Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12201) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Reggelt.

Ekkora egy elb.szott mocsadékszemétláda fostalicska időjárást.
13 nap szabadságomat töltöm, és ma csak azért jöttem be melóba, mert video-konferencia lenne a japán anyacéggel nekem, kollégámnak meg a nagyvezírnek. Erre mi az első email amit beérve elolvasok?
Bocsi, de nem tudjuk megtartani a konferenciát, mert nálunk sokan vannak szabadságon, és nem tudunk előkészülni rá
Bocsi, üdv, Japán

Ezen olyan jót röhögtem, de közben máris gondolkoztam rajta hogy veszem is a kabátom és megyek haza. De ha már egyszer beautóztam ebben az okádék időben, akkor legalább csináljak valamit. Meg akkor vezér kitalálta hogy akkor tartsunk költségcsökkentési megbeszélést. Úgyhogy délig bent vagyok.
Az meg milyen, hogy menet közben a kocsi összes fém, üveg és műanyagfelülete párásodott, de még úgy is, hogy benyomtam a légkondit. Műszerfalból semmit nem láttam, csak azt hogy kék. De hogy sebesség vagy fordulatszám...semmi.
Mondom, fostalicska idő.
Ja, és az úton kb 3 centi vastagon áll a salak és sótömeg, mert ebben az elcseszett városban egyetlen hókotró nem járt. Ami mégis, az kiszórt pár tonna sódert és sót. Értsd: tegnap délután 3-kor 15 cm vastag összetört, kezelhetetlen és főleg járhatatlan hótömeg volt úton és járdán egyaránt. Letúrva sehol nem volt, pedig ha a cipőmmel egy mozdulattal aszfaltig tudtam túrni, akkor egy kotrónak nem lett volna gond. Szánalmas városvezetés. 1-es, leülhetnek. Úgy 8-10 évet.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#12202) hejesírásó válasza BlacKSouL (#12201) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Reggelit!

látom morci brummogósan ébredős reggeled volt, de érthető.

(#12203) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép napot mindenkinek! :)

Bubu: gonoszkodunk-gonoszkodunk? ;]

(#12204) Bubu79 válasza tope (#12199) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért egy órát nem neveznék topikgyiloknak :P

Beléd is! ;]

Blackie: Csak nem a jó meleg garázsból indultál el a géppel? Mert akkor az első számú gyanúsított a humán tényező, aki a volánnál ül - teleszuszogta a gépsárkányt ;)
Kis idő kell a klímának is, hogy győzze a párát :P

Psychonaut: Dehogy is - csak igyekeztem alkalmazkodni a kollégához ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12205) kételkedem válasza BlacKSouL (#12201) üzenetére


kételkedem
addikt

Csak úgy árad belőled a negatív energia! Nincs kedved összetörni valamit? ;]

Az időjárás monnyon le! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12206) tope válasza Bubu79 (#12204) üzenetére


tope
addikt

Belém is, mit iszunk, persze szigorúan munkaidő után, ami remélhetőleg minél előbb eljön

(#12207) Bubu79 válasza tope (#12206) üzenetére


Bubu79
addikt

Szolgálatban leszek, úgyhogy sört azt nem - inkább valami töményebbet :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12208) NoLF válasza BlacKSouL (#12201) üzenetére


NoLF
addikt

én nem is olvastam tovább annál, hogy 13 nap szabadságodat töltöd :P

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12209) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

a pizafutár jól fogadta asörikét tegnap, meg sem lepődött.

(#12210) BlacKSouL válasza Bubu79 (#12204) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A garázsban 1 °C volt, odakint meg 2. Köszönhető a 12 óra alatt 15 fokot melegedő kontinentális időjárásnak.
És szuszogni muszáj, mert ha nem fújom ki, nem is tudom beszívni a levegőt. A fogaimon meg nem csapódik le eléggé a nedvesség.

kételkedem: összetörni? de. mindenkit akinek köze van a város le-nem-takarításához. Egypár lendületes pofont kiosztanék csak úgy passzióból. Mindenesetre összeszednék vagy 100 tonna havat pár kamionra, és leszórnám a felelősök háza elé. Oszt kotortassák ki magukat ha akarják. Ilyenkor hol a sok ingyenélő segílyes akiknek az én munkámért adják a pénzt?

