Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43601) fokukac válasza Tim82 (#43600) üzenetére


fokukac
nagyúr

honnan tudod?
Meg amúgy se a méret a lényeg... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43602) Bubu79


Bubu79
addikt

Háddevau - loltopik vérpistikével és örök optimizmussal - de szeretnék én is ilyen fiatal lenni még egyszer :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43603) tbs válasza Bubu79 (#43602) üzenetére


tbs
addikt

Öreg medve nem vén medve! Hanem tapasztalt... ;)

(#43604) fokukac válasza tbs (#43603) üzenetére


fokukac
nagyúr

SZegény öreg-tapasztalt medvék...

:DDD

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43605) NoLF


NoLF
addikt

hamarosan ezzel kocc :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#43606) Bubu79 válasza tbs (#43603) üzenetére


Bubu79
addikt

És milyen jól szórakozik, miközben drukkolnak neki... :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43607) Ramius válasza NoLF (#43605) üzenetére


Ramius
őstag

Isten éltessen!

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#43608) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

a zöldborsós zacskós bögréslevesben hogy van a borsó? mert ha szárítva az ugyan hogy puhul meg?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43609) Bubu79 válasza BlacKSouL (#43608) üzenetére


Bubu79
addikt

E-betűsen ;] :DDD

Mit vártál egy műanyaglevestől? :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43610) venember83 válasza BlacKSouL (#43608) üzenetére


venember83
nagyúr

Van benne borsó? Biztos, hogy az borsó? :U

(#43611) BlacKSouL válasza Bubu79 (#43609) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nadeháta reklámban ott úszkál a ződborsó a tetejin... vagy az ott zöld bor meg só?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43612) Bubu79 válasza BlacKSouL (#43611) üzenetére


Bubu79
addikt

Reklámban a Jókai bablevesben is lóbabok úszkálnak, otthon mégis csak valami aprócska pörsenéseket leltem a zacskóban bab címszóval...

De lehet, hogy csak lemaradt a zacskóról, hogy fogyasztás szigorúan csak mokkás kanállal :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43613) BlacKSouL válasza NoLF (#43605) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én meg hoztam Losoncról egy doboz Guinness-t. Meg is nyitottam.
A Tescoban itt nálunk 650 Ft. Losoncon meg a Billában 1,50 €. 1,5*285= 428 HUF Nemtom megéri-e, ha egyet hozok biztos nem. De ha többet vagy mást is.... 650-et nekem max évente egyszer éri meg, de 430-ért már akár kéthavonta egyet is elviselek :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43614) neduddki válasza BlacKSouL (#43613) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

menny egy hatarral odebb, monyuk nem a sore hanem: bof
vahuuuuuuuu de mehetnekem lettcsak kar hogy nincs ra ido egyellore:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#43615) bnss


bnss
veterán

Szép estét!

Ismét bebizonyosodott, hogy ha PC-t szervizelsz, vér fog folyni. :DDD Viszont nagyobb probléma, hogy a régi Seagate HDD-ről nem tudok bootolni a vér frissített PC-ben, csak másolni tudok róla, ha a SATA meghajtóról indul a Win. Látszik, hogy rég volt már, amikor PC-t szervizeltem... Levelező kliens fiókbeállításait kellene valahogy előszednem, a leveleket már megmentettem.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43616) venember83 válasza bnss (#43615) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]

Inkább mennél te is tekerni. Sokkal jobb, mint otthon, gép előtt ücsörögni. Még ha össze is sározod jó alaposan magad és a bringád. :)

(#43617) Pisztillus válasza Bubu79 (#43612) üzenetére


Pisztillus
senior tag

"fogyasztás szigorúan csak mokkás kanállal" és nagyítóval: így már rögtön olyannak néz ki, amilyennek kell... :DDD

Bon: A BIOS-ban nem lehet valamit állítani a HDD-k és/vagy a boot-sorrend környékén?

