Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 32 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) tiv61us válasza Racecam (#1048) üzenetére


tiv61us
őstag

latod vazze a 4 no megmaradt az agyamban, de kutyat nem erdekelte hova megy:)
itt meg reggel ota szirenazo kocsik mennek fel le, en ennyit az eltelt 45 evem alatt osszesen nem ahallottam, en nem tudom mi van, remelm tenyleg csak valami rendkivuli eset, bar nem zavar csak fura
+ az egyik legifolyoso pont a felhokarcolonk felett van, hala egnek nem tulforgalmas de ha a harmincadikon laknek siman latnek mindenkit, igy a 9-rol nem veszes
cin-hou 4-4 11 th

neduddki, most tenyleg nem vetitek, reggel ota egyfolytaban 10 masodperces szunetekkel itt zugnak oda vissza az elkerulon, ilyet en meg nem lattam, meginkabb nem hallottam

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1052) Racecam válasza neduddki (#1050) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem hiszem, csak úgy vettem. :U

u.i.: Végignézegettem Budapestet fentről (kb. a János-hegy vonalában jöttünk be), erre leszálltunk egy akkora viharban Ferihegyen, hogy a géptől a buszig (lépcső+10 méter), szó szerint szarrá áztunk. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1053) QuarK


QuarK
senior tag

Belefutottam valahol egy kis kommentbe, mellékelve ez a kép; a kommentet magát nem idézném, elég idétlen, de a képet azért megosztom: [link]

Nem kommentelném :)

(#1054) tildy


tildy
nagyúr

Már két órája itt szenvedek döfésvonal szerkesztéssel, nintcs itt valami építész kollega, aki esetleg besegítene? Szenvedek, és sz.pok vele, nem igazán akar kijönni.
Ime amit meg kéne csinálnom:
[kép]
Legalább valami instrukciót.Próbáltam már levetíteni azokat a pontokat, amelyek a haromszog szelenek, ill. a negyzet szelenek is latszolag elemei, d enem jutottam sokra.Please, please!!!

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1055) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Elfáradtam....

[kép]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1056) tiv61us válasza Racecam (#1055) üzenetére


tiv61us
őstag

en is vazze
ja most vittem ki a szemetet a ledoboba es most tunt fel, hogy azert itt a leocsohazban is padloszonyeg van, harlem ide vagy oda:)
na majd alakul ez:)

tildy azt sem ertem amit kerdezel, nemhogy valaszolni tudnek

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1057) QuarK válasza tiv61us (#1056) üzenetére


QuarK
senior tag

Áh, ki van itt... Te 2 év különbséggel annyi idős vagy, mint anyum; ugyanaz a korosztály, mondd, hogy ismered ezt a számot, léci-léci... [link]

(#1058) tiv61us válasza QuarK (#1057) üzenetére


tiv61us
őstag

mondanam de nem tudom elovarazsolni, nem engedi
amugy tuti ismerem 63-65os holgyekkkel jartunk mindenflele:)

mar a szamot ismerem nem anyukadat :DDD

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1059) QuarK válasza tiv61us (#1058) üzenetére


QuarK
senior tag

ha yousendit-re teszem fel, onnan fogja?

Anyum meg nem hinném hogy ismerted; nagyon vidéken van az a Békés, csöves volt egyébként :) Bár, egyszer stoppal felment Pestre, meg a Balatonra, akkor 4 hétig kimaradt otthonról.

[Szerkesztve]

szerk: yousendit-es link: [link]

[Szerkesztve]

(#1060) tiv61us válasza QuarK (#1059) üzenetére


tiv61us
őstag

nem tom
semmit sem tudok
egyreszt lama vagyok, masreszt egy ismerosom gepevel garazdalkodom, akki eppen dolgozi mert az enyme meg nincs bekotve itt kentuckyban
en klikkeltem ne engedte, ez van

na ugye hogy ismerhetnem , mer' en is csoves voltam es minden nyaron a balcsin logtunk


nem engedi megnyitni

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1061) QuarK válasza tiv61us (#1060) üzenetére


QuarK
senior tag

Kicsi a világ, ez már párszor bebizonyosodott :)

De ez a szám nem hagy nyugodni, szóval tovább nyaggatlak: ha kicsit jobban összezsugorítom, és olyan 40k-s mp3-at csinálok belőle, elküldöm a yahoos címedre, úgymár okés lesz? :DDD

