Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47251) nike_ válasza RoyalFlush (#47249) üzenetére


nike_
addikt

Nyugii, járok suliba. Sőt, azt mondják a legokosabb vagyok az osztályban. Bár ez nem biztos :D

(#47252) Foglalt név válasza TexT-BoY (#47228) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem vagyok ugyan az emberetek, de valóban akadt rajtam pár matrica.

A két dolog abban különbözött, hogy ott én kértem el az érintettektől(bár nem emlékszem, hogy az udvariasságból mindig előkészített, majd sorsára hagyott parci matrica rámkerült-e, de feltételezem, nem ez lesz a döntő), nem pedig, mint I_Am mondta a hátuk mögött történt.
A papírzsacsis embert is kifiguráztuk, sőt tettlegességig fajulóan, fénykép alanynak is használtuk.
Whaskes olyan, amilyen, a "Fasz Noob" címkét poénra vettem a talin, amin én is ott voltam.
Ezeket a dolgokat ne keverjük a mostanival. Ha nem lettem volna jelen és másnap látom meg a topikban esetleg engem is érzékenyebben érint, mert az már sértő és nem poén(főleg ha tudjuk valakiről, hogy nem szereti/érti a viccet).

Igazán itt jön, ami nekem fáj.
A döntéssel teljesen egyetértek. Senkinek sem jó, de az elvekben nincs hiba. Amiben van hiba, az az egyenlőség totális hiánya.
A moderátorok és házigazdák a topicnak egy egységes lehetőleg építő arculatot mutatnak. Elvileg. Ha ez igaz, akkor ezzel a megnyilvánulással mindenki egyetért a kollegák közül. Ha ez igaz, akkor engem mélységesen elkeserít a dolog(feltételezem ez a lehetőség az igazi, hiszen a post még mindig a fórumban van), ellenkező esetben viszont nem értem, hol vannak az oly fennhangó híresztelt elvek :U

(#47253) Xpod válasza nike_ (#47251) üzenetére


Xpod
addikt

Szegény gyógypedes tanárok, hogy bírnak veletek. ;]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#47254) venember83 válasza Foglalt név (#47252) üzenetére


venember83
nagyúr

Emiatt nem rendült meg senkiben a bizalom, "szerencsés" egy ember Kalandor, az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#47255) tildy válasza Foglalt név (#47252) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem egységesek mindig a modok, de elfogadják a másik döntését, mégha nem is miden esetben értenek egyet vele.
Ezt már észrevettem.

Bár néha nemcsak a "főnöknek" hanem a usereknek is kéne lehetőséget adni, hogy megmondhassák, ki az akit ők nem találnak korrektnek, megfelelőnek, moderátori pozicióra alkalmasnak. Esetleg tevékenységüket (vagy pont nem tevékenységüket) is felül lehetne vizsgálni.
Pl. havi moderálási limit.

Én pl. hiába szeretem Márkot és Batmant is, tényleg nagyon, de visszavenném tőlük a mod címet.
Tudom inygen végzik a dolgukat, de mitn Parci írta, a modoknak kötelességeik is vannak. Egyrészt az , amit ő írt, másrészt pl. az , hogy megfelelő emnnyiségben és minőségben moderáljanak. No náluk a mennyiség az utóbbi időben igen kevés.

no midnegy én is leírtam már párszor, de "fentről" mindig leszóltak, vagy - még rosszabb esetben- szemlyük elleni támadásnak vették :( :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47256) Wolverine válasza tildy (#47255) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért ne felejtsd el, hogy voltak már moderátori jogk megvonva (bár lehet, hogy önkéntes lemondás volt mind); Ye_Nő, BobMaster, Som@ jut hirtelen eszembe.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47257) tildy válasza Wolverine (#47256) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen voltak, de ők teljesen "eltűntek" (amit én angyon sajnálok, mert szeretem őket), nem pedig ritkán voltak jelen.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47258) nike_ válasza tildy (#47257) üzenetére


nike_
addikt

Azért fokozták le őket?

(#47259) Pacák


Pacák
senior tag

Bobmaster szvsz önként távozott. Mintha Házigazda is lett volna, ami megérzésem/benyomásom szerint többet jelent a Moderátori titulusnál.

Nuclear launch detected

(#47260) nike_


nike_
addikt

Már ngabor2 se moderátor. :O

(#47261) Pompi válasza tildy (#47255) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A jelenleg nem aktív moderátorok helyzete más dolog. Ha ez megnyugtat akkor volt róla szó a megfelelő helyen.

Havi moderálási limit? Ezmiez?

Feel Good Inc.

