Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) emvy válasza Old Death (#450) üzenetére


emvy
nagyúr

Csak megnyugtatásul: 6 hónapja van 2 db platinapálcika a kezemben, ja, és elbxszták a rögzítést, lehet, hogy újra kell műteni.

while (!sleep) sheep++;

(#452) chicken


chicken
senior tag

Volkovy: másik gyakori oka h szgpezést nyomod nem víszszintes vagy nem lefele lejtő alkarral. Ha magasabban van a kézfejed, mint a könyököd, nem ülsz egyenesen és az bezsibbasztja ezeket az idegeket. Pláne csuklótámasz nélküli egérpaddal vagy pad nélkül.

szerk.: ha balkezes vagy, nem szóltam

[Szerkesztve]

mens sana in campari soda

(#453) Old Death válasza emvy (#451) üzenetére


Old Death
senior tag

:Y :( én már pár éve túl vagyok ezen.. de semmit nem érzek :(
biztos, h újra kell műteni.. ha nem jól rakják össze az még rosszabb, mint még félévet szenvedni a kötéssel

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#454) emvy válasza Old Death (#453) üzenetére


emvy
nagyúr

Még nem biztos. Nem forrt még rendesen össze, de helyzetre jó. Ha összeforr, rendben vagyok. Rosszul nem fog összeforrni, az biztos. Scaphoid törés, ha mond valamit (legalább 3 hónap gipsz).

Íme:
Bővebben: link

while (!sleep) sheep++;

(#455) Old Death válasza emvy (#454) üzenetére


Old Death
senior tag

nekem nem mond semmit Bratyónak bittos SOTE-s a lelkem :) bár volt már pár törésem, de mivel fiatal volt a csont így vagy gallytörés volt v önmagába csúszott v kiugrott :) a kiugrásnál volt nekem rögzítve...
na akkor a remény hal meg utoljára ;) remélem nem kell újraműteni :) naon sz@r lenne :(

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#456) #57764352 válasza VladimirR (#407) üzenetére


#57764352
törölt tag

Ha elkezdi olvasni akkor is érdektelenségbe fullad.
Nekem most egyre gyakrabban van ''keresős napom'', hál' Istennek. :))

(#457) TrollBalint válasza _az (#441) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én is úgy csináltam, hogy elolvastam pár oldalt (talán 30-at, eddig birtam), és órán jelentkeztem, és a tanár azt hittem tudom, ezért utánna már nem b@szogatott :DD
:C

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#458) TrollBalint válasza emvy (#454) üzenetére


TrollBalint
addikt

ne szórakozz ilyen vackokkal. Szerzünk valami robot kezet és feltesszük neked :DDD;)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#459) Loretto


Loretto
veterán

Valaki segítsen már nekem , mert rohadtul idegesít a dolog.
A minap néztem dvd-n a ''Még drágább az életed'' c. filmet. Szeretem sokszor láttam etc. De van egy szó amit soha nem értettem ill. nem vagyok benne biztos hogy le tudnám irni.
A film végén John a repülögép szárnyán verekszik a Stuart ezredessel aki ledobja a szárnyról. Mielőtt ezt megtenné azt mondja: ''Kurva szerencsés utat'' majd ezután jön az ominózus szó ami szerintem ''bombolyás''. De ebben nem vagyok biztos. Valaki meg tudja mondani hogy ez e az a szó? Bár a felirat Off volt :DDD esetleg meglesem azzal is.

Soirée...

(#460) Szőrös  válasza Loretto (#459) üzenetére


Szőrös 
veterán

francia szó azt jelenti jó utat. /ha jól tudom/

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#461) lesaux válasza Loretto (#459) üzenetére


lesaux
veterán

Bon voyage! = Jó utat! franciául (ha tényleg ezt mondja) :)

(#462) Loretto válasza lesaux (#461) üzenetére


Loretto
veterán

Ohh. Köszike. Soha nem jöttem volna rá. :B

Soirée...