NoLF: 13 nap szabadság, amiből 3 félnapot bejöttem, mert kisírta nálam a vezír. Kollégámmal amúgyis kevesen vagyunk, nem akarok kiszúrni vele. Na de majd fizetésemeléskor hú de nagyon besúlyoztatom én ezt. És ha esetleg nem akarnák figyelembevenni, akkor csúnya csörgéseket művelnek a bekészített alkatrészek asztalborogatáskor.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#12211) NoLF válasza BlacKSouL (#12210) üzenetére


NoLF
addikt

a kocsmában. vagy épp kirabolja anyádékat.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12212) Psychonaut válasza BlacKSouL (#12210) üzenetére


Psychonaut
addikt

Közben hallgatom a zenédet.

(#12213) Sipi16


Sipi16
senior tag

Na kaptunk kb. 8 cm friss havat, úgyhogy bemelegítek egy kis kocsitakarítással.

Reggelt mindenkinek!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#12214) BlacKSouL válasza NoLF (#12211) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Igen. Igaz hogy a fizetésem 3/4-ét elveszik, de legalább még biztonságban se érezhetem magam. Sokszor egy lakatlan sziget otthonosabbnak tűnik mint errefelé a veszett kutyák közt. Jónak és tisztességesnek lenni nem kifizetődő manapság. Mondom is anyáméknak hogy engem elb.sztak. Miért neveltek tisztességre, ha sunyi alamuszi szemétláda gazemberként már röhögő milliomos lehetnék. Változni már nem fogok tudni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#12215) hejesírásó válasza BlacKSouL (#12214) üzenetére


hejesírásó
senior tag

A gyerekeidnek még megadhatod a megfelelő nevelést, hogy ők már szemét sunyik lehessenek :DDD

(#12216) kételkedem válasza BlacKSouL (#12214) üzenetére


kételkedem
addikt

Hasonló ügyben nekem is beszélnem kell anyámékkal. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12217) NoLF válasza hejesírásó (#12215) üzenetére


NoLF
addikt

de ha ő nem az, akkor nem is tud azzá nevelni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12219) hejesírásó válasza NoLF (#12217) üzenetére


hejesírásó
senior tag

dadus?
képességfejlesztős ovi, iskola?

vagy csak jó pár kell, aki ezeket megadhatja a lurkóknak ;]

[ Szerkesztve ]

(#12220) BlacKSouL válasza hejesírásó (#12215) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na ne félj, ha választhat hogy pofont vagy cukorkát ad valakinek nem kétséges melyiket választja. És igen. Ő is csak sunyi alamuszi szemétládaként fog érvényesülni, mert a jövőben sem látszik hogy bármi változna. Ne legyen tisztességes! ÉLJEN MEG!! Sokáig éltünk egyfajta rendszerben, most sokáig élünk ebben a kétnyomásos gazdálkodásban. Ez most a nekem mindent lehet, neked semmit sem szabad országa. Bizonyos szint alatt mindennek van következménye, bizonyos szint fölött semminek sincs. Meg vannak a rendszeren kívülállók, akiknek minden szinten mindent szabad, mert őket ombuccmanók védik.
Én meg így jártam. Szabadságom alatt bejövök ingyen 95k nettó fizetés mellett, évi 30 Millió Eurós forgalmú cégnél.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#12221) zoltanz válasza Bubu79 (#12198) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem de megnyertem mo matekversenyt párszor középiskolás szinten. ;) Majd mutatok oklevelet...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12222) Bubu79 válasza zoltanz (#12221) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem érzed az ellentmondást? [link] ;]

