Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 32 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) BlacKSouL válasza tiv83us (#797) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ahol sokat lűnek ott halott is akad. Hullaszállítás a jó biznic az ilyen helyen :)

Csak nehogy belekeveredj valami drug-gang balhéba

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#802) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Sziasztok!

Mi is a neve ahol vannak cápák meg mindenféle vízi állatok meg egyéb állatok is és Bp-en van. Nem jut eszembe a neve kérlek segítsetek :)

Köszönöm

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#803) BlacKSouL válasza kíváncsi (#802) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Campona Tropicarium [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#804) kíváncsi válasza BlacKSouL (#803) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Nagyon szépen köszönöm :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#805) tiv83us válasza BlacKSouL (#801) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat meg a hullatakaritas. I'm Winston Wolfe. I solve problems. :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#806) kíváncsi válasza BlacKSouL (#803) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Szia!

Még annyit tudnál segíteni, hogy hol is van pontosan mert a tropicarium oldalán nem találtam meg a címüket. Illetve, hogy a nyugatitól, hogyan lehet legegyszerűbben eljutni a tropicariumba.

Köszönöm

Annyit találtam, hogy Nagytétényi út 37-43.

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#807) BlacKSouL válasza kíváncsi (#806) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tömegközlek vagy autó?

Felszállsz a Nyugatinál kék metróra a Deák tér irányába, és elmész a Ferenciek tere megállóig, ott felszállsz a piros 7-es gyors buszra, vagy a sima 7-esre, és elmész vagy a Móricz Zsigmond körtérig, ott pedig a 3-as busszal elmész a Camponáig, vagy ha nem a Móriczon hanem a Kosztolányi Dezső téren szállsz le, tehát eggyel később, akkor onnan a 14-es, 114-es busszal szintén a Camponáig. A Camponai megállónak nem tudom már mi a neve.

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#808) kíváncsi válasza BlacKSouL (#807) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Ennyit találtam

[link]


Tömegközlekedéssel.

Köszönöm előre is

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#809) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Móricz Zsigmond körtér, Kosztolányi D. tér vagy a Gellért tér közül valamelyik a Nyugati pályaudvar környékén van?

Köszönöm előre is

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#810) BlacKSouL válasza kíváncsi (#809) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mindhárom Budán van, a Nyugati meg Pesten, nincsenek is olyan közel hozzá, szerintem az a leggyorsabb amit írtam: [link] Talán így kikerülhetők a felújítások is.

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#811) kíváncsi válasza BlacKSouL (#810) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Szia!

Nagyon nagyon szépen köszönöm :R nem vettem észre mert mint látom utólag szerkesztetted.

Üdv kíváncsi

Uhh elég sok megálló meg átszálló, taxival szerinted mennyi lehet? Vagyis úgy értem mennyire hosszú az út? Mert szerintem akkor taxival jobban megéri.

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#812) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, akkor fogyókúrázzunk.
[link]
[link]

(#813) fokukac válasza kíváncsi (#811) üzenetére


fokukac
nagyúr

Taxival? Pesten? Megéri?

felejtsd el.
1. kurva drága, legalább 2000-3000 ft-ot elkérnénének érte
2. dugó van.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#814) kíváncsi válasza ngabor2 (#812) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Hmm de királyul néznek ki nem küldenél át futárszolgálattal párat? [kép]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#815) kíváncsi válasza fokukac (#813) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Szia!

Ok köszönöm, de látom végülis 3 átszálló az nem is vészes.

Üdv kíváncsi

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#816) neduddki válasza kíváncsi (#815) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Zsigarol ott ahatos most hetvegen ha jl tevedek vegig busz meg lassu: - (((
47/49-vel be kavin onnan meg M3 /bomos termeszetesen:- )))/
ez nam ak 1:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#817) fokukac válasza neduddki (#816) üzenetére


fokukac
nagyúr

persze, hogy Bömös!
Busz, Metró, Willamos. :D

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#818) kíváncsi válasza neduddki (#816) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Na akkor lássuk jól értettem-e :D mert minden apró infó fontos nem akarok elkeveredni, nagyjából mindig értem mit írsz, de most a nagyjából nem elég :)

Móricz Zsigmond térről megy a hatos most hétvégén ha jól tévedek végig megy lassan
47/49-vel be kavint passzolom :D onnan meg M3-as bmw-vel természetesen.

ez nem az 1

Valami ilyesmi?