(#463) Out


Out
addikt

Talan itt jo helyen lesz a kerdesem :) Tud valaki mondani olyan weboldalt vagy ftp-t amin fellelhetok Galla Miklos munkassagai videoformaban?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#464) V.ki válasza emvy (#451) üzenetére


V.ki
aktív tag

Sajnállak :(

(#465) fokukac


fokukac
nagyúr

Ma olyan napom volt, amilyen ritkán...
1. nem ment el az orrom előtt a busz (pedig 20-ból 19-szer ez így szokott lenni, én nemtom, hogy csinálja... :) ), sőt, pont egyből jött.
2. nem volt dugó, nem késtem el
3. leszóbeliztem és fostam a szót németül, én (pedig azt hittem, hogy meg sem fogok tudni szólalni!)
4. sütött a Nap, és kigombolt kabáttal napoztam a Népligetben, és néztem a mókusokat...!


szóval ma végre teljesen meglett a második nyelvvizsgám, s remélem, most már
ideadják végre a diplomámat! :))

Persze, ez nem jelenti azt, hogy tudok németül, de az olajárakról meg a
tőzsdéről tudtam pofázni... :) az, hogy 2 hete az osztrák abc-ben
megkérdeztem az eladót, hogy szétbonthatom-e az ásványvizes kartont, és a
válaszából egy büdös kukkot nem értettem, az mellékes... :) de most már
papírom van róla... :)


szóval ma rendkívül mázlista napom volt.
azt hiszem, mindjárt elmegyek, és veszek egy lottót! :Y


Ui. Viszont kurva álmos vagyok. Nemtom miért, de vizsga előtt soha nem
tudok aludni, egy szemet sem...


[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#466) escie válasza fokukac (#465) üzenetére


escie
őstag

na akkor nekem jutott minden rossz, ami nálad kimaradt. :D
semmi nem jön ma össze, de annyira, hogy már az esélytelenek nyugalmával vágok neki mindennek, teljesen felszabadult lettem. :))

amúgy gratulálok a vizsgádhoz!! :)

I'm back, baby!

(#467) Drizzt válasza fokukac (#465) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát, nálam ez egy picit fordítva sült el... :U
Fizikából az én vizsgám lett a legrosszabb, persze ezt a többi vizsgázónak is hangosan kijelenetetteék, hogy örömöm határtalan legyen, összesen végül 3 embernek sikerült a 9-ből a vizsga...:Y Nah, mind1, az is jó volt még, hogy vizsgából kb. még egy óra volt hátra, amikor hihetetlen föshatnék jött reám, s negyven percet igen erősen záróizmokat erőltetve töltöttem. Mondjuk a néha gyengülő izommunka a mögöttem ülő emeber életetét se tette könnyebbé... :Y Itthon hagytam az indexemet, úgyhogy el kellett jönnöm érte újabb másfél óra alatt, hogy beírhassák belé a szép kis karót. Utána kb. 20 percet álltam sorba rossz sorban egy postán, végül vettem kaját, meg vécépapírt, s hazajöttem.

I am having fun staying poor.

(#468) fokukac válasza Drizzt (#467) üzenetére


fokukac
nagyúr

fel a fejjel ! ;)
meg vizsgaidőszakban minden héten van uv, nem?

ezt az én csodás közgázos nyelvvizsgámaz viszont legközelebb júniusban lehetett volna megismételni, ezért is örülök nagyon...


egyébként a fosás nálam is befigyelt, mint minden vizsga előtt.. :)
nemalvás, és fosás - ez minden alkalommal így van... ha nem, akkor megbukok, szóval nekem ez a kabalám! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#469) [amne] válasza fokukac (#465) üzenetére


[amne]
senior tag

Gratula, engem már csak egy dolog izgat, szétbontottad az ásványvizes kartont? :)

(#470) VladimirR válasza fokukac (#468) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mas kabelt fektet, Te kabalat :DDD

(#471) Gambit válasza Drizzt (#467) üzenetére


Gambit
őstag

Vajon emvy hogy teljesített?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#472) TexT-BoY válasza *DiscMan* (#439) üzenetére