(#1062) tiv61us válasza QuarK (#1061) üzenetére


tiv61us
őstag

biztos osszejon egyszer de az igazsag az hogy nagyon tele van szemetelve ez a gep, egy csomo minden nem megy, eppen ma kert meg a gazdaja, hogy hivjam at a gyereket, tegye renbe , de meg nem ert ide,
aszongy a a pasi semmi nem indul neki ami eddig igen, en nem akarom piszkalni
de azert probalkozz en klikkelek de ha egy sort leirsz belole akkoris megmondom

ja es nezem a cimemem persze



[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1063) Kidus


Kidus
őstag

Esetleg johetne valami altatodal szovege is :(

Assuming Control

(#1064) QuarK válasza tiv61us (#1062) üzenetére


QuarK
senior tag

Épp ez az, hogy ami igazán emlékeztet, az csak gitár szóló... A ''dalszöveg'' meg nem tudom, hogy az eredeti van-e ebben a mixben; főleg azért, mert ez a szöveg:

i was on
i was on
i was on emtívííííííííííí

szerk: levél elküldve

Kidus: Ismét álmatlanság? :( Engem is ''leüthetne valaki'', nappal dögrováson vagyok állandóan, éjjel meg nem tudnék aludni.

[Szerkesztve]

(#1065) Kokkantas válasza Kidus (#1063) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Még mindig nehezen alszol el?

[Szerkesztve]

(#1066) Kidus válasza Kokkantas (#1065) üzenetére


Kidus
őstag

Nem. Sajnos mar el se alszom....
Almos vagyok, probalok elaludni, forgolodok egy orat, aztan elmulik. Csak a nyomottsag marad.
Nem tudom mi ez, nem tudom, mit csinaljak vele, csak azt tudom, hogy ezt mar nem birom igy sokaig.
Delelott tudtam aludni 3 orat. Azota semmi. Elotte 24 ora fent, azelott szinten kb annyi alig alvassal.

Assuming Control

(#1067) Kokkantas válasza Kidus (#1066) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nemszabad ezt, kicsinálja a szervezetedet. Menj el orvoshoz vagy valami, mert nemakarja senki sem,hogy valami komolyabb bajod legyen. Igyál kamilla vagy hársfa teát az lehet segít. Pihenj mert kikészülsz.
Legrosszabb estben altatók, de azt csak a leguccsó lehetőségként.

[Szerkesztve]

(#1068) tiv61us válasza QuarK (#1064) üzenetére


tiv61us
őstag

emilen atjott, meghallgattam, de csak 15 mp. nem sok es valahogy tul erces azokhoz a zenekhez amit akkor nyomtak, talan meg a Black Sabbath volt hasonlo
magyar nem igen mukodott ilyen hangszerelessel
mar ha arrol az idokrol beszelunk, a 70-80fordulorol
anyukad eddas volt, mobilos, vagy piramis? esteleg rice?

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1069) QuarK válasza Kidus (#1066) üzenetére


QuarK
senior tag

Egyél egy pizzát, igyál rá forró csokit... Legalábbis nekem tegnap ez jött be; teli lettem, majd elgurultam, aztán az ágyban míg próbáltam lepihenni a hasam, beszundítottam.

(#1070) KMan válasza Kidus (#1066) üzenetére


KMan
őstag

Egy bogre meleg kakao vagy tej nalam mindig bevalik ;)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1071) Bash válasza Kidus (#1066) üzenetére


Bash
őstag

Birka bácsi tudná hogy altasson el. Olyan egész napos programot szerveznék, hogy alig várnád, hogy beess az ágyba a nap végén. :)

http://bashtravel.com/

(#1072) QuarK válasza tiv61us (#1068) üzenetére


QuarK
senior tag

Nem magyar, ez valami angol lesz, én Dire Straits-re gyanakszom. És jóhogy érces, mert valami house remix; az eredeti ennél tisztább és szebb... Amúgy 80-as évek végére sorolnám valahova.

Anyu Mobilios volt; és .... jujj, most nagyon szégyellem magam, de egy férfi énekest is nagyon imádott, odáig volt érte... Asszem valamilyen Tamás... huhh...

szerk.: méghogy Tamás, Máté Péter

meg persze LGT.

[Szerkesztve]

(#1073) Kidus válasza Kokkantas (#1067) üzenetére


Kidus
őstag

Tea nem tudom hogy jo otlet-e, elenkito hatasa inkabb lehet, harsfateat meg utalom is, mindig azt itattak velem mikor beteg voltam kiskoromban. :)
Enni meg nem tudok.
Tenyleg tanacstalan vagyok. Azt hiszem marad a varas.

