Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32601) NoLF válasza Kalandor (#32599) üzenetére


NoLF
addikt

ne vedd meg, mert nincs rá szükség

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32602) bolondember válasza Kalandor (#32599) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én kivárnék a helyedben...

nagykert nem tudsz? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32603) Bubu79 válasza bolondember (#32602) üzenetére


Bubu79
addikt

Nagykert? A Füvészkert elég nagy? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32604) venember83 válasza NoLF (#32601) üzenetére


venember83
nagyúr

Neked. Mondjuk nekem sem, főleg nem ötvenezerért, de ő úgy érzi, hogy igenis szüksége van rá, megnyugvást, szolid örömöt hoz. Szerintem.

BE: Szégyen, de erről a Themáról nem is tudtam, nagyszerű kis autó. Ja, a Stratost a TG tesztelte, kevertem őket a TC-vel. :B

[ Szerkesztve ]

(#32605) bolondember válasza venember83 (#32604) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

már én is filóztam NAS-on (bár egy SAN jobb lenne - foglalkozási ártalom:P)..

de aztán megláttam az árakat... :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32607) venember83 válasza Kalandor (#32606) üzenetére


venember83
nagyúr

Se tévém se autóm. Akkor nekem kellene venni egy NAS-t? :U

(#32608) Bubu79 válasza venember83 (#32607) üzenetére


Bubu79
addikt

Kettőt - csak a biztonság kedvéért :K :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32609) NoLF válasza Kalandor (#32606) üzenetére


NoLF
addikt

én ezer dologgal, szintén
pl tv, nekem sincs, nem is lesz

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32610) Dylen válasza Sipi16 (#32589) üzenetére


Dylen
aktív tag

kösz, de azért a nyálam nem folyik :D már nem is tudom mióta jön, jó rég kezdte, bölcsességfog...

NoLF: menni fog? nemár, nem akarok kevesebb fogat :F

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32611) venember83 válasza Dylen (#32610) üzenetére


venember83
nagyúr

Kevesebbet se akarsz, többet se, micsoda dolog ez, hogy sehogy se jó? :P

(#32612) NoLF válasza Dylen (#32610) üzenetére


NoLF
addikt

pedig a vége az lesz, bízd ide

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32613) tbs válasza NoLF (#32612) üzenetére


tbs
addikt

Nem biztos. Rengeteg fogsoros koponyát találtak már a régészek is. Csak odáig kell kibírnia kiesés nélkül. ;)

(#32614) Sipi16 válasza Dylen (#32610) üzenetére


Sipi16
senior tag

Még! ;]

Az elmúlt egy hétben rájöttem, hogy miért szeretne minden felnött újra gyerek/kisbaba lenni... :U

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32615) NoLF válasza tbs (#32613) üzenetére


NoLF
addikt

de, biztos.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32616) bolondember válasza Sipi16 (#32614) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mert a szájába vehet egy fél női mellet anélkül, h furcsán néznének rá... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32617) Bubu79 válasza Sipi16 (#32614) üzenetére


Bubu79
addikt

Szoptatós anyát láttál? :U

ÉKE! :DDD

BE: :DD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32618) Dylen válasza Bubu79 (#32593) üzenetére


Dylen
aktív tag

te menjél a málnásba :P

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32619) tope válasza Bubu79 (#32617) üzenetére


tope
addikt

De 1 disznók vagytok pfújjjj

UI: Ja jut szembe akkor én is :DDD

Dylen boszisza: Málnásba, inkább küldenéd valami rossz helyre, erre a kánaánt kívánod neki :U

MOD: TANÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTTTTTTTTTTTTSSSSSSSSSS MESTER

[ Szerkesztve ]

(#32620) Bubu79 válasza Dylen (#32618) üzenetére


Bubu79
addikt

Kérem a kurzust a málnáshoz - elnavigálhatnál ;]

tope: Ne féltékenykedj, inkább tanulj ;] :DDD

mod.: csak figyelj :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32621) Sipi16 válasza Bubu79 (#32617) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem csak azt, rájöttem, hogy az idö pénz. Ezáltal az alvással eltöltött órák száma drasztikusan csökken és a fogalom mint "szabadidö" megszünik. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32622) kételkedem válasza venember83 (#31885) üzenetére


kételkedem
addikt

Ebben igen! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32623) Dylen válasza Bubu79 (#32620) üzenetére