TexT-BoY
addikt

minek olavsod el?
megfogod az első felyezetett elolvasod--> addig jelentkezel mint állat és midennt elmodnasz arrol a fejezetröl... aztán eljön az idö hogy lapulj...
én igy kaptam 2db 5öst Magyarbol--> 230odlalbol 32t olvastam;)
persze nem árt ha egy rövid cuccot elolavsol (1-2oldalt) és a szereplök után olvasol semmi más nem kell

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#473) Drizzt válasza Gambit (#471) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem tudom, milyen tárgyból volt? Ő már elég magas ''évfolyamon'' jár, nem? Vlahol már diploma érezhető közelségében?

I am having fun staying poor.

(#474) Gambit válasza Drizzt (#473) üzenetére


Gambit
őstag

Hát nem tegnap linkelte be azt a millió oldalnyi anyagot? Én nem tudom mi volt, mert nem is fárasztottam magam azzal, hogy ránézzek. :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#475) Apika válasza Drizzt (#467) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Egy ilyen hasonlóan elszúrt nap után én gyorsan elmegyek aludni, hogy mihamarabb vége legyen a szenvedéseimnek...

(#476) fokukac válasza [amne] (#469) üzenetére


fokukac
nagyúr

szét mint atom, mert volt velem egy ''osztrákul'' tudó is...
;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#477) zsoltee10 válasza fokukac (#476) üzenetére


zsoltee10
addikt

rám is rámjön a hasmenés vizsga előtt, és általában nem tudok aludni 1-2 óránál többet. már csak azért sem, mert általában reggelig tanulok. pénteken pénzügy ehh. :( következő héten pedig még két viszga, az egyik számvitel. :Y:O

(#478) fokukac válasza zsoltee10 (#477) üzenetére


fokukac
nagyúr

hova jársz? PSZF?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#479) zsoltee10 válasza Bash (#385) üzenetére


zsoltee10
addikt

Örülök, hogy neked ilyen jó neted van. hát igen, én annak is örülnék, ha az adsl elérne idáig, nem modemmel kellene neteznem, 100 órás kerettel 9eFt-ért :(


fokukac: Általános Vállakozási Főiskola. 3. évf Vállalkozásszervező. a számvitelzót nem nekem találták ki. nem tudok egy helyben ülni, és könyvelni. én menni szeretek, menni sokat mindenfelé. nyáron mentem is, heti 400-500km-t autóztam. áruért jártam a boltunkhoz. :)

(#480) emvy


emvy
nagyúr

Négyest kaptam. 28ból 3-an kaptunk négyest, ötös nem volt jellemző. Örülök kicsit. A vizsgasor - tényleg - úgy volt összeállítva, hogy a magam számára ez volt a lehető legrosszabb, 8 tételt kérdeztek, 32-t kellett megtanulni, abból 3at nem tudtam annyira, mindhármat megkérdezték.

De így oké.

while (!sleep) sheep++;

(#481) Apika válasza emvy (#480) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Akkor örülhetsz ennek a négyesnek, főleg, hogy bekaptad azt a három tételt. Gratula! :C

(#482) emvy válasza Apika (#481) üzenetére


emvy
nagyúr

Szó se róla, verem a seggem a földhöz rendesen. :)

while (!sleep) sheep++;

(#483) Panther válasza emvy (#482) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Gratula. Na akkor most ennek örömére én is megkaphatnám a kis icipici kettesemet ProgTech-ből. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#484) Apika válasza Panther (#483) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ennyire alul adod?

(#485) Panther válasza Apika (#484) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ezt? Nekem jó a nullás is (azaz nem kapok érte kreditszummát, rontja az átlagot, stb), csak menjek át rajta... Ekkora baromság, mint ez, nincs még egy.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#486) Apika válasza Panther (#485) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Jó! Akkor drukkolok a kettesedért. ;)

(#487) Drizzt válasza Drizzt (#467) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kiegészítés: most melegeítettem magamnak kaját, s két hőálló tányért is sikerült szilánkokra törnöm. :( Úgy tűnik, túl sokáig rajtam grill fokozatra a virslit.

