Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3851) Psychonaut válasza Face8814 (#3848) üzenetére


Psychonaut
addikt

:K

SZERK: amúgy új album.

[ Szerkesztve ]

(#3852) Face8814 válasza Psychonaut (#3851) üzenetére


Face8814
őstag

Ezek szerint csak nekem volt új a dolog. :B
Egyébként egész jó "magyarsággal" mondta azt a pár szót! :K

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#3853) venember83 válasza Face8814 (#3852) üzenetére


venember83
nagyúr

Oh my God, he speaks Hungarian!

Segítőkészség: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3854) Psychonaut válasza Face8814 (#3852) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, ahhoz képest, hogy már Izraelben született (tudtommal).

(#3855) Face8814 válasza Psychonaut (#3854) üzenetére


Face8814
őstag

Igen, tényleg Izraelben született.
[link]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#3856) Sipi16 válasza Dylen (#3849) üzenetére


Sipi16
senior tag

Kaptunk szombaton ismerőstől pár új képet és levittük a pincébe. Semmi komoly csak ilyen kommersz cuccok. Erre valami gyökér kivágta a pinceajtót. Szerencsénkre semmit nem vittek el, de ha anyum nem küldi le apámat csavarhúzóért reggel akkor lehet, hogy egy hétig bárki bármit elvihetett volna onnan. Mázlim volt mert az ajtó előtt voltak az új alufelnijem meg anyumnak is a télikerék alufelnivel. ez ca. 6000.

Ezek után bementem a suliba és elfelejtettek nekem szólni, hogy megbeszélés lesz és elmarad az első órám. Ennek örömére majdnem az összes szöget elgörbítettem az első kerekekben. :(((

mod: [link]

Azt már el is felejtettem írni, hogy még a svininfluensa elleni oltást is megkaptam.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3857) Killing válasza Face8814 (#3848) üzenetére


Killing
addikt

You're watching CNN USA. :C
Ennyire nem nemzetközi a nyelvünk? :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3858) bnss válasza Bubu79 (#3846) üzenetére


bnss
veterán

Szia Bubu! :) (A napokban lehetséges, hogy városod felé járok, sörözni sajnos nem lehet, mert zéró a tolerancia... :N)

Csabee.: be sem kell kapcsolni a TV-t, máris megszűnik ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3859) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Amióta van ez a Benkő show, azóta a fókusz fele arról szól hogy mi lett a Benkő showból kiszavazott "sztárokkal" :( :(((

Üdv: Csabee.

(#3860) venember83 válasza Csabee. (#3859) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne nézd. :U

(#3861) kételkedem válasza Sipi16 (#3856) üzenetére


kételkedem
addikt

Nagyon jó pinceajtó! Az egyetlen hátránya, hogy az utolsó csavarhúzóig mindent lehet látni. A lakatról és a "lakatnyelvről" csinálnál fotót? Nagyszerű, hogy védve van a lakat. Így nem lehet leütni, levágni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3862) Csabee. válasza venember83 (#3860) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Eddig érdekességeket mondtak benne... most már nem :(

Üdv: Csabee.

(#3863) Bubu79 válasza bnss (#3858) üzenetére


Bubu79
addikt

Nocsak - mi járatban errefelé és mikor? :)

Véncsont: Azért egy ekkora autóval előadni egy ilyen műsort, az nem kis rutint feltételez :K :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3864) bnss válasza Bubu79 (#3863) üzenetére


bnss
veterán

Az időpont egyelőre talány, útban leszek fővárosunk felé. :)

venember: nem semmi, biztos nem a parkolás volt a feladata vizsgán... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3865) Bubu79 válasza bnss (#3864) üzenetére


Bubu79
addikt

A jó öreg 6-os út - kéretik vigyázni, a helybéli yardok nagyon szorgalmasan cipelik mostanság magukkal a háromlábú rendőrt ;)

Valamint mostanában nagyon ravaszul egy sötétkék, jelzés nélküli Ignis-ből is szeretnek Batmant játszani :K :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3866) Sipi16 válasza kételkedem (#3861) üzenetére


Sipi16
senior tag

Persze, csinálok

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3867) bnss válasza Bubu79 (#3865) üzenetére


bnss
veterán

Köszi a tippet, mostanában nagyon elemükben vannak, este a városban nem tudsz 500m-t úgy menni, hogy ne jönne szembe egy búgótaxi... Legjobb a rejtőzködő piros Lacetti a buszmegállóban. :DDD