Privátban nem küldenéd el normálisan? :P

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#819) kíváncsi válasza fokukac (#817) üzenetére


kíváncsi
senior tag

:D de durva akkor én bmw-vel fogok közlekedni :D

discoban mondani bmw-vel jöttem :) majd mikor elvezeted a leányzót a busz vagy a másik kettő jámű megállójába szerintem meglepődne :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#820) neduddki válasza kíváncsi (#818) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Kosztolanyi-Zsiga-Gellert itt megy a 49 /a 47 a Zsigan csatlakozik/ elmez Kalvin, atmaszol 3-as merto... es elmesz a nyugatiba

udv

neduddki

p.s. fokukuc: es csak MotoronWerke:- )))

mod: ejszka pedig 6-os ejszkai, de jo is volt amig igy hvtak ujabban vmi 906 /mer akkor emg fiatla votam:- )))/ zsuigarol gyalog sincs messze a kosztolanyi, amug az meg szebb volt meg mikor 49-es ejszkai violt meghjozza villamos, mer takkor meg fiatlabb voltam:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#822) ngabor2 válasza Kalandor (#821) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ahoz képest, hogy ez az első teljesen saját sütésem, nem lett rossz. máskor is csináltam, de a masszát akkor nem én csináltam.
az egy más dolog, hogy a serpenyő lehet, hogy a kukában fogja végezni, mert olaj kellett alá rendesen, hiába teflon. de legalább nem késsel/lapáttal kellett forgatni, hanem lehetett dobálni.

(#823) Loretto


Loretto
veterán

Újra nyert Debrecenben magyar férfi röplabdaválogatott, örül a szívem, újfent az ismerőseim remekül játszottak :)

Aki szereti a teniszt, az nézze a Nadal meccset, két szett után 1:1 és 2:40 perc játék volt, igazi küzdelem megy.

Soirée...

(#824) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Tudom hogy úgysem hiányolna senki, de keddig nem vagyok.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#825) Xpod válasza tiv83us (#805) üzenetére


Xpod
addikt

Főleg ha roncsteleppel kombinálod. Aha, te oldod a problémát, apud meg vezeti a roncstelepet. :)

Nagy pofátlanság lenne, ha beírnám, hogy épp somlóit eszek és tejszínhados szamócát fogok utánna küldeni?

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#826) tiv83us válasza Xpod (#825) üzenetére


tiv83us
veterán

''Monster tiv's Truck and Tow''

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#827) ngabor2 válasza Xpod (#825) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, még nem fogyott el az összes palacsinta. finom házi eperlekvárral... nyam-nyam :D

(#828) tildy


tildy
nagyúr

Mi meg albit néztünk ma... Egyik kicsi volt, ... A másik is... Igaz ott csak a konyha volt kicsi, annyi volt az egész, hogy egy főzőfülke és pazony... Pedig maga a lakás jó lett volna..
Na mindegy.. Ez van:(
Midnegyik kertes ház része lett volna, ráadásul az egyikben volt egy németjuhász kutyus is, imádnivaló, mini volt a neve, minimanó a becézése.. Hogy ebben mi a különös???Hogy az én egyik becenevem itthon az , hogy minimanógomba:U :B :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#829) parandroid válasza ngabor2 (#812) üzenetére


parandroid
nagyúr

Egész kedvet kaptam a fogyókúrához.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#830) I_Am válasza kíváncsi (#818) üzenetére


I_Am
veterán

Legegyszerűbb. Nyugatinál 3-as metro, Ferencieken leszállsz és onnan a 7-es busz megállói sorban, Gellért fürdő, Gellért tér, Móricz Zs. körtér és Koszi. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#831) neduddki válasza I_Am (#830) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A gellert es azsiga kozott mita all meg a 7-es??? ott csak vilimegallo van es Bertalan L a neve:- )))

udv

neduddki

mof: na laccik... Te se jartal meszojj tanszekre:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#832) I_Am válasza neduddki (#831) üzenetére


I_Am
veterán

Uhh tényleg, a kanyar utáni megálló a Gellért tér. :D

szerk: 9 éve nem jártam arra busszal. Előtte viszont 6 évet a Móricz-ra mert ott volt középsulim. :)

Evvan.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#833) Bash válasza I_Am (#832) üzenetére


Bash
őstag

Ennyire jó tanuló voltál vagy hatosztályos gimnázium volt? ;]

http://bashtravel.com/

(#834) kíváncsi válasza I_Am (#830) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Szia!

