Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) #57764352 válasza Szőrös  (#400) üzenetére


#57764352
törölt tag

megfogom, fél füllel ott vagyok, otthon felrakok egy Linuxot, aztán átveszem a dolgokat.

(#402) #57764352


#57764352
törölt tag

Kalandornak ma keresős napja van.
Bővebben: link

Bővebben: link

(#403) Pópa


Pópa
senior tag

Bővebben: link <--Meg sem született gyerekek valószínûsíthetõ arcképe :DD

Trust is good, control is better!

(#404) Gambit válasza #57764352 (#402) üzenetére


Gambit
őstag

Ez a MoneyM vicces gyerek, rögtön nyitott is egy topicot a következő kérdésének: Bővebben: link :U

Kalandor: Tudom, Bash zárta.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#406) Pópa válasza Gambit (#404) üzenetére


Pópa
senior tag

LOL.... ''szarva közt a tőgye'' effekt :D

Trust is good, control is better!

(#407) VladimirR válasza #57764352 (#402) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az a baj, hogy a tobbsegnek viszont soha nincs keresos napja - sot, a tobbseg megcsak olvasni sem szeret (tud :F) - erre tokeletes pelda ez a ket topic is - foleg az elso: Kalandor epp hogy csak nem olvasta fel a sracnak a topic-okat, de meg igy is keptelen volt belenezni....ehhh

Gambit: :DDD

[Szerkesztve]

(#408) V.ki válasza Gambit (#404) üzenetére


V.ki
aktív tag

ez jó volt :''VladimirR kereső nevű haverja talált neked valamit'' :C
MOD:Te mióta vagy őstag?

[Szerkesztve]

(#409) Gambit válasza V.ki (#408) üzenetére


Gambit
őstag

Köszi, mondjuk én a nevét helyesen írtam le... ;)
Mod: 8 napja... Régebb óta, mint amióta (megint) új a képed. :D

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#410) tildy


tildy
nagyúr

Vettem aranygaluskat.Mindjart csinalom is meg:D
Nyami:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#411) fokukac válasza tildy (#410) üzenetére


fokukac
nagyúr

tisztára konyhatündér vagy...! :D
én a karácsonyi káposztalevest olvasztottam ki... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#412) tildy válasza fokukac (#411) üzenetére


tildy
nagyúr

Jahm...Hát ha más megoldás nem lesz munkaügyben lehet megyek vissza norvégba. Megismertünk ott egy magyar csajt,Idát, aki 20 éve kinn van, lakhatnék nála is, sőt norvégul is megtanulhatok...
ÉS amíg meg nem tanulnék norvégul akkor akár dolgozhatnék ott is, ahol ő konyhafőnök.
egyébként imádok főzni.Az olyan mint a programozás....:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#413) _az


_az
senior tag

fokrém topic megdöglött :D

az

(#414) fokukac válasza _az (#413) üzenetére


fokukac
nagyúr

Isten nyugosztalja... :D
győztek a fogmanók! ;)

-----------------------------------------

Tildy : én még a diplomámért küzdök...
holnap lesz a német szóbelim, ha sikerül, végre talán ideadják...

persze ez nem bír nagy valószínűséggel, lévén, hogy a karácsonyi - szilveszteri léha időszakban eléggé visszafejlődtek a német-verbális képességeim.. :(

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#415) EEdem_Dtx


EEdem_Dtx
csendes tag

Nem találom azt a topikot, aminek éppen ez lenne a célja, h azokat a topikokat megkeressük, amiket nem találunk. Segítsen vki. :B

Arra törekedj, hogy igaz légy és ne arra, hogy igazad legyen. /Joseph Joubert/

(#416) emvy


emvy
nagyúr

Holnap vizsgázom, talán a legdurvább vizsgám az egyetemen. :o

Bővebben: link

Ebből kérdeznek 8-at. Lehet drukkolni. :)

while (!sleep) sheep++;

(#417) Gambit válasza EEdem_Dtx (#415) üzenetére


Gambit
őstag

Bővebben: link ;)

emvy: Átérzem a helyzeteted, nekem holnap jog vizsga! :o

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#418) Old Death válasza emvy (#416) üzenetére