(#47262) Wolverine válasza nike_ (#47260) üzenetére


Wolverine
félisten

Erről folyik a szájtépés vagy 300 post óta :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47263) TexT-BoY válasza Wolverine (#47262) üzenetére


TexT-BoY
addikt

addig még nemtud számolni. ;]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#47264) tildy válasza Pompi (#47261) üzenetére


tildy
nagyúr

Rossz a megfogalmazásom, helyesen inkább rendszeres jelenlét, havi x számú moderálas a modker topik alapján.nem általánosan kikötött ennyit kell moderálni , hanem havi minimum szint, pl. 15 db. Hasraütés a szám.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47265) Pompi válasza tildy (#47264) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez abszolut nem lenne életszerű.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#47266) nike_ válasza Wolverine (#47262) üzenetére


nike_
addikt

De én csak most vettem észre. Nem olvastam vissza. :U

(#47267) tildy válasza Pompi (#47265) üzenetére


tildy
nagyúr

Miért is? Aki havonta pl. Egyszer sem vagy minimálisan látja el moderátori feladatait az szerinted jó moderátor? Helyesebben mondva alkalmas rendszeres mod teendők ellátására?:F ebből sértődés lesz de csak kimondom. Egy modnak jogai mellett kötelességei is vannak. Egyik az amit parci írt. Másik az hogy jelen legyen rendszeresen és őrizze a fórum rendjét illetve szükség esetén moderáljon. Kell e taglalnom , hogy aki nincs jelen az ezen utóbbi feladatát nem vagy csak részlegesen látja el?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47268) RoyalFlush válasza nike_ (#47266) üzenetére


RoyalFlush
őstag

[link]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#47269) venember83


venember83
nagyúr

Van egy rahedli modi, sokan elég inaktívak, ráadásul mi történik? Nem felvesznek modikat, hanem kirúgnak, enyhén irónikus.

(#47270) Pompi válasza tildy (#47267) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez nem ilyen egyszerü kérdés. Mint már említettem, köztünk is folyt eszmecsere erről.

Feel Good Inc.

(#47271) nike_ válasza venember83 (#47269) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem a PH! félisteneket fel kellene venni modiknak. Van egyetlenegy Jómunkásember is, Gorneck23, őt mindenképpen fel kéne, mivel neki már saját rang is jár.

(#47272) fokukac válasza Pompi (#47261) üzenetére


fokukac
nagyúr

"Havi moderálási limit? Ezmiez?"

valami oylasmi lehet, mint a APEH-revizoroknak a norma, amit teljesíteni kell, kkülönben nem kapnak fizetést :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47273) TexT-BoY válasza nike_ (#47271) üzenetére


TexT-BoY
addikt

:) Miért kéne? Kérdezted már a félisteneket akarnak-e moderálni?;)
Vladi megcsinálta a maga monrachiáját vagymi anarchiáját, moderált kedvére saját stilusba:).
Gorneck sokat tesz a forumért, de miért lenne jobb neki moderátorként?
Egyáltalán mit tesz egy moderátor? és mit várnak el tőle? szerinted

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#47274) tildy válasza Pompi (#47270) üzenetére


tildy
nagyúr

De . Ez pont ilyen egyszerű. Nem lelkiismereti kérdést kell csinálni a dolgokból hanem megfelelő kereteket és szabályokat. Ez pofonegyszerű. Ha én pl nem végzem megfelelően a munkám akkor előbb utóbb kiraknak. Az más kérdés, hogy én nem emiatt kerültem a lapátra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47275) RoyalFlush válasza tildy (#47267) üzenetére


RoyalFlush
őstag

ebben azért van némi igazság :U olvastam kék szarvas rénszarvas hsz.-ét a moderátorok mennyiségével kapcsolatban, de úgy gondoltam akkor inkább nem regálok rá az adott topicban. Hogy mit reagáltam volna ? - nem mondom el :P :D

mod: (#47272) fokukac: pont ez jutott nekem is eszembe :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#47276) nike_ válasza TexT-BoY (#47273) üzenetére


nike_
addikt

Hát, gondolom azt várják, hogy:

- védje a PH!-t ha támadják
- moderálja a káromkodókat
- Parcinak engedelmeskedjen
- legyen üde színfoltja a közösségnek

Hát, szerintem nagyjából ennyi.

(#47277) csapos2 válasza nike_ (#47276) üzenetére


csapos2
addikt

Te hány éves vagy?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#47278) 7 válasza csapos2 (#47277) üzenetére


7
addikt

12. Még nagyon naiv. :)

(#47279) nike_ válasza csapos2 (#47277) üzenetére


nike_
addikt

Pff...

