Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#601) Wolverine válasza Sianis (#600) üzenetére


Wolverine
félisten

Civil vagyok ;) És maradok :D
Vissza az őrségbe, katona :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#602) Sianis válasza Wolverine (#601) üzenetére


Sianis
addikt

Nekem csak a felettesem parancsol, és a katonai rendészet ( de ők nagyon)! :D

Civil pedig örül, hogy él! :D

(#603) Sianis


Sianis
addikt

Kezd nagyon csend lenni...jah hogy negyed 3? :D

Mod1: No, hát akkor jó éjszakát mindenkinek!

[Szerkesztve]

(#604) Wolverine válasza Sianis (#602) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondtam én, hogy nem így van? :DDD

Most nézem a vizsgajelentkezéseket, hát mit ad isten, az egyik tárgyból az időpont jan. 7. Még jó, hogy nekem senki sem szólt :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#605) Matr x válasza Bazsesz (#589) üzenetére


Matr x
aktív tag

Gyere Debrecenbe :D

Az MFK-val (műszaki) szemben lévő utcában tengetem a szorgalmi időszak-beli napjaimat, onnan járok be néha-néha a közgázra (mivel ott tanulok...)

És: mondhatni mindegy, hogy hova mész: tanulni kell mint állat, összevissza szívatják az embert...

(most is matekból bizonytás: a következő egyenlőség integrálással könnyen belátható... - csak éppen az jövő féléves anyag - pulya meg értse meg ahogy tudja)

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#606) Bazsesz válasza Matr x (#605) üzenetére


Bazsesz
őstag

Hajjaj, akkor abból csak Diablo 2 lenne ;)

Debrecenbe is van közgáz? Úgylátszik tényleg csak felületesen olvastam el, meg írtam a cuccot :B

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#607) Sianis válasza Matr x (#605) üzenetére


Sianis
addikt

az MFK az egyenlő a Magányos Férfiak Klubbjával? :DD :))

(#608) Predator666


Predator666
aktív tag

ok...akkor most megint lámáskodom, de mivel már rákerestem a googliban hogy Sp2-re (XP) Usb 2.0 driver...és nem találtam, vagy legalábbis nem néztem végig azösszeset...
Van vkinek ilyenje?
Tudna is akkor adni?

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#609) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Hogy nem b@sszák meg a k anyj*kat ezek büd*s cigányok!

Ma reggelre ellopták az autómat a garázsból! mocskos, büdös cigány banda. ezeknek támogatás, mi? a rohadt dilettáns kormány ezeket támogatja? kiirtanám mindet! :(( nappal bömböltetik a magnót a szomszédban, éjjel meg kirabolják, akit lehet, és milliós autókkal járnak munka nélkül. dögöljön meg az összes.

a rendőrség meg mit csinál? nappal kényelmesen leparkolnak a falu közepén, és mindenkit megbüntetnek. biztoánsági öv, izzókészlet, lejárt egészségügyi csomag, egy izzó nem ég, menetlevél nincs kitöltve olvashatóan, stb.

bezzeg éjjel nem csinálnak lóf*szt se, a becsületes magyar ember szív, a cigányok meg vígan eléldegélnek, és nem is nyomorban. sőt némelyik az átlagnál gazdagabb, és életében nem dolgozott. és ezekkel nem törődik senki, sőt nyúltsunk támogatást az adófizetők pénzéből, mert kisebbség, és el vannak nyomva, sé szegények, és nincs munka, mert diszkrimináció van, és szegényeket nem veszik fel sehova, pedig ugyanolyan értékű emberek, mint más. hát a nagy lóf*szt!

váááá, nemigaz. kitolták a kocsit az udvarból, a másikat meg kipakolták. mi lesz a következő? lebontják az ember feje fölül a házat is. :((( módszeresen írtanám ki mindet. de miért adunk nekik pénzt??? dolgozzon, vagy dögöljön éhen! :((