Amúgy meg: Szép estét mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#43618) pohár


pohár
félisten

szép estét
úgy visszhangzik az üres szobám a billentyűzettől hogy nocsak :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43619) bnss válasza venember83 (#43616) üzenetére


bnss
veterán

Tekerni mentem volna inkább, mintsem PC-t szervizeljek. Szerencsére már csak a levelezés beállítása van vissza, de ehhez kellene bootolni a HDD-ről, vagy valahogy kinyerni a fiókadatokat. A topicot köszi, linkelek oda is. :)

Pisztillus: lehúztam a SATA meghajtót, tehát a régi, IDE HDD volt csak magában. A jelenség a következő: POST screen után jön a Win siránkozás, hogy nem sikerült a megelőző indítás, csökkentett mód, legutóbbi helyes beállítások, stb. Bármit választok, újraindul a szerkezet.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43620) Pisztillus válasza bnss (#43619) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha win7, akkor lehet, hogy máshová tette a boot-partíciót (a 100 megásat), mint ahonnan indul. (100 megás az IDE-n, a többi a SATA-n.) Ezt egyszer nekem is eljátszotta 2 SATA esetén, de gyorsan kigyógyítottam belőle egy újrainstall segítségével. :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#43621) bnss válasza Pisztillus (#43620) üzenetére


bnss
veterán

Nem Win7, ez még békebeli XP. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43622) fokukac


fokukac
nagyúr

őrült szomszédok mindenhol vannak...

ez jobb, mint az én nyanyám :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43623) Pisztillus válasza bnss (#43621) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A BIOS-ban a HDD sorrendnél melyik az első: az IDE vagy a SATA? Az XP a SATA-n van?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#43624) bnss válasza Pisztillus (#43623) üzenetére


bnss
veterán

Mindegy a sorrend, mert a SATA le volt húzva, hogy megússzam az állítgatást. De a technika ördöge kifogott rajtam. :)

Az egész kalamajka egy Outlook Express fiók beállításokért megy, a címjegyzék, levelek megvannak már.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43625) Pisztillus válasza bnss (#43624) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor remélem hamar végzel vele. :) Nem fog kifogni rajtad! :N

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#43626) bnss válasza Pisztillus (#43625) üzenetére


bnss
veterán

Kalapácsot bekészítsem mellé? ;] Majd holnap eljátszom vele munkaidőben.

(#43567) kételkedem: pl. nálunk pár év alatt kétszer is járt a "kommandó", és hamarosan megint jöhetnek plombálni, ha elkészül az új szekrény. 3F-re szétbontva a ház különböző részei.

Boldog születésnapot NoLF! :K

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43627) venember83


venember83
nagyúr

Ideje aludni, mert megint kezd rám törni az éhség...

(#43628) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Ismeretterjesztő film: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#43629) pohár válasza fokukac (#43622) üzenetére


pohár
félisten

ez tényleg felülmúlja a tiedet :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43630) Pisztillus válasza bnss (#43626) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Á, az nem kell. Elég lesz egy lángszóró... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#43631) tildy


tildy
nagyúr

jo estet, reg jartam erre. Idojaras jelentest mondok : vegre olyan ido van Londonban, amilyennek kukuc szerint lennie kell: esos.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43632) BlacKSouL válasza tildy (#43631) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És van-e 5 fok mint nálunk? :U

Más: Aki kidobja elém az úton a kocsiból az égő csikket azt hova küldhetem el a jó k.a édesanyján kívül? És hogy tudom utána úgy pofánb.ni hogy soha többet ne tudja letekerni menet közben az ablakot? És miért érzem úgy, hogy ha a nemdohányzók nem szarnak a dohányzók motorháztetejére, akkor a dohányzóknak sem kéne szétdobálni a szarjaikat? És miért védik egymást meg magukat az állítólagos kulturált dohányosok, ha 100-ból 90 autóból repül felém a csikk?

Ui: Én is elszívtam életemben összesen kb 50 szál cigit (+8-10 szál szivart), de
1) sosem autóban,
2) mindig hamutartóba és/vagy kukába dobtam a csikket.
3) 6 éve meg közelébe se mentem bagónak (épp elég a "kulturált" szórakozóhelyek passzív kényszerűsége ha már rajtam kívül MINDENKINEK muszáj dohányoznia)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43633) kételkedem


kételkedem
addikt

Ha Vásárosnamény közelében jártok, akkor Vásárosnamény-Gergelyugornyán a Diófa éttermet jó szívvel tudom ajánlani! Az árak barátinak mondhatóak, az ételek finomak az étterem tiszta, elegáns. A mosdóban van pl pelenkázó asztal kispléddel, törlőkendővel. Ez lehet, hogy nem tűnik érdekesnek, de sokat elmond az étteremről a mellékhelyiség és az ilyen apró figyelmesség, hogy a mozgássérültekre, vagy a kisgyerekes családokra mennyire figyelnek oda.

