Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3601) Esmein válasza _Volkovy_ (#3599) üzenetére


Esmein
nagyúr

Kötözködsz Hangya?,
majd mindjárt kapsz
Te is a pofádra :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3602) b14 válasza Gambit (#3596) üzenetére


b14
senior tag

Nézd csak: http://prohardver.hu/rios3_forum.php?id=154483&mod=40&swhat=dojo&show=&ssep=&stype=&sid=

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3603) b14 válasza _Volkovy_ (#3599) üzenetére


b14
senior tag

Ezt már mintha hallottam volna.:D

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3604) Gambit válasza _Volkovy_ (#3599) üzenetére


Gambit
őstag

Nem, de sorolom a neveket akik igen: b14, dj.saabe, suliro, bencom, rgb

Szeretnél közéjük tartozni? Elég illusztris társaság, de talán beférsz.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3605) Viktor77 válasza _Volkovy_ (#3599) üzenetére


Viktor77
titán

Milyen mindenki? Két ..... tag.

Viszont az állandó vitát meg fogom unni, vagy valamelyik másik MOD.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3606) faster


faster
nagyúr

Bash is kötözködik Vangelissel, szóval most ne azzal próbáljátok menteni őt, hogy nem kedvelitek Gambit stílusát. :P

(#3607) b14 válasza Gambit (#3604) üzenetére


b14
senior tag

Ezaaaaaaaaz!
Én vagyok az első, bibibííí.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3608) escie


escie
őstag

b14, barátom!
amit annak idején írtam, amikor beköszöntél először a nyíregyi topikba, azt vegyük semmisnek. jó?
ugyanolyan rugdalózó kiscsikó vagy, mint a kortárdsaid.
de ne félj, öt év múlva fog égni a képed, hogy milyen hülyegyerekként viselkedtél.
Gambittól, mindentől független.

hegyibeszéd vége, nem kell válaszolni.

I'm back, baby!

(#3609) Gambit válasza b14 (#3602) üzenetére


Gambit
őstag

Na ebben hol is van az, hogy ''lekaratézok'' valakit? Ezt írtam:

''Beírtam már egyszer dj.sabee-nak is, hogy melyik dojo-ban talál meg. De még nem jelentkezett. Érdekes. ;]''

Ez pedig így történt, meg akart verni, én meg megmondtam neki, hol talál meg. Sulit nem akartam írni, mert ritkán jártam arra (:D), a lakásra mégsem hívhatom, hát maradt az edzés. De nem írtam senkinek, hogy ''lekaratézom''. De azért szép próbálkozás egy gyerektől. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3610) b14 válasza escie (#3608) üzenetére


b14
senior tag

OK, lehet h most parasztkodok, de nekem tetszik.
Kiscsikó:D

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3611) b14 válasza Gambit (#3609) üzenetére


b14
senior tag

OK, te győztél, megint.
Tudotam, hogy egy jogász ellen nem lehet győzni, de azért jó próba volt, nem?:D


MOD: Szánom, bánom bűneimet, tudom, hogy Gambit lesz akkor is mindenek fölött. Vagy nem de ő úgy gondolja. Nem akarok több haragot, ha más megbékél velem én szeretnék békében lenni mindenkivel. Legyen peace.

Nem, Gambit, a smiley nem maradt le a vegerol.

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3612) _Volkovy_ válasza Gambit (#3604) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nekem tök8,h szerinted hova tartozom..

Neked mi a jó ebben az állandó ''civakodásban''(hogy finom legyek)?

(#3613) [amne] válasza _Volkovy_ (#3612) üzenetére


[amne]
senior tag

Tegyük hozzá, hogy olyanokkal civakodik, ...amilyenekkel, mindenki érti.

(#3614) Gambit válasza _Volkovy_ (#3612) üzenetére


Gambit
őstag

Nem jó, de mindig van egy növényi táplálékfelvevő szerv, aki beszól. Olvass vissza, most éppen b14 volt. Vagyis én csak kérdeztem valamit Vangelistől, mert érdekelt az ügy, ő meg közben megtalált.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3615) _Volkovy_ válasza Viktor77 (#3605) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

(gambit írta ezt nekem,kb 2 hete)

Megértem,nem jó ez a beszólogatás,minden topikban..

