Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33451) Sipi16 válasza bolondember (#33449) üzenetére


Sipi16
senior tag

A legrosszabb meg, hogy az esetek többségében nagyobb kárt okoz mint amennyit ö nyer az egészen. Rohadna le a keze... :(((

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#33452) Bubu79 válasza Sipi16 (#33451) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy oldalüveg 12k, zárcsere nem tudom mennyi, de nem is szeretném megtudni ( ha esetleg azt barmolta szét a jóember ), egy akármilyen MP3 lejátszós fejegység, ami futott már pár ezer kilométert a kocsival kb. 5-8k a tolvajnak, vagy talán még annyi sem.

És mit kap, ha elkapják? Ejnye-bejnye, hát nem tudtad, hogy szabad? :U

Simán kár volt megszüntetni azt az ősi törvényt, ami a tolvaj kezét illette büntetéssel... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33453) fokukac válasza Dylen (#33439) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem.
tudod, mit vittek el? a GPS USB-végű töltőjét.
Kipakolták a kesztűtartót, de persze nem volt benne semmi.

bazzeg, ~2000 Ft haszonért csinált (több) tízezer Ft kárt.
(csak az anyósülés melletti üveget törték be)

Ez Magyarország, vaze.

és nem is a kár zavar igazán, hanem a kellemetlenség, amit okozott.
~2 órája várok a rendőrökre, de menni kéne dolgozni
és megint vihetem szerelőhöz...

Ui. ja igen, és egy kisteherautó állt mellettem, tehát jó takarásban volt az elkövető...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33454) tbs válasza fokukac (#33438) üzenetére


tbs
addikt

:(

(#33455) Bubu79 válasza fokukac (#33453) üzenetére


Bubu79
addikt

Gondolom úgy volt vele. hogy ha a töltő ott van, ott lesz valahol a kesztyűtartóban a gép is hozzá :(

Mentőautókból is bugázták már meg a GPS-t - remélem úgy kap majd szívrohamot a csóka, hogy nem ér oda a mentő, mert kilopták a GPS-t belőle és nem ismerős a sofőr a környéken... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33456) Tim82 válasza venember83 (#33447) üzenetére


Tim82
nagyúr

A postai küldésnél megvan a választási lehetőségem, hogy átveszem-e vagy nem. :)

Bár azt sem értem, hogy egy logikus feltételezésért, ami nem értékítélet (bolondember párja bolondasszony, Tim párja Timi pl. :DDD ) miért jár pofon, de majd BE jól megmondja. :)

A postázásról jut eszembe: remélem, Verus benéz ide, lógok neki egy csomaggal (nem pofon :)) ), de sűrűre sikerült a hetem, ma vagy legkésőbb hétvégén feladom neki. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33457) venember83 válasza Bubu79 (#33452) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugye nem a körmösre gondoltál? :U

(#33458) Bubu79 válasza venember83 (#33457) üzenetére


Bubu79
addikt

Akár annak is hívhatnák - én kacsósra gondoltam :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33459) venember83 válasza Tim82 (#33456) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor hozzám meg akkor vénasszony illik, jól állunk... De legalább állunk.

(#33460) bolondember válasza Bubu79 (#33452) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

12k?

bár annyi lett volna... 30k körül volt a sofőr felöli nekem annó.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33461) Bubu79 válasza bolondember (#33460) üzenetére


Bubu79
addikt

Joe-hoz annyiért láttam anno... Persze árnyaltabb lenne a kép, mert van rajta fólia, így vagy cserélni kellene a másik oldalit is, vagy a bánat tudja, hogy le lehetne-e fóliáztatni külön egy üveget is ugyanolyanra, mint a többi :F

Esetleg le lehetne húzni a másikról, de a bánat tudja a ragasztó mennyire ragaszkodik az üveghez, miután a fólia megszűnt... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33462) zolynet válasza Bubu79 (#33455) üzenetére


zolynet
addikt

mentőkről jut eszembe, most két nap alatt kettőt vágtak gallyra a bp-i autósok ... már a mentőautó is fogyóeszköz....elengedni, megállni neki már smafu :(

Life is too short to stay stock!

