Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43601) AMD Power válasza Bash (#43600) üzenetére


AMD Power
titán

Nagy cumi lesz. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#43602) venember83 válasza Bash (#43596) üzenetére


venember83
nagyúr

"büdös habzó sör" - Ugyan...

(#43603) nike_ válasza AMD Power (#43601) üzenetére


nike_
addikt

Mondjuk ez még kb. 100 év tehát ezt remélem már nem érjük meg.

(#43604) fokukac válasza Bash (#43596) üzenetére


fokukac
nagyúr

Bash, szerintem senkit nem érdekelnek a szükségleteid. :P

meg amúgy miért kell neked mindenhez hozzászólni, hogy lássuk, hogy Te mekkora egyéniség vagy oooott, a messzi floridában, ahol levegőtsemért forrásvízből döntesz magadba egy hordónyit, míg az alkesz magyarok csak isszák a bort, mint a gödények? :U

Amikor borokról van szó, nem azért beszélünk róla, mert azt isszuk víz helyett, hanem azért, mert finom, és jó elkortyolgatni mondjuk baráti társaságban.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43605) AMD Power válasza nike_ (#43603) üzenetére


AMD Power
titán

De a gyerekeim és az unokáim... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#43606) Lortech válasza Bash (#43596) üzenetére


Lortech
addikt

Nem akarok ilyet mondani, nem is mondtam. :F Tök jó, hogy vizet iszol. Engem nem kavar fel, hogy más mit iszik. Egy szóval nem írtam, tanácsoltam, vagy utaltam feléd, hogy mit igyál vagy mit ne, sőt, még az se zavar igazán, ha lenézed illetve megjegyzéseket teszel az alkoholfogyasztókra, nem én vagyok az, aki allergiás mások preferenciájára ebben a témában.
Az OT-ben a többség nem absztinens úgy gondolom. Milyen alapon gondolod azt, hogy neked a saját antialkoholizmusodból fakadóan moderátori vagy egyszerű fórumozói kötelességed beszólogatni az alkohol témában megszólalóknak? Az OT az nem egyedül rólad szól, ha az itt lévők erről is szeretnének beszélgetni, akkor miért ne? Nem kell hozzászólnod ahhoz a témához, ami ennyire csípi a szemed és el van intézve.
(nem arról beszélek, hogy hullarészegen ot-zünk, fórumozunk)

Szerintem menj és mondd el a franciáknak is hogy milyen hülyék mind egy szálig, hogy urambocsá rengeteg bort isznak, nem csak vizet, azt is csak szigorúan szomjoltásra! A gasztronómiáról lövésük sincs szerencsétleneknek!

Igazán nem akarlak ezzel megbántani, mert egy értelmes embert ismertem meg személyedben, de ezt a hozzáállásod nem értem, komolyan.
Utánam a banözön. :DD

Thank you to god for making me an atheist

(#43607) venember83 válasza fokukac (#43604) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon nem bírjátok ti egymást, fokukac vs fekete bárány = kutya vs macska? :U

(#43608) nike_ válasza AMD Power (#43605) üzenetére


nike_
addikt

Na igen...

(#43609) Thrawn válasza fokukac (#43604) üzenetére


Thrawn
félisten

+1, finom bor + társaság rulez!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43610) Bash válasza fokukac (#43604) üzenetére


Bash
őstag

Közel nem szólok hozzá annyi mindenhez, mint fokukac őnagyságossága, mondhatjuk úgy is, hogy nagyságrendi különbség van hozzászólásaink száma között. :U

Többször kértem már, jeleztem, hogy amikor borokról van szó, akkor azt itt tegyétek, én is tiszteletben tartom őket, nem járok a topic-ba vizet prédikálni. Köszönöm!

A második bekezdésem Lortech-nek is szól.

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#43611) fokukac válasza Bash (#43610) üzenetére


fokukac
nagyúr

ne haragudj már, nem gondolod, hogy oda fogunk menni, ha borról van szó, csak mert te úgy gondolod, hogy menjünk oda? nem vagy Te egy kicsit...?

Ui. tudom, hogy ááámerikában nem szeretik a tizes számrendszert, de egy nagyságrend az egy nulla, és különben is :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43612) nike_ válasza fokukac (#43611) üzenetére


nike_
addikt

Jól elvagytok. :D

(#43613) Lortech válasza Bash (#43610) üzenetére


Lortech
addikt

Szerintem ha vízről kívánsz szólni, akkor azt az ásványvizes topikba! (és mindenki mindent a megfelelő topikba, szinte alig akad téma, amit nem lehet valahova bekategorizálni inkább, mint az ot-ba) Ez csak egy tanács, te nem tudom, hogy moderátorként kérted-e, amit. (aka parancsoltad :)) )
De rendben, én maximálisan tiszteletbentartom ezentúl óhajod.

