Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20601) venember83


venember83
nagyúr

Bazzeg, most hallottam, a MAV 40 oras munkahetet szeretne bevezetni <jelenleg 38>, a mocskos disznajok! Ilyet tenni! :Y Mocskos barbarok!

(#20602) ngabor2


ngabor2
nagyúr

felkeltem, de minek...

asszem visszafexek.

(#20603) Pompi válasza ngabor2 (#20602) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Aki megteheti :D

Feel Good Inc.

(#20604) Bubu79 válasza venember83 (#20601) üzenetére


Bubu79
addikt

Pálinkás jóreggelt :)

A dolgozó ( értsd bérből és fizetésből élő ) nép ma Magyarországon többnyire 40 órás munkahetet tudhat a magáénak - mitől lenne a MÁV különlegesebb? :F

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20605) Kazimír


Kazimír
őstag

Öregem, szétfagyok az irodában! Ha a konvektorhoz húzódom, akkor meg vagy 2 méterre kerülök a géptől, ami nem jó.. :( Mi itt a megoldás? :F

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#20606) venember83 válasza ngabor2 (#20602) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem sokkal szolgalhatok, max ennyivel: KABBE! Csak szolidaritas miatt voltam ilyen kedves es finom :DDD

Kulonben latszik, hogy nem melozol... Nagyon inaktiv a topik koradelelott.

Bubu79: Nem volt eleg ironikus a hsz, pech. Jo reggelt neked is!

Kazimír: belso tuzeles/futes -> palesz, bor, lenyeg, hogy melegitsen. A hazaszeretet nem eleg.

[ Szerkesztve ]

(#20607) escie válasza Kazimír (#20605) üzenetére


escie
őstag

huzd a konvektort a gephez...

I'm back, baby!

(#20608) Kazimír válasza escie (#20607) üzenetére


Kazimír
őstag

A támfallal és a kivezető kéménnyel együtt, igaz? :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#20609) Bubu79 válasza venember83 (#20606) üzenetére


Bubu79
addikt

Sorry - reggel van még - bár már megmosakodtam egyszer, úgy tűnik szükség lesz mégegy körre, mert alig látok ki a csipáktól a fejemből :U

Kazimír: szörnyű, hogy milyen apróságokon tudsz fentakadni :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20610) escie válasza Kazimír (#20608) üzenetére


escie
őstag

fazol, vagy nem fazol?
nahatakkormeg.

miert kell minden aprosagon fennakadni?!

:DDD

I'm back, baby!

(#20611) venember83 válasza Kazimír (#20608) üzenetére


venember83
nagyúr

Probalkozz, legrosszabb esetben az erolkodestol kimelegszel. Meg szerzel par vicces percet a kollegaknak. Mindig felig ures kell legyen a pohar, mi? :DDD

(#20612) Racecam válasza Kazimír (#20605) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Menjél haza.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#20613) Bubu79 válasza venember83 (#20611) üzenetére


Bubu79
addikt

Esetleg megpróbálhat biogázzal fűteni, bár a módszernek akadnak hátulütői - egyes merész kutatások szerint a dinoszauruszok is arra mentek rá, hogy halálra pukizták magukat :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20614) Kazimír válasza Racecam (#20612) üzenetére


Kazimír
őstag

És mi lesz a munkamorállal? :) Meg a termeléssel? Ha az ember a napot lopja, akkor legalább a munkahelyén tegye, nem igaz? :)

venember83: a belső fűtés nem megy. Igaz, hogy a vízügyesek mind isznak, mindent ami nem víz - ellenben alkohol -, de ez alól én "üdítő" kivételt képezek. Munkaidőben mindenképpen. :) Remélem kellően álszentül hangzott.. :)

Bubu79: Arra mondjuk már gondoltam, hogy kinyitom az ablakot, és felgyújtom a szőnyeget.. A nyílt tűzhely modern megfelelője :D
A géphez is megpróbáltam hozzásimulni, bezzeg ilyenkor az sem tud rendes hőmennyiséget kibocsájtani..

