Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11601) hejesírásó válasza Bubu79 (#11597) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ilyet nem mondtam.
azt mondtam h az utazási hozzájárulásukat nem raknám 90%-re.
de több se kevesebb. :R

(#11602) tope válasza Verus (#11582) üzenetére


tope
addikt

Szépet neked is, jön a jóidő.

BlacKSoul: 10 centi meg még úgy kb 3 méter

[ Szerkesztve ]

(#11603) hejesírásó válasza Verus (#11599) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ellenérvelés az adott gondolatmenethez:
én fizetem a mostani nyugdíjasok életét. az enyémet már senki sem fogja, csak az lesz amit én magamnak félrerakok ilyen olyan formában. máris borul a "Ha ők adtak miért ne kaphatnának?" féle levezetés. :O

(#11604) NoLF válasza Bubu79 (#11586) üzenetére


NoLF
addikt

ehh, csak magyarországon létezik a klasszikus nyugdíj, máshol megtanítják az embert spórolni - mondjuk ott van is miből.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11605) hejesírásó válasza BlacKSouL (#11600) üzenetére


hejesírásó
senior tag

now what? :DDD

(#11606) frame>24 válasza philoxenia (#11592) üzenetére


frame>24
addikt

(és Bubu)

meg is van

hejesírásó: passz, de valószínű

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#11607) Verus válasza hejesírásó (#11603) üzenetére


Verus
senior tag

Nézd - ők is fizették valakiét? Igen. Ez a baj manapság az emberekkel, mindenki rohadtul önző, csak én csak én felfogással.

Szia tope!

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11608) hejesírásó válasza frame>24 (#11606) üzenetére


hejesírásó
senior tag

t55 teknőn van?

Verus: ahogy én is fizetem a vkiét, nekem mégsem fogják fizetni...

[ Szerkesztve ]

(#11609) Pisztillus válasza Racecam (#11591) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Teljesen igazad van abban amit mondasz - a legbiztosabb a humán megoldás. Már csak azért is, mert ellenőrizni lehet azt is, hogy rendesen átáll-e az adott váltó, stb. Valóban, a pálya széléről könnyű okosnak lenni, meg megint más a váltó mellett állva és takarítva - közben anyázva, hogy a szél megint telefújta. Ahogy philo mondta: megfelelően kell szervezni, a rendelkezésre álló erőforrásokat ésszerűen alkalmazni, megfelelő tájékoztatás, stb.
A Süsü-t nem csodálom, hogy már nem használják. Viszont az elöl-hátul hótolós dupla Szergejnek nincs párja... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#11610) neduddki válasza BlacKSouL (#11600) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ez az a video amikormleugrik a vastalpakrol a bohoc???:- )))

udv

neduddki

mod: #11603: ebben sajnos egyertunk

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11611) Bubu79 válasza NoLF (#11604) üzenetére


Bubu79
addikt

A kulcs a mondandód végén van...

Volt egy rendszer, ami megdőlt - a befizet, újraoszt rendszer.

Ha úgy tetszik amolyan piramisjáték jelleggel, de kötelező volt beszállni mindenkinek, mert nem volt más választásuk.

Akik befizettek, szeretnék látni a gyümölcsét a dolognak, azaz munkájuk végeztével szeretnének olyan juttatást kapni, amit azok is kaptak, akik a kezdet kezdetén benne voltak a játékban.

Szeretnének élni - és nem munkáért kilincselni 60-on túl, mert egyrészt nincs munka dögivel, másrészt már megdolgozott azért, amit most kellene kapnia.

Szar a rendszer? Szar. De erről nem azok tehetnek, akik dobálták a perselybe a pénzt egész életükben, nem nekik kéne meginniuk a levét sem a dolognak...

Mellékvonal, mellesleg napi politika jellege is könnyen lehet a dolognak...

Szia Veruuus :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11612) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

meg én tökre megértem h nem volt mit tenni, és hiába takarították.

de akkor nem kellett volna buszokat küldeni? vagy mondjuk az Ic-ket megállítani ha már azok átjutottak legalább a pályaudvaron?

