Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#551) Josh


Josh
tag

Egy topicot keresek, már nem tudom a címét, de a 80-as évek zenéiről volt benne szó. A kereső nem mindig műkszik, tudna valaki segíteni?

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#552) anaqer válasza twollah (#547) üzenetére


anaqer
veterán

Részemről annyi sértődés sincs, mint amennyi értelme a topcnak volt. ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#553) Wolverine válasza VladimirR (#550) üzenetére


Wolverine
félisten

Megint addikt lettél? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#554) VladimirR válasza Josh (#551) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bővebben: link

Wolverine: sajnos

[Szerkesztve]

(#555) Josh válasza VladimirR (#554) üzenetére


Josh
tag

Bocs, de nem az. Amit én keresek, az egy zenei topic volt, és ott találtak egymásra a régi zenéket kedvelők...

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#556) fokukac


fokukac
nagyúr

Felhoztam az egyik macskámat a szobámba.

Meghálálta...

Dorombolt egy kicsit, majd körbeszimatolta a szobát (egyszer kétszer
már
volt fenn) eljátszott az egyik összehajtott zoknimmal,
majd elegánsan megkereste a szőnyeg közepét, nyávogott kettőt, és
odapisált.

Háát, boldog vagyok.

:)

Úgyhogy most a takaríás miatt lekéstem a szegedi vonatot...


Pleased to meet you - hope you guess my name

(#557) Josh válasza fokukac (#556) üzenetére


Josh
tag

Te is hugyozz az ő fekhelyére....

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#558) Wolverine válasza fokukac (#556) üzenetére


Wolverine
félisten

Amikor én régen exemékhez jártam, a kandúrjuk a sporttáskámmal művelte ezt szinte mindig :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#559) fokukac válasza Wolverine (#558) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerencsére ez nem kandúr, hanem lány, és kiscica... nade akkor is...
már lassan megtanulhatná, hogy mit szabad és mit nem...!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#560) Wolverine válasza fokukac (#559) üzenetére


Wolverine
félisten

Ott a lényeg: kiscica... Meg fogja tanulni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#561) VladimirR válasza Josh (#555) üzenetére


VladimirR
nagyúr

bocs, ugy latszik bugos vagyok ;]

(#562) Wolverine válasza VladimirR (#561) üzenetére


Wolverine
félisten

twollah legalább egy jó poént kitalált :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#563) Wolverine


Wolverine
félisten

Az otthoni net áldásaképpen nosztalgiazene süvít a háttérben... Isten áldja a DC-fejlesztőket! :U :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#564) escie válasza fokukac (#556) üzenetére


escie
őstag

szavad sem lehet. ő szólt. te voltál lassú. :D

I'm back, baby!

(#565) Predator666


Predator666
aktív tag

az mnnyire húzza le a 2001 Se-s eredményeket, ha a háttérben közben 2 Prime 95 turture tszet megy?:F

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#566) VladimirR válasza Predator666 (#565) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha jo tudom, akkor a prime alapbol idle-kent fut szoval semennyire

(#567) Predator666 válasza VladimirR (#566) üzenetére


Predator666
aktív tag

hát más meg aszonta, hogy furcsa, hogy egyáltalán elindult...:D
HGOl itt az igazság???
:D

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#568) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Spektrumot nézzétek!!!!!!!!!!!!!

Counter Strike-ról dokumentumfilm LOLLL:):)

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#569) zsoltee10 válasza VladimirR (#566) üzenetére


zsoltee10
addikt

akkor hogyan terheli le a procit 100%-ra, ha idle? :D

tényleg bugos vagy. ;] valami patch nem jelent már meg hozzád? :D

(#571) Bazsesz válasza zsoltee10 (#569) üzenetére


Bazsesz
őstag

160 éve elfelejtették a programozói :DDD Így aztán se pecs, se új szoft, se semmi. Marad a régi jó öreg Vlad ;]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#572) Apika válasza fokukac (#556) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nem volt szegény cicus hozzászokva a szobához. Nyomd bele az orrát a pisibe, rögtön meg fogja tanulni a rendet. Persze biztosíts neki egy helyet, ahol legközelebb elvégezheti a dolgát, ha bent tartózkodik...

