Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3901) zolynet válasza ToBeY (#3900) üzenetére


zolynet
addikt

csináld magad koktél ... beXeled h mi van otthon és kidobja h mit tudsz kotyvasztani belőle ;)

Life is too short to stay stock!

(#3902) pohár válasza ToBeY (#3900) üzenetére


pohár
félisten

Link?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3903) fokukac


fokukac
nagyúr

ezen behaltam, egy ingatlanfejlesztő haveromtól kaptam, ő most kapta, nem tudom, vicc, vagy komoly, bár viccnek elég durva... :))

@gmail.com]
Sent: Monday, November 16, 2009 9:55 PM
To: office@daltd.hu
Subject: pláza

T. .................................... Consulting Kft!

Önök számos épületegyüttest felépítettek már, ezért arra kérem Önöket fontolják meg a következő ajánlatot!

Szülővárosom, Dunaújváros egy kb 55e fő lakosú város, működik benne több nagy gyár, kórház, uszoda, élményfürdő, sportcsarnok, futballstadion, jégcsarnok, főiskola, mozi, Tesco, Obi, Mc Donalds, Interspar, Penny Market, Aldi és számos középiskola is, de nagy szükség lenne egy olyan helyre, ahol összejöhetnének a fiatalok, ahol lehetne CD között keresgélni, ahol lehetne márkás cuccokat venni, ahol egy helyen lehetne több mindent is vásárolni, vagyis kéne oda egy plázát építeni. Több helyen is fel lehetne húzni az objektumot, ami kb akkora lehetne mint pl a Budagyöngye, vagy annál egy kicsit nagyobb. Vásárlók mindenképpen lennének benne, mert sok fizetőképes dolgozó él a városban.
Tehát kérem, legyenek olyan jók és ajándékozzák meg Duanújváros lakóit egy bevásárlóközponttal!

M. Tamás

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3904) ToBeY válasza pohár (#3902) üzenetére


ToBeY
nagyúr

(#3905) NoLF


NoLF
addikt

na emmá jó

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3906) Pisztillus válasza venember83 (#3886) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A legegyszerűbb megoldás, ha a digitálissal egyidőben egy hagyományos lázmérővel is méred (egyiket az egyik hónod alá, a másikat a másik hónod alá), s máris lesz némi támpontod a digitális kütyü pontosságáról. Nekem szerencsém volt: az enyém 0,1 °C-al mér kevesebbet, mint a higanyos.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#3907) fokukac válasza Pisztillus (#3906) üzenetére


fokukac
nagyúr

én vettem tavaly digitálisat. nem tudom jó-e, de általában ilyen 35,5-öket mér nekem, elhidegültem teljesen...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3908) Pisztillus válasza fokukac (#3907) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Vigyázz, ki ne hűljél... :D A legpontatlanabb, amivel találkoztam, az 0,3 °C-al mért kevesebbet a higanyosnál. Ha lehetséges, teszteld le egy hagyományossal. (Már csak higanymentest lehet kapni, de az is jó.)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#3909) fokukac válasza Pisztillus (#3908) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát a békák azok már csak ilyen hidegvérűek :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3910) Pisztillus válasza fokukac (#3909) üzenetére


Pisztillus
senior tag

De ezt nem akartam én mondani... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#3911) pohár


pohár
félisten

A STFU új értelmezése:

:W :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3912) BlacKSouL válasza NoLF (#3905) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3913) Csabee. válasza pohár (#3911) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Minden napra egy hülyeség:D Honnan szeded őket....

Üdv: Csabee.

(#3914) Pisztillus válasza Csabee. (#3913) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hiába nagy a net, mágnesként vonzza őket... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#3915) Csabee. válasza BlacKSouL (#3912) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Te nyertél..

Üdv: Csabee.

(#3916) pohár válasza Csabee. (#3913) üzenetére


pohár
félisten

Az nem volt nagy szám, akkor nézd meg ezt :W :DDD

És mára be is fejeztem a képeket :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3917) BlacKSouL válasza Csabee. (#3915) üzenetére


BlacKSouL
addikt

így érdekesebb :)
sőt
A hideg jót tesz a jitternek :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3918) Csabee. válasza BlacKSouL (#3917) üzenetére


Csabee.
nagyúr

fasza...:D

Most nézem hogy tevém ugyan annyi idős mint ahány napja vagyok tag PH-n :) nahjó 2nap difi.. azóta van internetem :D

Üdv: Csabee.

