Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32401) Dylen


Dylen
aktív tag

Már megint!
eszembejuott egy zene, és fél perc múlva a lakótársam azt kezdte el hallgatni :Y

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32402) Bubu79 válasza Dylen (#32401) üzenetére


Bubu79
addikt

Legközelebb próbálj meg nem hangosan gondolkodni ;] :DDD

Jobbulást ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32403) Dylen válasza Bubu79 (#32402) üzenetére


Dylen
aktív tag

háddevau :DDD

Már takaró alatt vagyok egy órája, remélem jobb lesz :)

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32404) Bubu79 válasza Dylen (#32403) üzenetére


Bubu79
addikt

Takaró alatt izzadni kell - mi újság Dave-vel? Húzzon bele rendesen! ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32405) ngabor2 válasza kételkedem (#32333) üzenetére


ngabor2
nagyúr

most már igen, köszi.

(#32406) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Miértmiértmiért van még mindig az autók 60-70 %-án téligumi?
Őrületes kampány van a 7 fok alatt télireazonnalrögtöndemindjárt logikáért, de amikor 28-30 fokos az aszfalt már, akkor én azt gondolom ugyanúgy nem ideális a téligumi lágysága. Persze van aki megkoncepcionálja, hogy ő bizony télin megy nyáron is, mert jobban tapad, nem kopik, meg amúgyis. Hát... akkor sem érzem ezt indoknak. Eleve zajosabb, nyúlik, igenis kopik...nemértem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#32407) R válasza BlacKSouL (#32406) üzenetére


R
aktív tag

egyszerű lustaság, ahogy én is most állítottam be a DST-t az órámon..., mondjuk egy autó azért több figyelmet igényel, mégha nincs is szemelőtt (külön?) annyira a gumi, amit ugye naponta kellene ellenőrizni :)

[ Szerkesztve ]

(#32408) pohár


pohár
félisten

Csak nekem csinálja azt az FF, hogy nem tudok kijelölni két, Enterrel elválasztott szövegrészt?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32409) BlacKSouL válasza pohár (#32408) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem

R: és ez a nemtörődés másban is jól látszik az autókon :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#32410) frame>24


frame>24
addikt

Hülye, buta, nem hallott róla!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#32411) bolondember válasza BlacKSouL (#32406) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mert kocsi lenni Óbuda, gumik lenni Somogybabod, idő hiányában nem képesség lemenni kerékért.
pölö.
vagy utolsó szezonja volt a guminak és most már minek nyárit, ennyit is lehet spórolni.
pölö.
:U

és vezet a Bayern, jeeeeeeeee! :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32412) kételkedem válasza frame>24 (#32410) üzenetére


kételkedem
addikt

Aki a fogazóműhelyben fogaskereket tud készíteni az isten, a többi, az műszaki manager. Értem! :D

(#32403) Dylen ha egy óra alatt sem volt jó a takaró alatt, akkor mindegy! Nyugodtan nézz tévét, vagy olvass! :U ;]

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32413) bnss válasza venember83 (#32257) üzenetére


bnss
veterán

Pontos adatot nem tudok, csak nagyságrendet. Komoly slickből négy darab - szvsz - 200k környékén, vagy felette van.

A szponzoráció egy jó kérdés, ebbe a részbe még nem volt belátásom. Gondolom a szponzorok "utalják" a pénzt, amiből a csapat gumit, fogyóeszközöket, üzemanyagot, nevezési díjat, szállást, ételt, italt, stb fedez.

---

Szép estét!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32414) venember83 válasza kételkedem (#32412) üzenetére


venember83
nagyúr

Lehet, hogy már egy órája azt csinálja... :U

(#32415) tibi666


tibi666
senior tag

remeg egy hátizmom. fú, de rossz érzés.

(#32416) pohár válasza tibi666 (#32415) üzenetére


pohár
félisten

Te aztán nem szarozol hallod-e :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32417) tibi666 válasza pohár (#32416) üzenetére


tibi666
senior tag

olyan, mint mikor a szemhéjad remeg, ha fáradt vagy és stresszes.
csak nekem most a hátamon egy izom. :F

(#32418) Esmein


Esmein
nagyúr

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#32419) pohár válasza Esmein (#32418) üzenetére


pohár
félisten

Á ez így nem hivatalos, nincs ott a 30.000 liter :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32420) tibi666


tibi666
senior tag

azon gondolkozom, hogy mit ebédeljek holnap.