(#573) Wolverine válasza Kalandor (#570) üzenetére


Wolverine
félisten

Néha a patchet is patchelni kell :U :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#574) zsoltee10


zsoltee10
addikt

VladimirR v1.1 :DDD

ja amúgy köszönöm mindenkinek aki gondolt rám, nehéz volt a pénzügy zh, de talán meglesz. elmélet Lintner osztalékfizetéssel kapcsolatos tételei, meg Modigliani, és nemtomki törvényei, meg még néhány kérdés volt. a feladatok meg értékpapírokkal kapcs. piaci portfólió szórása, hozama, meg ilyesmi.

(#575) Apika válasza zsoltee10 (#574) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Te szegény! Mi mindent próbálnak a fejedbe tömni... :(

(#576) zsoltee10 válasza Apika (#575) üzenetére


zsoltee10
addikt

nem hagyom! :DDD

(#577) Gambit válasza zsoltee10 (#576) üzenetére


Gambit
őstag

Légyszi nézz be a moderátort keresek topicba! El kellene bírálni egy topicot, mielőtt kitör a lázadás.
Köszi előre is!

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#578) twollah válasza VladimirR (#550) üzenetére


twollah
nagyúr

Talan kedves VladimirR ''Bovebben link:''.
Bar inkabb csak az engem kinzo kerdesre szerettem volna valaszt kapni.

(#579) Apika válasza twollah (#578) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Látom, hogy nem hagy nyugodni a kérdés. Szerintem Vladimir csak az egyszerű pórnép részére tud kielégítő válaszokat adni. Az olyan magasan szárnyaló géniuszoknak, mint pl. Te, már nem tud segíteni... ;)

(#580) Bazsesz válasza zsoltee10 (#574) üzenetére


Bazsesz
őstag

Tényleg, jó régen láttalak :) Az a két mondat nem gondolod, hogy túl erős egy kicsit fiatal felsőoktatási intézménybe jelentkező embereknek? :DDD

De néhány arcot hiányolok a fórumon. Ritkán látom ténykedni _George-ot, Ye_Nő-t, meg hasonló embereket. Velük mi van?

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#581) VladimirR válasza zsoltee10 (#569) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az idle ha jol tudom, akkor nem azt jelenti, hogy nem kap processzoridot, hanem azt, hogy csak akkor kapja meg a folyamat a proceszzort, mikor senki masnak nem kell - tehat ha epp nem csinalsz semmit, akkor a windoze desktop kirajzolasahoz kell 0.1% a procidbol, a tobbi kihasznalatlan -> ezt megkapja a prime - ha viszont fut egy 3dmark, akkor a procid 100%-os hasznalatban van, s a prime ismet csak a maradekot kapja (ugye ez jelen esetben 0%)
bizonyitasi eljaras:
-ctrl+alt+del, erre felugrik a feladatkezelo
-megnezed, hogy a prime eddig mennyi processzoridot kapott
-inditasz egy 3dmark loop tesztet, s hagyod futni par orat
-kilepsz, s ujra megnezed a feladatkezelot, hogy mennyi processzoridot hasznalt el addig a prime
-ha valoban idlen volt (s mint mar mondtam, nekem nagyon erosen ugy remlik, hogy az a default), akkor a ket ertek kozott minimalis elteres lesz csak, ami a leolvasas es a teszt inditasa miatti keslekedes

(#582) e=mc² válasza Panther (#529) üzenetére


e=mc²
őstag

Teljesen veletlenszeruen egyik naprol a masikra kezdte el.a vezetekekhez senki nem nyult fenn van a padlason. (egerek sem).

lesaux: kb 20 ms utan foglaltat jelzett, 1ebkent teljes csend, no zizeges.