Dylen
aktív tag

A következő kurzus málaéréskor indul ;]

tope: kánaán? én utálok málnát szedni, szúrós és tele van poloskával, igazi pokol :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32624) Bubu79 válasza Dylen (#32623) üzenetére


Bubu79
addikt

No de ki akart málnát szedni ott? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32625) bolondember válasza Bubu79 (#32624) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha van egy pléd, akkor nyugodtan. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32626) Bubu79 válasza bolondember (#32625) üzenetére


Bubu79
addikt

De ha letakarod a málnát pléddel, hogyan fogod tudni leszedni? :F

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32627) Sipi16 válasza kételkedem (#32622) üzenetére


Sipi16
senior tag

Meghallgatnám azért a hangját, nameg mennék is vele egy kört.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32628) bolondember válasza Bubu79 (#32626) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ügyes és okos vagyok, megoldom. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32629) Bubu79 válasza bolondember (#32628) üzenetére


Bubu79
addikt

Meg szerény is. :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32630) bolondember válasza Bubu79 (#32629) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

eddig nem volt panasz... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32631) kételkedem válasza Sipi16 (#32627) üzenetére


kételkedem
addikt

Ezzel nem vagy egyedül! :N

A kipufogón nagyon csodálkozom. Az a pici hangtompító hogyan teljesíti a normákat? Újabban a motorokra hihetetlenül otromba dobokat kell szerelni, hogy megfeleljenek az előírásoknak.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32632) Bubu79 válasza kételkedem (#32631) üzenetére


Bubu79
addikt

Traktort a vetésbe :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32633) venember83 válasza kételkedem (#32631) üzenetére


venember83
nagyúr

Engem inkább a magas visításuk zavar, főleg a robogók esetén, ki lehetne azzal engem üldözni a világból... :U

(#32634) Tothgera30 válasza Sipi16 (#32627) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...egyet? Akkor inkább adják nekem örökbe...

Tegnap voltunk egy kicsit bulizi, és volt ott egy motorral érkező fazon (piros bőrcucc, bukó, kesztyű, protektoros csizma) tökéletesen beállva az alkohol mámorától, nagyon vergődő üzemmódban, bár a beszéde érthetetlen volt, a mozgása meg még inkább kiszámíthatatlan. Tehát egy pár haverjával lépett be a szórakozóhelyiségbe (akik jobbnak látták ha gyalog jönnek ha már ittak), pár perc múlva már-már verekedések közepedte, a billiárdasztalon, (nevezzük rugdosásnak, abban a tetőtől-talpig motoros cuccban), és egymás pólóját, illetve az egyik fél "halásznadrágját" szétszakítva végeztek olyan fél 3 körül. Mi jobbnak láttuk, ha gyorsan távozunk, míg a magát "Vöjös szájkány"-nak nevező egyén a sliccét lehúzva, és kitéve amije ott van rohangált a kocsmában a lányok után. Miután látta hogy esélye nincs ilyen állapotban, a szürke 600-as Fazer-ével próbált távozni. A lényeg az (itt keződik az izgalom) hogy a púltos csaj udvariasan megkérte a haveromat (idézet: "Szia, tudnál segíteni? A motort fel tudnánd borítani,... vagy valami hasonlót csinálni, hogy ne tudjon vele elmenni,... mert a végén megöli magát,... addig lekötöm a figyelmét..."). Sajnos a figyelemelterelés nem sikerült túl jól, ezért látta mikor megakadályozta az egyik henger kapcsolatát a gyertyán keresztül lehúzta a gyújtáskábelt (sajnos a többit nem sikerült). A fiatalember enyén erőszakosan viselkedett Zsoltival (a barátom neve), így próbáltunk enyhébb eszközöket bevetni ellene, mert nem volt kedvünk részegekel verekedni. Végül kiegyeztünk hogy nem tépi szét a pólónkat (pedig csillogott a szeme), és egy üresben szabályzásig pörgetésbe (ügyesen húzta a gázt) és egy kevés gumiégetésbe (ez már nem nagyon ment, bár jobban ült a motoron, mint ahogy járkált). Végül a kulcsot a kezéből megszerezve (két felest kapott érte, azt ki ne hagyjuk), és a pultoscsajnak átnyújtva sikerült épp pólóval és gatyával távoznunk, illetve hozzávetőlegesen megmentettük a szép motort, és a hülye tulajdonosa, esetleg mások életét.
Hozzátenném hogy én is motorozom, de hogy alkohol befojása alatt vezettem volna, olyan még soha nem volt és nem is lesz. De nem fogom sohasem megérteni az ilyen embereket, akik részegen is motorral/autóval akarnának távozni, másokat veszélyeztetve ezzel.

