Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44351) Dylen


Dylen
aktív tag

ááá :DDD

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#44352) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Idő előtt haza melóból (3-kor), go bankba aztán haverhoz benzineskannát kérni (nincs idő a sajátot keresgélni), kell itthonra a kispolákba néhány liter, tegnap tettem fel hirdetést, ma telefonált valaki hogy jönne megnézni.
Hondából átrakom az akkut, adalék + benzin a polákba, ~15 mp folyamatos indítózás, elindul. Hátramegyek, motorháztető (vagy mi) nyitva, látom a benzin itt-ott spriccel. Na nyargalás vissza, kocsi leállítom, csöveket szemrevételezem, hát az idő megetette ezeket.
Remek, megyek be, nézem, 17:05. Semmi gond, még biztosan nyitva van a kocsiszerelő aki 3 házzal lakik odébb. Kérek benzincsövet, jó lett. Eszembejut hogy a kutyámmal mehetek a dokihoz vissza kontrollra. No akkor polák itthagy, póráz és gyerünk. Kb. fél 7-re haza is értem, 7-re itt volt egy másik srác akinek a bal oldali visszapillantó tükör kellett (ugyanis pár éve valami emberegyed letörte a visszapillantó tükröt és nem gyári lett felrakva hanem egy régebbi típusé). Hozott helyette gyárit.
Benzincsövek (3 db-ból van, azért többesszám) helyükön, próba. Pöcc-röff, mehet a kerékfújás, kicsit bejáratás. Na uccu ki az utcára. Mentem 2 kört, akkut vissza Hondába, lehet jönni nézni, ha kell akkor átteszem majd megint az akkut.
Bahh, már megint 20:00 óra múlt...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44353) tope válasza Dylen (#44351) üzenetére


tope
addikt

Irigylem aki csinálta kissé elmehetek, ja nem elmebeteg

(#44354) Lortech válasza kételkedem (#44341) üzenetére


Lortech
addikt

Francot, ugyanilyen 50-es Samut hoztam el Opel Vectrával. :D Hátsó szélvédő és a doboz közé még az ujjam is odafért volna talán.

Thank you to god for making me an atheist

(#44355) pohár válasza Lortech (#44354) üzenetére


pohár
félisten

én most gyűjtök 40-esre, hát elég lassan akar gyűlni a pénz... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44356) venember83 válasza ngabor2 (#44347) üzenetére


venember83
nagyúr

Szakadár. Vagy szerencsés. Lehet válogatni a jelzőkben. :)

kételkedem: Olvasószemüveg vagy egész napos viselet? Ha megszokod, az úszáson kívül már semmiben se fog akadályozni. Én abban fociztam, bringázok, nem akkora gond. De persze jobb volt szemüveg nélkül, de az csak másfél évig tartott. C'est la vie.

pohár: Tuti nincs más, fontosabb? Nekem nem is tudom, hányadik helyen szerepel a tévé. Most egy 16-17 col körüli ősrégi CRT van, eltörpül mindegyik szobában, de nem valószínű, hogy idén vagy jövőre kétszer ekkora, vagy akár nagyobb tévére lesz cserélve. Arra a heti pár órára, amennyit használom...

[ Szerkesztve ]

(#44357) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Hogy én egy nőnek 6200 karakteres(szóköz nélkül) emailt írok... nem hiszem el... :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44358) csapos2 válasza BlacKSouL (#44357) üzenetére


csapos2
addikt

Melyik részét nem hiszed?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#44359) BlacKSouL válasza csapos2 (#44358) üzenetére


BlacKSouL
addikt

hogy még erre is képes vagyok, még akkor is, amikor már hagyni kéne az egészet.
És ez most nem a "még mindig" ügy, hanem az újabb.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44360) Mawyx válasza BlacKSouL (#44357) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az kb mennyi A4- es oldalban kifejezve?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#44361) BlacKSouL válasza Mawyx (#44360) üzenetére


BlacKSouL
addikt

kicsit több mint másfél oldal, ömlesztve, és normál margókkal, 12-es betűmérettel

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44362) csapos2 válasza BlacKSouL (#44359) üzenetére


csapos2
addikt

M, téged be kellene vezetni kötelező tananyagként...

