Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) MarKoo válasza twollah (#1050) üzenetére


MarKoo
őstag

Nekem legalább van mivel. ;]
VladimiR amúgy nem tapasztalható nagy javulás.

(#1052) neduddki válasza twollah (#1047) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Igen fel is tunt es mar aszittem ragyuttel hogy a hihetelen kedvessegedel ittttt nem tanasz tarsa es elmentel nozni a veresegyhazi gyogyfirdobe az ott magukat kuralgato oregasszonyok koze vadaszni!!!!:- )))))))))

udv

neduddki

p.s. elnezest ez nagyon diszno volt, bocsanat:- )))))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1053) VladimirR válasza MarKoo (#1051) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezt csak azert mondod, mert nem vagy itt oly regota, hogy tudd, honnan javult ;]

(#1054) MarKoo válasza VladimirR (#1053) üzenetére


MarKoo
őstag

Régebb óta olvastam a PH-t, de valóban csak 1 éve vagyok tag. Az egy év alatt volt egy-két érdekes megnyilvánulása. Ha ennél alacsonyabb szinten volt, kezdem sajnálni. :U

(#1055) twollah válasza MarKoo (#1054) üzenetére


twollah
nagyúr

Magad sajnald...

(#1056) MarKoo válasza twollah (#1055) üzenetére


MarKoo
őstag

Magamat miért? Nekem nem sok primitív megnyilvánulásom volt itt. Talán egy se. ;]

(#1057) twollah válasza MarKoo (#1056) üzenetére


twollah
nagyúr

Ma megint A HULYEVEL vitatkozol?
Nem felsz, hogy lerangatlak a szintemre, es ott gyozlek le?

[Szerkesztve]

(#1058) MarKoo válasza twollah (#1057) üzenetére


MarKoo
őstag

De rettegek. Rutinnal legyőzől. :P

(#1059) VladimirR válasza MarKoo (#1058) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha elfogadsz egy tanacsot, akkor ebbol a vitabol most szallsz ki, mert az nem ''legyozol'', hanem ''legyoztel'' -- mar nehany post ota ;]

(#1060) MarKoo válasza VladimirR (#1059) üzenetére


MarKoo
őstag

Le fogsz győzni amúgy. A legyőzől szarul hangzik. :DD

(#1061) kamikaze boci válasza VladimirR (#1059) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Mail ment:)

egyéb állatfajták

(#1062) twollah


twollah
nagyúr

#1058-1060ig

Tudjatok okos enged...

(#1063) VladimirR válasza twollah (#1062) üzenetére


VladimirR
nagyúr

he?

boci: megkaptam, kosz a bizalmat, amint osszeszedtem a gondolataim megy a remail

szerk.: jah, igen: bagatelen mikor kapod azt a hibat? ha regisztracional kapsz hibat, az teljesen normalis, mert azt meg mindig nem voltam kepes megcsinalni (bar abbol, hogy mit akar lekerdezni, szerintem nem ott kaptad :F)

[Szerkesztve]

(#1064) escie válasza Gambit (#1044) üzenetére


escie
őstag

szerintem is.
tökre gáz, hogy kialakul egy elég jó társaság, akik hasonló érdeklődésűek, és -mivel egy városban laknak- néha összejárnak sörözgetni, dumálni, mert itt összefújta őket a szél, megismerték egymást.
be kell zárni a ''városos'' topikokat, egytől-egyig mindet, igazad van. teljesen rossz dolog az ilyen topik, mert Te nem tudsz benne résztvenni, gondolom.
:U
bíz már a Házigazdákra a dolgot, nem kell itt pörgetni magad. mit akarsz elérni? :U

I'm back, baby!

(#1065) Gambit válasza escie (#1064) üzenetére


Gambit
őstag

Jól van, akkor tekintettel a nehezebb felfogásúakra összefoglalom. Miután bezártak 2, azaz kettő darab hasonló lokáltopicot, én felvetettem, hogy a következetesség nevében akkor be kéne zárni a többit is, mert nem igazságos, hogy valamelyik élhet, a másik meg nem. Nekem nincs semmi bajom velük, de akkor nyissák ki a zártakat is.

Mire érted a pörgetős dolgot? És mit akarnék elérni? Ha esetleg világosan fogalmaznál, megköszönném.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1066) twollah válasza escie (#1064) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem valamit felreertettel a hozzaszolassal kapcsolatban.

O arra akart celozni, hogy nem csak az en topicomat kene bezarni hanem az osszes lokalis dolgokkal foglalkozo topicot.

(#1067) twollah válasza Gambit (#1065) üzenetére


twollah
nagyúr

Ezt a kerdest mar feltettem az illetekeseknek Bővebben: link.
Kivancsi vagyok mi lesz a valasz.

(#1068) Gambit válasza twollah (#1067) üzenetére


Gambit
őstag

Láttam, mentem segíteni.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1069) twollah válasza Gambit (#1068) üzenetére


twollah
nagyúr

Koszi.

