Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) pweisz válasza csudri (#850) üzenetére


pweisz
senior tag

Mintha valami gond lenne a procival, de szerintem még jó, csak összekell ragasztani:)

(#852) csudri válasza pweisz (#851) üzenetére


csudri
őstag

Jah, kicsit lesarkazta! :C

(#853) pweisz válasza csudri (#852) üzenetére


pweisz
senior tag

csak egy kicsit nagy sarok törött le:DDD

(#854) VladimirR válasza csudri (#850) üzenetére


VladimirR
nagyúr

en ezt itt lattam anno Bővebben: link

(#855) escie válasza csudri (#852) üzenetére


escie
őstag

fúú, inkább leprocesszorozta a sarkat!
:))

I'm back, baby!

(#856) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Egy jó kis logikai játék. Hajrá mindenki ;]
Bővebben: link ( http://www.transience.com.au/pearl3.html )

Könnyebb verzió:
Bővebben: link ( http://www.transience.com.au/pearl2.html )

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#857) Gambit


Gambit
őstag

Nem akartam az arcképes topicba offolni, de érdekes topicot találtam. Hajdanán így lehetett még egyéni arcképet szerezni: Bővebben: link. Szerintem poén. :D Akkoriban még Parci is aktívan részt vett a fórum életében, és nem csak olyan volt, mint a nagy testvér, akiről mindenki hallott, de senki nem tud róla semmit. Változnak az idők...

Szerk: Ma már ez sem nagyon történhetne meg: Bővebben: link ;]

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#858) VladimirR válasza Gambit (#857) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hat igen, szegeny guest-et ban-oltak is ;]

[Szerkesztve]

(#859) Gambit válasza VladimirR (#858) üzenetére


Gambit
őstag

Na képzeld el, mekkora káosz lenne, ha még mindig lehetne quest-ként is nyomulni. Még így is hússzor visszaregelnek a kis nyomik.

Azért egy linket nyomhattál volna a válaszodba, ez így nem az igazi... ;]

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#860) VladimirR válasza Gambit (#859) üzenetére


VladimirR
nagyúr

most ide nyomnek egyet, ha megtalalnam azt a topicot, ahol a guest torleserol volt szo anno

(#861) Gambit válasza VladimirR (#860) üzenetére


Gambit
őstag

Nem baj, elnézem neked, késő van. ;) Cserébe én linkelek neked egy lol topicot, RGB szellemi elődjétől: Bővebben: link :D (szintén quest, csakhogy ne legyek nagyon off... :B)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#862) VladimirR válasza Gambit (#861) üzenetére


VladimirR
nagyúr

elkezdtem nezegetni a regi ph interaktivos temakat es bar a keresett tema meg nincs meg, van par lol topic - pl.: Bővebben: link

(#863) Gambit válasza VladimirR (#862) üzenetére


Gambit
őstag

Hát igen, akiknek mindent lehet.... ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#864) fokukac válasza VladimirR (#862) üzenetére


fokukac
nagyúr

nincs meg a keresett téma?

Öregszel, Vlagyimir?

Kavintont írjunk fel Neked? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#865) Wolverine válasza fokukac (#864) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyre égetőbbé válik az a patch... :U :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#866) Gambit válasza fokukac (#864) üzenetére


Gambit
őstag

Optimalizálni kéne, lassú a motor. Biztos C#-al írták, és nem C-ben... :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#867) RIV


RIV
tag

Hol lehet ilyen kis :):DD:((:(:o;):F:Y arcokkhoz hozzájutni? Segítsetek van erzekre valahol egy lista?
Köszi

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#868) Gambit válasza RIV (#867) üzenetére


Gambit
őstag

Kicsit vissza kéne venni a tempóból. Bash így is takaríthat utánad rendesen. Nem kell túlzásba vinni a szmájlikat.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#869) I_Am válasza RIV (#867) üzenetére


I_Am
veterán

Meg, hogy Én is folytassam ;], az hogy unatkozol, nem jelenti azt, hogy ámokfutásba kell kezdeni itt a fórumon.

Csak szólok előre, hogy a rangokat nem hozzászólásszám alapján kapod, hanem az itt eltöltött idő után. 2 nap 100 hsz, ebből max a fele érdemi. Most is láttam, hogy a Melyiket a legjobb totyikba csak ugy feleslegesen beleszórtál 2 darab ''15'' tartalmú postot, aminek semmi értelme nem volt.