#32633 venember83: Akkor te még nem éltél igazán, mert egy kétütemű gép, magas fordulaton a legszebb muzsikát adja, attól szebb nincs. Bár az egyik barátom is hátraugrott vagy 2 métert, mikor az R1-nek odahúztam erőből, bár az 4 ütem, és sor 4, ott nem olyan szép a hang, csak a tiltás, az meg menet közben veszélyes. (Ejnye, ez milyen ellentmondásosegy kicsit a fentebb írtakkal).

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#32635) tbs válasza bolondember (#32630) üzenetére


tbs
addikt

Nem tudok menni. Köszönöm.

(#32636) venember83 válasza Tothgera30 (#32634) üzenetére


venember83
nagyúr

Tehát még nem éltem, mert számomra fülsiketítő a kétüteműek hangja. Értem. Nem győztél meg.

(#32637) fokukac


fokukac
nagyúr

Kiléptem reggel az ajtón, és a szomszéd nyanya egyből letámadott; megint közölte, hogy bár már többször kérte, hogy ne, de még mindig csipegetem / csipegetgjük a közös erkélyen lévő muskátlijait, és hogy ez lopás.
Mondtam neki, hogy nem szoktam ilyet csinálni, de ez nem hatotta meg,
hanem kezdte előlről.

Ez a nap is jól kezdődött... :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32638) Tomics válasza Tothgera30 (#32634) üzenetére


Tomics
addikt

olvassa ezt el az akinek 2 anyja van így korán reggel :))

PH! addikt since 2004

(#32639) fokukac válasza fokukac (#32637) üzenetére


fokukac
nagyúr

egy barátom erre ezt küldte válaszul. megosztom, mert jóóó :))

Tisztelt Tulajdonostársunk!
Rendes évi közgyűlésünkön - melyen az Ön részvételére is számítottunk - a lakóközösség egyhangúan megszavazta Hirsch Dávid (B/211) javaslatát a lépcsőház és az előkert növényekkel történő szépítésére.

A B épület aulájából megközelíthető külső kertsáv fallal határolt részének díszítésére hobbikertész tulajdonostársunk két darab kivinövény beszerzését javasolta, melynek költségei a tulajdoni hányad és a rálátás mértékének figyelembe vételével a B épület lifttől balra eső "strangjának" első három szintjén élők közös, önkéntes teherviseléseként kerülnek elosztásra. (Természetesen erről is szavaztunk!)

Hirsch Úrnak utólagos hozzájárulásával megadtam elérhetőségét, a részletekkel kapcsolatban ő keresi majd Önt.

Üdvözlettel,
Bottyán Tamás - fb. elnök, Pipacs Lp. Th. Ig.

From: davidhirsch@hirschestarsa.hu
Date: 2010/04/06
Subject: Két Kivi
To: Hegedűs Dezső

Szervusz Dezső!

Hirsch Dávid vagyok, a szembeszomszédod a 211-ből. (Tudod, nálunk van a baba, én göndör vörösesszőke, szemüveggel, mindig rohanok, a feleségemet, Kingát pedig a kicsit hangos Ráhel babával a kocsiban láthatod jönni-menni :) Imádom őket!)

A közgyűlésünkön végre ki tudtam járni, hogy ültessünk-gondozzunk növényeket a társasházban és körülötte! Annyira szürke és egyhangú volt a ház és a közvetlen környezete eddig, most végre "bezöldíthetjük"!

Számos ötletem van! (Önszorgalomból tanulgatom a kertészkedést, mindig is érdekelt, igaz most egy befektető-csoport útját egyengetem Mo-n, ami borzasztóan leköt a hétköznapokban, de szerencsére a hétvégéket a Családra és a lakókörnyezet csinosítására fordíthatom!) Ami téged érint, az a két kivi (egy fiú és egy lány). Velük azt a csúnya tűzfalat tennénk barátságossá, amire az aula, és két szinttel feljebb a Te ablakod néz.