(#33463) bolondember válasza Bubu79 (#33461) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondjuk az is igaz, h nekem hivatalos szervízben csiálták meg - se garázs, se semmi...
így hamar kellett... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33464) tbs válasza Bubu79 (#33461) üzenetére


tbs
addikt

Ha rendes a fólia, akkor lehet ugyanolyat tetetni rá. Ha Móricka-fólia, akkor szívás. LLumar és 3M perfekt. A ragasztó letépés után NAGYON gázos. :( Nem akarod. Felrakó helyen rendesen le is tudják szedni. Az olcsóbb... ;]

(#33465) pohár


pohár
félisten

Szép napot!

kukac... micsoda férgek vannak még :( :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33466) Bubu79 válasza tbs (#33464) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem terveztem ilyesmit ;)

Keziccsókolom - valami FTI International Inc. gyártotta az USA-ban, a műbizonylat szerint a minősítési engedélyszáma H-II-01-4947(HPG20). Az előző tulajok valamelyike rakatta fel.

Nem vészesen sötétített egyébként, bár eleinte szokni kellett, főleg szürkületkor, pirkadatkor, hogy kevésbé lehet kilátni mögüle.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33467) kételkedem válasza fokukac (#33453) üzenetére


kételkedem
addikt

:(

Bubunak lehet igaza, meglátták a töltőt és úgy gondolták, hátha a kesztyűtartóban van a GPS. Én az utóbbi időben még a GPS tartót is leszedem az üvegről, ha ott hagyom valahol a kocsit, nehogy kedvet kapjon valamelyik ingyenélő.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#33468) Exike válasza kételkedem (#33467) üzenetére


Exike
csendes tag

Legegyszerűbb ha nincs. Akkor nem kell pakolgatni.
:U

"Mindig kell valami EXTRA..."

(#33469) kételkedem válasza Exike (#33468) üzenetére


kételkedem
addikt

Nekem egy 20k-s kis kütyüm van, szerintem nagyon hasznos. Térkép alapú navigációval is eljutottam mindenhova, de ez kényelmesebb.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#33470) bolondember válasza pohár (#33465) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

baszki...

ha nem lenne ilyen szomorú az eset, hülyére röhögném magam a mondatodon:

"kukac... micsoda férgek vannak még"

:B

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33471) zolynet válasza bolondember (#33470) üzenetére


zolynet
addikt

este? :U
mit szívtál? van még? :DDD

Life is too short to stay stock!

(#33472) Sipi16 válasza Bubu79 (#33452) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem egy Alipine van bent, de szar a végfoka, lassan csereérett. Ha ezért nyomnák fel akkor nem kicsit lennék mérges, mert ha nem erösíröröl hajtasz mindent akkor szar az egész. Na meg a kuka aksis 4gigás ipodért sem kapnának sokat...

És az egészben ez a szar, rendörség utána meg üvegvadászat a neten és ha sok munkájuk van a szerelöknek akkor ott nyalni, hogy neked milyen fonytos is lenne. (Egyszer eljátszottuk Mo-n. Elég is volt. Pont 12óra volt az egész, persze hátsószélvédö, ragasztós 5órás száradási idövel. :((( )

5 óra után elhoztuk, utána állt egy éjszakát. Többet nem bírunk kocsi nélkül, de nem esett ki. :D

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#33473) Bubu79 válasza Sipi16 (#33472) üzenetére


Bubu79
addikt

Szélvédőragasztó nem szárad meg 5 óra alatt, kell neki majdnem 24 óra - egyébként kb olyan lesz a végeredmény, mint a kétoldalas ragasztóval - bent is van, meg nem is :U

Az előző kocsimnál cserélni kellett kavics miatt - annyit mondott a mester, hogy különösebb erőlködés nélkül kiszedték a régit ( már az is volt cserélve ), úgy hogy valószínűleg nem volt meg a kellő száradási idő annál. Ki az sem esett magától...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33474) Dylen válasza venember83 (#33459) üzenetére


Dylen
aktív tag

állunk, Vincent? :D

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#33475) BlacKSouL válasza Dylen (#33474) üzenetére


BlacKSouL
addikt

na jóólvan, ha markolható van Te is egyből rámarkolsz? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33476) bolondember válasza zolynet (#33471) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

miholhe? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33477) Dylen válasza BlacKSouL (#33475) üzenetére


Dylen
aktív tag

na inkább nem írom azt, ami először eszembejutott ;]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#33478) BlacKSouL válasza Dylen (#33477) üzenetére


BlacKSouL
addikt

akkor csak súgd meg ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33479) Exike válasza kételkedem (#33469) üzenetére


Exike
csendes tag

Biztos szuper a kütyü és hasznos is. Én csak külföldön használom, itthon nem nagyon van időm fel -le rakosgatni a napi rohanásokban.

"Mindig kell valami EXTRA..."