(#32421) tibi666 válasza tibi666 (#32420) üzenetére


tibi666
senior tag

meg azon is, hogy a mai nap után miért nem tudok aludni.

(#32422) pohár válasza tibi666 (#32421) üzenetére


pohár
félisten

Azé mert itt gondolkodsz mindenféle hülyeségeken :D
Ha álmos vagy, leteszed magad az ágyba, szépen felveszel egy pózt, szem becsuk és jóéjt :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32423) tibi666 válasza pohár (#32422) üzenetére


tibi666
senior tag

ez nálam sajnos nem megy ilyen egyszerűen.
egy évben ha egyszer alszok nyugodtan, és ébredek úgy, hogy de jót aludtam, kipihentem magam.

vagy felver az óra, vagy magamtól ébredek, de utóbbi esetben mindig túlalszom magam, fáj a fejem és nyomott vagyok. az ébresztő után meg még egész délelőtt kába vagyok.

az elalvás még rosszabb, van, hogy órákig csak forgolódok. és utána jön a nem pihentető alvás, sok idióta álommal. van egy ilyen hülye mondás, hogy ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat. inkább kihagynám, ha lehetséges. :)

ma is korán keltem, este még egy jó 7km-es séta is befigyelt. ehhez képest hajnali 2 elmúlt és a laptop előtt kukorékolok. reggel 8 után nem sokkal pedig már jelenésem van...

[ Szerkesztve ]

(#32424) kételkedem válasza tibi666 (#32423) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha találkozok az álommanóval jól összerugdosom! Semmi dolgom hajnali fél hatkor, mégsem tudok aludni! :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32425) kételkedem


kételkedem
addikt

[link]
[link]
[link]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32426) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó reggelt mindenkinek :R !

Dylen: A múlt héten én is kivoltam, de mára rendbe jöttem, már csak pár zsepit fújok tele, de a lényeg hogy neked kívánok jobbulást, hogy ujra szép szisza legyél, ne ilyen boszi :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#32427) bolondember válasza Tothgera30 (#32426) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kellemeset.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32428) Sipi16


Sipi16
senior tag

Most rájöttem, hogy a nescafé mennyire szar is az ígazi fözött kvhoz képest, de most menjek be jó kvért a suliba 8-ra amikor 2kor kezdek? :F

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32429) kételkedem válasza Sipi16 (#32428) üzenetére


kételkedem
addikt

Csak a kávé miatt ne menj be a suliba! :N

Mire és miért jó az ESP? Úgy látszik ma autós napom van :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32430) Bubu79 válasza kételkedem (#32429) üzenetére


Bubu79
addikt

Az ESP azér' jó, mer' a maci mancsa is benne van a szenzorklaszterben, ami megmondja a kompóternek, hogy merre csalinkázik a gépsárkány az úton, meg hogy gyorsule, vagy neme :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32431) Sipi16 válasza kételkedem (#32429) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem fogok, mert "nagytakarítás" vár rám. :O

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32432) kételkedem válasza Bubu79 (#32430) üzenetére


kételkedem
addikt

Installálni kellene egy ilyet a kókuszba, a maci mancsa teleportálhatna néhány szenzorklasztert, jól elférnének a kesztyűtartóban! :DDD

(#32433) Dylen: A napi maximális adag 1800 mg, melynek elérése esetén további tabletta nem vehető be!!![link]
Gyógyulj meg MOST! :K

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32433) Dylen válasza kételkedem (#32412) üzenetére


Dylen
aktív tag

De jobb volt, este még betoltam egy algoflexet hogy jó legyen az éjszakám, és jó is volt, viszont ma reggel megint izé.. hát nemtudom. Algoflex fortét túl lehet adagolni?
Kivennék szabit, de most nemigazán lehet, viszont megőrülök ha hétvégére is beteg maradok :((

Bubu: kimenőt kapott :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32434) Bubu79 válasza kételkedem (#32432) üzenetére


Bubu79
addikt

Még akadna is bele - a Ford is Ate ( Continental Teves ) klasztert használ :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32435) zolynet


zolynet
addikt

jóreggelt
huhh, az a tegnapi lávakövensült pulyka,csirke,sertéshús, na az nagyon ütött
Csömör Zöldfa étterem, sztem jót reklámozni ér :)

ma meg belső sávban 35-40el megy egy doboz, villantok rá kettőt h lássa h villantok és jobbról előzök, lámpánál mellém ér és mutatja a kis kezivel hogy 50ke, én meg mutatom neki vissza hogy az negyvenke tesó, és nem a belső sávban :W
már fel sem húztam magam rajta, lehúztam az ablakot h szépen elmondjam neki, de nem vette a fáradtságot h leeressze az ablakot, akkó mutogatunk, activity @ road for adults :DDD

Life is too short to stay stock!