A kivi szuper növény, hiszen kúszó fajta, csodás a levélzete és a virágai, igaz, hogy vízigényes, de nagyobb felületeket is szépen be lehet vele futtatni. Sőt, ha szerencsénk van, egy-két év után szüretelhetünk is, mókás lesz majd megkóstolni a ház saját termését ebből az egzotikus gyümölcsből!

Utánajártam, és az Esőerdő kertészetben most 8+12 ezer forintért hozzájuthatunk egy párhoz. (A fiú kivi a drágább, hát persze, a hím növények ugyanúgy a teremtés koronái, mint mi :) )

Ebből a Te részed (cseréppel, virágfölddel és speciális tápszerekkel együtt) 10.895 forint, ennyivel kellene hozzájárulnod a mi kis "oázisunkhoz".

Ha átutalnád, örömmel adok számlaszámot, de személyesen is szívesen átveszem (én, vagy Kinga, a feleségem)
Szép napot kívánok neked!

Dávid (B/211)
Ui: Kerestelek amúgy az Ünnepek alatt, egyszer kopogtam, nem akartam zavarni.

From: Hegedűs Dezső
Date: 2010/04/06
Subject: RE: Két Kivi
To: Hirsch Dávid

Kedves Dávid!

Olvastam a házbizalmi levelét is, amiben elővezeti, hogy VALAKIK eldöntötték HELYETTEM, hogy kiviket kell vegyek. Anyám régen mindig kivit vett a suliba, uzsonnára. Egytől egyig a falhoz baszkodtam őket, látom, most te is hasonlót tervezel, csak a magad "kertépítő" módján - az én pénzemen.
Ezzel az erővel csalánt is ültethetnél és ugyanígy verhetnéd a más faszával, gondolom az enyémmel.
Hozzájárulnék-e?! Hát nem. Nem baj?

Dezső (B/213)

Ps. Milyen Ünnepekkor?

From: Hirsch Dávid
Date: 2010/04/06
Subject: RE: RE: Két Kivi
To: Hegedűs Dezső

"Kedves" Dezső!

Kicsit túlzásnak érzem az ellenséges hangnemedet, amikor közvetlen környezetünk élhetőbbé tételével kapcsolatban kereslek meg egy EGYHANGÚ társasházi döntés alapján... A fiú és a lány kivit mindenképpen elültetjük, de sokkal szerencsésebb lett volna, ha Te is lelkesedsz az ötletért és nem érzed "nyűgnek" az erre fordított (tulajdoni és rálátásarányos, megszavazott!) összeget. Amit továbbra is átutalhatsz vagy alkalmas pillanatban készpénzben a feleségemnek is odaadhatsz, legkésőbb április 15-ig.

Köszönöm és szervusz!

Hirsch Dávid

Ui. A Húsvéti Ünnepekkor, természetesen

From: Hegedűs Dezső
Date: 2010/04/06
Subject: RE: RE: RE: Két Kivi
To: Hirsch Dávid

Ó! Fiú és lány kivi? És én rálátok? Az teljesen más! Mit mondtál, kúró növények? Remélem a rálátásarányomban bármikor nézhetem őket közben! Ami nem lesz könnyű, mert a mosdó bukóablaka néz arra a számalmas kavicssávra, azt meg ritkán nyitom ki, de ha igen, akkor hallom is, hogy a 313-as meg a 413-as gyorsan bezárja a sajátját... Ki(vi) vagyok váncsi, hogy a párocska mennyire bírná odalent!

Figyelj, viccen kívül, nem érdekel ez a dolog, felőlem pálmaházat is csinálhatsz abban a betonteknőben, transzszexuális kókuszokkal, meg biszex páfrányokkal, csak tőlem ne kérj rá pénzt. Én más virágokban utazom. (Pozsgás, gumós, húsevőkben! :D)

Azért nincs harag!
D.

Ps: Húsvéti Ünnepek Hirschéknél? Ne bassz!