Volt szerencsém az "új" 6-oshoz, siralmas, amit a "hidaknál" műveltek...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3868) Bubu79 válasza bnss (#3867) üzenetére


Bubu79
addikt

Búgótaxi - ez jóóó :DDD

És találó - iszonyat hangja van a fényhídnak, ha éppen nem jár a motor és nem üvölt a sziréna - mintha a fogaskerekeket darálná ezerrel :D

És hogy honnan tudom? Ez legyen az én titkom - de ültem már ilyenben ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3869) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Double Decker 1
Double Decker 2
Double Decker 3
Triple Sweet
4th Level
Deep Ocean

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3870) venember83 válasza BlacKSouL (#3869) üzenetére


venember83
nagyúr

Blackout, nem BlacKSouL?

(#3871) BlacKSouL válasza venember83 (#3870) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Csak ilyen volt a kocsmában :D Amúgy már nemtom honnan van.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3872) bnss válasza Bubu79 (#3868) üzenetére


bnss
veterán

Nem hallottad még? :)

Ennél csak a németek leptek meg jobban, meglátják a rendőrautót - Transporter - egyből rázendítenek: "Green and white party bus, salalala". ;]

Bilincs is volt? :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3873) venember83


venember83
nagyúr

Napi agybaj: [link].

upd.: Ismét megkezdődött egy TopGear szezon, yippie.

Bon3ss: Ezt a transporteres-rendőrös viccet nem értem. Tudom, üljek le. :U

[ Szerkesztve ]

(#3874) Bubu79 válasza bnss (#3872) üzenetére


Bubu79
addikt

Bilincs nem volt :N Illetve volt, csak nem rajtam, szerencsére :D

Bütykös taxit már hallottam viszont :D

Véncsont: Kreatív a srác, meg kell hagyni :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3875) kételkedem válasza BlacKSouL (#3869) üzenetére


kételkedem
addikt

Szép!
A curassora milyen technikával kell tölteni a narancslét, hogy ne keveredjen azonnal?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3876) bnss válasza venember83 (#3873) üzenetére


bnss
veterán

Gondolom volt már dolguk vele egy buli után: [link] ;)

Bubu: tényleg, a bütyköstaxi. :DDD

---

szerk.: mára ennyit, még egy kis tervezés vár rám az éjjel. Jó éjt előre is mindenkinek! ;)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3877) pohár válasza kételkedem (#3875) üzenetére


pohár
félisten

Lehet hogy fordítva kell inkább, a curacao sűrűbb szerintem :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3878) Bubu79 válasza bnss (#3876) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó éjt ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3879) BlacKSouL válasza kételkedem (#3875) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Megdöntöm a felespoharat, hogy a curacao kijöjjön egész a szájáig, és egy régi nagyon vékony falú feles pálinkáspohárból csurgatom át a narancsot vékonyka sugárban, lassan engedve lefelé a curacao-st, hogy szépen rétegződjön. Látszólag keveredik, kicsit biztosan, de kellő mennyiségű narancs után szépen összeáll a dolog.
mod: Ja, lényeg hogy a narancs sugár a segédpohár szájától a folyadék felszínéig minél kisebb távolságon jusson el, minél lassabban.
Egyéb kérdés? :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3880) venember83 válasza BlacKSouL (#3879) üzenetére


venember83
nagyúr

Mire válasz a 42? :U

(#3881) BlacKSouL válasza venember83 (#3880) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mindenre. Vagy a végső kérdésre is pl, ha konkrétan kérdeznéd ;]
Amúgy a zöldre vonatkozó kérdést vártam pl :) Meg az átlátszóra.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3882) venember83 válasza BlacKSouL (#3881) üzenetére


venember83
nagyúr

Zöldre kérdés? Hmm. Miért zöld-fehér a Fradi színe? :U

(#3883) polaar válasza venember83 (#3880) üzenetére


polaar
tag

Az Élet, A Világmindenség Meg Minden nagy kérdésére.

(#3884) kételkedem válasza BlacKSouL (#3879) üzenetére


kételkedem
addikt

Miért írtam curassonak a curacaot? :F :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3885) ToBeY válasza kételkedem (#3884) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Egy kiskanalat megfordítasz és azon csúrgatod le a curacao-t.Szerintem először narancslé aztán curacao.

