárda - Nyíregyháza viszonylaton pont annyi a menetidő, mint 20 éve! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44785) ToBeY válasza kételkedem (#44781) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Viszont legalább a jegy 20x drágább lett:D

(#44786) fokukac válasza bolondember (#44782) üzenetére


fokukac
nagyúr

Vasútbuzi ismerősöm szerint a Budapest-Szolnok távot cirka ugyanannyi idő alatt teszi meg a vonat, mint 1847-ben. :)

Gyorsvonat, sebesvonat, valahol megááááll, ha megááááll
Hadd mulatom ki magam igazán :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44787) tope válasza fokukac (#44786) üzenetére


tope
addikt

Kb 10 éve fejlesztik az a vonalat, hogy 160-al mehessen a vonat rajta, kérdem én hol megy azóta 160-al, ja hogy sehol se, gratulálok, mi a francot csináltak a 10 év alatt ?

(#44788) BlacKSouL válasza tope (#44787) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Gaskót és a sztrájkjait finanszírozták...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44789) venember83 válasza BlacKSouL (#44788) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem a sztrájkokat, hanem saját magukat. ;)

(#44790) bolondember válasza kételkedem (#44784) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, az tök jó. :)
legalább van ami jó.

Baatonlelle - Budapest is nőtt, BP-Füzesabony is (bár az nem annyit, mint a balatoni).
Komárom - Székesfehérvárt meg már fel se merem hozni. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44791) Tim82 válasza fokukac (#44768) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kedves kollega, ventillátorral hogyan is fűtesz?... ;]

Burzsuj vagy, mert nálatok legalább bekapcsolták. Nálunk nem. És takarón kívül nem áll rendelkezésemre más "lakásfelmelegítő" eszköz.

A korszerűsítés meg annyiból állt, hogy jöttek a szakik, lekapták a fűtőtesteket, kicseréltek a szabályozócsapokat, aztán visszarakták a régi fűtőtesteket. Tekintve, hogy az egész fűtőrendszer kb. 40 éves, ezt korszerűsítésnek talán túlzás volt neveznem.

tiv83us: ha neked lenne problémád a fűtéssel, nem élcelődnél itten.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44792) venember83 válasza fokukac (#44786) üzenetére


venember83
nagyúr

Cserébe viszont a járatsűrűség lényegesen nagyobb, mint ezelőtt százötven évvel. Ezt valahogy ki szokták felejteni a bírálók, és ez is felelős a késésekért, valamint a sok esetben lassú tempóért, mert minek siessen a vonat, ha a következő állomáson úgyis be kell várjon egy másik vonatot? Inkább megy lassabban s nem vár annyit.

Fűtés: Én addig örülök, amíg nem fűtenek. Nem lesz vicces a fizetésem harminc-negyven százalékát fűtésre kiadni. Akkor már inkább alaposan felöltözök otthon, a jól szigetelt lakásban úgyse lehet még annyira hideg.

[ Szerkesztve ]

(#44793) bolondember válasza Tim82 (#44791) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

miavér?!

Asszony?! :Y :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44794) Bubu79 válasza Tim82 (#44791) üzenetére


Bubu79
addikt

Csemegézz csak - ezek mind-mind fűtőventilátor címszóval leledzenek ;]

Ha hideg van, össze kell bújni valakivel és kész. Fontos szempont ugyanakkor, hogy a másik is akarja a dolgot és hogy ellentétes nemű legyen az illető ;] :P

BE: :K :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44795) tope válasza venember83 (#44792) üzenetére


tope
addikt

És miért kell bevárni az előzőt (vagy az utánunk levőt) ?
Igazán nem értem mire van a menetrend, ha nem tartják be, amelyik vonat késik, amiatt ne késsen a többi is, azt tegyék "parkolópályára", vizsgálják ki miért késett..., ne 1 vonat miatt szívjon a többi.

(#44796) bolondember válasza Bubu79 (#44794) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

beszélsz Justin itt hülyeségeket.

Ha nem akarja: mire legyűröd, még melegebb lesz (mivel erőlködés közben több energiát használsz fel, több hőt termelsz)
Ha azonos nemű: valaki futni fog, tehát újfent beindul a hőtermelés.
:U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44797) Bubu79 válasza bolondember (#44796) üzenetére


Bubu79
addikt

Utóbbi lehetőséget meghagynám másnak - a globális felmelegedés számomra riasztó dolog, nem fér bele a világképembe - de amennyiben Te az elfogadás híve vagy, úgy jó fogócskázást ;)

Mellesleg azért tényleg érdemes megnézni azt is, hogy kit akar az ember takaró alá ráncigálni, mert bár lehet, hogy néhány feltétel esetleg stimmelne fokukacnál is a szomszéd nénivel, mégsem hiszem, hogy egy jóízű birkózásban benne lenne vele a már említett delikvens - pusztán a kimelegedés okán ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44798) bolondember válasza tope (#44795) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ne feledd Topi, h mi mostana mávról beszélünk.

Ahol a mai napig érvényes:
hogy ami kerek, azt visszük, ami szögletes - azt gurítjuk, de csak addig, amíg kerek nem lesz. Utána lehet vinni tovább.

@Justin Timberlake: most nem a jóízű birkózásról volt szó. Szimplán csak a felmelegedésről. És a végén, még kiderül - lehet az azonos nemű egyénnel folytatott fogócska (te esetedben menekülés) még jobban felmelegít, mint egy sima dörgi-dörgi. :U

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44799) Bubu79 válasza bolondember (#44798) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem tudom mit szedsz, de hagyd abba - Justin Timberlake-t szólongatsz, miközben nekem posztolsz. Mit szeretnél a nevezett egyénnel kezdeni? :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44800) fokukac válasza Tim82 (#44791) üzenetére


fokukac
nagyúr

mondom nálunk se kapcsolták be. Amúgy hősugárzóval fűtök, és ismét megfogadtam, hogy amint lesz rá lehetőségem, lelépek a panelból.

Ui. Amúgy lehet fűteni négymagos procival is, meg videjókártyával, esetleg 50 colos plazmatévével is :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.