From: Hirsch Dávid
Date: 2010/04/07
Subject: RE: RE: RE: RE: Két Kivi
To: Hegedűs Dezső

Ezt az alpári hangot és viccet (a Húsvéttal) kikérem magamnak!
Én csak jeleztem, hogy pontosan mihez kellett volna hozzájárulnia (ezek után eltekintenék a tegeződéstől) a közösség döntése értelmében!
Ilyen ellenséges közegben viszont nem vagyok hajlandó a szabadidőmet és a szakértelmemet áldozni a közös terek élhetőbbé tételére!!! Ezt jeleztem Bottyán Tamásnak is, kiemelve, hogy a döntéshez az Ön minősíthetetlen stílusa járult hozzá leginkább. (Illetve a 413-asban a két fiatalember, akik azt kifogásolták, miért fiú-lány kiviket ültetünk, nekik a két fiú kivi lett volna kizárólag megfelelő...)

Remélem mind kevesebbszer találkozunk!

Hirsch Dávid

From: Pipacs Lakópark
Date: 2010/04/07
Subject: Felháborodás
To: Hegedűs Dezső

Tisztelt Tulajdonostársunk!

Mély megdöbbenéssel tapasztaltam, hogy az ön felháborító, közösségellenes magatartásának köszönhetően meghiúsult az idei évre tervezett környezetrendezés és a lakóközösség elveszített egy egyébként aktív és lelkes tagot!

Kérem a jövőben tartsa be az udvariasság és az együttélés elemi szabályait!

Bottyán Tamás - fb. elnök, Pipacs Lp. Th. Ig.

From: Hegedűs Dezső
Date: 2010/04/07
Subject: RE: Felháborodás
To: Pipacs Lakópark

Bottyán Úr!
Maga vak?
A buzik miatt nem lesz kivi a negyedikről!
Nehogy már én legyek a hibás! Hagyjanak a faszomba a belső vitáikkal!
Csak hogy lássák a törődést, szereztem egy baszott nagy kaktuszt, kiraktam az aulába, oda ültetik, ahova akarják!
Nincs mit!

HD-213

From: Hirsch Dávid
Date: 2010/04/08
Subject: RE: RE: RE: RE: RE: Két Kivi
To: Hegedűs Dezső

"Tisztelt" Lakótárs!

Meg tudja indokolni, miért pont egy óriáskaktuszt helyezett el az aulában?!

From: Hegedűs Dezső
Date: 2010/04/08
Subject: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Két Kivi
To: Hirsch Dávid

Mert mirha nem volt, bazdmeg!

:DD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32640) Bubu79 válasza Tothgera30 (#32634) üzenetére


Bubu79
addikt

Dehogy nincs...

Hat henger, sorban elhelyezve egymás mögött, 3000 környékén kezd el igazán szépen szólni, bár alatta is van egy hangulata annak, ahogyan dörmicsél...

Nyolc henger, kétszer négy, sorban, V alakban elrendezve - bugyborékol, morog - nem üvölt és visít bele a világba.

10 henger, szintén V alakban...

12 henger - és még a szőr is feláll a hátadon...

Ezekhez képest a világon sehol nincs az a visítás, amit egy-egy fűnyírómotor kiprésel magából... :P

fokukac: B+ kész vagyok teljesen :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32641) Tomics válasza fokukac (#32639) üzenetére


Tomics
addikt

:DDD
hasonló konditermes sztori tulaj és vendég között, érdemes elolvasni :D

From: Steel Gym
Date: 2010/02/16
Subject: Steel Klubtagság
To: Hegedűs Dezső

Tisztelt Hegedűs Dezső!

2010. feb. 15.-én írt Panaszkönyv-i bejegyzést a kollegina nem tudja elolvasni ,és én sem ,sajnos. E-mail-ben kért válazst ,én is kérem ,hogy E-mail-ben is irja le a panaszt !

Köszönöm,

Vass "Jimmy Steel" Imre Árpád

Tulajdonos - Steel Gym

Hiba! Nincs megadva fájlnév.

From: Hegedűs Dezső
Date: 2010/02/16
Subject: RE: Steel Klubtagság
To: Steel Gym

Tisztelt Vass "Jimmy Steel" Imre Árpád!