[ Szerkesztve ]

(#3886) venember83


venember83
nagyúr

36,4, 36,9 és 36,7 °C a testhőmérsékletem a lázmérő szerint, három, öt percen belül végrehajtott, egymást követő mérés alapján. Csak én érzem kicsit pontatlannak ezt a digitális műszert? A dobozán 86%-os pontosság szerepel. Ez így értelmezhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#3887) Bubu79 válasza venember83 (#3886) üzenetére


Bubu79
addikt

Bizonyára parallaxis hiba - a leolvasott érték függ a skála betekintési szögétől ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3888) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nem hiszem el hogy ez a benkő milyen jó csajjal randizik! Ez a legszebb lány :)

Üdv: Csabee.

(#3889) BlacKSouL válasza ToBeY (#3885) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A curacao a sok cukortartalom miatt sokkal sűrűbb mint a narancslé, tehát neki kell alulra mennie, rá jöhet a többi ritkább. Kipróbáltam fordítva is, de helyet cserélnek. Közben meg keverednek, és úgy már nem jó.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3890) Bubu79 válasza Csabee. (#3888) üzenetére


Bubu79
addikt

A Viasat 6-on Top Gear megy és Te ilyesmit nézel? :U :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3891) venember83 válasza Bubu79 (#3887) üzenetére


venember83
nagyúr

HE?! :F

(#3892) ToBeY válasza BlacKSouL (#3889) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A curacao az aljára fog sűlyedeni mivel sűrűbb mint a narancslé,tök mind1 hogy csinálod.
Én speciel a narancslébe csurgattam bele a curacaot.

Bubu79: Én is mondtam múltkor neki,biztos mazohista:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3893) kételkedem válasza venember83 (#3886) üzenetére


kételkedem
addikt

A 86% pontosságba ennyi belefér nem?

Ha a testhőmérsékletedre vagy kíváncsi, akkor mérd meg kétszer és átlagold. 36,4 és 36,9 átlaga ~36,7 :D Ja és örülök, hogy teljesen normális a hőmérsékleted! Sem kihűlés, sem láz nem fenyeget ebben a pillanatban! ;) Azért egy sört igyál meg, biztos ami biztos alapon...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3894) venember83 válasza kételkedem (#3893) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor elszúrtam azzal, hogy háromszor mértem? Fákk. Sör kizárva, sok bennem a gyógyszar. :U

(#3895) kételkedem válasza venember83 (#3894) üzenetére


kételkedem
addikt

Sok gyógyszer akkor szokott lenni, ha beteg vagy. Ez esetben gyors gyógyulást! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3896) venember83 válasza kételkedem (#3895) üzenetére


venember83
nagyúr

Sőt, akkor szoktam testhőmérsékletet is mérni. :DDD Kösz.

(#3897) BlacKSouL válasza ToBeY (#3892) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Azért egyszerűbb ha a curacaot teszed alulra, úgy nem kell keresztülmásznia a narancson, és tisztább marad mindkettő :) Nekem egyszerűbb hogy alulra c, rá a narancs, minthogy narancs, és rajta keresztülfolyatni a c-t. :)
Nem beszélve arról ha 3 vagy több réteget akarsz. Akkor már nem jó ha összevissza keverednek. Így is nehéz eltalálni a vegyes színek keverését, hogy az egyes rétegek megmaradjanak. Ha túl híg a köztes szín, akkor a fölötte lévővel keveredik, ha túl sűrű akkor meg az alatta lévővel. A legegyszerűbb volt talán a 4th Level tetejére a vodkát rányomni :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3898) ToBeY válasza BlacKSouL (#3897) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igazad van de nekem fordítva jött össze csak:)

A "réteges" koktélok titka a különböző folyadékok beöntésének módjában rejlik. Elsőként a legnehezebb likőr kerüljön a pohárba."

[ Szerkesztve ]

(#3899) pohár válasza ToBeY (#3898) üzenetére


pohár
félisten

De fontosabb a fajsúlyukat tudni, pl egy Flaming Lamborghini-nél már észnél kell lenni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3900) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Most találtam youtube-n egy csávó-t aki baromi sok koktélt csinált videóval illusztrálva

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.