Köszönöm! A szándék a fontos :)

Üdv kíváncsi

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#835) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

[link] :- (((
rememl votl ott nehany toks gyerek es a hujjebol hotra vertek oket:- ((( szeretnek amr itthon si latni nahny jkioszott letoltendo honapso bubteteseket... grrrrrrrrrrrrr
/szolg. kozl: nem azert mert ujpest, nem azert mert foci, hanem mert garazda:- (((/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#836) tiv61us válasza tiv83us (#790) üzenetére


tiv61us
őstag

de ralatok 2 nagyobbra
ilyen varost en meg eletemben nem lattam
meg filmeken is ritkan
ilyen nincs is....

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#837) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

A rohatt elet!!!!!!!!! grrrrrrrrrrr:- ((((
nem elg hogy eltunt a 3.4-es 754-es sempron, de mar a 3.3-asok is tunedeznke, de gyinenk hejetuk a am2-k huuuuuuuuuu de qva jo nekunk:- (((((((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#838) Kokkantas válasza tiv61us (#836) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Képet képet mutass képet. lécci

(#839) tiv83us válasza Kokkantas (#838) üzenetére


tiv83us
veterán

[link]
[link]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#840) neduddki válasza tiv83us (#839) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

LAjosfalva.... hiunnye arrol mesetek egy ker erdeke sdogot az esmerosok:- )))
a kevlarbeteteket baraktatok mar az alsogatjaba is???:- )))
szerettunk bennetek es hinayozniu fogtok... emleketek orrokke velunk el:- )))

udv

neduddki

p.s. qja jo 11 rugo hjet vehetek 17-ert am2-es lapto ers ahogy latom csak msi egyellore /mongyk nem mith amasikat akrnek:- )))/ a ram meg csak nehany szazasl ocsobb:- (((((((((((((

mod: az utroso 5 s754-esbe honan af rancbo szerzek 3.4-esket??? grrrrrrrrrrr:- (((

tiv61us: es meddig maratok???:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#841) tiv61us válasza Kokkantas (#838) üzenetére


tiv61us
őstag

kepet majd keresek a neten, de mindennapi eletet-amit meg en is csak egy pentek ejszakan keresztul eltem meg- nem fogja visszaadni, fenykepezni meg egyelore nem merek:)
fekete sereg, felhokarcolok, helikopterek, allando szirena, eszmeletlen verdak es motorok a milliostol a 40 eves nyikorgog cheviig, eszmeletlen figurakkal, hajlektalanok, felhokarcolok, gyonyoru hegyek kzott, rengeteg templom, rengeteg emberrel, parkolni a hazad elott is csak penzert, a ''lakotelep'' parkoloja is fizetos, belvarosi csillogas, eszmeletlen limo, biciklirol fuvet arulo, es meg nem vagyok itt egy napja

le sem irtam megint itt koroz egy rendorsegi helikopter a belvaros folott, valaki meglepett:)
miutan valamit tett:)

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#842) fokukac válasza tiv83us (#839) üzenetére


fokukac
nagyúr


[link]

lajosfalva, hehe, Neduddki, ez jó volt... ;)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#843) neduddki válasza fokukac (#842) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

posztomusz a tisztelt jeleet gondolod atnevzik Tivusfalvara????:- )))

udv

neduddki

p.s. most komojjan ha csak provatbanis de irjaork mar meg mi a frnacnak hagytatok ott szep hegyeitek eze??? legyszilegyszilegyszilegyszi:- )))

mod: mos tmi tkoszokoccc???:- ))) nem minde Nked csk alejcsen????:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#844) fokukac válasza tiv61us (#841) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát, amiket eddig leírtatok, nagyon vonzó város lehet... :D