Thank you to god for making me an atheist

(#43614) Bash válasza fokukac (#43611) üzenetére


Bash
őstag

Ne haragudj, de miért nagy kérés az, hogy a memóriáról beszélő fórumtagokat át szeretném irányítani a processzoros topic-ból a megfelelőbe? :F

A nagyságrend pedig nem nulla, hanem a tíz hatványaira utal. 6000 és 16000 között pedig pontosan 1 nagyságrendnyi a különbség. Bármennyire is számokkal dolgozol és jónak tartod magad matematikából, a tényeket nem szabad figyelmen kívül hagyni. :P

http://bashtravel.com/

(#43615) rarri válasza Bash (#43610) üzenetére


rarri
senior tag

Én szeretlek... :B

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#43617) Bash válasza Lortech (#43613) üzenetére


Bash
őstag

OFF TOPIC-ban mindenről lehet beszélni, én mindössze próbálok fenntartani egy egészséges egyensúlyt, ami általában az alkohol felé erősen eltolódik sajnos. Sőt, időnként minden más témát háttérbe szorít...

http://bashtravel.com/

(#43618) Bash válasza rarri (#43615) üzenetére


Bash
őstag

És miért nem vagy már itt? Épp tegnap este segélykiáltottam.

http://bashtravel.com/

(#43619) nike_


nike_
addikt

Bahh Ági... Ennyit erről. :O

(#43620) ladybug válasza Bash (#43610) üzenetére


ladybug
őstag

Bash, ez Off. Itt azért mindenről eshet szó,nem? Másrészt a bor egy nagyon finom dolog, amit kultúráltan is lehet fogyasztani. És bizony összehozza az embereket. Pl úgy, mint a tea is. De ugyanezt vízzel bár nem biztos, hogy el tudod játszani. ;)

Mod: közben amíg írtam a hszt megzavartak. Látom vmennyire te is így gondolod.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#43621) Bash válasza ladybug (#43620) üzenetére


Bash
őstag

#43617 ;)

http://bashtravel.com/

(#43622) fokukac válasza Bash (#43614) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, a tíz hatványaira utal, azaz tízszeres különbség egy nagyságrend. :P
(de erről ne nyissunk vitát, legyen elég annyi, hogy úgy van, ahogy mondom :P)

az pedig, hogy hol miről beszéljünk, minimum nevetséges óhaj az offtopicban.
nem az oviban vagyunk, ahol te vagy az óvónéni, aki majd jól megmondja, hogy mit csináljunk. :U

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43623) ladybug válasza fokukac (#43622) üzenetére


ladybug
őstag

Az óvónéni én vagyok. :P Mégsem terelgetem a gyerekeket sem direkten, hogy mit játszanak. Indirekten időnként kell. :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#43624) fokukac válasza venember83 (#43607) üzenetére


fokukac
nagyúr

én bírom a feket bárányunkat amúgy, csak újabban öregszik, aztán egyre házsártosabb :DDD

tök jó, régen, ha hülyeségekről akartam vitatkozni, a poltopicba kellett mennem, de most már megkapom ugyanezt az offban is ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43625) bnss válasza nike_ (#43619) üzenetére


bnss
veterán

Lemaradtam, mi lett a vége?

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43626) rarri válasza Bash (#43618) üzenetére


rarri
senior tag

Aranyos vagy. :) Rá kellett jönnöm, hogy fórumozni alvás és olvasás helyett tudok csak, minden percem be van osztva. Tudod a hátteremet, nem egyszerű így gép elé ülni. Most is az előbb összedobtam egy finn fahéjascsigát, Bettikét elláttam tanáccsal hogy mit gyakoroljon.. Holnap viszem vissza a könyvtárba a könyveket /lejárt a kölcs.idő/.Egyet tudtam kiolvasni az 5-ből. Nem panaszkodom, mert szeretem az életem, de nem jut sajnos idő mindenre amit szeretnék. Jó lenne többet itt lenni... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#43627) nike_ válasza bnss (#43625) üzenetére


nike_
addikt

Vesztett. :(

(#43628) fokukac válasza rarri (#43626) üzenetére


fokukac
nagyúr

mi ez a lazaság, kérem szépen?

kajálásról a kajatopicba,
könyvekről a könyvtártopicba,
gyereknevelésről a gyereknevelés topicba...!