Te egy szupermen vagy :R ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12223) Tim82 válasza BlacKSouL (#12220) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez gáz, nem gondoltam volna, hogy kb. 50%-kal jobban keresek (igaz, azt úgy érem el, hogy kidolgozom a belemet heti 4 nap, napi 11-12 órás műszakokkal, vagyis az alapfizum 1.2*-esét kapom a műszakpótlék miatt). :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12224) BlacKSouL válasza Tim82 (#12223) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Telefonos ügyfélszolgálatosként két és fél éve 105 nettót kerestem.
Szerinted kinek van nagyobb felelőssége? Egy stratégiai beszerzőnek autóipari beszállítóként, vagy egy telefonos ügyfélszolgálatosnak?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#12225) zoltanz válasza Bubu79 (#12222) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Attól messze vagyok nem egyetem/főiskolai szinű verseny volt, ott talán a középmezőnyben sem lettem volta, viszont ismerek egykét nagy koponyát szerencsére. Fateromnak egyébkén 7 szakámája is van úgyhogy.

Amúgy szép napot!

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12226) Bubu79 válasza zoltanz (#12225) üzenetére


Bubu79
addikt

Irónia... :P

Blackie: Rendesen megbecsülnek Téged a cégnél, az hétszentség... :( :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12227) zolynet válasza BlacKSouL (#12224) üzenetére


zolynet
addikt

ideje váltani, nem? nem sz"+!*tál eleget? :U

szép napot

Life is too short to stay stock!

(#12228) zoltanz válasza Bubu79 (#12226) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Eznem irónia, hanem a realítás. :) Amúgy nem akarok olyan guru sem lenni, mivel a zseni és a őrűlt között vékony ám a határvonal, inkább jólinformált.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12229) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A negatív energiákat tessék szíves elzárni jó mélyre, nyakunkon a karácsony! :K

Ehhez azért hozzátenném, hogy kurva sok dolgom van még és baromira nem érzem jól magam. :U De amíg élek, remélek. Már nem sokáig....

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12230) Bubu79 válasza zoltanz (#12228) üzenetére


Bubu79
addikt

Feladom - hihetetlen, hogy valakinek ennyire ne essen le valami :))

De azért veregesd csak nyugodtan tovább a válladat, jó tudni, hogy akadnak még olyanok, akik sportszerűen űzik eme tevékenységet :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12231) hejesírásó válasza BlacKSouL (#12224) üzenetére


hejesírásó
senior tag

egy stratégiai beszerzőnek (ha oda nyelvtudás is kell, márpedig vszleg kell) akkor 130-150 nettót kell kapnia úgy alapvetően. Bp-en kicsit többet.
a privátom meg tárgytalan, nem olvastam még a topic többi hsz-ét. :R

[ Szerkesztve ]

(#12232) Killing


Killing
addikt

Szép jóreggelt!

Téli szünet, valahogy csak átvészelem. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#12233) zoltanz válasza Bubu79 (#12230) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Te kérdeztél valamit én válaszoltam. Az lenne a vállveregetés, hogyha váratlanúl előhozakodnék érdemekkel, de mint a mellékelt ábrán is látható nem így volt... :) Csakhogy a fogalmakat gyorsan a helyére rakjuk. Amúgymeg minek állsz szóba velem ha nem akarsz? :F

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12234) Bubu79 válasza zoltanz (#12233) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez itt a kész átverés só, keziccsókolom? Merre van a parókás ember? :U

De komolyan ezek [link] [link] után előhozakodni egy ilyen hozzászólással azért elég merész ;]

Mod.: Ez egyszerű - reagálsz a hsz-eimre ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12235) Tim82 válasza BlacKSouL (#12224) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tudod, a kérdéseddel az a gáz, hogy a "telefonos ügyfélszolgálatos" nagyon tág fogalom.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12236) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Bubu, BS, zoltanz látom mindenkinek jó napja van ma. :U

(#12237) Bubu79 válasza hejesírásó (#12236) üzenetére


Bubu79
addikt

Tévedsz - én remekül szórakozom :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12238) zoltanz válasza hejesírásó (#12236) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Köszi megvagyunk, csak kissé álmos vagyok. :) Jöhetne egy dögös télanyu felébreszteni... ;)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12239) hejesírásó válasza Tim82 (#12235) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Jogos, pl az Avayához a GE Healtcare től kiszervezett műszaki telefonos ügyfélszolgisok nagyon, nagyon nagyon jól kapnak. Angol műszaki nyelv, meg hangképző szervek megléte a feltétel.