Az aktuális is szemrevaló gida?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#44363) BlacKSouL válasza csapos2 (#44362) üzenetére


BlacKSouL
addikt

anyagida, tudod...
amúgy szemrevaló..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44364) venember83 válasza BlacKSouL (#44359) üzenetére


venember83
nagyúr

Van még a "még mindig"? Jer ide egy pofonért! :U

Csacsi: Nyilván nem szemre... :U

[ Szerkesztve ]

(#44365) csapos2 válasza BlacKSouL (#44363) üzenetére


csapos2
addikt

Akkor meg mit jösz itt nekem az új dumával.. már azt reméltem kiheverted magad belőle. Vázolhatnád röviden, mi a toszt tudsz neki annyit írni, ahelyett, hogy elmennél hozzá, és beszélnél vele.

Kócoskám: Úgy érzem, feszül benned némi tetvágy... ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#44366) BlacKSouL válasza venember83 (#44364) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Van. Megyek.
Visszaérek szerdáig? délben nyugat felé kell indulnom. Szerda este 7 után randim van Genfben. Vár a Jet d' Eau. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44367) venember83 válasza BlacKSouL (#44366) üzenetére


venember83
nagyúr

Várjál már, ne gyere! Holnap megyek a fővárosba, nem leszek itthon. Beszéljünk meg egy másik időpontot. :U

Csacsi: Te kivel szeretnél beszélgetni?

(#44368) csapos2 válasza venember83 (#44367) üzenetére


csapos2
addikt

Van pár jelöltem. De ez most, hogy jön ide?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#44369) BlacKSouL válasza venember83 (#44367) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jóvan.. Hazajövök Szerbiából is és akkor lehet róla szó.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44370) venember83 válasza csapos2 (#44368) üzenetére


venember83
nagyúr

"Vázolhatnád röviden, mi a toszt tudsz neki annyit írni, ahelyett, hogy elmennél hozzá, és beszélnél vele." - csak emiatt. Gondolom, hogy időnként nem egy képzeletbeli valakiért sóvárogsz. Amúgy nincsen neked valami feleségféleséged? :F

Amúgy nem tudom, mennyire halad ez az éjféli beszélgetés jó irányba... :F Ha gondolod, törölhető ez a hsz is.

[ Szerkesztve ]

(#44371) csapos2 válasza venember83 (#44370) üzenetére


csapos2
addikt

Van olyanom, jól emlékszel. Sóvárgásom tárgya nem mindig definiálható, vagyis az én szegényes szókincsemmel nem. Fene tudja..

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#44372) venember83 válasza csapos2 (#44371) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor meg kéne kérdezni, ha tudja... :U Amúgy ha nem konkrét, könnyen definiálható vágyaid vannak, az szvsz egyáltalán nem gond, sőt.

Hmm, ezen az ágyon még nem is vulkanizáltam gumit eddig. :)

[ Szerkesztve ]

(#44373) daru


daru
tag

szép jó estét mindenkinek :R

06 30/366-57 90

(#44374) fokukac válasza csapos2 (#44371) üzenetére


fokukac
nagyúr

az én sóvárgásom tárgya most ő - már megint belemászott... a fülembe... :)
performálhatná ezt mondjuk itt a nappalimban, zongorát már szereztem hozzá :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44375) tildy válasza Mawyx (#44240) üzenetére


tildy
nagyúr

Le kéne szoknom róla, még a végén egy idegesítő, megkeserült , vén nyanya imidzsem lesz... :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44376) venember83 válasza fokukac (#44374) üzenetére


venember83
nagyúr

Add el a Szuzit, pótold ki egy kicsit az árát, s hívd meg koncertezni a nappalidba. Tán még a szomszédasszonyodat is elbűvöli a hangjával, a zenéjével. :)

(#44377) daru


daru
tag

nah,,köszönök még egyszer,,pálinkás jóreggelt mindenkinek.

06 30/366-57 90

(#44378) bolondember válasza tildy (#44375) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

már nem :P

'reggelt mindegykinek!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44379) csapos2 válasza venember83 (#44372) üzenetére


csapos2
addikt

Már próbáltam megkérdezni, de mindig hosszú sor áll előtte. Inkább hagyom.

Új az ágyad?

Kukuc: Hm... még a végén kiderül, hogy van ízlésed. Bár a bundamániád kissé perverzen hat, de neked elnézem. ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#44380) venember83 válasza csapos2 (#44379) üzenetére


venember83
nagyúr

Új itt minden. Csak én vagyok a régi.