--------------------

most nézem a guglin, hogy még vizierőmű is van, duzzasztó, stb.

ilyen furcsa duzzasztót még nem láttam. létezik az, hogy a folyó közepén hosszában van a gát? :U [link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#845) tiv61us válasza neduddki (#843) üzenetére


tiv61us
őstag

uj feladat uj varos tobb penz, mi ilyen menosok vagyunk

amugy nem ez a vegallomas asszem, most egy eves szerzodes, es megismerjuk ezt is remelem tulejuk

ez a rengeteg templom a gotikustol a zsidoig sorban, elvileg nagyon vallaosak es ettoleg szivesen lovoldoznek

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#846) neduddki válasza tiv61us (#845) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

De mi az az uj feladat ami ia tt elvalatad??? /nem apiz nemerdekel.../ arra lenek kivancsi...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#847) tiv61us válasza neduddki (#846) üzenetére


tiv61us
őstag

szallodaiparban maradtunk elorebb a rangletran

amugy a pentek ejjel utan nem is tudom mi varhato szombat ejjel, mar most is eleg mozgalmas az elet ahogy hallom

amugy azt mondtak ez az USA 15-ik legnagyobb varosa es legnagyobb fekete kozossege, meg nem neztem utana, mar ugy varosi szinten,alabamaban biztos tobb van, de hogy miert itt alakult ki nem tudom, a legmeglepobb a toronyhazakon kivul ez a rengeteg es minden fele templom, komolyan minden stilusban epitettek egyet

amugy agyerek foleg a penzre hajt, meg kivancsisaga is eleg magas, en konyvet irok par eve, kellenek az elmenyek, milyen oneltrajz-regeny lenne az, hogy piripocson szulettem es egyszer voltam a vasarba
ez van

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#848) neduddki válasza tiv61us (#847) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

KOsiz a valaszt:- )))
erdekes egy dolog... /de aszem nem az\ en vilagom:- )))/

udv

neduddki

mod: aha Rolad is keszul majd film hogy lajtatol az amazonasig???? /vagy mi volt a cime az mtv-n kozlekedo tavolbaszkadd haznk fiat bataot sorozatnek???/
oszt a gyerek dogozik a szallodaiparban foolasban Te meg irokent koveted /a szlals miatt??:- )))/ vag mind a ketten ebebn mozogtok???

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#849) tiv61us válasza neduddki (#848) üzenetére


tiv61us
őstag

ha tied lenne, te lennel itt:)

a toronyhazban ahol lakom meg a lifthez is plasztik kulcs kell:)

a gyerekem apartmanja allando 24 oras security felugyelet alatt all, pedig maximum 200 meteres sugaru amugy gyonyoru epulet
a belvarosban amugy nagy a rendori jelenlet ezt alattam is mondtak is
hogy a kulvarosban mi van meg a gglomeraciban azt meg nem tudom
azert nem kell beszarni, itt sem ugy megy hogy lelolek csk ugy
remelem:)
es tenyleg szep a varos, es az ut ahol jottunk keresztul az appalchen, hat az egy csoda volt.....

mindeketten szallodasok vagyunk es imadjuk amerikat, most emellett a varos mellett dontottunk, erdekes hely remelem nem banjuk meg, pez lesz uj elmenyek lesznek aztan meglatjuk:)

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#850) neduddki válasza tiv61us (#849) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat ja, maradok en itthon es gyilkolszom tovabb az aldozataiamt:- )))
ugis halalra keresem vele magam:- ))) /soha eg fillert ne mfogadtam meg el, majd nemi uditovle hagyom maham megvesztegetni:- )))/

udv

neduddki

mod: Kidus: Te nem kinn vagy??? es neveled a tiv06usokat????:- )))

akkor soteticse ma fel??? addig tom, hogy votl lyanykeres, meg bulaj, meg minden meg kiutaza. /vagy az ne vala??? es meg nem lattad a 63-at???:- )))/ vagy hazagyuttel azota??? bocs kicsi tel vagyok maradva:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 32 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.