Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12801) hejesírásó válasza tope (#12784) üzenetére


hejesírásó
senior tag

a belseje nem ázott meg kicsit? jól megböködtétek?

BS: mert tákolt :F :U és én vmiért tákolt elosztókban nem bjzom, lehet azért mert apum pocsék villis volt anno :B

[ Szerkesztve ]

(#12802) hejesírásó válasza ludsimon (#12795) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nem értem kérdésed régóta hallgatom. nesztek két db l!

mert mikor nem volt adásuk?

(#12803) Bubu79 válasza hejesírásó (#12801) üzenetére


Bubu79
addikt

A falra szerelt röfiben bízol? Mert azt is éppen úgy tákolták, ahogyan azt az elosztót, amit Blackie mutatott a fotón... Sok elrontani való nincsen rajta, ha szakember készíti...

ludsimon: Micsoda? Disco shit? ;] :DDD

Behalok - láncfűrésszel vágók versenye megy a EuroSport2-n :DDD Mi jöhet még? :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12804) ludsimon válasza hejesírásó (#12802) üzenetére


ludsimon
veterán

Mikor?
Hát kb 3 hete Pont FM bitorolta a frekvenciát...

Nem rég óta hallgathatod ezek szerint. :U

Amúgy dec 31-én a 7 DJ nyomja egy helyen, hallottál róla? discos'hit

undefined

(#12805) bnss válasza hejesírásó (#12801) üzenetére


bnss
veterán

Tákoltnak inkább a kínai elosztókat nevezném, nem azt, amit BlacKSouL édesapja készített, akinek van némi fogalma a villanyszerelésről. A némi jelzőt abszolút pozitívan kell érteni! ;)

Bubu: megint sikerült a lényeget megragadnod. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12806) hejesírásó válasza ludsimon (#12804) üzenetére


hejesírásó
senior tag

hát én neten tolom már vagy 1-2 éve. és ott sose volt vele bajom. mintha mondták volna, de 31 én sztem dolgozom.

Mondom mivel apum nem volt jó villis én ösztönösen félek a tákolt cumóktol. :B

[ Szerkesztve ]

(#12807) tope válasza hejesírásó (#12801) üzenetére


tope
addikt

LeMEOztam ehető, nem az a száraz fajta, és pont azért jó

(#12808) ludsimon válasza hejesírásó (#12806) üzenetére


ludsimon
veterán

Sz0pás ;]

undefined

(#12809) hejesírásó válasza tope (#12807) üzenetére


hejesírásó
senior tag

:C :R irigykedem.

Na röpke 15 órás csúszással most begyúrom a lángos tésztát.

keresztezem a mama féle krumplis lángost a kefires krumplimentes bakonyival. meglássuk milyen lesz.

ludsimon: már tudom az éves bonuszom összegét szval..hidd el nem szopás, bőőven megéri most utcsó napokban belehúznom h mindennel határidőre meglegyek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12810) blueMerle válasza pohár (#12719) üzenetére


blueMerle
veterán

nem neten volt a video hanem a boltban lcd tvn

(#12811) BlacKSouL válasza hejesírásó (#12806) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ha látnád azt a nagyapáméknál disznóöléskor használt, 125W-os higanygőz-lámpát, ami állt 3 db drótból, egy egyenesen a régi típusú közvilágítási lámpabúrába ment, a másik a gyújtótrafóig, a harmadik a trafótól a lámpáig, mindez készült 40 évvel ezelőtt, kb 30 éve nincs használva, viszont kint van a fészerben, rozsdásodik, eszi az enyészet, és mikor 2 hónapja próbaképp bedugtuk, akkor zökkenőmentesen beizzott, és ugyanúgy égett mint 40 éve.
Szóval szerintem sikítva menekülnél, én meg tudom hogy működik, csak épp a trafót nem illik nyalogatni működés közben. Meg úgy egyáltalán nem illik összevissza taperolni.
Ugyanezt elmondhatnám még vagy 30 féle eszközről, kezdve a köszörűtől, egész a szalagfűrészig, amit még nagyapám rakott össze. Vagy az a hősugárzó, amit szintén kb 35 éve csinált faterom, egy db hegesztett vasláb, 1 db meghajlított fűtőszál, és 2 db alumínium lemezből hajlított hőterelőből. És működik, és semmi gond vele.

Szóval igen, én kevésbé bíznék abban a 104 ezer forintos Indesit tűzhelyben és sütőben, amit keresztanyám vett, ami jó esetben nem is kínában készült, viszont fél évvel a vásárlás után zárlatos lett csak úgy sütés közben, és vágott szét mindent, biztosítéskot, anyámkínját.