(#3616) Vangelis válasza Gambit (#3614) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Na jó de én nem mondtam semmi csúnyát:F

de most komolyan nem lehetne hanyagolni engem..azé nem csinálok olyan kirívó dolgokat itt.

Offolok offolok, írok egy csomó dolgot, mint sokan mások, hogy neveket ne mondjak, nem hiszem hogy megtudnám számolni hanyan írták már olyat ide, hogy megjöttem, benéztem, majd jövök, sziasztok .....stb....velük miért nem foglalkoztatok???


[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3617) _Volkovy_ válasza [amne] (#3613) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Persze,de akkor is állandóan a pofázás megy.

(#3618) b14


b14
senior tag

Affene, töri óra visszatér!
Mi is volt Dózsa Györggyel....
Parasztháború.
Mindenki sorolja be magát abba az ellenfél csoportba, ahová jónak látja.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3619) _Volkovy_ válasza Gambit (#3614) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

És ennyire nem bírod,ha beszólnak?
Okos enged..

(#3620) Gambit válasza Vangelis (#3616) üzenetére


Gambit
őstag

Nem is írtam, hogy csúnyát írtál. Csak miközben megbeszéltünk valamit, megjött b14. Pedig a múltkor már felhívtam rá a figyelmét, hogy nem szép dolog beledumálni más dolgába.

Volkovy: Ja igen, sőt tartsam oda a másik orcámat is. Az egy dolog, hogy beszólogatnak, de hülyeségeket szólnak be.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3621) b14 válasza Gambit (#3620) üzenetére


b14
senior tag

OK, én már írtam, amit gondolok.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3622) Sianis válasza escie (#3608) üzenetére


Sianis
addikt

Szia mester!

Hát sajnos ez a b14 srác nekem is egy nagy csalódás. De reméljük kinövi! :( Régen rendes kölöknek ismertem meg, de elszállt vele valahol a ló.

Igen b14 rákontrázok! És akkor?

(#3623) faster válasza b14 (#3618) üzenetére


faster
nagyúr

Ezek után nehéz elhinni, hogy 12 éves elmúltál.

(#3624) Vangelis válasza Gambit (#3620) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem is szertettem volna, de azért vald be hogy néha keresed a támadható felületet?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3625) b14 válasza Sianis (#3622) üzenetére


b14
senior tag

OK, ti győztetek írtam.
Szánom, bánom bűneimet. Alávetem magam az inkvizíciónak.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3626) anaqer válasza Viktor77 (#3605) üzenetére


anaqer
veterán

Volt valaki aki eddig nem unta...? :F Mindegy, legfeljebb kevesebbet járok OT-ba, úgyis villanyoznom kellene már ezerrel :\

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3627) b14 válasza faster (#3623) üzenetére


b14
senior tag

Igen, sajnálom.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3628) Sianis válasza b14 (#3610) üzenetére


Sianis
addikt

''most''???

Mostanában állandóan. Jó volna a most átmenne múltba, mielőtt tröténik egy baleset, elüt egy kamion, kétszer!

(#3629) Sianis válasza b14 (#3625) üzenetére


Sianis
addikt

Bánod te! Röhögsz a markodba, és irónikusan beszélsz! Ennyire madárnak nézel minket? Szvsz nem tollas a hátunk!

(#3630) Gambit válasza Vangelis (#3624) üzenetére


Gambit
őstag

Nem tudom mire gondolsz, de nem szoktam véka alá rejteni a véleményemet, ez bizony igaz.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3631) b14 válasza Sianis (#3628) üzenetére


b14
senior tag

Igen, tudom így már nem könnyű. Egyébként meg nem kontra volt, ezt vártam ezek után.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3632) b14 válasza Sianis (#3629) üzenetére


b14
senior tag

Azt tudtam hogy lesz valaki aki ezt mondja, de nem gondoltam hogy pont te leszel.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3633) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Most nem akarok megint hülyeséget írni de ezzel a hozzá állással csak elriasszátok a kedves offolókat....pl Esmein-el mi van? szegény nem is mer már írni.