(#3919) pohár


pohár
félisten

2007-02-21 14:50, azaz 999 napja ― őstag

Holnap 1000 napos leszek, éljen :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3920) tibi666 válasza BlacKSouL (#3917) üzenetére


tibi666
senior tag

azért az félelmetes, hogy a világ túlsó végén lévő számítógépet (új-zéland), kevesebb mint fél másodperc alatt el tudom érni.

(#3921) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

nemtudok aludni ugy faj és nem hat egy fájdalomcsillapitose:S

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3922) pohár válasza TexT-BoY (#3921) üzenetére


pohár
félisten

Mid fáj már? Kell neked eltörnöd a medencecsontod :W :D
Én ezzel a lendülettel ágybavetem magam, de wifi-ről folytatom a nép további boldogítását :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3923) TexT-BoY válasza pohár (#3922) üzenetére


TexT-BoY
addikt

medencém természetesen illetve a szemérem csontom is eltört és néha áthat a fjádalom a balgolyomrais:D most épp a deréktájéékon süt a medencém irányábol a fájdalom leginkább...
a donalgint meg ugy eszem mint a tiktakkot:(

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3924) pohár válasza TexT-BoY (#3923) üzenetére


pohár
félisten

Mi a szart csináltál ember?? :(
Azé' ekkorát nem lehet esni :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3925) TexT-BoY válasza pohár (#3924) üzenetére


TexT-BoY
addikt

[link]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3926) pohár válasza TexT-BoY (#3925) üzenetére


pohár
félisten

Fúgecc, nem lehetett túl kellemes... :N
Sebaj, jobbulást ;)

És oszlopot fogtál vele vagy beléd mentek?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3927) TexT-BoY válasza pohár (#3926) üzenetére


TexT-BoY
addikt

oszlop 170km/h és élek
meg probálkozok azzal az alvással...:D
2nap komlás fekvés 4nap korház 14nap itthon és még jon 4nap rehab a korházba

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3928) tibi666 válasza TexT-BoY (#3927) üzenetére


tibi666
senior tag

a honda topikban még nem így volt?! :F
vagy ez olyan palik lászlós kilóhetven?

[ Szerkesztve ]

(#3929) TexT-BoY válasza tibi666 (#3928) üzenetére


TexT-BoY
addikt

keresd elő a honda topicba is
kilohetve minusz 70,7méter gumi az aszfalton (elviekben féknyom gyakorlatilag kitudja mit hagytam a trutyin) mindenféle képpen 3.vége volt.

na tényleg proosza csicsika:D

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3930) tibi666 válasza TexT-BoY (#3929) üzenetére


tibi666
senior tag

megnézem,csak nekem még az a sztori rémlett, hogy nem emlékszel semmire, meg 60 körül lehetett, meg macska vezetett egy suzukit, stb.... :DDD

jobbulást! lassan én is alszok.

megnéztem, és ott is azt írtad, hogy nem száguldoztál, meg ilyenek. :U

[ Szerkesztve ]

(#3931) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Jó reggelt mindenkinek! Nekem már jól kezdődött a napom, tankoltam acSchellnél és kaptam egy programozható ferrarit:DD

Üdv: Csabee.

(#3932) venember83 válasza TexT-BoY (#3929) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem semmi vagy, először bringával ugrasz neki a halálnak, majd ezt követően 170-el egy oszlopnak. Még hány életed lehet? :U

(#3933) kételkedem válasza Csabee. (#3931) üzenetére


kételkedem
addikt

A programozhatóság jelen esetben mit jelent?