Panaszkönyvi bejegyzésem:

Havi bérletet váltottam edzőtermükbe (csupán azért, hogy kipróbáljam és tapasztalataim alapján éves bérletet váltsak. 1., az öltözőben olyan szekrényt kaptam, amiben egy összeragadt férfialsó volt. 2., rám esett a fekpad rúdja és hiába kértem fennhangon segítséget, 5 percbe telt, mire kaptam is. 3., non-stop edzőteremként nem tudom elfogadni, hogy hajnali 2-kor nincsenek teremfelügyelők. 4., a tejturmix romlott volt, másnap délig fostam tőle, szabadságot kellett kivennem.

(Intézkedés mező)

a., a havibérlet árát kérem vissza, b., a napi béremet kárpótolják!

(E-mail cím)

Panaszomhoz hozzátenném, hogy a kishölgy a recepciós pultból (nem kis hölgy, elég kidolgozott, és szúrós izzadtságszagú, de ez nem tartozik a panaszhoz, csak jelzem, hiszen ügyfélkapcsolati munkát végez, amiben fontos az ápoltság), úgy vette le rólam a rudat, hogy talán "nem is csodálom, ezzel a girnyó testtel" megjegyzést mormolt el! Az ilyesmi is megengedhetetlen, fizető vendég vagyok, nem mindegy, mennyire kidolgozott? PONT azért járTAM volna termükbe, hogy kidolgozzam magam. EZEK után természetesen máshol teszem ezt!

Kérem panaszom megnyugtató megoldását!

Üdv,

Hegedűs Dezső

From: Steel Gym
Date: 2010/02/16
Subject: VÁ: RE: Steel Klubtagság
To: Hegedűs Dezső

Kedves Dezső!

Engeddmeg ,hogy sport társként tegezzelek ,amúgy is szerintem Én vagyok az időssebb ! Elolvastam ,amit írtál ! Az nap Vanda lányom volt műszakba ,emlékszikis az esettre .Beszéltem Vele. Bármennyire is kisportoltt ,Ő ,mint nő ,nem megy be a ffi öltözöbe ,ezt megértheted. Mi férfiak ,pedig márcsak ilyenek vagyunk .Csajozunk ,eddzünk . Melegitő-nacóhoz énse hordok alsó gatyát ,sokkal kényelmessebb ,ha érted mire gondolok. Teis ott hagyhattad volna az alsódat ,tudod mi férfiak ,milyenek vagyunk. De bocs ezért !

Fontosnak tartom ,hogy az olyan kezdők ,mint Te ,Személyi Edző-vel kezzdje a gyurást .Te ezt nemtetted meg .Pedig javasolt ,és én személyesen is szivessen foglalkoztam volna ,Veled ! Akkor nem fordultvolna elő ,hogy olyan súly-jal szeriazol ,ami meg haladja a képességeid . Vanda a tévedésed után a segitségedre volt ,levette Rólad a hatvanat ( 20 + 20 + rúd ) és felis ajállotta ,hogy melletted marad.

Fiziologiai tény ,hogy az edzés során megnő az izmok oxigén-ellátása ,és a test energiáit az izom-munkára koncentrálja. Lassabban működik pl . az emésztés is .Az edzés után elfogyasztott energia ( és folyadék ) egy része pótolja az elveszitettekett és a folyadék veszteségett. A banán turmix a felgyorsult anyagcserédnek köszönhetően szaladt át Rajtad .

Azt javaslom ,gyere eddzeni ,Én itt leszek ,és gondoskodom róla ,hogy minden rendben menjen .Az első hónapban ,a rossz tapasztalatod miatt ingyen kapod a Személyi Edzést és Edzés Tervet !

Hívj fel ,lezsirozzuk!És még valami ! Aki eddz ,izzad .Aki izzad ,keményen eddz . Aki keményen eddz ,eredményes ! Vanda lányom országos 4.-ik ! Ezért érdemes izzadni !

Szevasz,

Vass "Jimmy Steel" Imre Árpád

Tulajdonos - Steel Gym

From: Hegedűs Dezső
Date: 2010/02/16
Subject: RE: VÁ: RE: Steel Klubtagság
To: Steel Gym

Kedves "Steel" Imre Árpád!

Elhiszem mindazt, amit írtál, de sajnos lentiek nem válaszok a panaszomra, csupán magyarázkodás. Még egyszer leírom; öltözői higiénia nulla, ügyfélkezelés nulla, diarrhea 1! Az első - és sajnos az utolsó - nap tapasztalata.

Ha nem haragszol, élnék a 72 órás garancia jogával, és kérném vissza a havibérlet árát! Nem is nagyon szeretnék vitába bocsátkozni veled a kérdésben.