(#1070) VladimirR válasza Gambit (#1065) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azert ne feledkezzunk meg arrol sem, hogy az a ket topic provokacio volt, es kimondottran erre ment ki a jatek

twollah: a Bovebben: link utan mikor szandekozol royality dijat fizetni? csak a moderatorokhoz intezett hozzaszolasodban van 5 darab... (;])

(#1071) zsoltee10


zsoltee10
addikt

felőlem maradhatnak a lokál topicok, de egyedül nem szeretnék dönteni, mivel nem ismerem a zárás körülményeit. írtam a többieknek.

tény, hogy pörgés nem nagyon volt egyik topicban sem. :D

(#1072) Gambit válasza VladimirR (#1070) üzenetére


Gambit
őstag

Az első szerintem nem, és ha mégis, akkor pedig azzal kellett volna indokolni a zárást. Így semmiképpen nem jó, mert csomó ellentétet szül.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1073) twollah válasza VladimirR (#1070) üzenetére


twollah
nagyúr

Hogy is van ez?

''a hozzászóló fórumbeli hozzászólásai erejéig lemond szerzői jogáról: sem anyagi sem más jellegű követeléssel nem élhet''

Bővebben: link

Van meg kerdesed?

(#1074) escie válasza twollah (#1066) üzenetére


escie
őstag

''az osszes lokalis dolgokkal foglalkozo topicot.''
egen, ez csípi a szemem. :(

(bár a Te topikod nem olvastam, de fel nem fogom mi lehetett benne, amiért zárni kellett. de ehhez semmi közöm, persze...)

I'm back, baby!

(#1075) twollah válasza VladimirR (#1070) üzenetére


twollah
nagyúr

Melyikrol beszelsz?
Az enyemrol? Bővebben: link

Erdekes modon idekoltoztem nem is oly regen, es szeretnek kapcsolatokat itt.
Mar csak amiatt is, mert:
- Pestre felutazni nem a legjobb egy geppel a kezedben a vonaton.
- valahogy egy masik vecsesi PH! tag meg is csak kozelebb van mint egy pesti.

(#1076) Gambit válasza escie (#1074) üzenetére


Gambit
őstag

Ha annyira csípi a szemed, miért nem nekem válaszolsz? Amúgy leírtam mindent, nem értem ezek után mi nem világos.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1077) escie válasza Gambit (#1065) üzenetére


escie
őstag

''a következetesség nevében''
igaz. mindegy mit csinálunk, csak következetesen. ;]

''Nekem nincs semmi bajom velük''
akkor miért érdekel, hogy nyitva-e, vagy zárva vannak?

(tessék, válaszoltam. csak türelmetlen voltál. )

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#1078) twollah válasza escie (#1074) üzenetére


twollah
nagyúr

Nekem az csipi a szemem, hogy a mighty MODERATORok szelektiven zarnak lokalis topicokat.
Csak nem tudom, hogy milyen rendszer alapjan.

Errol ki is fejtettem a velemenyem itt Bővebben: link.


[Szerkesztve]

(#1079) VladimirR válasza twollah (#1075) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, sanya ket topicjarol beszeltem, amiket Gambit linkel a moderatort keresek topicban

#1073: LOL :DDD (sirvarohogo smiley)

(#1080) Gambit válasza escie (#1077) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, a következetesség fontos a moderátori munkában. Ha nem érted, akkor gondolom a modern jogrendszer fogalmához sincs sok közöd.

Engem nem érdekel, hogy zárva vannak-e vagy nyitva, de ha kitör a balhé, hogy az egyik miért van nyitva, a másik miért nem, abban elég sokan érintettek vagyunk.

Szerk: Nem voltam türelmetlen, de twollah későbbi hsz-ére válaszoltál. Nem tudhattam, hogy visszafele haladsz.

VladimirR: Az első nem Sanya topicja!


[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1081) twollah válasza VladimirR (#1079) üzenetére


twollah
nagyúr

Tudod mindenkit a sajat fegyverevel.

Igy indult a dolog Bővebben: link.

Erre jott a valasz Bővebben: link.

(#1082) VladimirR válasza twollah (#1081) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tudom, de ez mar koztunk felmerult parszor, ha jol emlekszem ketszer is koveteltel tolem royality dijet az IQBlaster kifejezes hasznalataert, s mindketszer ezt kaptad ;]

Gambit: hidd el neke, javareszt az ove

es ha mar felmerultek Sanya topicjai

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
    keresem Sanya ubermod topicjat, ahol a ''modder''-eket figurazza ki
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


[Szerkesztve]

(#1083) escie válasza Gambit (#1080) üzenetére


escie
őstag

magyarázd el légy szíves, mit jelent a ''következetes'' szó. :U
ehh...
bár sokáig fog tartani, mert ugyebár a felfogásom az lassú. :U
----------------

neked meg az iróniához nincs sok közöd.
nem akartam konkrétan fogalmazni, mert még ennél is nagyobb vita alakul, ki. gondoltam megérted amit a következetességről mondtam, de mégsem. elmagyárázni nem fogom.

I'm back, baby!