Bash: az jo lenne :)

Assuming Control

(#1074) Kokkantas válasza Bash (#1071) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Annak örülne hogya egész napos programot csinálnál neki, mert akkor már valszeg USA-ban lenne és ottvan tiv83us ''nem messze''.


Kidus:Most olvastam a teákat.


jee pont 30 mp :DDD
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Én lépek aludni, mert felkenek szüleim és lerúgnak. Jóccakát mindenkinek.


ui: Kidus próbálj meg aludni, inkább többször kevesebbet, mint semennyit. Szundícss!

[Szerkesztve]

(#1075) tiv61us válasza QuarK (#1072) üzenetére


tiv61us
őstag

ezert nem vettem, keverted a csoveskorral, akkor ilyen zenek nem mentek, dire Straits lehet, en csoves zenekben gondolkodtam..
ha mobilos volt akkor csak a Vikiadal Gyula lehetett, vagy a Tunyogi Peti, persze a nok a Revesz Sanyit is szerettek
Tamasbol egy volt nem jut eszembe a neve, de nem volt tul jo

hat... Mate Petert azt azt hiszem mostanaban kedvelhette meg egy mobilos annak idejen nem is ismerte, ha igen nem szerette
azota en is birom miota ismerem az eletet, marmint Mate Peternek.
majd holnap kerdez meg tole, hogy nalad mindig 2 forint ez a dal?
vagy, ha lenne 2 eletem
telleg te ismered ezeket?

LGTmindenkinek aki csoves volt, LGT a Tabanban a konszolidaly jo zene es jazzkoncertek
ez hozzatartozott
de orjponges csak ricen, mobilon eddan hobon piramison

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1076) QuarK válasza tiv61us (#1075) üzenetére


QuarK
senior tag

Így már értem a kavarodást.

Azt nem tudom, hogy egyeztette össze a Mobilt, meg a Máté Pétert, de anyu eléggé csapongó ilyen téren; meg még nagyon szerette a Pink Floyd-ot is (bár azt inkább fater nyomán; és akkor meg már én is megvoltam)

Ezeket nem igen ismerem, amiket mondasz; leginkább azok a zenék ugranak be (ugye a Pink Floyd, vagy Mike Oldfield, Scorpions, Peter Gabriel), amikor már megvoltam születve, és még icipici voltam. Állandóan ment a zene. Nekem meg belémvésődött. Aztán ha meghallok egy ismerős hangot, rögtön beindulok, és nem nyugszom, míg meg nem lelem :)

Edda kimaradt, nem szeresse senki a családból.

LGT viszont nagyon ott van, huhh, mennyi régi kazetta van meg tőlük, meg bakelit... Otthon még mindig figyel egy régi bakelitlejátszó... Jó kis szerszám, szebbet szól mint egy mai műanyag hifi.

[Szerkesztve]

(#1077) tiv61us válasza QuarK (#1076) üzenetére


tiv61us
őstag

Pink Floyd The Wall alap mu, a vilag legjobb lemeze nalam
eddat nem sokan szertetuk en, sem volt azert az elejen egy ket szamuk:
a ''minden sarkon alltam mar.''...
aztan kurvultak

azert csak kerdezd meg oket, arrol a 2 forintos dalrol:)
meg hogy tel volt ho esett es jottek az unnepek
meg a faterodat az utolso cigarettarol
tudni fogjak

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1078) QuarK válasza tiv61us (#1077) üzenetére


QuarK
senior tag

a Wall az még hagyján; de van egy másik albumuk; A Momentary Lapse of Reason -- annak megvolt anno a videokazettája is; hát attól a mai napig libabőrös leszek

Ezekre meg majd rákérdek, biztos jót fog derülni :)

(#1079) tiv61us válasza QuarK (#1078) üzenetére


tiv61us
őstag

Azert a Fal alegnagyobb
nekem
nehogy derules helyett konnyezzenek egy jot a regi szep idokre:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1080) fokukac válasza QuarK (#1072) üzenetére


fokukac
nagyúr

Dire Straits : Money for nothing,
bár gyalázat, hogy el van mixelve...


(legalábbis így három hallgatás után arra emlékeztet a leginkább.)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1081) fokukac válasza tiv61us (#1079) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hello Oldtimer!
ha már FAL... ;)

''Aki csúnyán eszik, arra mondják, hogy fal!'' :))

Képzeld, csütörtökön megyek Berlinbe Roger Waters koncertre!
és ott tényleg volt fal... bár már csak vagy 20 méter van meg belőle, és 10 euróért árulják a kavics méretű tégladarabokat... :D


Vannak még a fiatalok között is oldtimerek,
sőt, én kimondottan rossz korba születtem, mert Nekem a 60-70s prog rock sokkal jobban bejön. Hendrix, Sabbath, Purple, Zeppelin, Floyd.
Persze megvan a későbbi vonulat is (acdc, gnr, metallica, red hot chili).
Mondjuk azt kifejezetten szégyennek érzem, hogy ebben az évezredben igazán jó rockzenét még csak a Chili csinált, pedig már 2006 van.