Olyan szomorú csöpörgős idő van, rossz kinézni az ablakon. :((

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3934) NoLF válasza Csabee. (#3931) üzenetére


NoLF
addikt

go well, go shell

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3935) zolynet válasza Csabee. (#3931) üzenetére


zolynet
addikt

nem tudtál várni 1napot, holnaptól 3-3ft-al csökken a benzin és dízel ára :U

jóreggelt

TexT-BoY: szépen odacsűrted, melyik szakaszon van ez a 170km/h feloldó tábla :U

Life is too short to stay stock!

(#3936) Bubu79 válasza fokukac (#3903) üzenetére


Bubu79
addikt

Shame on me - nem tudok pláza nélkül élni, muszáj volt elküldenem ezt a levelet :U

Álnéven, ofkorsz ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3937) venember83 válasza Bubu79 (#3936) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát de mire felépül már nem is leszel Dunaújvároson, buta mackó. :U

(#3938) Bubu79 válasza TexT-BoY (#3927) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] - most akkor kinek vetítettél?

Véncsont: Az biztos :D Nem értem a srác problémáját - most épült Decathlon is és tele vannak az utcák plázamentes plázacicákkal ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3939) NoLF válasza Bubu79 (#3938) üzenetére


NoLF
addikt

egy egyes biztos lemaradt, elkopott a kanyarban :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3940) Bubu79 válasza NoLF (#3939) üzenetére


Bubu79
addikt

Van az úgy :DDD

Bár akadt, aki ezt is megjósolta előre ;]

Mindamellett én örülnék, ha jogsi nélkül balesetet szenvedve, egy olyan szinten összecsukott autóból ennyivel megúszva szállnék ki és inkább erősen arra koncentrálnék, hogy mielőbb felépüljek - nem az lenne a legfontosabb, hogy sztároljam magam ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3941) Csabee. válasza zolynet (#3935) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem tudtam volna várni mert akkor megáll a kocsi.
Majd este nyilatkozom hogy mitől programozható az autó

Üdv: Csabee.

(#3942) TexT-BoY válasza Bubu79 (#3938) üzenetére


TexT-BoY
addikt

annyira jó hogy mind tapasztalt baleset átélők vagytok:D
prelude topicban picit hosszabban levan irva, az első alap sztori volt a macskás, anyámnak csomagolva, hátha nem ver agyon.
a prelude topicba leirtram kb 2 óra eszmélet kiesésem volt és NEMTUDOM mi történt:(. utolso emlék kép hogy 60-70es tempoban szépen kullogok haza...

Ezt a kórházba nyökögte, mert persze agyrázkódás meg medence vagy szeméremcsont törés meg hasonlók................de legalább él.

ez itt a fő tény...

Amúgy 3honapot mondtak arra hogy egyáltalán lábra áljak... ehhez képest 14nap után megyek vissza végső rehabra hogy megtanuljak ujra rendesen járni, mert ilyen pingvinmozgással megy.
Azt hittem itt ismerek annyira mindenkit hogy ne az legyen hogy "sztárolom magam" hanem valoban elmondhatom hogy kibaszottul fáj, tévedtem.

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3943) venember83 válasza TexT-BoY (#3942) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor sem értem, hogyan lett a százhetven, hogyha arra emlékszel utoljára, hogy 60-70-el csorogsz hazafele. No mindegy. Jobbulást.

(#3944) TexT-BoY válasza venember83 (#3943) üzenetére


TexT-BoY
addikt

agyárzkodás és a kapott sok hatására kb 4-5buszmegállóval arébb jártam "fejben" az utolsó képkockák szerint. Azt mondják az okosok hogyha nem kapna az ember komoly balesetekkor ilyen sokkot akkor szörnyethalna az átérzett erők és látvány miatt...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3945) BlacKSouL válasza venember83 (#3943) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Van egy szép nagy fehér ótó, a balesethelyszínelő, abban vannak csomó mindenféle kütyük, meg csattogós lepkék szárny nélkül..na azzal meg tudják állapítani.