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#20615) venember83 válasza Kazimír (#20614) üzenetére


venember83
nagyúr

Ejnye, hat nem Prescott procival van dolgod? Meg ilyenkor jon jol meg az x1900xt :K Azert remelem, hogy a hozzasimulason kivul nem volt semmi perverz gondolatot... :U

[ Szerkesztve ]

(#20616) Bubu79 válasza Kazimír (#20614) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát nincs ott senki, akihez odabújhatnál? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20617) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

No, azt álmodtam hogy találtam egy üveg piát, aztán még1et .. :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20618) tildy válasza BlacKSouL (#20554) üzenetére


tildy
nagyúr

Változz vissza! Csúnya vagy így :( :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20619) Kazimír válasza Bubu79 (#20616) üzenetére


Kazimír
őstag

2 gyermekes ill. nyugdíjkorhatárhoz közelítő anyukák.. :U Na de kérlek, hogy gondolod! :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#20620) Bubu79 válasza Kazimír (#20619) üzenetére


Bubu79
addikt

A cél szentesíti az eszközt - mondd azt, hogy csak egy kis anyáskodásra vágytál :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20621) Kazimír válasza Bubu79 (#20620) üzenetére


Kazimír
őstag

húúú... Csak belegondoltam.. :) Mekkora kacagás lenne :)
Lassan már egyébként kezdem felfüteni az irodát (vagy belehelni? :F ), de az biztos, hogy ha valaki most kinyitja az ajtót, ahhoz hozzávágok egy széket... esetleg a komplett számítógépet, mely szememben jelenleg, megbecsülését tekintve a levélnehezék szintjén áll :U

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#20622) RoyalFlush válasza BlacKSouL (#20554) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Tildy azt akarta mondani: csúnya vagy nagyon ! :DDD

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20623) RoyalFlush válasza Kazimír (#20621) üzenetére


RoyalFlush
őstag

(vagy belehelni? )

.. és legalább vmi jó hagymás szalonnás rántottál reggeliztél ? :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20624) ngabor2 válasza RoyalFlush (#20623) üzenetére


ngabor2
nagyúr

reggeli! tényleg, jó, hogy szólsz. gyártok egy kis bundáskenyeret.

a reggeli üzlet már meg is volt, most adtam el a régi monitoromat. meg a még régebbi videókártyámat.

[ Szerkesztve ]

(#20625) venember83 válasza ngabor2 (#20624) üzenetére


venember83
nagyúr

Hany millat nyertel rajtuk? Nem hatott meg a karacsonyi hangulat s jotekonykodtad inkabb el oket? Jo etvagyat a reggelihez!

(#20626) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

El sem hiszem, eltettek úgy egy hangkártyát a nevemre, hogy nincs is raktáron .. sőt ezévben már nem is lesz készleten :( bosszantó, révén a pénzt tegnap átutaltam tesómnak, hogy vegye meg. Bemegy az üzletbe, erre ezt közlik vele :(

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20627) ngabor2 válasza venember83 (#20625) üzenetére


ngabor2
nagyúr

háát, ha beleszámítjuk a korábbi kedvezményt és az amortizációt, akkor kb. 0-ra jöttem ki... de legalább nem foglalja a helyet. most a "kiszórok mindent, ami nem kell" stádiumban vagok. (nem kell valakinek egy satkártya? :D)

(#20628) Winner_hun válasza ngabor2 (#20627) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miaza satkártya?:F
Valami ilyen?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20629) ngabor2 válasza Winner_hun (#20628) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Technisat Skystar 2 digitális műholdvevő kártya. van topikja a ph-n.

nem egészen olyan.

most viszont lépek, majd leszek.

[ Szerkesztve ]

(#20630) RoyalFlush válasza ngabor2 (#20629) üzenetére


RoyalFlush
őstag

van hozzá tányérod is ? :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20631) Winner_hun válasza ngabor2 (#20629) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tv-zek, így számomra felesleges.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20632) BlacKSouL válasza tildy (#20618) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na jó, de csak mert szépen kéritek.. :)

bolondembör: külfődi oldalról leszedettel is ugyanolyan a problem, mindkét verzióval is. Az egyiket a magyar, a másikat a .com oldalról szedtem, és egyazegyben ugyanúgy viselkednek. Registrym meg tiszta, de a kedvedért most lefuttatom a ccleanert, és utána is megpróbálom, ha nem megy, akkor minden hiába. Amúgy uninstallni sem tudom, mert semmilyen, ismétlem semmilyen fájlt nem rak be mappába, a parancsikonjai meg önmagukban mintha nem is lennének.
Szenvedek, kínlódok, anyázgatok csendben.

tbs: beszótá' kiskopasz? :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20633) tbs válasza BlacKSouL (#20632) üzenetére


tbs
addikt

Most nemazér', egyik rosszabb, mint a másik... ;]

(#20634) tbs válasza BlacKSouL (#20632) üzenetére


tbs
addikt

Ezt mint ződkopasz, vagy mint szürkekopasz mondod..? ;]