(#610) MUŁĐER válasza zsoltee10 (#609) üzenetére


MUŁĐER
addikt

:( nekünk csak a tyúkjainkat lopták el régen, amikor még kint éltünk..gyorsan be is költöztünk a városba...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#611) Szőrös  válasza zsoltee10 (#609) üzenetére


Szőrös 
veterán

uhh ez 1 moderátortól kicsit kemény hsz. de totál megértelek hozzánk is törtek be cigók...sajnáltam is , hogy nem voltam otthon kaptak volna rendesen.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#612) zsoltee10 válasza Szőrös  (#611) üzenetére


zsoltee10
addikt

tudom, hogy kemény hsz, de nem baj. nekem is lehet véleményem attól még, hogy moderátor vagyok. ráadásul ez off topic, és nem bántok senkit.

köszönöm az együttérzést.


bent voltam a rendőrségen. egy faszi unott pofával felvette a jegyzőkönyvet, kedvetlenül pötyögte be az információkat, amiket mondtam neki. azt mondta, majd kijönnek megnézik a terepet. mondom ok. most voltak itt. a terepszemle 2 percig tartott. lefényképezte a házunkat, meg a kocsi helyét. ennyi.
nem lesz belőle semmi. töketlen bunkó banda. legalábbis azok, akik most intézkedtek. nem általánosítok, de nagyon kevés normális rendőr van. ilyen országban élünk.

(#613) Bazsesz válasza zsoltee10 (#612) üzenetére


Bazsesz
őstag

Bazz, lassan már az utcán se lehet hagyni az autót :( Nem tudom, hogy hogy merem majd otthagyni akárhol is egy pár órára a Ladát.

Legalább valami ezeréves használt autó volt, vagy valami újabb fajta? Mondjuk mind1, maga a lopás is felbosszantja az embert rendesen. :(

Biztosítás, vagy egyéb fizeti legalább? Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem már darabokba van az autó :( Ilyen világba élünk sajnos, hogy ilyenek megtörténnek.

Üdv: balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#614) zsoltee10 válasza Bazsesz (#613) üzenetére


zsoltee10
addikt

nem, hogy az utcán, de a saját udvarából, a garázsból ellopják basszus. :((

22 éves Lada volt, de tiptop állapotban, tavaly lett teljesen felújítva a kaszni, a motor pedig még sosem volt megbontva, és nagyon jó erőben volt még. :(

biztosítás? mire fel? á, dehogy. nem is bízok benne, hogy meglesz. ezek a büdös cigók mindent ellponak. amint tehetem elhúzok ebből a kib*** faluból. mindent ellepnek a cigányok.

(#615) anaqer válasza zsoltee10 (#612) üzenetére


anaqer
veterán

Lehet ám hogy csak én siklottam el néhány részlet felett, de nem teljesen jött le miért vagy olyan biztos benne hogy cigányok voltak az elkövetők... :F

szerk: ja, hogy Lada... hát... értem...

(Az már csak részletkérdés, hogy a nyomozó meg miért ne lehetne unott / kedvetlen... egy gépkocsilopás nem különösebben érdekes és/vagy szokatlan ügy, és az esetek 90% százalékában rendszámköröztetésen kívül sokat nem is lehet tenni...)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#616) Predator666 válasza zsoltee10 (#614) üzenetére


Predator666
aktív tag

:(
Bazzeg...
Húzzál is el...Ilyen sz@rt...:(
Egyszerűen félelmetes...:(
Eggyüttérzek...

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#617) zsoltee10 válasza anaqer (#615) üzenetére


zsoltee10
addikt

azért, mert a szomszédunkban cigányok laknak. éjszakánként láttam néha, ahogy mászkálnak az autóval, pakolnak ezt-azt. régebben az öregasszony irányította a bizniszt, de meghalt. most, hogy a nyamvadt kölkek felnőttek, ismét megszaporodtak a lopások. a nyáron a fűnyíró tűnt el, most az autó, szerszámok tűnnek el folyamatosan. ezek leadják a drótot, hogy mit hol lehet találni. a pereputty meg jön, és viszi. :(( rájuk gyújtanám a házat.
magyar ember nem kockáztat egy 100e Ft értékű autóért. csak a cigányok.