Egyik ismerősöm egy városi kanyarban elszállt E36M3-as bimmerrel. Szép hosszú ívű balos, kb 200 m hosszú, de 50-es zónában. Elkapott egy fát, meg egy másikat, flipperezett kicsit, aztán oszlop megfogta. Megúszta karcolás nélkül. Kérdeztük mennyit ment, mondta hogy 80-90 körül, csak lenézett valamiért, és lement a padkára, megijedt, berántotta, aztán onnan meg seggrisza és flipper. Aztán később kiderült, hogy inkább 130-140 volt az.
Szóval ez a békésen poroszkáltam hazafelé, aztán egyszercsak kinőtt előttem egy gomba típusú dolgok általában mégiscsak rejtenek valamit.

tibi666: #3930: nem azt mondta hogy nem száguldozott, csak azt hogy nem versenyzett. Szerinte. Csak mivel nem emlékszik lehet hogy mégis.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3946) Bubu79 válasza TexT-BoY (#3942) üzenetére


Bubu79
addikt

Ami szemet szúrt, az a 170, meg a vigyorgó szmájli - erre írtam a sztárolást.

És lehet, hogy hihetetlen, de mást is ért már baleset, úgyhogy nagyon is ismerős lehet, hogy mi és hogyan történik meg az emberrel abban az adott pillanatban. ( Szürkével vésett rész itt )

170-es tempóval elkapva az oszlopot ( még ha fékezel is közben ), nem szállsz ki egy ilyen idős autóból, mert a Párkáknak odafent tele lesz a hócipőjük életed fonalának legömbölyítésével és a gordiuszi csomó megoldását választják a hosszas meló helyett...

A fizika büntet - a meséket pedig hagyd meg szépen a királylányoknak ;)

Igen, elhiszem, hogy fáj - a körítés az, ami nem odavaló...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3947) kételkedem válasza TexT-BoY (#3942) üzenetére


kételkedem
addikt

annyira jó hogy mind tapasztalt baleset átélők vagytok Bubu tud neked mesélni a gyűrődő fém sikításáról, de egyébként sem vagy egyedül, más is szenvedett már balesetet ;)

Szerintem senki sem akar bántani. Gyógyulj meg, épülj fel mihamarabb!

szerk: már megint nem frissítettem :U

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3948) TexT-BoY válasza BlacKSouL (#3945) üzenetére


TexT-BoY
addikt

mivel pár ember közölte hogy én velük versenyzetem ( az ellenkező irányba hmhm) erre mondtam hogy kizártnak tartom, de még csak gyorshajtást sem igen éltem meg, elég kimért ember vagyok és a barátaimtól megtanultam hogy egy szaksznyi sietés nem hoz előre semmit, sőt azokon a távokon amiket megteszek 2-3perc külömbséget jelent ha végig a táblák szerinti tempot hajtom.

na mind1, ne lovagoljunk ezen, konzekvenciát levontam, kocsit legközelebb ugyan ilyet veszek mert egybe maradt.
Egyébként meg kinomban nevetek a sztorin, mert jó lenne visszaemlékezni arra hogy PONTOSAN mi történt, hogy kerültem a kanyarhoz 3. tiltáson, hogyvettem be a kanyart és hogy élek még most is.

no igyekszem felgyogyulni:D és pozitivum hogy a dohányzásról mint olyan teljesen le kellett mondanom és már nem is hiányzik.

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3949) Bubu79 válasza TexT-BoY (#3948) üzenetére


Bubu79
addikt

Valóban, ilyet nem éltem át.

Az véletlenül se zavarjon, hogy egyik hozzászólásoddal szépen agyoncsapod a másikat, sőt még egy hsz-en belül is képes vagy ellentmondani saját magadnak ;)

De tudod mit? Tényleg ne lovagoljunk ezen - gyógyulj meg és tanulj a dologból...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3950) TexT-BoY válasza Bubu79 (#3949) üzenetére


TexT-BoY
addikt

not offense, csak autót törni, hallani a vasat sokkal másabb "élmény" mint amikor csak a csattanásra eszmélsz. Nekem már jutott mindkettőből. Értettem mivel volt bajod. Azért is van ott az a szmájli mert számomra hihetetlen sőt lehetetlen, de ettől még azt állapotitták meg hogy ilyen mértékü volt a "gyorshajtás".
Ilyen biztos vagyok ebben a belesetben hogy 1 hsz alatt is tudok ellentmondani.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.