(#32436) Bubu79 válasza zolynet (#32435) üzenetére


Bubu79
addikt

Ide is, hátha valaki még rábukkan majd a topikra - nekem egyszer már jól jött volna ;)

A doboz meg volt rakva, ellenkező esetben ő villogott volna Neked, hogy takaroggyá előle, mer' siet - ezek ilyenek, hallod :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32437) dragonfx válasza Bubu79 (#32436) üzenetére


dragonfx
veterán

;]
de veled ilyen nem történik.mert letolod.megy a szekér? ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32438) Bubu79 válasza dragonfx (#32437) üzenetére


Bubu79
addikt

Szokott - ha 100km-ből 60-on csak tolom, akkor a fogyasztása is lemegy 5 liter környékére :DDD

Sipi: Naná :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32439) Sipi16 válasza Bubu79 (#32438) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mármit a két kézzel hátulról való tolásra gondolsz most? ;] :P

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32440) bolondember válasza Bubu79 (#32438) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

olajban? ;] :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32441) tope


tope
addikt

Gyomorfájás, majd hánykolódás estére, o jeee, szerencsére jobban vagyok, bejöttem dolgozni, de ha úgy érzem hogy nem akaródzik go vissza.
UI: Jó kis keksz (inkább hasonló nevű lenne :D ) terápia, szénsavmentes ásványvízzel

Szép napot mindenkinek, kinek jobbulást, kinek jó munkát, kinek ezt, kinek azt

[ Szerkesztve ]

(#32442) kételkedem válasza zolynet (#32435) üzenetére


kételkedem
addikt

280 km-t nem utazok egy kis kövön sült kajáért, de az információt elrakom jó mélyre, hátha egyszer arra vet jó sorom.

Activityzni egy doboz sofőrjével? Hát, te tudod! :U

(#32441) tope a hánykolódás még hagyján. A hányás rosszabb. A keksz és hideg víz kombó lehet, hogy tényleg segít!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32443) Dylen


Dylen
aktív tag

Pisztillust ismeri valaki személyesen? ha igen, akkor szóljatok neki, hogy kapott egy privátot, ami fontos, köszi :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#32444) Bubu79 válasza bolondember (#32440) üzenetére


Bubu79
addikt

Ugyan már - ne tessék összetéveszteni valami rissz-rossz Opellel, ami eszi az olajat ;]

tope: Csak arra ügyelj, hogy vigyél be a szervezetbe elég répát és borsót - anélkül nem Vuk a Vuk ;] Mielőbbi jobbulást ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32445) Tim82 válasza Dylen (#32443) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ma délutános, így kora délután csak elolvassa. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32446) bolondember válasza Bubu79 (#32444) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem nagyon ismerek Opelt amelyik eszi az olajat..

Te viszont ugrottál rá, tehát úgy néz ki hamihami olajka.. :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32447) tope válasza Bubu79 (#32444) üzenetére


tope
addikt

Répát a tiedbe :P , még mindig a nőket preferálom
Jut eszembe Dylen-t kikúrálom, Ő meg engem :B

(#32448) Bubu79 válasza bolondember (#32446) üzenetére


Bubu79
addikt

Az előző helyemen a céges Opel Combo 500km-enként kért fél liter olajat - az Ecotec-eknél bevallottan sok olaj megy a levesbe, ami a gyár szerint tök normális - szerintem meg egy kétütemű Trabinál normális, hogy tankoláskor olajat is töltünk ;]

Eszi-e az olajat Joe? Benne van mostanra pár ezer kilométer, de a szint a nívón még mindig ugyanott áll, egy cseppet nem kért még :P De riposztnak nem volt rossz ;]

tope: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32449) tope válasza Bubu79 (#32448) üzenetére


tope
addikt

(#32450) Bubu79 válasza tope (#32449) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen, láttuk - Nálad ez a nagyot álmodós dolog igen jól múkodik ;] :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.