Old Death
senior tag

de ez tavalyi :DDD v az van újra? nálunk is volt már bár az fizikából, h tök uaz a feladatsor volt vzsgán.. no persze mi gyakorlásképpen megcsináltuk előtte már, így nem volt nehéz :)

gondolom ezek már ki vannak dolgozva... bár akkor is k nehéz biztos...

kalappal ;)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#419) emvy válasza Old Death (#418) üzenetére


emvy
nagyúr

Ugyanez van most is (tételsor). A kidolgozás nem probléma, a könyv(ek) jó(k), a tanár írta. A mennyiséggel és a nehézséggel van probléma. Úgy kezdődik, hogy valszámból, analízisből, szabályozástechnikából, HáRe-ból _mindent_ tudsz, ekkor elkezdhetsz tanulni. Szal ilyen nekem még nem volt az utóbbi 4 évben. :)

while (!sleep) sheep++;

(#420) EEdem_Dtx válasza emvy (#416) üzenetére


EEdem_Dtx
csendes tag

Na ezért nem mentem egyetemre.:B (ja még ha csak ez lett volna az ok)
Ez a 30-egynéhány tétel hány oldalt jelent kinyomtatva ?

Gambit: Kösz.

Arra törekedj, hogy igaz légy és ne arra, hogy igazad legyen. /Joseph Joubert/

(#421) Old Death válasza emvy (#419) üzenetére


Old Death
senior tag

nekem most sikerült 3 hétbe sűríteni az egyetemi korszak talán 3 legnehezebb tantárgyát :Y de kemény vagyok és fanatikus.. no meg bolond.. de remélem sikerül ;) egyikből nem is volt előadás :D egy másikra nem jártam be... a harmadik meg .. a vizsga 3 részből áll és egész nap tart :Y:(((

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#422) emvy válasza EEdem_Dtx (#420) üzenetére


emvy
nagyúr

Attól függ, mennyire írod töményen. Ha tényleg csak a vázlatot írod, amiből megérteni nem lehet, csak visszaidézni, akkor olyan 50, a könyv, amiből megérted, olyan 600.

Így néz ki egy tétel vázlata (ezt betű szerint kell tudni:)

Bővebben: link

while (!sleep) sheep++;

(#423) Old Death válasza emvy (#422) üzenetére


Old Death
senior tag

és mi ezzel a gond? ;] pláne holnapra :DDD
ilyenkor szokott a diák kis fecnit írni... bár 600 oldalt leírni :F

de azért egy kalappal! :)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#424) kisninja válasza EEdem_Dtx (#420) üzenetére


kisninja
őstag

Ja én is ezért nem mentem fösuliba de,... a hülye tanárom a fösuliban is tanitt ezért elhatározta hogy itt s vizsgáztat :O csupa hülye kérdés mellesleg 5-tantárgy ból :(
Hát igy nem tom hogy hogy leszek rendszergizda :(

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#425) tildy


tildy
nagyúr

Remélem diploma után jobban jártok mint én...Már két hónapja nincs munkám...Egész jó arány: féléve van diplomám enneka fele már munkanélküliség:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#426) EEdem_Dtx válasza emvy (#422) üzenetére


EEdem_Dtx
csendes tag

Na akkor ezt a kérdést ugranám és mennék a következő 7-re.
Ugye a legdurvábbat választottad ki ?:U

Mondjuk én úgy vagyok vele, h két héttel vizsga előtt csak nézek ki a fejemből amikor olvasom az anyagot, aztán idővel összeáll a kép és máris tisztábbak az összefüggések stb...

szerk.: A földi halandónak még ahhoz is ENIGMA kell, h a kérdést felfogja.:)

[Szerkesztve]

Arra törekedj, hogy igaz légy és ne arra, hogy igazad legyen. /Joseph Joubert/

(#427) emvy válasza EEdem_Dtx (#426) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem, nem a legdurvábbat, hanem ami éppen előttem volt. :) az önhangoló adaptív irányítás, a CARIMA (continuous autoregressive integrating moving average :) ) modell, meg a stabilitáskritériumok se rosszak. :)