(#12240) kételkedem válasza Racecam (#12229) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha mindig elfojtja magában az ember a dolgokat, az sem jó! :N

Néha ki kell jönnie annak, ami ki akar jönni! :P Ennek több illetve átvitt értelme is van, lehet mosolyogni.

BlacKSouL tankönyvekbe illő társadalom rajzot tárt elénk, amihez lehetne még hozzátenni néhány gondolatatot, de így is megállja a helyét.

Ezt a sort pedig akár én is írhattam volna:
baromira nem érzem jól magam. De amíg élek, remélek. Már nem sokáig....

Gyógyúlj meg, legyen szép napod, béke, megértés! :R :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12241) Tim82 válasza hejesírásó (#12239) üzenetére


Tim82
nagyúr

Blackie a felelősséget pedzegette. Nem mindegy, hogy milyen területen, milyen jogkörökkel rendelkezik valaki... ezért vannak hatalmas különbségek telefonos ügyfélszolgálatok között.

Fizetés. Az én alapfizum pl. 120 nettó, erre jön kb. +20% műszakpótlék. Banki ügyfélszolgálat, ami eléggé robot tud lenni, idegennyelv tudás nem elvárás, de nagyon szeretik, ha van. Mostanában pedig a különféle adathalászati próbálkozások stb. miatt épp elég felelősség is zuhant a nyakunkba (amúgy is van, de most fokozottan). Banknál különben is mindent el lehet cseszni. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12242) hejesírásó válasza Tim82 (#12241) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Szval te szoktál hivogatni h nem akarok-e a hitelkártyám mellé esetleg biztosítást a körömágyamra vagy a plüssmacimra!

sokat csuklasz?

viccelődés kikapcs. :DDD

(#12243) Tim82 válasza hejesírásó (#12242) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, isten ments, ez nem az én dolgom - ez egyelőre még tényleg ügyfélszolgálat, nem sales/telemarketing. :))

Én nem szoktam, gondolom, az anyám igen. ;)

zoltanz: nem tudom, leesett-e, de pont arról beszélek, hogy nem értékesítést nyomok, nem tartozik a munkakörömhöz. Megvan? :P Mellesleg jó dumám van és a csajok tényleg szeretnek az utóbbi pár évben, a biztatásod nélkül is. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12244) zoltanz válasza Tim82 (#12243) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Akkor jó beszélőkéd van, a csajok szeretik nagyon, ha van egy kis humorérzéked még sokra viheted. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12245) Psychonaut válasza zoltanz (#12244) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tim, most engedélyt kaptál csajozni.

:D :DDD

(#12246) Tim82 válasza Psychonaut (#12245) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért előtte még egyeztetek a barátnőmmel. Remélem, ő is engedi. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12247) Psychonaut válasza Tim82 (#12246) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hogy lehet neked barátnőd, ha eddig nem is csajozhattál volna...khmm khmm... :((

;]

[ Szerkesztve ]

(#12248) tope


tope
addikt

Na 11-kor 1 kis pezsgőzés idebent, remélem 12-kor meg itt se voltunk.

(#12249) Bubu79 válasza Tim82 (#12246) üzenetére


Bubu79
addikt

Addig nincs baj, míg el nem szólod Magad... :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12250) kételkedem válasza Tim82 (#12246) üzenetére


kételkedem
addikt

A barátnőd biztosan jót akar neked! :K ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.