Irány a folyó.

[ Szerkesztve ]

(#44381) kételkedem válasza venember83 (#44356) üzenetére


kételkedem
addikt

Doki szerint állandó, szerintem munkához, olvasáshoz, számítógéphez inkább!
Vezetni még nem próbáltam benne, elvileg az ment szemüveg nélkül is :U

Mai bullshit válogatás:
MERÉSZ SZÉPSÉG. Legyen kellően merész stílusában és egyéniségében, hogy kitűnjön a tömegből.
NAGYSZERŰ TÉR. Találja meg a hívogató életteret, hogy megvédje magát a külvilág zajától.
KOMPAKT ARCHITEKTÚRA. Juttassa kifejezésre határozottságát és dinamizmusát, hogy a bizonyosság új útját járja.
BIZTONSÁGOS EVOLÚCIÓ. Ismerjen meg egy újfajta biztonságot az evolúcióban, hogy bizalommal tekinthessen a jövőbe.
MEGNYUGTATÓ MORAJLÁS. Hallgassa a fenntartható erő hangját, amint felülkerekedik a környezetszennyezés arroganciáján.

Vegyenek sokan Alfa Romeo Giuliettát! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44382) bolondember válasza kételkedem (#44381) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nekem ez tetszett:

"Az országot vezető Raúl Castro hatalomba lépésével sokan várták, hogy reformokat indít meg Kuba. Az állami állások tervezett megszüntetésére már egy évvel korábban utalt az elnök egy beszédben, akkor egymillió munkást említve. Jelenleg a 4,9 millió kubai dolgozó 95 százaléka áll az állam alkalmazásában."

Ahogy Orsi reagálta le: " fúha ; tiszta ovi ; csak itt kevesebb a pálmafa és a fehérrum"

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44383) zolynet


zolynet
addikt

nekem most indul a hét, így jó hetet alle :)
tegnap egy kis horgászás, kellemes kikapcsolódás volt :K

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#44384) kételkedem válasza zolynet (#44383) üzenetére


kételkedem
addikt

A tegnapi napom ritka gyatra volt, tehát vegyük úgy, hogy az én hetem is most indul. Aztán holnap egy kicsit véget is ér, hiszen szabadnapos leszek! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44385) kételkedem


kételkedem
addikt

A szülők szeretik mesefigurák neveit is kérni, így Vackor, Babóca és Bogyó is előfordult már a bírálók asztalán, csakúgy, mint jó néhány becéző forma, például Masni, Mézi, Pillangó, vagy éppen Geszte. Elutasították Pöntyit, Kolibrit, Pillangót és Cinkét. Zöld utat kapott azonban többek közt Fadett, Boromir, Maléna, Baladéva, Szávitri, Mirka és Zsongor.

Érdekesek az egyedi utónevek, engem csak az zavar, ha a névből nem derül ki, hogy kisfiú, avagy kisleány az illető!

pl Rákóczi Szávitri :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44386) bolondember válasza kételkedem (#44385) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Masni?!
MÉZI?!
:Y

OMFG, ha szabad így kifejeznem magam.. :( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44387) tildy válasza kételkedem (#44385) üzenetére


tildy
nagyúr

:P
Csak hogy örülj:

Nálunk úgy néz ki ezek lesznek majd a nevek:
Kitana, Vimana, Mika Noel :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44388) kételkedem válasza tildy (#44387) üzenetére


kételkedem
addikt

Tudom, nálad már akkor ilyen nevek voltak a nyerők, mikor még Skandinávia volt az úti cél!

Ha neked és Lajosnak Angliában születik gyereke, akkor ő kettős állampolgárságú lesz? Ez automatikus, vagy kérni kell?

(#44386) bolondember: az ilyen névre vágyók szerintem azt nem gondolják végig, hogy a csemetéből felnőtt lesz. A körzeti orvos ajtaján hogy néz ki a névtábla, ha ez áll rajta:?
Dr Pöttyös Masni

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44389) tildy válasza kételkedem (#44388) üzenetére


tildy
nagyúr

Vannak olyan országok, ahol maga a születési hely is ad állampolgárságot, USA pl. azt hiszem ilyen.