rend a lelke midnennek :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43629) bnss válasza nike_ (#43627) üzenetére


bnss
veterán

Ahh... Nem igaz. :(

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#43630) rarri válasza fokukac (#43628) üzenetére


rarri
senior tag

:P A sexről persze szívesen beszéltél itt a múltkor! ;]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#43631) Bash válasza fokukac (#43628) üzenetére


Bash
őstag

Tisztára, mint egy sértődött kamasz, most eltúlzod a dolgokat. #43621

Igaz még nincs dél, de már ebédelek. Csirkeszárnyat rántottam magamnak és vajas-herbás rizset készítettem mellé, plusz az elmaradhatatlan ananász.

http://bashtravel.com/

(#43632) ladybug válasza rarri (#43630) üzenetére


ladybug
őstag

A szex örök (jó) téma. :D Emellé még a kaja jön be időnként.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#43633) fokukac válasza rarri (#43630) üzenetére


fokukac
nagyúr

ó, arról különösen szívesen.
amúgy másról is.

csak ironizáltam, elvtársnő, hogy idegesítsem a fekete bárány moderátor urat, hátha kivág, és akkor ha újra bereggelem magam, akkor teljesül az óhaja, miszerint nagyságrendbeli különbség lesz a hozzászólásaink között... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43634) fokukac válasza Bash (#43631) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem vagyok én sértett, csupán lázadok a diktátorok ellen.

húzzál a kajatopicba a kajával! :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43635) venember83 válasza fokukac (#43634) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem mostantól írj a modkerbe, hogy mindenkit hova igazítsanak el :DDD Nagy lesz az öröm és boldogság :))

(#43636) rarri válasza Bash (#43631) üzenetére


rarri
senior tag

Jó étvágyat barika. :)
Főkukac: Melyik póz a kedvenced? ;]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#43637) Bubu79


Bubu79
addikt

Szép napot - estét Mindenkinek :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43638) poffsoft válasza venember83 (#43389) üzenetére


poffsoft
addikt

de őróla nem beszélünk!!! ;)

Szépséges estét a kockáknak!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#43639) fokukac válasza rarri (#43636) üzenetére


fokukac
nagyúr

soroljam?

á nem, mert a bárány éppen eszik... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#43640) venember83 válasza Bubu79 (#43637) üzenetére


venember83
nagyúr

Szeva.

(#43641) poffsoft válasza rarri (#43636) üzenetére


poffsoft
addikt

kinyúlva???? :)

[ Szerkesztve ]

(#43642) rarri válasza fokukac (#43639) üzenetére


rarri
senior tag

aha...
poffsoft. a kinyúlás utána van, nem? :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#43643) Racecam válasza rarri (#43636) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tessék, megjött rarri, megjött a sex is. :)
Ha egyszer majd nem jön meg, na onnantól lesz érdekes. :D

u.i.: kukuc: Te csak itten ne lázadjál, privátot olvassál. ;)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#43644) ladybug válasza Racecam (#43643) üzenetére


ladybug
őstag

Na, arra én is kíváncs leszek. Bár sosem vagyok itt, amikor rarri is.

Ah, megéheztem.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#43645) Racecam válasza ladybug (#43644) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jól mondtam a vezérföldalattinak, olvasson privátot? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#43646) Bubu79


Bubu79
addikt

Lehet azt tartós kapcsolatnak nevezni, amikor az ember ampervadászkodás közben hozzáragad az árammal átjárt vezetékhez és ellejt vele egy elektrikbugit? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#43647) ladybug válasza Racecam (#43645) üzenetére


ladybug
őstag

Nem tudom.... Olvasson. De szerintem olvas. :U

Bubu: Érdekes a kapcsolatod. De az tuti, hogy időnként csak úgy vibrálsz. :D

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#43648) rarri válasza Racecam (#43643) üzenetére


rarri
senior tag

Mit csináljak, én ilyen vagyok. Tudod, ha egyszer egy nő ráérez a dolog ízére, akkor mindent szeret ami ezzel kapcsolatos... :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#43649) venember83 válasza Racecam (#43645) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne olvasson. Lázadjon a privátok rendszere ellen, vizuális típus vagyok, vicces elképzelni ahogy lázad egy kukac, legyen az bármennyire fő is :D

Bubu79: Attól függ milyen hosszú ez a kapcsolat és milyen gyakran fordul elő.

[ Szerkesztve ]

(#43650) Bash válasza Bubu79 (#43646) üzenetére


Bash
őstag

Ha ezt rendszeres jelleggel megismétled, akkor igen.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.