(#1084) Petie


Petie
veterán

héj twollah miért akarod záratni tatabányai off topikunkat?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1085) Gambit válasza escie (#1083) üzenetére


Gambit
őstag

Jó, én lezártnak tekintem az ügyet. Nincs kedvem rébuszokkal, meg célzásokkal bajlódni. Te szólítottál meg engem, az lenne a minimum, hogy világosan beszélsz. Én elmondtam a véleményem. Az ügy amúgy sem a mi kezünkben van, és nem is volt soha. Felesleges vergődnünk rajta.
Apropó, még nem válaszoltál arra a kérdésemre, hogy mit értettél a pörgésem alatt.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1086) twollah válasza Petie (#1084) üzenetére


twollah
nagyúr

Ha kicsit visszaolvasnal akkor rajonnel magadtol is.
Nem magyarazkodom.

(#1087) Gambit válasza VladimirR (#1082) üzenetére


Gambit
őstag

Erre gondolsz? Bővebben: link

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1088) Petie válasza twollah (#1086) üzenetére


Petie
veterán

deee magyarázkodj.
attol hogy a vecsési topicodat záratták ahol nem igen volt értelmes szövegelés attol még nem kéne egy olyan szintü topicot minta tboff záratni.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1089) Old Death


Old Death
senior tag

Twollah: nem akarom a mod. ker.-t szétbarmolni etzért inkább ide válaszolok:
Ha mar annyira szemelyeskedunk:
Te meg menjel a banyaba.
Van ott eleg akna ahol le tudsz menni a fold ala ha akarsz.
Eleg ha csak megnezed a buszmegalloban a tablat.


a bányák már régen bezártak :DDD
egy akna van nyitva az is múzeum...
hmm buszmegállóban a táblát... nos igen.. komoly 2 busz jár a régi bányaaknák fele...
én nem személyeskedni akartam, csak nem értem miért akarod?
emvy az értelmetlen toőpicocat zárta... a tiedet nem tudom miért.. talán mert te vagy az egyetlen vecsési? én értem, h ismerkedni szeretnél és ezért nyitottad...
de több mint egy hónap alatt senki nem írt oda, csak te v olyan aki nem vecsési...

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1090) VladimirR válasza Gambit (#1087) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem
joval ez elott volt egy topic-ja, amiben kepekkel illusztralva hihetetlen professzionalisan es teljes komolysaggal leirta, mikent cserelte ki a processzor hutoventuillatorat egy kek ledes ventillatorra
a legmnagyobb poen(?) az volt a topicban, hogy sokan komolyan vettek, s azt hittek tenyleg az elete mod-ja, s jo szokas szerint elkezdtek lehuzni - nem tunt fel, hogy ''roluk'' szol a tema, nem a hutoventillatorrol

(#1091) escie válasza Gambit (#1085) üzenetére


escie
őstag

''az lenne a minimum''
ne oktass, légyszíves.

''amúgy sem a mi kezünkben van''
erre értettem a ''pörgésed''. akkor minek akarod itt megrendszabályozni a dolgokat. biztos tudják, a Mod.-ok hogy miért zárnak egy topik, miért nem egy másikat.

I'm back, baby!

(#1092) Gambit válasza VladimirR (#1090) üzenetére


Gambit
őstag

Sanya néven nyitotta?
Keresem.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1093) VladimirR válasza Gambit (#1092) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ugy remlik, hogy igen (bar azt sem tartom kizartnak, hogy nem is o volt, de valamiert nagyon erosen hozza kotom)

(#1094) Gambit válasza escie (#1091) üzenetére


Gambit
őstag

Nem akarom megrendszabályozni, csak a véleményemet írta le, ami most történetesen egybeesett twollah véleményével. Sajnálom, ha ez téged zavar, nem muszáj olvasni.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1095) Petie


Petie
veterán

ja és én se indítok a falum nevével topicot mert tudom hogy senki nem forumozik itt.
ugyhogy válts vissza és menj vmi közeli nagyváros topicjába.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1096) twollah válasza Old Death (#1089) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem szeretnek flamelni veled.

Lehet, hogy allok a dologhoz naivan, de biztam abban, hogy hatha egyszer egy vecsesi helyi lakos eppen akkor olvassa a PH! forumjat amikor en felhozom a topicot, es benez.

Gondolom a tobbit mar el tudod kepzelni magadtol is.

Ha nem akkor szivesel eljatszom babukkal igeny szerint.

(#1097) twollah válasza Petie (#1095) üzenetére


twollah
nagyúr

Vecses jo par eve varos ragot kapott.
A kozeli Pestrol mar leirtam a velemenyem vhol, hogy miert nem oda irok.

(#1098) VladimirR válasza twollah (#1096) üzenetére


VladimirR
nagyúr

te mit ittal? vagy szivtal? csak ezen az otvenes oldalon ket poent is elengedtel

(#1099) Petie válasza twollah (#1097) üzenetére


Petie
veterán

tatabánya meg több mint 50...
pontosítok 58 éve.

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1100) twollah válasza Petie (#1099) üzenetére


twollah
nagyúr

Ne menjuk ezekbe bele.
Ok...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.