Itt vagy angollal kell házasodni, vagy residentnek kell lenni, akkor lehet a gyerek is brit állampolgár. ( 5 év itt tartózkodás)
Ne tudom hogy áll otthon a kettős állampolgárság, valószínűleg megpróbálnánk mindkettőt felvenni.

Kételkedem , mindjárt kapom a lehurrogást, de nekem a Balázs meg a Bence is "furán" hangzik felnőtt embernél...
Viszont Rafi nevével pl. ki vagyok békülve:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44390) bolondember válasza kételkedem (#44388) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Lya.

Anyám új munkatársa, állítólag infós diploma (voltam oly rosszindulatú, hogy meglyegyeztem - lyó lesz az oklyés képzésnek is, leglyobb esetben!!!) - két(vagy három?!)gyermekes anyuka.
Napsugár.

ez a kettő kicsit sok volt nekem.

De a gyanúm megerősödni látszik - lavány lila pukkantása nem volt, mi az a pivot tábla... :U

Napsugár, az bémeg.
Vimana. Masni. lyóhogy nem Túrórudi. pf.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44391) venember83 válasza bolondember (#44390) üzenetére


venember83
nagyúr

Olyan kirekesztők vagytok a másképp gondolkodókkal. :P

Hmm, a zuglói állomástól kijőve a Thökölyn melyik irányban van a Nagy Lajos király útja? Jobbra vagy balra?

(#44392) tildy válasza bolondember (#44390) üzenetére


tildy
nagyúr

És mindezt mondja egy kókuszgolyó márka ;] :U :P

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44393) NoLF válasza venember83 (#44391) üzenetére


NoLF
addikt

nem tudom pontosan hogy is áll az a vasútállomás, de ha beállsz a Hungária kereszteződésében lévő 7es buszmegállóba, akkor balra a Nagy Lajos, jobbra a Dózsa (és a Hungária)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44394) Pisztillus válasza venember83 (#44391) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jobbra*. De ha BMW akarom mondani BKV igénybevételével akarsz oda eljutni, akkor a Hungária Krt. felé kell elindulni, mert annak a túloldalán van a buszmegálló (5**,7, 7E, 173, 173E). A Bosnyák térig kell menned, az a Nagy Lajos király útjának a közepén van.

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

*: Ez úgy értendő, hogy megérkeztél a vonattal Zugló vasútállomásra, lejöttél az állomás lépcsőjén és megálltál a lépcső tövében, a Thököly út mellett, arccal a Városliget (Nyugati pu.) felé.
**: Ez a busz nem a Thököly úton át, hanem az Erzsébet királyné útja felől éri el a Nagy Lajos király útját.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#44395) bolondember válasza tildy (#44392) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, akkor tartsunk egy rövid gyorstalpalót:

1-Rafael=/=Raffaello (remélem látod a sok felesleges karaktert!)
2-az egyik leges-legelső név Jahve után (holtversenyben Gábriellel és Mihállyal)
3-ne aggódj, mindig van nálam kettő.

:U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44396) fokukac válasza csapos2 (#44379) üzenetére


fokukac
nagyúr

milyen bundamánia? Inkább diszkrét csíkocska... Igazából tök mindegy, csak legyen ott valami, elvégre nem vagyok én pedofil, na.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44397) bolondember válasza fokukac (#44396) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a legfontosabb, h legalul ne legyen bunda. az nem jó.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44398) kételkedem válasza bolondember (#44395) üzenetére


kételkedem
addikt

A 3. pont mennyire finoman bevitt, verbális övön aluli mély horog ;]

(#44399) yetike OMG! :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#44399) 7 válasza bolondember (#44397) üzenetére


7
addikt

Szerintem meg inkább alul legyen kordában tartott gyepe a hölgynek, mint a mellén :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44400) bolondember válasza kételkedem (#44398) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, elég gyakran fordul elő, h szellemileg kihívásokkal küzködő hölgyeknek mutatkozok be - és egyből rávágják, h "én szeretem a raffaelló golyót!".
Na az ilyenek ellen fejlesztettem ki a "mindig van nálam kettő!"-választ. ;)

@LYetike: hát, látom biológiai ismereteid már vannak, csak cekcuális téren kéne csiszolni rajtad egy keveset - nem értetted a finom célzást: természetesen a külső szeméremajkakon lévő bundára gondoltam.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.