Gambit:Tudom hogy nem rejted de ..vagyis észreveszük, és ezért szeretünk:DDD

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3634) Bash válasza faster (#3606) üzenetére


Bash
őstag

Bash nem kötözködik Vangelis-szel. Próbálja megértetni vele, hogy nem jó, az amit most csinál. Sok-sok e-mail megfordult már közöttünk, MSN-en is próbálom cseppet formálni, de hasztalan. :)
Most viszont el melóba, holnapig már nem leszek.

http://bashtravel.com/

(#3635) Sianis válasza Gambit (#3630) üzenetére


Sianis
addikt

Gambit mellett vagyok, ő legalább őszinte, ha nyers is néha, de legalább őszinte...

De nem vagy haver, a múltbéli hibáidért lakolni fogsz! ;]

(#3636) Vangelis válasza Bash (#3634) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azért azt ne mond, hogy hasztalan.....te csak tudod, nem vagyok olyan mint régen:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3637) VladimirR


VladimirR
nagyúr

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
takaroggyatok mar at a ringbe
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||




Viktor77: sebaj, ugyis mindig mindenki elirja ;)

[Szerkesztve]

(#3638) Sianis válasza b14 (#3632) üzenetére


Sianis
addikt

Sok mindenre nem gondoltál te, főleg arra, hogy összekapunk, de mostmár mindegy! Nőjj fel, aztán majd leveszlek a fekete listáról...vagy legalább próbálj meg úgy viselkedni mint régen, újoncként, hardver témában értelmesen hozzászólni, és nem nagyképűsködni, ha te valami jobban tudsz.

(#3639) Viktor77 válasza VladimirR (#3637) üzenetére


Viktor77
titán

Na, ezt én nem írhattam le, de Te igen.

Nagyon gyorsan fogadja meg mindenki VladimirR ''tanácsát''.

Hmm.. Most nézem, két ''r''-el írod a neved. Eddig még nem tűnt fel. :B

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3640) [amne] válasza VladimirR (#3637) üzenetére


[amne]
senior tag

:R -

csak kipróbáltam az új szmájlit
;)

[Szerkesztve]

(#3641) Old Death


Old Death
senior tag

mi lenne ha nem vennétek fel ezeket a fölös postokat? ill. nem válaszolnátok? nem érnék el azt amit akarnak: kurva sok hsz-t összegyűjteni
a modoknak birka türelmük van... én már rég kivágtam volna egy-két embert.. bár egy más tegnap ugrott :U meg ma is 1x ;]

más: ott a ring: miért kell ezt a topict szétoffolni? ( ;] )dél óta csupán csak 150 postot kellett átnyálaznom, aminek a 85%-a anyázás... ennek semmi értelme...

Esmeinnek igaza van.. a vitából elég, szeressétek egymást :D

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3642) Esmein


Esmein
nagyúr

Akkor tereljük normális kerékvágásba a beszélgetést. Ma este nemtom mit kajálok, de lassan ki kellene találni valamit, mert éhen halok. Tésztám még van, meg kéne főzni, de folyton tejföllel ?:( Ki tud valami olcsó és okos dolgot tészta tetejire ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3643) Vangelis válasza [amne] (#3640) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor sajna bann ..értelmetlen volt..modok figyeltek:F;]

:R:R

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3644) Gambit válasza VladimirR (#3637) üzenetére


Gambit
őstag

Azért jó lenne kicsillagozni, mi nem vagyunk vulgárisak.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3645) faster válasza Esmein (#3642) üzenetére


faster
nagyúr

Egyél Smack-et, én mindig azt eszem, amikor kifogyok az ötletből/pénzből/lusta vagyok. :)

[Szerkesztve]

(#3646) Vangelis válasza Esmein (#3642) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Átmész tesco-mert nincsmessze..és veszel valmai szószt....olcsót persze.esetleg egy bolognai vagy valmi xart...100ft-ért.
Vagy gazdaságosat 50ért:DDD, de csak van még otthon valamid???

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3647) Gambit válasza Esmein (#3642) üzenetére


Gambit
őstag

Bolognai szósz? Lehet kapni ilyen kis üvegben több fajtát, én mindig azt pakolom a tortellinire.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3648) Sianis válasza Esmein (#3642) üzenetére


Sianis
addikt

sajt!

(#3649) Vangelis válasza Gambit (#3647) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Megellőztelek::P:P:P:P:P

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3650) [amne] válasza faster (#3645) üzenetére


[amne]
senior tag

Ettél már olyan huzamosabb ideig smack-et hogy még a szagát is megutáltad, és tudatalattid által vezérelve inkább odaégetted? :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.