Na AZ a tákolt szar. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#12812) hejesírásó válasza BlacKSouL (#12811) üzenetére


hejesírásó
senior tag

én azt láttam csak h apum anno nagyon rég bütykölt ezt azt és amihez hozzáért az xar lett nem sokkal később :)
ki miben nő fel. ;)

be vagyon gyúrva, melegszik keldegél, csak nem maradt lisztem a nyújtáshoz, na az lesz még érdekes ;]

[ Szerkesztve ]

(#12813) venember83 válasza hejesírásó (#12812) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs csinos szomszédhölgy? Oda be kellene nézni. Lisztért. Is.

(#12814) hejesírásó válasza venember83 (#12813) üzenetére


hejesírásó
senior tag

szőrös, büdös igénytelen egyen nyugger az van.
+ nem kell nekem szomszéd lányka. lásd aláírásom. :B

(#12815) venember83 válasza hejesírásó (#12814) üzenetére


venember83
nagyúr

Okés, a szomszédlányka nem kellene, de a lisztje csak jól fogna. :U

(#12816) hejesírásó válasza venember83 (#12815) üzenetére


hejesírásó
senior tag

inkább megoldom olajjal mint h kinyissam a lakásajtót :B

lusta patchet raktam fel ma.

(#12817) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

mindenkinek boldogat, de nagyon..

a halszemoptikás gép siker volt! :B

jó8 :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12818) venember83 válasza bolondember (#12817) üzenetére


venember83
nagyúr

S a rakoncátlankodó desktop működik végre?

(#12819) bolondember válasza venember83 (#12818) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem. :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12820) hejesírásó válasza bolondember (#12819) üzenetére


hejesírásó
senior tag

jócakát!

(#12821) Tim82 válasza bolondember (#12819) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez ilyen, hallod. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12822) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Hát ez találó kritika

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#12823) Bubu79 válasza BlacKSouL (#12822) üzenetére


Bubu79
addikt

Mondd azt, hogy nem passzol rá ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#12824) pohár


pohár
félisten

Huh, szép jóestét az egybegyűlteknek :D

Megvolt a jó bőséges vacsi is, ajándékozás is, kaptam mindenféle jót :DD :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12825) BlacKSouL válasza Bubu79 (#12823) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát ezaz. Megnéztem, és a kritikát az egyik szünetben olvastam. Aztán meg..igaza lett :)

Miért kell ismerkedős izében iwiwen odaírni hogy "van barátom, és szeretem is..." ? Mintha feltételeznénk, hogy valakinek úgy van barátja hogy nem szereti.
Igen, én feltételezem. Hogy sokan nem is tudják mit jelent szeretni. És sokan vannak akik együtt vannak de nem szeretik egymást. Csak azt akarják hinni.

Nem olyan jó ez a nap..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#12826) tildy válasza pohár (#12824) üzenetére


tildy
nagyúr

Én semmit:U De a forralt bor és a vacsora isteni volt:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12827) pohár válasza tildy (#12826) üzenetére


pohár
félisten

Én kaptam egy tábla Cote D'or narancsos étcsokit, egy tábla Lindt chilis étcsokit, egy kis zacskó Lindt csokigolyókat, egy barna Leffét, egy kis üveges Smirnoff kevert izét, nagybátyáméktól egy díszdobozos fűszeres Vilmost 3 pohárral :D
Meg tesómtól egy 830 oldalas koktéloskönyvet :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12828) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szépen eltelt a 24.-e :) Kellemes hangulatban..

Lenne egy kérdésem, ha letraffipaxoznak akkor mennyi idő után küldik ki a levelet?

Üdv: Csabee.

(#12829) NoLF


NoLF
addikt

*hikk*

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12830) bolondember válasza pohár (#12827) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én meg basszus vagy másfél órája nem tudok elaludni.
A szemem is ég annyira fáradt/álmos vagyok,és nem,és nem és nem.:(

@felespohár: még jó,h nem vagy alkesz.nagyon.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12831) pohár


pohár
félisten

Na takkkkaroggyyáááá :Y :W :DDD

BE... hát tudod tartalékolni kell a nehezebb időkre :D
Ittam mamámék házi szilvát, benne az erőspaprika (az üvegben ázik), hát nem mondom hogy nem volt ereje :DDD

Beckham beégett :DDD

ilyet ne többet! Kapsz 3 nap pihenést. Talan elgondolkodsz azon,h ILYET nem linkelsz tobbet - plane nem ILYENKOR.

[ Módosította: bolondember ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12832) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, fasza, erős a gyanúm, hogy átb@sztak a telefonnal, amit karácsonyra kaptam. Illetve nem engem, a szüleimet.
Újként vették, és tele volt mindenféle szutyok képpel ill. MP3-mal. Én hülye letöröltem őket, mert azt hittem, használtként vették, így már bizonyítani sem tudom az igazamat. Persze a boltban biztosan azt mondták volna, hogy csak én raktam fel őket...