Megértésedet és intézkedésedet köszönöm, üdv,

Hegedűs Dezső

From: Steel Gym
Date: 2010/02/16
Subject: VÁ: RE: VÁ: RE: Steel Klubtagság
To: Hegedűs Dezső

Na idefigyelj ,Te kis buzigyerek !Én próbáltam segitteni !Kivizsgáltam a Panaszodat és NEM TALÁLLTAM JOGOSNAK !Pont !Ha akarsz ,jössz eddzeni ,örülj neki ,hogy nem zárlak ki a Club-ból !

Vass "Jimmy Steel" Imre Árpád

Tulajdonos - Steel Gym

From: Hegedűs Dezső
Date: 2010/02/16
Subject: RE: VÁ: RE: VÁ: RE: Steel Klubtagság
To: Steel Gym

Kedves Vasember!

Egy nagy lófaszt! Pénzt borítékba recepción, HOLNAPRA! Buzizd a kis kokszos kopter haverjaidat, akik valószínűleg a szájukat törölték abba az alsóba, amit találtam! Izomagyú paraszt!

D.

From: Steel Gym
Date: 2010/02/16
Subject: VÁ: RE: VÁ: RE: VÁ: RE: Steel Klubtagság
To: Hegedűs Dezső

TEKIS GECI! Mekkereslek ,bazdmeg !Velem Te ne szarozz ,én 2-szeres Magyar Bajnok vagyok ,elismert Testépítő !A címed ittvan a Panaszkönyv-ön ,majd elbeszélgettünk Személyessen!

Jimmy

From: Hegedűs Dezső
Date: 2010/02/16
Subject: RE: VÁ: RE: VÁ: RE: VÁ: RE: Steel Klubtagság
To: Steel Gym

Keress, zsíragy! Szerinted a valós címemet írtam rá? Majd fotózok a teraszról, ahogy bejárjátok a lakóparkot a buta bulldog arcotokkal, aztán megy ki a netre! Istenem, mekkora faszagy vagy! Tudod mit, hagyjuk a bérlet árát! Megérte, hogy belemondjam a pofádba: baromállat vagy, a vessző ELÉ teszed a szóközt, és büdös a lányod, mint a szar!

From: Steel Gym
Date: 2010/02/17
Subject: VÁ: RE: VÁ: RE: VÁ: RE: VÁ: RE: Steel Klubtagság
To: Hegedűs Dezső

Megtalállak ,girnyó geci !

PH! addikt since 2004

(#32642) bolondember válasza fokukac (#32637) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

zzzzzz.

*zzzzzz=sokkolóval/tazerrel egy adagot neki.

Dezsőmélt meg olvasgasd, ne másolgasd. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32643) tibi666 válasza Bubu79 (#32640) üzenetére


tibi666
senior tag

annak sincs csúnya hangja azért, mikor elkezd sivítani a turbó. :)

(#32644) Tim82 válasza Tomics (#32641) üzenetére


Tim82
nagyúr

Volt már, pont kukac idézte. Ráadásul olvasunk Dezsőmailt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32645) bnss válasza Bubu79 (#32640) üzenetére


bnss
veterán

Azért a Boxer (a videó második fele) motor is megbabonáz, de egyet kell értsek a V motorokkal is. ;]

Szép napot, jó étvágyat! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32646) bolondember válasza Tim82 (#32644) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

[link] katt szorgalmasan... :K

most már lehet. :(

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32647) kételkedem válasza bolondember (#32646) üzenetére


kételkedem
addikt

rossz linkre? tudsz te ettől jobbat is! :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32648) Tim82 válasza bolondember (#32646) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az alábbi URL érvénytelen karaktereket tartalmaz. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32649) Dylen válasza fokukac (#32637) üzenetére


Dylen
aktív tag

Ha jobban belegondolunk, a kukacok gyakran csúszkálnak növényeken, ráadásul van olyan, amelyik bele-bele harap a levelekbe. Ha így nézzük, + figyelembe vesszük azt, hogy te a kukacok között is fő vagy... nos lehet van valami ebben a gyanúsítgatásban.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32650) kételkedem válasza Tim82 (#32648) üzenetére


kételkedem
addikt

persze azért kihámozható! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.