Bővebben: link # 10, #11.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#870) RIV válasza I_Am (#869) üzenetére


RIV
tag

Nyugi vettem! De,ha elmondanátok hol vannak ilyen kódok, nem kellene ''15'' próbálnom. Felesleges hozzászólásaim + nem voltak a két 15-ön kívűl. Legalább is mióta szoltatok!
Hibáztam, belátom! Már látom ez milyen oldal, e szerint is ténykedem.
Bocsi mindenkitől!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#871) Gambit válasza RIV (#870) üzenetére


Gambit
őstag

Már nincs szükség semmilyen kódra. Rákattintasz a kívánt szmájlira, és az bekerül a szövegbe. De csak akkor szúrj be szmájlit, ha szükségesnek érzed! És lehetőleg csak egyet, nem kell sorminta. A választható szmájlikat pedig a hozzászólásablak alján találod.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#872) Loretto válasza I_Am (#869) üzenetére


Loretto
veterán

''Max a fele érdemi'' Nem vagy túl bőkezű? ;]

Soirée...

(#873) anaqer


anaqer
veterán

Fájlátvitel XP-ről (free)DOS-ra hálózaton keresztül - csinált már valaki ilyet? (Tehát nem kellene teljes értékű megosztás, sima átmásolás elég.)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#874) QuarK válasza anaqer (#873) üzenetére


QuarK
senior tag

Vááá, iszonyat régen egyszer csináltam olyat, hogy Win95 alól MS-DOS-ba küldtem hálóztaton fájlt... De hogyan? :F

Asszem van valami kliens-szerver alapú progi, mely része a DOS-nak, vagy talán ott is van direct connect. Itt van a nyelvemen és nem tudom a nevét... És azt se tudom, futna-e XP alatt...

Esetleg FAR vagy DN nem támogat ilyet?

(#875) VladimirR válasza QuarK (#874) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nortonban talan volt directconnect (kerdes, hogy xp mit szol hozza)
anaqer: q1?

(#876) QuarK


QuarK
senior tag

Huhh. Megvan, interlnk és intersvr. Egyiken fut a svr, másikon a lnk. Viszont tényleg kérdés, hogy az XP mennyire fog fintorogni neki.

Nálam nem volna gond, mert a swap partícióm FAT16 és MS-DOS van rajta, szal tudok róla bootolni, és akkor simán átlökném práhuzamos vagy soros porton.

mod: sugó ezekhez: Bővebben: link, és Bővebben: link.

[Szerkesztve]

(#877) anaqer


anaqer
veterán

Nincs direct connect/link (ha csak a CAT5 kábelt annak nem vesszük).A gond az, hogy nem is tudom DOS alá volt-e egyáltalán tisztességes TCP/IP stack... esetleg valami packet driver szerű megoldás...? :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#878) QuarK válasza anaqer (#877) üzenetére


QuarK
senior tag

Bővebben: link :F

Elég zűrösnek tűnik, de talán ez is egy megoldás. Mobilrack nem megoldható?

mod: Talán vissza is vonnám, mert jojózik a szemem, és jobban beleolvasva nem is tűnik használhatónak. Bwáhhh... Miért kell hanyagolni manapság a régi öreg cuccosokat?

[Szerkesztve]

mod2:

http://ftp.ncnu.edu.tw/MsDownload/ftp.microsoft.com/bussys/Clients/MSCLIENT/

''Microsoft LAN Manager version 2.2c for MS-DOS (also called Microsoft Network Client version 2.2c).''

Hát nem tudom...

[Szerkesztve]

(#879) Integra


Integra
titán

Egy gigabites átvitel áramhálózaton?
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#880) tildy


tildy
nagyúr

Hali!
Tudja valaki keresztféléves szakra hogyan és kik jelentkezhetnek?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#881) Gambit


Gambit
őstag

Kérésem a következő: ajánljatok légyszi nekem egy jó pizzériát, ami házhozszállít a 12. kerületbe is, és ilyenkor is még lehet rendelni. :B Köszi!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#882) hungeek válasza Gambit (#881) üzenetére


hungeek
senior tag

Pizza Hut?