Predator666: köszi. nem akarok messze menni, csak a közeli városba, de az már elég messze van a retkes bandától. a falu népessége egyre romlik. egyre jönnek ide a cigányok máshonnan, meg amik itt vannak, azok is úgy szaporodnak, mint az egerek. a magyar emberek meg kiköltöznek. akik tehetik.

(#618) Predator666 válasza zsoltee10 (#617) üzenetére


Predator666
aktív tag

Szánalom az egész banda egyszerűen...:(((

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#619) Sianis


Sianis
addikt

Nekünk is egyszer ellopták Nyíregyházáról a Ladánkat, és egy Bp-i autópiacon bukkantak rá. Szóval remény mindíg van. Azóta lecseréltük, de amíg megvolt, miníd úgy parkoltunk le, hogy a gyújtókábelt kiszereltük. Általában azt nem hoznak magukkal a genyók, és anélkül nem igazán indul a taliga. Bár persze ez már késő tanács, de azért hátha megkerül a kocsika...

(#620) zsoltee10 válasza Sianis (#619) üzenetére


zsoltee10
addikt

remény hal meg utoljára
arra gondoltam, hogy esetleg fiatalok vitték el, és ha kifogy a benzin, ott haygják, és megkerül. ez a gyújtókábel kiszerelés jó ötlet. :)
de mondom, ha utcán lett volna, akkor ok. illetve nem ok, de akkor is. de a garázsból vitték el!

(#621) Agyasima


Agyasima
senior tag

HELP HELP HELP HELP!!!

Van egy fájlom, ami megőrít. Van valami baja, de nagy. Lerántottam DCről, mert vmi muppett show-s ökörködés lenne, legalábbis a címe szerint. De nem az.

Ha TotalCommanderrel már csak felémegyek egérrel, vagy átszalad rajta a kurzor, szétfagy a progi.

Ha ugyanezt megcsinálom Windózos elintézővel (rontosabban elég csak megnyitni a könyvtárat amiben lakik) , akkor az egész gép szétszáll, resetre reagál csak.

Mi a pélót csináljak? Hogy tudom letörölni?

vagy nyissak neki totyikot?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#622) Wolverine válasza Agyasima (#621) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudom, működhet-e: próbálj Linux Live-CD-ről bootolni és onnan irtani, hátha megy...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#623) zsoltee10 válasza Agyasima (#621) üzenetére


zsoltee10
addikt

ntfs fájlrendszert használsz? ha nem, akkor dosból. ha igen, akkor nemtom. gondolom más fájlok is vannak a könyvtárban, így nem tudod a könyvtárat törölni.

csökkentett módban próbáltad esetleg?

(#624) Agyasima válasza Wolverine (#622) üzenetére


Agyasima
senior tag

Huh, már akkor csak egy lunix live CD kellene... :)
Tudok vhonnan vmifélét lerántani valahonnan? Linushoz sík gyökér lennék! :B

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#625) Agyasima válasza zsoltee10 (#623) üzenetére


Agyasima
senior tag

Sajnos NTFS-es a dolog... csökkentett módot pedig mingyá próbálom, és visszatérek pár perc múlva az eredménnyel....

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#626) Wolverine válasza Agyasima (#624) üzenetére


Wolverine
félisten

Az origóról tölthető UHU-Live, ami full magyar :)

mod: csak azt nem tudom hirtelen, írja-eaz NTFS-t :F

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#627) MarKoo


MarKoo
őstag

Valaki tud nekem segíteni PDA ügyben? :F

(#628) zsoltee10 válasza MarKoo (#627) üzenetére


zsoltee10
addikt

Den biztos, de őt régen láttam erre. emilen eléred.