(#20635) Kazimír válasza RoyalFlush (#20623) üzenetére


Kazimír
őstag

Én nem eszem ilyen nehéz reggeliket..
Csak némi diétás disznósajtot, fél marék fokhagymát, egy egész kevés savanyú lótüdőt (csak az íze miatt), 3-4 nagyobb olajos heringet, meg néha egy kis májat (mert ugye az egészség az fontos dolog)... :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#20636) RoyalFlush válasza Kazimír (#20635) üzenetére


RoyalFlush
őstag

akkor egész egészségesen és változatosan táplálkozol ;)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20637) ngabor2 válasza RoyalFlush (#20630) üzenetére


ngabor2
nagyúr

van, csak az kicsit messze. de ha érdekel, akkor pü, ez a topik nem arról szól :)

(#20638) BlacKSouL válasza bolondember (#20556) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nemnemésnem. Kipucoltam minden regdatát ami erre vonatkozott, és ugyanazt produkálja...Már lemondtam a dologról...majd három hét távollét a telefontomtól megoldja...vagy nem.

tbs: mint ződkopasz. ;] szem-telen ződkopasz :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20639) Bubu79


Bubu79
addikt

Jó.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20640) bolondember válasza BlacKSouL (#20638) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

más gépen próbáltad?
Hátha vmi nem kóser neki, vagy mittomén...

EZT tudnám még tanácsolni... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20641) venember83 válasza Bubu79 (#20639) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem jo. :(

(#20642) Bubu79 válasza venember83 (#20641) üzenetére


Bubu79
addikt

De miért nem ? Mesélsz?

Egyébként nekem sem jó, de tudtam, hogy lesz aki ugrik rá ;] :DDD

Telefon szoftveres téma: Az ilyesmi mindig nagy lutri - vagy megy elsőre, vagy az életben soha nem tudod szóra bírni a jószágot :( Egy rakta telefonnal voltam úgy, hogy ment pikk-pakk a gépen, de volt egy, egy mocskos NOKIA, ami az istenért sem volt hajlandó menni ... Attól függetlenül, hogy másik NOKIA ment a gépen ( nem, nem ugyanazzal a PC Suittal próbáltam és nem, nem egy időben voltak fent )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20643) BlacKSouL válasza bolondember (#20640) üzenetére


BlacKSouL
addikt

sajna egyelőre nem áll rendelkezésre másik gép. Azaz mégis, egy win98-assal, de félek az nem lenne nagy dicsőség. Ráadásul net sincs rajta, anélkül meg nem sokra szaladok vele. :( Ahhoz még Suite-ot is fel kéne rakni rá, hogy egyáltalán meglássa a telefont, és úgyse mennék vele semmire. Már most kiróbáltam minden verzióban amit el tudtam képzelni. Azaz..mégsem..csökkentett módban még nem.. :U De ha úgy sem müxik, akkor feladom. Majd a központi szerviz csinál vele amit akar. Csak legyen jó.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20644) venember83 válasza Bubu79 (#20642) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem. :P

Nem jo, mert nincs hidegviz. Igy minden Nefurgye'le!!! ellenere ugyan, de forro vizbe kell beuljek; az egyetemi evek ugranak be ilyenkor: barhova is koltoztunk, az fix volt, hogy hidegviz csak eppenhogy folyt es nem csepegett. Persze a forro az egetett. Nem baj, igy megoldom a szor-problemat is, sot, ha eleg okos az ember, akkor fodraszhoz se kell menni :DDD

Blackie: sz*psz te mindenhol, csak ahol szeretnel ott nem ;]

[ Szerkesztve ]

(#20645) Bubu79 válasza venember83 (#20644) üzenetére


Bubu79
addikt

Kend fakír is? Ez új nekem ;) Kopaszság pedig nincsen, csak s3ggig homlok - ne feledd ;] :DDD Ha ez vigasztal, lassan én is csak Lolka-Bolka sérót tudok csináltatni magamnak ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20646) RoyalFlush válasza ngabor2 (#20637) üzenetére


RoyalFlush
őstag

csak a reggeliről jutott eszembe ;)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20647) bolondember válasza BlacKSouL (#20643) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hozd ide hozzám, feltesszük, megcsináljuk, és a szervíz sincs egy óránál messzebb békávéval... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20648) RoyalFlush válasza bolondember (#20647) üzenetére


RoyalFlush
őstag

eddig is addikt vo'tál ? :U

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20649) bolondember válasza RoyalFlush (#20648) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem, mint kiderült tegnap adományozták a modik ezt a címet nekem - szokni kell no... Mondjuk az avatárt is másfél hétig szoktam: nem találtam melyik vagyok én... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20650) sekli válasza Winner_hun (#20631) üzenetére


sekli
addikt

lehet vele netezni is... ;)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.