I am having fun staying poor.

(#488) Panther válasza Apika (#486) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Apika: Köszi :)

Drizzt: Használj Tesco Gazdaságos műanyagtányért, az max ráolvad mint a sajt. :D

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#489) _cirmos_


_cirmos_
őstag

most mutattam anyunak hogy kaptam pendrive-ot karira bátyótól. megkérdezte hogy ''mennyi adat fér rá, 1-2 oldal?'', mert ő leginkább a szöveghez tud viszonyítani. megmondtam hogy kb. a komplett könyvespolc ráférne begépelve, most itt ámuldozik hogy mik vannak, nagyon aranyos :))


ezt meg muszáj megmutatnom, nekem tök jó kedvem lett tőle (pedig 5 vizsgám lesz 3 nap alatt :( ), k*rv@ aranyos. szóval hajtsatok fejet Lord Fluffy elött, hiszen ő a világok pusztítója :D
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#490) e=mc²


e=mc²
őstag

Mi a szart lehetne tennem, ha a netem karácsony előtti péntektől naponta megszakad vagy 20x?
Ügyfélszolgálatot kb kétnaponta hívom, szerintük a matáv 3x bevizsgálta a vonalat, és rendben találta. Helyszínre vajon miértnem küldenek egy szerelőt?
Unom már rohadtul ezt az egészet.
Jah és ez a truenet szolgáltató ami interware alcég.

Ambulimax Provider

(#491) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

LOOOL :D Bővebben: link ( http://www.csajozas.hu/adatok.php?tag_id=283090 )

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#492) fokukac válasza Panther (#491) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te örömöd leled abban, hogy ilyeneket nézegetsz...? :D
ez már majdnem pedofília... ! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#493) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Melyik lejátszóval lehet feliratokat gyorsan odatenni a szöveg mellé? Nekem most nem akar bejönni az istennek se a south park alá a felirat..

I am having fun staying poor.

(#494) _cirmos_ válasza Panther (#491) üzenetére


_cirmos_
őstag

hát ez nagyon lol, igazán életszagú :C


Drizzt:

Melyik lejátszóval lehet feliratokat gyorsan odatenni a szöveg mellé?

mit jelent a kérdés? helyes megfejtőink között Vivien [283090] nem 0690-es telefonszámát sorsoljuk ki.

[Szerkesztve]

(#495) _az


_az
senior tag

szasztok, lenne egy kérdésem:

szeretnék valami jó (2.világ)háborús fps-sel nyomulni főleg neten(esetleg lanparty), azonban ezt én legálisan tenném meg... ti mit ajánlanátok?

1.medal of honor: battlechest (2 kieg benne van, most itt a pacific is ugye)
2.call of duty+united offensive
3.battlefield1942 +1-2 kieg hozzá

mind3 lehetőség olyan 10 körül van asszem... ki melyiket szereti? (ja, mind3-t próbáltam nem igazán tok dönteni, talán kicsit cod irányába hajlok):F

az

(#496) anaqer válasza _az (#495) üzenetére


anaqer
veterán

Enemy Territory 4 Lyfe, YO! ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#497) e=mc² válasza _az (#495) üzenetére


e=mc²
őstag

Medal kiegjét nagyon el....ták sztem
Cod rulla
Battlefieldet még nem is láttam :(

Ambulimax Provider

(#498) Drizzt válasza _cirmos_ (#494) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jó, úgy értem, hogy böfögjön valaki ide gyorsan egy lejátszóprogram nevet, mert South park elvonási tüneteim vannak, s nem jön be az srt formátumú felirat.

I am having fun staying poor.

(#499) e=mc² válasza Drizzt (#498) üzenetére


e=mc²
őstag

Media player classic? bsplayer?

Ambulimax Provider

(#500) fokukac válasza Drizzt (#498) üzenetére


fokukac
nagyúr

VobSub, v. DirectVobSub. 2.23


Bővebben: link


Ui. a fájlnévnek és a felirat nevének egyeznie kell!

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.