(#629) Agyasima


Agyasima
senior tag

Zsolti, Wolverine: mindkettőtöknek köszi. Szerencsére csökkentett módban hipp-hopp megszabadultam a kis alattomos nemtudommitől. Azér most már az UHU live CD-je is csorog lefele a biztonság kedvéért.

Amúgy van ötletetek, hogy hogy a túróba tud egy file ilyet csinálni?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#630) Sianis válasza zsoltee10 (#620) üzenetére


Sianis
addikt

igen azért is néztem nagyot! Szurkolok, hogy megkerüljön! Aztán gondolom, hogy neked is ez volt az utolsó eset, hogy biztonságra gondolás nélkül hagytad ott a kocsidat, akár a garázsodban is...

(#631) _az


_az
senior tag

ismer valaki valami zsír modern vadászrepülős szimulátort? mer én egyet se ismerek, régen meg nem tudtam velük jáccani :D

az

(#632) MarKoo válasza zsoltee10 (#628) üzenetére


MarKoo
őstag

IRC-n is van. ;) ;]

Amúgy a kérdésem az lenne, hogy ugye itt is fizetni kell a GPS-ért? :F

Szerk.: Amúgy tudom mi segítene rajtad, de nem merem leírni. ;]

[Szerkesztve]

(#633) Wolverine válasza _az (#631) üzenetére


Wolverine
félisten

Lock On vagy IL-2 Sturmovik, más talán nem is nagyon jelent meg az utóbbi időben...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#634) Sianis válasza _az (#631) üzenetére


Sianis
addikt

Lock On. Eléggé jó kis game!

(#635) zsoltee10 válasza MarKoo (#632) üzenetére


zsoltee10
addikt

namondjad, mi segítene rajtam? menjek át cigányékhoz puskával? :D

(#636) MarKoo válasza zsoltee10 (#635) üzenetére


MarKoo
őstag

Gránát stb. Ilyen tippjeim vannak. De utálom........... Nekünk előről a kertből loptak el úgy dolgokat hogy fatherom a garázsba állt be kocsival. Nézték hogy mikor áll be, és mikrobuszba dobták és elmentek. Volt olyan hogy hazahoszta Németből a kocsiját és elkezdték figyelni a házat. Pár rendszámot felírt, és abból 2 nem volt tiszta jah és c*************k voltak.

Szerk.: Le akartam írni hogy mit gondolok róluk, de azt egyből moderálni kellett volna mert nagyon durva. :(((

[Szerkesztve]

(#637) Sianis válasza zsoltee10 (#635) üzenetére


Sianis
addikt

Ha meglátod nálunk a kocsid, akkor gránát! Se tied se övék! Bár nekik más is elveszlik! :D

(#638) pweisz válasza zsoltee10 (#609) üzenetére


pweisz
senior tag

Részvétem, én a helyedben körbenéznék a környékbeli falvakban hátha. Van egy olyan érzésem hogy a rendőrség nem fogja előkeríteni.

(#639) Agyasima


Agyasima
senior tag

Az ilyen koetschoeg tolvaly bumburnyákokat én egy kupacba telepíteném jól, azt éljenek meg abból, hogy egymástól lopkodnak. Fajra, nemre, korra, vallásra és szexuális beállítottságra tekintet nélkül. beep beeep beeeeeeep beep beeeeeeeeep....

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#640) Wolverine


Wolverine
félisten

Mér' nem megy nekem a csajozas.hu? Belenéztem a forrásba is, és egyetlen oldal az egész, közben meg állítólag háromnegyed órája kaptam üzit... :F

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#641) Wolverine válasza Wolverine (#640) üzenetére


Wolverine
félisten

Most meg már megy 7 óra szünet után, ami csak nálam fordult elő :F

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#642) Predator666


Predator666
aktív tag

ok...akkor most megint lámáskodom, de mivel már rákerestem a googliban hogy Sp2-re (XP) Usb 2.0 driver...és nem találtam, vagy legalábbis nem néztem végig azösszeset...
Van vkinek ilyenje?
Tudna is akkor adni?

