Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44951) bolondember válasza Hold (#44950) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondom dobjá' rája egy pöppet és 3850.

Nem kicsit időtállóbb... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44953) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Kész lett a telefonom..nem volt javítható, fődarabcserés let..gyakorlatilag lett egy új telefonom :) De végre használható a kamerája. Már csak haza kéne juttatni.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44954) venember83 válasza Hold (#44950) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyetértek a bolond farkassal, izé, báránnyal.

Más: mi a fenéért kell mindenki notit vegyen? S ha tanácsot kér, akkor miért nem hagyja magát meggyőzni, miért nem rugalmas kicsit? Ehh...

[ Szerkesztve ]

(#44955) Hold válasza bolondember (#44951) üzenetére


Hold
őstag

jó sokat kéne rádobni :(

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44956) Hold válasza venember83 (#44954) üzenetére


Hold
őstag

26max amit áldozhatok rá, sajnos most nem egy bármennyire hoznám le a csillagokat érte..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44957) nemcso válasza Hold (#44950) üzenetére


nemcso
senior tag

Ha semmi esetre sem akarsz másfajtából választani, akkor itt van két PH!-s teszt :

[link]
[link]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#44958) tildy válasza philoxenia (#44948) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen.
Anyám pl. az egyik szemére.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44959) tildy válasza ngabor2 (#44949) üzenetére


tildy
nagyúr

Youtube.
Goával hallgatni együtt igen félelmetes:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44960) Hold válasza nemcso (#44957) üzenetére


Hold
őstag

mi más fajtára gondolsz ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44961) bolondember válasza Hold (#44955) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

26+7, az nem olyan sok... :B

De tuti tovább tart - vedd úgy, h a jövőbe beruházol... :DDD

33 körül már láttam 3850et... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44962) venember83 válasza tildy (#44959) üzenetére


venember83
nagyúr

Így is az... Ilyenre kellene ébredjek, tuti rögtön kiugranék az ágyból, vagy egy téglával elhallgattatnám a készüléket, ami ezt a hangjegysorozatot kiadja.

(#44963) Hold válasza bolondember (#44961) üzenetére


Hold
őstag

Akkor lehet én vagyok vak :(

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44964) venember83


venember83
nagyúr

Fürgyés.

(#44965) Hold válasza bolondember (#44961) üzenetére


Hold
őstag

Gigabyte 3850 256Mb 3év gar. 38e
ez ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44966) philoxenia válasza bolondember (#44961) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem meg várjon kicsit, vagy a kari lesz olcsóbb, vagy Neki lesz több pénze. Az alaplapival is el lehet lenni egy darabig. PH!-ra például tökéletesen elég..... :K

Mod: lencsefőzelékre van valakinek valami szakácskönyvben nem látható tippje ? Füstölt csülökkel főzöm... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44967) Pacák válasza philoxenia (#44941) üzenetére


Pacák
senior tag

Abban? ;] :P

Nem hiszem, hogy gépágyúhoz valaha is rendszeresítettek volna sörétes lőszert.
Öntöltő sörétes puskák vannak.

De hagyjuk a témát szerintem. Meg szóvicceket is. :)

Mert Bizertába dezertálok. :DDD

Nuclear launch detected

(#44968) Hold


Hold
őstag

utálom azokat akik hírdetnek és felse néznek napokig PH-ra..
írhatsz nekik nem válaszolnak és semmi adatuk sincs feltüntetve..
égeti a zsebemet a pénz mennék már vidikariért

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44969) venember83 válasza Hold (#44968) üzenetére


venember83
nagyúr

Elhiszem, hogy égeti, de jelenleg nem elég az alaplapi? Tényleg jobban jársz, ha vársz egy kicsit, de könnyű ezt mondani, tudom.

(#44970) philoxenia válasza Pacák (#44967) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem abban, hanem abba való sörétes lőszer, nem akartam azt írni, hogy ahhoz, mert akkor meg azt érted, hogy adnak mellé ajándékba sörétest. Mondjuk ha cinke lennék, nem félnék a gépágyútól, mert azzal be se lehetne irányozni ilyen pici és közeli célt..... :P ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44971) Hold válasza venember83 (#44969) üzenetére


Hold
őstag

igen most szerintem elég..

1900XT pedig nem elérhetetlen 25 környékén és annyira az sem rossz..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44972) philoxenia válasza venember83 (#44969) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Legalább fél éve halogatom a gépvásárlást, mert most jönnek be a négymagos procik, meg akarom várni, míg emberi árban lesznek. A videokártyám meg még mindig 6600GT, mert sajnálok már AGP-set venni a régi gépbe, inkább játszok azzal, ami megy. Most vettem Fable-t a Tecsóban, 1650-ben is megy vele, de amelyik nem megy kisebb felbontásban játszom. :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44974) philoxenia válasza Kalandor (#44973) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A hűtése passzív, vagy nem akar dolgozni a kártya? ;]
Kár, hogy nem AGP-s mert annyiért nekem is megérné....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44975) bolondember válasza Hold (#44971) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Igaz, 2900Pro, de jó ár

3850 31400-ért

így hirtelen. :B

@Filó: :DDD

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44976) Hold válasza bolondember (#44975) üzenetére


Hold
őstag

alsó ár nem jó, az 3650..

[ Szerkesztve ]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44977) bolondember válasza Hold (#44976) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jogos, bakker... :B

De az öregnek is igaza van: várj kicsit, és 3850. Jelenleg ez a best buy, és "kicsit" odacsap a Teáltalad kinézett cuccoknak... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44978) philoxenia válasza Hold (#44976) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Én várnék a helyedben. :)

mod: árváltozások , hogy miért ne vegyél már 1950-es kártyát.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44979) Hold válasza philoxenia (#44978) üzenetére


Hold
őstag

25-K-ért ez nem jó ?