32 tételből 28at tudok kb, a maradék 4 nem fog menni holnapig,inkább nézem a többit még1x...

while (!sleep) sheep++;

(#428) Apika válasza tildy (#425) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Akkor szerintem használd ki újra a norvég munkalehetőséget. Legalább anyagilag is helyreállsz. És jókat ehetsz is... ;)

(#429) tildy válasza Apika (#428) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak tudod egyrészt fura diplomával konyhasegédnek állni(Fura, de szívesen csinálnám, és amint tudok norvégul ott 1 millát keres egy informatikus...)
-kell szerezni munkavállalásit.
Egyébként kezdek egyre kilátástalanabb lenni meló ügyben.Olyan jó munka lett volna a pannonál is, mégsem jeleztek mégvissza:(:((
Remélem senkit nem lomboztam le, csak kb. azt érzem kitörölhetem a hátsóm a diplomámmal...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#430) Predator666


Predator666
aktív tag

nah bajom van a Painkillerrel...
Az a gáz, hogy amint az ikonra kattintva elindítanám, újraindul a gépem...:F
Mitől is van ez?
MErt új drivert még nem próbáltam, de mivel nagy guru vagyok a netezésben ezért a googli se találtam csak Catalyst hirdetést meg fórumot meg ilyesmi.
Nem akartam ezzel egy új totyikot nyitni mert tudtam, hogy azonnal bezárják mert kismillió ilyen van...
nah mind1
tud segíteni valaki?

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#431) Apika válasza tildy (#429) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Sajnos nálunk egyre rosszabb a helyzet munka ügyben. Ha sokat tudsz: túlképzett vagy, ha keveset: nem érsz semmit. Ezt a kiugrási lehetőséget szvsz használd ki. Ráadásul egy ismerős is lakik kint. Ha ott megkapaszkodsz, feljebb léphetsz, és kialakíthatsz egy egzisztenciát.

(#432) EEdem_Dtx válasza tildy (#429) üzenetére


EEdem_Dtx
csendes tag

Ekkor gondolkodom el egy kicsit:
1, Úgy vettem észre, h te értesz is ahhoz amit tanultál (előbbi nem velejárója az utóbbinak, és utóbbi nem vonja maga után az előzőt), mégsem találtad meg az optimális helyet...
2, Mit akarok akkor majd én, ki itt is kilépve a fáradt gőzből, homályos szemmel olvasom a szakmai témákat :U

Arra törekedj, hogy igaz légy és ne arra, hogy igazad legyen. /Joseph Joubert/

(#433) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Basszus, nagyon sokat vérzik az orrom, s egyre gykarabban. Ma már másodszor vérzik. :Y

I am having fun staying poor.

(#434) tildy válasza Drizzt (#433) üzenetére


tildy
nagyúr

Orvos...nekem meg a fogam aljan elől van valami fekete.Nem szuvasodás, emrt nincs bemélyedve..szal nekem meg fogorvos lesz:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#435) Old Death válasza Drizzt (#433) üzenetére


Old Death
senior tag

a sok relativítás elmélet ;] :DDD v a sok alkohol... ami szilveszterről maradt :))

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#436) Cane válasza Drizzt (#433) üzenetére


Cane
őstag

üss vissza!! ;]

amúgy nincs vérnyomás problémád?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#437) Old Death válasza Cane (#436) üzenetére


Old Death
senior tag

vizsga időszakban :DDD ez most komoly kérdés? amikor az ember mindent megiszik, h fennt tudjon maradni és ''tanuljon'' :DDD

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#438) escie válasza Drizzt (#433) üzenetére


escie
őstag

hozzá lehet szokni. nekem kb 15 éves korom óta elég csúnyán nyomja. néha rájön és akkor nagyon érzékeny, naponta 2-3 móka. mondjuk nekem van egy rendellenes ér, az csinálja a balhét.
nem tudsz jobbat tenni, ha nem szűnik, minthogy megmutatod a dokinak.