Nem, nincs érdekeltségem az étteremben, és nem bíztak meg a reklámozással sem, csupán ott vacsoráztunk! ;)

Szép napot mindenkinek! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43634) Dylen válasza BlacKSouL (#43596) üzenetére


Dylen
aktív tag

a teteje, pont azon a helyen, ahol a manóknak hegyes a fülük vége.
de ez tegnap elmúlt egy algoflex forte hatására. Viszont szerintem a probléma oka a fejfájás, ami kisugárzott a fülemre, ugyanis most ismét! a fejem fáj ugyanazon az oldalon.
ebből orvoslátogatás lesz :F

egyébként köszi a tegnapi tippeket és jókívánságokat!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#43635) kételkedem válasza BlacKSouL (#43632) üzenetére


kételkedem
addikt

Az megvan, mikor megáll az autó a vasúti átjárónál, vagy a piros lámpánál és a sofőr a hamutartó tartalmát a kocsi alá szórja? Nekem attól szokott elborulni az elmém! :W

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43636) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Na megjöttem a nyaralásból,kicsit éles váltás volt a 38fokból a 10-be (se) :)

(#43637) tope válasza Dylen (#43634) üzenetére


tope
addikt

Nem frontérzékeny a kedves Dylen esetlegesen ? (csak mert tegnap az volt, mert nekem a tarkómnál fájt a fejem)

Jobbulást

Szép napot mindenkinek

(#43638) Bubu79


Bubu79
addikt

Vehehe - készen van, mint a mateklecke... :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43639) venember83 válasza Bubu79 (#43638) üzenetére


venember83
nagyúr

Az asszony? Joe? Te? :F

(#43640) Bubu79 válasza venember83 (#43639) üzenetére


Bubu79
addikt

:N

A tegnapi loltopikos emberke :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43641) kételkedem válasza Bubu79 (#43640) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez kész! :D
Ezzel a cizellált, barokkos mondatszerkesztéssel és szóhasználattal az őrületbe kergeted szegényt!

Eme emelkedett eszmefuttatás pediglen olyan embernek ment válaszul, aki kuporgatott pénzecskéjét szánja a használtautó piac egy karéj szaros kenyerére, amit majd neki kell elfogyasztania, jóízűen, hiszen ő maga kérte - engedtessék hát meg, hogy megosszam azt a kevéske tapasztalatot, amit már sikerült megszereznem ebben a témában, csak hogy ne legyen nagyon eltorzulva az arca, amikor egyre újabb falatokkal fogyasztja ama bizonyos csemegét. :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43642) Bubu79 válasza kételkedem (#43641) üzenetére


Bubu79
addikt

Bevallom tényleg a Kopasz ihletett meg, egyik cikkében taglalta a használt autó vásárlás csínját-bínját, onnan van a szemléletes hasonlat - © Csikós Zsolt :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43643) NoLF


NoLF
addikt

köszönöm ismét mindenkinek :)

őrüllt egy alvós este kerekedett, mostmár biztos, hogy öregszem :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#43644) neduddki válasza kételkedem (#43633) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha mar etteremajanlo: Vacratot Hangulat etterem, kisse felve tartottam fel, de mikor meglattama par gepkocsit ill. benn az embereket kissse megnyugostam, majd mikro kijott a kaja akkro teljesen, szoval az arboretum melle egy ertlems kajalast is leht tervezi :- )))

udv

neduddki

mod: Bubu mostme vag ijjen cseepedeny??? regisztralt 2006 akkor maost mar 17 eves elmult ha korszeru valalkozo akkor mar tul van a 10-15dik szervize megnyitiojan:- )))

Hugo: ezen kivalo nap alkalmabol szerenerkbeledplugolni vmit:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#43645) Bubu79 válasza neduddki (#43644) üzenetére


Bubu79
addikt

Igaz, a hozzáértés nem feltétel, megyek és nyitok valami jó kis bodegát - mondjuk gömbhal kifőzdét ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43646) Dylen válasza tope (#43637) üzenetére


Dylen
aktív tag

a fejem már múlthéten is fájt többször, dehát kitudja... én is öregszem

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#43647) venember83 válasza Dylen (#43646) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig egy királylány nem lehet fejfájós. Az annyira kiábrándító...

(#43648) NoLF válasza venember83 (#43647) üzenetére


NoLF
addikt

amikor fáj, akkor biztos épp bagoly... :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#43649) kételkedem válasza Bubu79 (#43645) üzenetére


kételkedem
addikt

A legfinomabb gömbhal ételek gombával készülnek! ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#43650) Bubu79 válasza kételkedem (#43649) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy jó galócát semmiképpen sem hagynék ki a receptúrából :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.