1900XT

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44980) Hold válasza Kalandor (#44973) üzenetére


Hold
őstag

Köszönöm mester az ajánlatot

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44981) bolondember válasza Hold (#44979) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

wait, wait, wait.

Ha nagykerben volna ismerősöd, akkor mondanám, h 30k+ÁFA egy Gigabyte 3850... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44982) philoxenia válasza Hold (#44979) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Elavult már, hiába erős kártya, jövőre nézve jobban jársz az újakkal, ha vársz kicsit, árban is ott lesznek. Nemsokára sok olyan játék lesz, aminek kell majd a DX10-es kártya, hiába nem használja ki a fícsöröket. Amikor 9600-as kártyám volt, hiába volt gyenge, de sok játék ha kisebb felbontáson is, de elfutott rajta, mert DX9-es volt.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44983) nike_


nike_
addikt

Szevasz mindenkinek!

Most jöttem haza a suliból.

(#44985) Hold válasza bolondember (#44981) üzenetére


Hold
őstag

Ha lenne ismerősöm most nem venném meg ezt a 1900XT-t este.. 25K-ba odaadja szerintem ez jó..
Egy darabig ez most jó lesz, 6600 GT-vel is ment minden nekem való játék.. FIFA08, Battlefield 2..
Sok újra meg se időm se kapacitásom :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44986) venember83 válasza Kalandor (#44984) üzenetére


venember83
nagyúr

Pontosan, ezt elkerülendő nem szabad megvenni :DDD :))

kieg: X1950PRO meg 79xx GT már elavult, tehát tényleg nem okos ötlet megvenni, akkor már inkább a te 8600 GT-d.

[ Szerkesztve ]

(#44987) philoxenia válasza Kalandor (#44984) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Végül is igazad van, de mindig figyelembe kell venni az igényeket. Vettem egy Nikon P 50-et, három hétre rá, 15%-ot esett az ára.Most a kártyáknál pont váltás van, meg a pénze is kevés aránylag. Bár a Te kártyád megéri az árát, de Neki erősebb kellene, ahogy látom. Egy kategóriával feljebb kacsintgat, ami még ennyiért nincs, de egy hónap alatt is változhat a helyzet.Vagy örököl valahonnan, vagy olcsóbbak lesznek a 8800-as karik. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44988) bolondember válasza Kalandor (#44984) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de van.

amikor nincs nyitva bolt, se semmi... :P

Csak nem mindegy milyen ár/érték arányban veszel meg valamit... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44990) Hold


Hold
őstag

Egy dolgot mindig elfelejtetek, hogy itt mindenki olcsón akar venni, ti tudjátok percre pontosan az árakat.. Én nem akarok várni és az 1900XT teljesen jó kategória..
veri az eddig kinézett 1950Pro-t és 1-2 teszben a 7950GT-t is..
25-30K-s ár mindig minden időben középkategóriát jelentette..
lehetne várni de olyan sok videókártya van, hogy mindig jön újabb és szebb..
Egyenlőre tökéletes nekem ez 1-2 évig úgy érzem..
Ha meg nem semmiből sem tart eladni és venni másikat..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44991) nike_ válasza Hold (#44990) üzenetére


nike_
addikt

Akkor miért kérdezted hogy milyet vegyél? Na mindegy legalább ez is megoldódott. :D

(#44992) bolondember válasza nike_ (#44991) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a kis hsz-gyűjtő beszédében van igazság... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44993) Hold válasza nike_ (#44991) üzenetére


Hold
őstag

nike talán azért amiért Kalandor is tudja rólam hogy ritkán vagyok, de ha vagyok pillanatok alatt utolérem magam napi eseményekben :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44994) philoxenia válasza Kalandor (#44989) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez a direktx váltás, most nagyobb változás lesz szerintem, mint az eddigiek, de végül is az számít meddig használja, azon belül meg mennyi ideig. Egy 100 ezres kártya se drága, ha naponta játszik valaki 3-4 órát, egy évig mondjuk.Akkor az óradíj egész olcsóra jön ki./ 80-100 Ft/, ha veszek egy húszonötezres kártyát mondjuk, de csak heti 3-4 órát játszom, az utóbbi drágább lesz egy év alatt. :))

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44995) philoxenia válasza Hold (#44993) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Öt éve ? :Y :R

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44996) Hold válasza bolondember (#44992) üzenetére


Hold
őstag

Igen érzed mennyire akarok újra őstag lenni ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44997) venember83


venember83
nagyúr

Hold:

egyenlőre - meccs esetén, 0-0, 1-1, 2-2, stb.
egyelőre - idő vonatkozásában

oda - távolra mutató névmás - ...odaadja egy barátomnak...
ide - közelre mutató névmás - ...ideadja nekem...

Elnézést, hogy pont neked címezem, általános jellegű kritika és ezek a hibák kicsit b@sszák a csőröm.

(#44998) Hold válasza philoxenia (#44995) üzenetére


Hold
őstag

Szerintem kicsit több az, csak mire megtaláltam a nevemet, eltűnt 1-2 regisztrációm :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#44999) Hold válasza venember83 (#44997) üzenetére


Hold
őstag

Igazad van de én fexem az ágyban, és nem sok ember tud 1 kézzel gépelni ennyire helyteleűl :DD

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#45000) bolondember válasza Hold (#44996) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nike a hsz-gyűjtő... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.