Bubu: ez pont ide passzol

[ Szerkesztve ]

(#11613) neduddki válasza frame>24 (#11606) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

errol volt regy fil meg anno az akko emg nem kirajji tv nyomta, azt vki elokukahatno:- )

udv

neduddki

mod: SzoloGYilok: "Sokan meg azért járnak főiskolára, hogy ne kelljen dolgozniuk" tudod Te felsokttas meleltt mijjen jarulekai vaanke gy valalkozasnak???:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11614) philoxenia válasza Verus (#11607) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most mondjam azt, hogy anno 18 éves korunktól dolgozik a korosztályunk, most emelték 65-re a nyugdíjkorhatárt, miközben a várható élettartam 66 év....
A mostani fiatalok jó része még 22-23 éves korában is /közép/iskolába jár, valamilyen formában...Sokan meg azért járnak főiskolára, hogy ne kelljen dolgozniuk, /nem mindenki természetesen/
Nem panaszkodom persze, de a 45 év munkaviszony könnyen összejöhet így....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11615) rarri


rarri
senior tag

Elmegyek egy kicsit sétálni, és ennyit írtok ? :Y

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11616) hejesírásó válasza philoxenia (#11614) üzenetére


hejesírásó
senior tag

16-17 évesen kezdtem, fősulit és szakközepet dolgoztam. bár az alap az valóban nem ez. :B

rarri: végre nem csak nekem esik le az állam mikor látom h mennyit kéne visszaolvasnom, már kezdtem azt hinni h ez csak velem esik meg. ;] ;)

[ Szerkesztve ]

(#11617) ToBeY válasza tope (#11572) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nagykert honnan lehet megtudni?A garipapíron rajta van?
neduddkiEgy giga lap red tower computrt-ből

[ Szerkesztve ]

(#11618) hejesírásó válasza ToBeY (#11617) üzenetére


hejesírásó
senior tag

a kiskertől.

(#11619) Verus válasza hejesírásó (#11608) üzenetére


Verus
senior tag

Látod, már megint magaddal foglalkozol :) Szép példája vagy a társadalomnak. :) És ne vedd ezt sértésnek. Ilyen a világ, csak én nem találom a helyem benne. Egyszer majd leütnek érte.

Tudod én is fizetek járulékokat, mégsem sajnálom a nyugdíjastól, attól aki ledolgozta az életét. Megérdemli. Az én nyugdíjamra meg nagy ívben ... úgyse érjük az meg. Ez már nem az a világ.

Szia Bubci! Kezdem magam nagyon hülyének és naivnak érezni :D

Szia rarri drága, de rég láttalak:)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11620) neduddki válasza ToBeY (#11617) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mijjen cucc mijjen botbu?

udv

neduddki

p.s. korbekerdezek esmerosk hogy van-e vkinek lila fingja redtower maradvanayirul

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11621) rarri válasza hejesírásó (#11616) üzenetére


rarri
senior tag

Igen, ráadásul mindjárt gálya... :U

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11622) NoLF


NoLF
addikt

na, a szilveszter itt lesz.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11623) BlacKSouL válasza neduddki (#11610) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#11624) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Az én nyugdíjamra meg nagy ívben ... úgyse érjük az meg. Ez már nem az a világ.

hát én szeretném a 80-85 öt megélni. :U

nem hiszem h önző az érvelésem, csak rideg és logikus

(#11625) venember83 válasza Bubu79 (#11611) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, de az se normális, hogy most benyomod az államnak a fizetésed felét, plusz ÁFA gyanánt a maradékból min. 20 százalékot, plusz különböző cikkek esetén kivetett (pia, cigi) nem kevés luxusadót, és mindezért cserébe szinte semmit nem kapsz se a jelenben se az előrelátható jövőben. De ez van.

(#11626) Bubu79 válasza Verus (#11619) üzenetére


Bubu79
addikt

Légy egy kicsit önzőbb, másképpen sosem fog ott állni egy csilivili Mini a ház előtt ;] :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11627) hejesírásó válasza Bubu79 (#11626) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ne is mondd asszonykának minit kéne venni karácsonyra 5-6 év múlva. bele van bolondulva a minikbe. :W

hol voltak a vonat-potló buszok??? :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#11628) Bubu79 válasza venember83 (#11625) üzenetére


Bubu79
addikt

Mondjam azt, hogy szarul esett látnom a legutóbbi bérpapíromon, hogy mennyit vontak le sarc gyanánt? Kib@szott szarul esett - de erről sem a nyuggerek tehetnek...

Emiled érkezik hamarosan...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11629) neduddki válasza hejesírásó (#11627) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nincs vonatpotlo busz, elfogyott, nuku, incs nekik pa-t

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11630) Pisztillus válasza Verus (#11619) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia Verus! Szia rarri!

Verus: Ne érezd magad egyiknek sem, mert nem vagy az. Én is úgy látom, hogy a mai nyugdíjasok már letették a magukét az asztalra, ideje hogy kapjanak is a tortából.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#11631) Verus válasza Bubu79 (#11626) üzenetére


Verus
senior tag

Hát igen... Bár ha önzőségből lenne csak akkor sosem lenne. :)

Szia Pisztullus!