(#883) Gambit válasza hungeek (#882) üzenetére


Gambit
őstag

Ehh, unom. Ráadásul asszem 23 óra után nem szállítanak. De hát pizzázni éjjel kell! ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#884) fokukac válasza Gambit (#883) üzenetére


fokukac
nagyúr

A Don pepe éjjel is szállít, ha jól tudom. legalábbis az örs körül mi többször is rendeltünk éjfél körül.

www.donpepe.hu szerint :

Nyugati téri étteremből egész éjszaka van házhozszállítás, és nincs is messze a XII. ker-től.
33-22-954

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#885) Gambit válasza fokukac (#884) üzenetére


Gambit
őstag

Köcce, meglesem. Rémlik nekem ez a Pepe, asszem jó kis bolognais pizzájuk van! ;)

Köszi a segítséget mindkettőtöknek, azért még jöhetnek az ötletek, hátha valaki tud valami spéci pizzázót!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#886) Trak


Trak
addikt

Kb. mennyibe kerül egy olyan kábel amivel összeköthetem a gépem egy digitális fényképezőgéppel? Remélem USB-s, akkor egyszerűbb a dolog. Egyáltalán szabvány kábel, vagy gépenként változó? Nem értek a digi fényképezőgépekhez (a nem digikhez sem:) ), de most van nálam egy, és le kéne szedni róla pár képet.

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#887) tildy válasza Trak (#886) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet egyszerűbb ha kártyaolvasót kérsz kölcsön vagy veszel...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#888) Trak válasza tildy (#887) üzenetére


Trak
addikt

Olcsóbban kijövök? Körülnézek. Bár nem tudom pontosan mit keresek, de vlami csak lesz:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#889) Panther válasza Panther (#856) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na, látom nem érdekeltek senkit a logikai játékok, pedig jók! De hát akkor így jártatok! Úgyse tudnátok megnyerni a gép ellen, pedig meg lehet. :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#890) Gambit válasza Panther (#889) üzenetére


Gambit
őstag

Nálam a sakk a nyerő, ha már logokai játék. :P

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#891) RIV válasza tildy (#880) üzenetére


RIV
tag

Én keresztfélévesre járok! Ugyanúgy kell mint a símára, csak később van a jelentkezési határidő és a felvételi vizsga. De szerintem a suli oldalán is rajta kell, hogy legyen minden instrukció.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#892) Scae [Edgar]


Scae [Edgar]
tag

PIZZA :))

Tudna vki ajánlani egy olyan pizzériát ami a IV.ker-ben éjjel-nappal házhoz szállít?

(#893) DragonR+


DragonR+
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap meglehetősen furcsa dolgot tapasztaltam kis városomban. Van ugyebár Zegen egy SzámítóGépboltocska. Nos, elhatároztam, hogy betérek. Lelkesen kértem is egy usb toldó alkalmatosságot, ami ugyebár egy 5-600 Ft-os tétel.
Az eladó tájékoztatott, hogy nem annyi az annyi, mert csak hozatni tudnak, meg rájön még a postaköltség.
Mert hát ugye ohne helyi készlet.
Nyolcszáznemtomakárhány pénz a pluszköltség.
Ennyivel már 2 cuccost is tok venni.
Odébbálltam.
És az ajtóra ki van ragasztva egy gyönyörű matrica, hogy SzámítóGépbolt partner.
Otthon belemásztam az Internetbe, s fény derült arra, hogy ennyi pluszköltséggel postázzák a cuccost a címemre.
Nos, kicsit gonosz leszek:
Ha szerzek egy matricát, akkor én is SzámítóGépbolt partner leszek? ;]
Hatalmasat csalódtam. :O
Esetleg más vidéki városban is így működik a dolog?

Ui: Mert úgy néz ki nekem, hogy ők is szimplán vásárlók, csak megbízásból vásárolnak.


[Szerkesztve]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#894) Lord Zero


Lord Zero
addikt

egy kis mosolyfakasztó, naptopicja-szerű Bővebben: link
a célját/értelmét nem bírom megfejteni, talán ezért tetszett annyira

nem, mindegy

(#895) DragonR+ válasza Lord Zero (#894) üzenetére


DragonR+
aktív tag

:C
Óh, beh szép is a fórumozás!

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#896) escie


escie
őstag

ebből: ' és ebből: ] miért lesz ez: ;]

azt hittem, hogy a ; -ből és a ] -ből lehet csak összerakni ilyen gonosz szmájlit.

--------------
ubaz, hogy lehet egy bárányt kecskének nézni? az ilyen gondolom azt hiszi, hogy a csirkének a természetes kültakarója a nylonzacskó, és a fagyasztóban őshonos. :U

I'm back, baby!

(#897) escie


escie
őstag

dupla.

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#898) V.ki válasza escie (#896) üzenetére


V.ki
aktív tag

:C

(#899) Integra


Integra
titán

faszán műxik a ph megint.... :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#900) Sick Boy


Sick Boy
őstag

starfuckers
starfuckers
starfuckers incorporated
starfuckers

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.