(#33480) venember83 válasza Dylen (#33477) üzenetére


venember83
nagyúr

Én se. :U

(#33481) zolynet válasza bolondember (#33476) üzenetére


zolynet
addikt

ja, semmi, úgy néz ki én szívtam be :DDD

Life is too short to stay stock!

(#33482) venember83 válasza zolynet (#33481) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, csak egyesek (t.i. nagybetűsök) időhatár nélkül módosíthatják a hozzászólásukat. Egyenjogúság, mi... ;]

(#33483) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Éljen. Vettem egy egész pofás és jó (=használható) alsó kategóriás Genius egeret 2k jó magyar pénzért.
A harmadik Razer egerem mondja be az unalmast. Mindegyiknél a duplakattintási probléma (egyet kattintasz és dupla lesz belőle) jött elő 2-4 héttel a gari lejárta után. Valószínűleg írni fogok Razernek egy levelet, amiben megköszönöm a segítségüket abban, hogy mindig a legújabb technológiájukat használjam (= vegyem a követezőt). Azt hiszem, soha többé nem veszek tőlük semmit.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33484) NoLF válasza FehérHolló (#33483) üzenetére


NoLF
addikt

helyes

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33485) Bubu79 válasza FehérHolló (#33483) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne dobd el - cserélj benne mikrokapcsolót - pereghet az érintkező benne :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33486) FehérHolló válasza Bubu79 (#33485) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nincs rajtuk egy csavar sem. Ki van ez találva.
Az elsőnél megpróbáltam cserélni, még mindig itt van a kis dobozkámban az új mikrokapcsolója.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33487) Bubu79 válasza FehérHolló (#33486) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát ez gáz...

Tappancs alá szokták rejteni és matrica alá a csavarokat - de ha ragasztották, akkor jogosan mormolhatsz el pár szitkot a gyártóval kapcsolatban :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33488) venember83 válasza Bubu79 (#33487) üzenetére


venember83
nagyúr

Így occóbb, kérem szépen.

(#33489) Bubu79 válasza venember83 (#33488) üzenetére


Bubu79
addikt

Ami pénzért árulják a Razer egereket, szerintem simán beleférne az árukba egy-két csavar... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33490) Dylen válasza venember83 (#33480) üzenetére


Dylen
aktív tag

[link]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#33491) Bubu79 válasza Dylen (#33490) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] :P ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33492) venember83 válasza Bubu79 (#33489) üzenetére


venember83
nagyúr

De annyival kisebb lenne a nyereség... Kicsi mackó vagy még ehhez a kapitalista világnézethez, Bubu. :U

Dylen: [link]

(#33493) zolynet válasza lorcsi (#33444) üzenetére


zolynet
addikt

nédda mi van még itt neked: www.leszarom.com :D

vén: bevállalom most én voltam a hunyó, mert nem tudok olvasni :)

Life is too short to stay stock!

(#33494) Bubu79 válasza venember83 (#33492) üzenetére


Bubu79
addikt

Tippeld meg melyik berendezés kerül többe egy cégnek - egy csavarozó, vagy egy ragasztó állomás? Nálunk van mindkettő, nagyságrendileg mégis a csavarozógép fenntartása kerül kevesebbe ;) Ha már nyereség központú világszemlélet :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33495) tope


tope
addikt

Szép napot

De -k vagytok

(#33496) venember83 válasza Bubu79 (#33494) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert ti rosszul csináljátok, tuti... :U

zolynet: Lehet, hogy vállalod, de attól még az szerkesztve volt a te hsz-ed után, és ott este volt, nem eset. Vagy csak én is annyira nem tudok olvasni többszörös próbálkozás után sem...

(#33497) Bubu79 válasza venember83 (#33496) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor biza elqrtuk. :U

Meg a Merci is, meg a BMW is, meg az Audi is, meg az Opel is, meg a Bugatti Veyron is és még rengeteg márka képviselői is, akik tőlünk veszik a drágán legyártott hulladékokat :U

Igen, még a Honda is, meg a Toyota is :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33498) venember83 válasza Bubu79 (#33497) üzenetére


venember83
nagyúr

El. De nyugi, nem osztom meg a vállalatvezetéssel a dolgot.

(#33499) tope


tope
addikt

Valaki okos árulja már el miért romlik a mi pénzünk mert a görögök mennek csődbe ?
Kizárólag politikamentesen kérdezem, csak a gazdasági oldalról

(#33500) Bubu79 válasza tope (#33499) üzenetére


Bubu79
addikt

Mert nekünk adták a demokráciát, meg a görög joghurtot :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.