Egeret akarok venni, de ha nem müxik az Usb akkor nem veszem meg, vagy a hagyományos csatin keresztül kaphat annyi áramot mint egy Usb-n:F?

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#643) Wolverine válasza Predator666 (#642) üzenetére


Wolverine
félisten

SP1-ben is volt már USB2.0 driver, az SP2 meg tartalmazza az SP1-et... Akkor mi a kérdés? :F

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#644) Predator666 válasza Wolverine (#643) üzenetére


Predator666
aktív tag

az hogy mikor felraknám a drivert akkor kiírja, hogy nincs updatelve sp 1-gyel...:F

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#645) Wolverine válasza Predator666 (#644) üzenetére


Wolverine
félisten

Na szal, külső USB2-es drivert akarsz feltenni?
Első kérdés: van-é SP a gépen? Ha nincs, próbáld feltenni valamelyiket, hátha :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#646) Predator666 válasza Wolverine (#645) üzenetére


Predator666
aktív tag

olyan Usb -t akarok ami integrált, de az alaplapi Cd-n csak olyan driver van ami Sp1 re jó.
Ha Sp=ServicePack, akkor mondom hogy a második számú...:DD..azaz az SP2 es van fent....:D

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#647) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ha egy moderátor vagy egy házigazda erre jár, képer mondja már meg nekem ,hogy az IP-m 217.197-tel kezdődik-e tényleg, vagy 195.38-cal. Előre is köszönöm!

Úgylátszik a szolgáltatóm újít. Lehet, hogy meg van emelve a sávom is már? :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#648) Szalma válasza Bazsesz (#647) üzenetére


Szalma
őstag

(Klikk az IP-dért ide: Bővebben: link. Egy ismerős tesztlapja.)

Szeretettel:
Szalma

(#649) Ridik


Ridik
csendes tag

Na csumi ez csak próbaírás :)
Most írok elöször! Eddig kissebb-nagyobb gondok voltak a tűzfallal és kb fél éve registralva vagyok de eddig nem bíram feljönni :(:(((
Na mind1 sikerült és kész...

[Szerkesztve]

Néha kell a nap, hogy olvadjon a jég erejét nem vesztett valóság mely elkezdődött rég és ég a zene fénye az akarat ami hajt megérint 1 érzés mi mindörökké tart! By: Hősök

(#650) zsoltee10 válasza Bazsesz (#647) üzenetére


zsoltee10
addikt

217.197-tel kezdődik. :)


pweisz: hát talán meglesz. a döbröközi rendőr rendes srác, nem a dombóváriakhoz tartozik az ügy, legfeljebb akkor lesz hozzá közük, ha az utakon meglátják. de nem hiszem, hogy ki mernek menni vele az útra, elég egyedi darab a zsigulik között. piros kombi a faluban már csak nekem volt. a faluban 2 autót loptak el az utóbi 3 évben. mindegyik meglett. abban bízok, hogy fiatal suttyók lopták el poénból, és ha kifogy a benzin, ott hagyják valahol. benzin pedig nincs benne sok. :D aki értéket keres, hogy ellopja, nem zsigulit lop. az nehezen értékesíthető, nem nagy érték. ott volt egy zsír új betonkeverő is, inkább azt vittem volna el a helyében. egy autóval azért több a macera, ha pénzt akar belőle csinálni.
nincs időm végigjárni a falvakat, még a sajátomat se. meg aztán, hogyan? be nem mehetek a házakhoz, és nyilván nem az udvar közepén áll az autó. csak azt sajnálom, hogy a forgalmit benne hagytam. ne szoktam kivenni, így van már 18 éve, mióta nálunk van. fene se gondolta, hiogy egyszer valaki elviszi.


ha egyszer a boltban jársz kérdezz rá anyutól, hátha ott vagyok. :) nyáron sokat ott leszek. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.