Hát igen, nekik is kellene egy kis nyugalom. Habár nincs nekik ;)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11632) bolondember válasza hejesírásó (#11624) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az egy dolog, h szeretnéd - az is egy dolog, h ha megfelelő helyen élsz, akkor esélyed nincs rá.

Én 31 múltam, nagyvárosban lakom, mocskos levegő, stresszes környezet, ne rég még stresszes munka - én örülhetek ha a nyugdíjkorhatárt megérhetem és az első nyugdíjamból halok éhen.
ez van.

de legalább a két macska alszik, a "kicsi" (amelyik már nagyobb és kövérebb) meg itt nyögdécsel, nyiffog álmában. :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11633) hejesírásó válasza Bubu79 (#11628) üzenetére


hejesírásó
senior tag

politizálás=bann
:R

[ Szerkesztve ]

(#11634) philoxenia válasza hejesírásó (#11627) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te nem szereted a miniket? :Y [link] és még csak nem is drágák.... és milyen jól mutatnak... :D :D

Kutyára rengeteg van, macskára miért nincs ? :F

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11635) rarri válasza Pisztillus (#11630) üzenetére


rarri
senior tag

Szia !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11636) hejesírásó válasza philoxenia (#11634) üzenetére


hejesírásó
senior tag

szeretem, szépek, de nem érnek annyit mint a cédula rajtuk...tudom tudom melyik autó ér annyit?

de a minik még inkább nem érnek annyit. :D

egyébként meg pont azért fogja igenis megkapni mert egy gyerek után is jobban áll rajta a mini mint ezeken. ;) :P

[ Szerkesztve ]

(#11637) philoxenia válasza hejesírásó (#11636) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vegyél magadnak is:

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11638) hejesírásó válasza philoxenia (#11637) üzenetére


hejesírásó
senior tag

:))

mindennek eljön a maga ideje.

(#11639) kételkedem válasza Racecam (#11598) üzenetére


kételkedem
addikt

Így végig gondolva, ez tényleg teljesen logikus.

Szia Verus!

Miközben ebédelni sétáltam, legyorsultam egy Astra kombit! :D
5-6 felnőtt ember, dugig rakott csomagtér, kopott nyárigumi, hókásás út ;] A sofőr kettesben padlózott, így haladt kb 3km/h-val.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11640) tildy válasza Bubu79 (#11472) üzenetére


tildy
nagyúr

Kifizeted a hazautat? Mert akkor szíves örömest.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11641) Bubu79 válasza kételkedem (#11639) üzenetére


Bubu79
addikt

Ott qrta el a jóember, hogy padlózott - ASC nélkül nincs aki visszavegye a tempót és megfékezze a pörgő kerekeket ;] :DDD

Királylány - a világon senki nem mondta, hogy gyere haza, az itthoniakra gondoltam a lapátolással :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11642) venember83 válasza tildy (#11640) üzenetére


venember83
nagyúr

Mondj egy bankszámlaszámot, hogy szervezhessünk gyűjtést.

(#11643) hejesírásó válasza Bubu79 (#11641) üzenetére


hejesírásó
senior tag

honnan tudod :DD

[ Szerkesztve ]

(#11644) Verus válasza venember83 (#11642) üzenetére


Verus
senior tag

De gonosz ;]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11645) Bubu79 válasza Verus (#11644) üzenetére


Bubu79
addikt

De most miért - akár még így is lehetne :P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11646) venember83 válasza Verus (#11644) üzenetére


venember83
nagyúr

Fasza, már mindenkitől ezt kapom.

(#11647) hejesírásó válasza venember83 (#11646) üzenetére


hejesírásó
senior tag

cseréld le az avatarod polóját vmi vidámabbra. ;]

(#11648) Verus válasza venember83 (#11646) üzenetére


Verus
senior tag

Ugyan már, szeretünk. :B

Bubci: Jönnek az ünnepek tessenek kedvesek lenni:) Neked is jóalkodó

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11649) kételkedem válasza Bubu79 (#11641) üzenetére


kételkedem
addikt

Sok helyen el bacta. Kopott nyári gumi, túlterhelt verda. Ha a tökéletesen vízszintes úton nem bír menni, akkor mi lesz egy pici emelkedőnél? pl vasúti átjárónál ha sorompót kap utána nem bír felmenni az átjáróra, mert van egy pici domb.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11650) Pisztillus válasza venember83 (#11646) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem is igaz. :) Te az vagy, aki vagy, és tudhatod, hogy ilyennek szeretünk. :K De mindjárt jön rarri is, és jól egyetért velem. :K

Szerk.: Verus jött... :D

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.