I'm back, baby!

(#439) *DiscMan*


*DiscMan*
csendes tag

Hello!!
Nah ha valakinek van Stendhal:Vörös és fekete olvasónaplója vagy rövidítettbe megvan neki eza könyv gépen, vagy tud linket ahonnan le tudnam szedni az írjon mert eléggé égető eza probléma:O
mail cím: disc@citromail.hu

Minél inkabb havazik annál inkább hull a hóóó!!!!!

(#440) Old Death válasza *DiscMan* (#439) üzenetére


Old Death
senior tag

Bővebben: link na végre... elbaktam a linket :D

no akkor ha kell vmi akkor írd be a gulgiba.. bittos talál vmit ;) ez jegyzet.. egyébként ramaty egy könyv :( bár ez szubjektív vélemény :D

[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#441) _az válasza *DiscMan* (#439) üzenetére


_az
senior tag

háh, olvasd el az eredetit! ;];];]

(bocsesz, nem hagyhattam ki, mellesleg én is csak a feléig jutottam el anno :D)


mellesleg, hogy milyen egy szarul elkészített ocsmányság ez az irodalom, velem csak megutáltatott sokmindent... :((( ráadásul 1 idő után nem olvastam el semmit, vicces volt úgy ötös kapni, hogy azt se tudtam, miről szól a sztori :DD

de komolyan... amit-ahogy irodalom alatt tanítanak, az szar.

az

(#442) escie


escie
őstag

ezt láttátok már?
az opportunity lefényképezte a saját becsapódásának a nyomát.
szerintem állat. :D
Bővebben: link

I'm back, baby!

(#443) Drizzt válasza escie (#438) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor legközelebb ph!talin mutassuk be a közös orrvérzés nevezetű koprodukciónkat! :D

I am having fun staying poor.

(#444) escie válasza Drizzt (#443) üzenetére


escie
őstag

oké, majd piálunk orrvérzésig. :DD
(igen, tudom, hogy gyenge vicc volt:) )

I'm back, baby!

(#445) Drizzt válasza escie (#444) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Sebaj. Vizsga előtt minden jó. Értsd akasztás előtt legyen egy jó estém akármily módon is.

I am having fun staying poor.

(#446) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Az miért lehet,hogy a jobbkezemen a kisujjamtól a csuklómig terjedő vonalon a bőr kb egy hónapja el van zsibbadva?
Tűvel szurkáltam,és nem éreztem..Mintha gumiból lenne.
Mi lehet vele?Kesztyűt kéne hordanom?

[Szerkesztve]

(#447) Old Death válasza _Volkovy_ (#446) üzenetére


Old Death
senior tag

elképzelhető, h egy ideg megsérült.. ennek több oka is lehet, de a kesztyű nem egy elveszett ötlet.. esetleg vmi sérülés v ami indokolhatná? no meg azért a biztonság kedvéért háziorvos.. ő biztos tudja v elküld vhova :D

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#448) chicken válasza _Volkovy_ (#446) üzenetére


chicken
senior tag

Ajjaj. nekem is ez volt. Csak könyékig. Gerincprobléma volt az oka. V-ös csigolya melletti porc sérve.

Vagy esetleg a sok fű;]

mens sana in campari soda

(#449) emvy


emvy
nagyúr

iszonyat para van



volkovy: a csuklóműtétem után voltam/vagyok így, elvágták az ideget, valamit javult, de nincs rendben.

while (!sleep) sheep++;

(#450) Old Death válasza emvy (#449) üzenetére


Old Death
senior tag

akkor csak megnyugtatásul :D frankón eltörtem a csulóm és beleraktak rögzítés céljából egy platina pálcikát... no amikor kivették akkor érzéstelenítették a csuklóm... na azóta van olyan része a csuklómnak amit abszolút nem érzek :(
Remélem megnyugtattalak :D bár orvos váltogatja... legközelebb sport korházba megyek ha gond van :) kérek sportorvostól beutalót.. róla csak jót hallottam, mert vigyáznak a sportolók egészségére ;)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.