(#47280) Flow válasza nike_ (#47271) üzenetére


Flow
senior tag

Te jó isten, 33 000 hozzászólás. :Y

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#47281) Flow válasza csapos2 (#47277) üzenetére


Flow
senior tag

Nem látod, pont holnap lesz egy éves! ;]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#47282) 7 válasza Flow (#47281) üzenetére


7
addikt

Nonézdmán, télleg. :D
Gratula, nike_! :P

(#47283) TexT-BoY válasza nike_ (#47276) üzenetére


TexT-BoY
addikt

-nem
-nem
-nem
-nem

Ez rossz kör volt, gondold ujra, mi a dolga egy modetárornak. Azon is gondolkodj el miként lesz valaki moderátor. :K

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#47284) 7 válasza TexT-BoY (#47283) üzenetére


7
addikt

Egyelőre még nem fog ráérezni arra, hogy mi is kellene a moderátorsághoz, teljesen más dolgok dominálnak abban a korban, mint mondjuk 5 évvel később. Majd az idő segít neki. :)

(#47285) philoxenia válasza TexT-BoY (#47283) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért az a "Parcinak engedelmeskedjen" meg a "Legyen üde színfoltja" nagyon ott van.... :K
Ilyenkor tényleg látszik a kor. :) Nem sértésből mondom, tényleg.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47286) philoxenia válasza TexT-BoY (#47283) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mostmár nem tudsz javítani, gonosz leszek...
"Ez rossz kör volt, gondold ujra, mi a dolga egy modetárornak."
A modetárornak lehet, hogy az általa leírt dolgok a kötelességei. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47287) 7 válasza philoxenia (#47285) üzenetére


7
addikt

Előbbi mulattató, utóbbi viszont egész jól fejlődő gondolkodásmódra vall. :)

(#47288) csapos2 válasza nike_ (#47279) üzenetére


csapos2
addikt

Jól van na. Nem kell megbántódni.
Kész a leckéd? ;-]]]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#47289) venember83 válasza TexT-BoY (#47283) üzenetére


venember83
nagyúr

Segítek a kis sportolónak: felkérés kell érkezzen fentről.

(#47290) frame>24 válasza philoxenia (#47285) üzenetére


frame>24
addikt

egyébként, egyszer elő akartam terjeszteni, h mi lenne, ha beépítenének egy opciót a motorba, ami kijelzi az életkort (néha tanulságos lenne). nem kötelező feature-ként, csak opció...

mod: bár tuti, másoknak már rég eszébe jutott...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#47291) philoxenia válasza 7 (#47287) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért van aki az elsőn nem nevetne esetleg.... ;]
Mondjuk a másodikra meg : akkor Vágányzárt moderátornak. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47292) philoxenia válasza frame>24 (#47290) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pro és kontra beleszaladtam már én is..... :B

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47293) TexT-BoY válasza philoxenia (#47286) üzenetére


TexT-BoY
addikt

:) persze és aki a wcbe dohányzik az körmöst kap , aki az orán elhagyja a termet körmöst kap.. ezek a mai modetárorok. :P

Megjegyzem nem akarom bántani _niket, és egészen szépen fogalmaz ugy általánosságba, csak tényleg olyan aranyos volt:).

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#47294) 7 válasza frame>24 (#47290) üzenetére


7
addikt

Az interneten eltöltött időm alatt azt tapasztaltam, hogy az életkor nem számít. Lehet sejteni, hogy kik a fiatalabbak, kik az idősebbek, de sajnos a közösség hajlamos egyből a kora alapján megítélni valakit, ha elérhető az az adat. Nem tenne jót, úgy érzem.

(#47295) RoyalFlush válasza philoxenia (#47147) üzenetére


RoyalFlush
őstag

[ yeti ]

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#47296) philoxenia válasza TexT-BoY (#47293) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jó, de ráadásul körmös előtt még teljesül egy kívánság:
" A f..don nőjön köröm...." :P

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47297) philoxenia válasza RoyalFlush (#47295) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Láttam, láttam, csak utána olyan komoly sőt komor dolgokról volt szó, hogy nem reagáltam le. Tetszik. :K :DDD
Mindig is sejtettem, hogy a Yetiknek nagy a szája. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47298) 7 válasza philoxenia (#47297) üzenetére


7
addikt

Sosem tagadtam. :P

(#47299) philoxenia válasza 7 (#47294) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak az avatarok becsapnak sokszor, mert kevés az öregebb arc, aztán csitrinek nézzük a lányokat.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47300) Flow válasza 7 (#47294) üzenetére


Flow
senior tag

Ezzel tökéletesen egyetértek.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.