[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1082) QuarK válasza fokukac (#1080) üzenetére


QuarK
senior tag

Mindjárt kiderítem; ha az, akkor jövök Neked eggyel... És igen, nekem is kétfele állt a fülem, mikor meghallottam...

szerk.: Deep Purple és Led Zeppelin, ezeket hogy is hagyhattam ki az előbb a felsorolásból :)

[Szerkesztve]

(#1083) fokukac válasza QuarK (#1082) üzenetére


fokukac
nagyúr

az egész gyorsítva van, egy oktávval feljebb, mint az eredeti.
necces.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1084) QuarK válasza fokukac (#1083) üzenetére


QuarK
senior tag

Valahogy bele akarták mindenképp erőltetni a house stílusába... mi mást mondhatnék... Lossless-be biztos szebben fog hangzani, eredetiben :)

(#1085) QuarK válasza fokukac (#1081) üzenetére


QuarK
senior tag

Tudom, nem kimondottan az a rock; de imho a U2 és a Coldplay is egész jó...

P*csába, világosodik...

(#1086) ngabor2 válasza Kidus (#1073) üzenetére


ngabor2
nagyúr

[link] próbálkozz valamelyikkel. az utolsóból (ami csak hivatkozva van) akár ''kóstolót'' is tudok küldeni, nekem tényleg bevált.

(#1087) neduddki válasza Bash (#1071) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Attol tartko vmelyik Tiv ki fogja kaparni a aszemed:- )))

udv

neduddki

p.s. Kidus: propbald meg nem egy rossz szer:- ))) [link]


[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1088) tildy válasza tiv61us (#1056) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod kicsit egymásba gabalyodnak a 3szög meg a négyszög, átmennek egymáson, stb.. Azt kell megtudni hol...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1089) Racecam válasza tiv61us (#1077) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az Edda onnantól kezdett lassan lefelé menni, amikortól kivált a Slamovits. Utána már csak néhány dal volt amivel kitűntek.
A első lemez volt a legjobb.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1090) neduddki válasza Racecam (#1089) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Egy zenebn igencsak jaratos jogas neni szeritn kezdik slamokore megint osszerakni a NO-t, de eat mar otbben megprobaltak es eddig keves sikerrel
Amugy pont Slamo-rol mondagy/amit tejjes dobbenettekl fogadtam!!!/ hogy leteszenk eleje vmit, aszt gyonyoruen eljacca, de hogy magatol csinaljon vmit az nem megy:- ((( hihetelen...:- (((
enenk ellenre nagyon varo vissza oket

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1091) Racecam válasza QuarK (#1082) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A magyarokat már tiv felsorolta, amiket hallgattunk. A Hobo Blues Band születésénél ott voltam. És még jó néhány koncertjükön az első évben. Akkor még kis klubbokban játszottak (MOM, Közgáz, Metró klub, stb.), ahogy a szintén akkor születő, ős East is.
Külföldiek közül hallgattunk Uriah Heep, Black Sabbath, Deep Purple, Yes, Rick Wakeman szóló lemezek, Jethro Tull, egy kis Kiss, stb....stb.........

u.i.: Ha még aktuális, küld el valahogy a tegnapi zenét - de valami emészthető formátumban, akkor majd megpróbálom megfejteni. ;)

Rice rice Beatrice, hórukk...

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1092) föccer


föccer
nagyúr

ézzetek már be a modkeresőbe.

mycso nickjével valaki eléggé csúnyán vissza akar élni. <nem hiszem, hogy egyszer csak egy senior tag ilyen lenne.>

Nézzétek meg a topikját is, linkeltem a modkeresőben>

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1098) Lord Zero


Lord Zero
addikt

....

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#1099) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

rii!

Én beléptem ie alól mycsohoz, és jelszót akartam váltani, majd elküldeni neki sms-ben, de közben már a csávó váltott jelszót és én nem tudtam elérni az adatlapot.

(#1100) pemete2 válasza Lord Zero (#1098) üzenetére


pemete2
csendes tag

Nem mondod!AKKOR ezért nem tudtam belépni!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 32 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.