Megnéztem az adásvételit, sajnos benne van, hogy megtekintett, kipróbált állapotban adják el a telót, és nincs visszavásárlási garancia.

27-én bemegyek és kiverem a balhét, hogy adják vissza a pénzt.
Valakinek valami tipp, amivel bizonyíthatnám az igazamat?

És elnézést mindenkitől, hogy ilyennel zavarok itt karácsony napján...

[ Szerkesztve ]

(#12833) Pisztillus válasza pohár (#12831) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem vagyok biztos abban, hogy ezek a linkek kellenek ide. :( Szvsz. szedesd ki őket addig, míg nagyobb baj nem lesz.

Psychonaut: Ha a képek és a zenék külön memóriakártyán voltak, akkor egy kártyaolvasó kell, a google meg ad találatot ingyenes visszaállítóprogramra. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12834) Psychonaut válasza Pisztillus (#12833) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem nyert, a telefonon voltak. :(

[ Szerkesztve ]

(#12835) pohár válasza Pisztillus (#12833) üzenetére


pohár
félisten

Én ezzel nem akarok semmit utalni és megbántani, csak hogy élnek még nem 100-as emberek a Földön :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12836) Pisztillus válasza Psychonaut (#12834) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Össze lehet valahogy kötni a telefont a géppel (pl. USB)? Ha igen, felismeri külön meghajtóként? Mert ebben az esetben is működhet az, amit az előbb írtam.

Pohár: Én tisztában vagyok ezzel, de attól még lehet, hogy a modiknak/házigazdáknak nem fog tetszeni a dolog.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12837) Psychonaut válasza Pisztillus (#12836) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jaja, az megy nekije, holnap reggel megpróbálom úgy. Köszi a tippet! :R

Ha meg nem megy, telerakom én is ilyen szutykokkal, és azt mondom nekik, hogy az volt rajta...ha ők nem játszanak tisztán...

UI: a dobozból kiderült, hogy a telefon Németországból származik, bár ez ténylegesen nem jelent semmit.

(#12838) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Peace :R

Üdv: Csabee.

(#12839) Psychonaut válasza Psychonaut (#12837) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na, what eva', majd törődöm vele holnap. Lehet, hogy leirtok róla mindent, beállítom, és hagyom a pics@ba az egészet, csak soha nem bízom meg többször az ilyen kisebb GSM boltokban.

Jó éjt mindenkinek! :)

(#12840) bolondember válasza Pisztillus (#12836) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, nagyon nem tetszett.

El nem hiszem bakker...ilyet...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12841) Pisztillus válasza bolondember (#12840) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nekem sem, azért szóltam neki, hogy maga lépjen. Büntit akkor is kapott volna szvsz, de talán az önkritika enyhítő körülmény lehetett volna. No, de hát ő előbb cselekedett, mint gondolkodott volna... (Csak zárójelben: nem lep meg. :( )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12842) Killing


Killing
addikt

Vazze, jól belejöttem a GTA IV-ezésbe, este 8-kor kezdtem. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#12843) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

No, de most lépek, ideje lepihenni.

Mindenkinek ismét Áldott, Békés Karácsonyt kívánok!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#12844) Csabee. válasza Killing (#12842) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én ma a Starwars új részét toltam ki xboxon :D

Üdv: Csabee.

(#12845) Killing válasza Csabee. (#12844) üzenetére


Killing
addikt

Az PH! legyen veled! :))
mod: PH! nagyúr lettél? :C

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#12846) Csabee. válasza Killing (#12845) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Úgytűnik,de már szerintem több mint 1 hete?!:D

Üdv: Csabee.

(#12847) Killing válasza Csabee. (#12846) üzenetére


Killing
addikt

Nem tudom, mostanában elég keveset vagyok fent. De grat! :)
Senki más nem tartja itt a lelket a fórumon? :U Máskülönben kénytelen leszek végigtolni éjszaka a GTA IV-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#12848) Csabee. válasza Killing (#12847) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:D Én holnap a Liberty City-t fogom nyomni xboxon lehet, vagy lehet a fűrész játékkal mókázom majd :D az a holnap az már ma lesz, ha jól nézem az órát:D

Úgy hogy megyek is.. jó éjt :)

Üdv: Csabee.

(#12849) Killing válasza Csabee. (#12848) üzenetére


Killing
addikt

Jó 8!
Én most át gépezem az éjszakát, de azért még benézek. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#12850) Csabee. válasza Killing (#12849) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Gépezz holnap :D vagy napközbe ne este: D

Most néztem ki szakad az eső.. faxa , ma mostam kocsikat :S illetve tegnap.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.