Ambulimax Provider

(#583) zsoltee10 válasza VladimirR (#581) üzenetére


zsoltee10
addikt

én nem úgy tapasztalom. mert ha úgy lenne, ahogy mondod, akkor elvileg, amikor én valami mást szeretnék csinálni, akkor a prociidőt arra fordítja, és elveszi a prime-tól. viszont amikor a prime fut nálam, akkor még a feladatkezelő is nagyon lassan jön fel. 3dmark pedig 1-2 fps. bár elképzelhető, hogy több módon is be lehet állítani.



Bazsesz: én is régen láttalak, jól vagy? most érettségizel, ugye? hova mész tovább? George tanul, meg ritkán netezik, én szintén. Ye_Nő-t én is nagyon régen láttam.

(#584) Bazsesz válasza zsoltee10 (#583) üzenetére


Bazsesz
őstag

Megvagyok úgyahogy. Ja, sajna idén érettésgizek 6 tantárgyból. Ma adtam le, hogy javítsák a cuccot, mert két választottból szeretnék érettésgizni. Szal májusba: matek, töri, német, magyar, közgáz, infó.

Továbbtanulni? Húha. Nehéz kérdés. Eddig 3-at néztem ki, de még itthoniaknak is bele kéne egyezni.

Első a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi kara (ez lenne a legjobb, mert ~20 kilométerre lakok miskolctól), második a Debreceni egyetem 6 féléves műinfója, harmadik meg BMF Neumann János, Mérnök-informatika szak asszem. De pestre nem nagyon akarok menni én, mint vidéki ember, meg aztán nem is az én világom. De ha nem miskolc, akkor az lenne a legjobb megoldás, mert ott vannak a rokonok, ahol tudnék lakni. De holnap bújom át jobban a könyvet, hátha találok valami jó szakot, amit mondjuk szivesen végigcsinálnék, mert a fent felsoroltakhoz semmi kedvem, de szükség kényszert szül.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#585) VladimirR válasza zsoltee10 (#583) üzenetére


VladimirR
nagyúr

lehetseges, hogy a beallitasai kozt kell szetnezni, de feladatkezelobol is allithatod a prioritasat (jobbklikk)

(#586) zsoltee10 válasza Bazsesz (#584) üzenetére


zsoltee10
addikt

mihez lenne kedved?

miért nem akarsz Pesten tanulni? Én 200km-re lakok Pesttől. nem szeretnék ott élni, de így buli, hogy hétvégén itthon vagyok.

olyat keress, aminek nagyobbb neve van, mert ha valahol állást hirdetnek, nem mind1, hogy a diplomádat ki adta ki, szal érted. ;)

mindenképp infós irányban akarsz továbbtanulni? csak azért kérdem, mert elég sokan mennek infóra, és ugyanúgy ahogy a gazdasái iskolák között, úgy az infós sulik között is megvan a rangsor. most még választhatsz.

(#587) zsoltee10 válasza VladimirR (#585) üzenetére


zsoltee10
addikt

nah, kipróbáltam. alapból alacsony prioritás van beállítva. ha magast állítottam be, akkor a cpu idő a prime számára 15-98% között mozgott. ha alacsony, akkor max 30%

(#588) Wolverine válasza Bazsesz (#584) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt az aláírást... :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#589) Bazsesz válasza zsoltee10 (#586) üzenetére


Bazsesz
őstag

Ez az, hogy nem tudom, hogy mire kéne mennem, és egy hónapom van körübelül leadni a cuccokat. Infót meg közgázt nem szeretnék, de más szakot nem nagyon láttam így hirtelen, ami tettszene.

Pesten azért nem szeretnék, mert az itteni nyugodt élet egyaz, hogy hiányozna, másrészt meg az, hogy ott állandó a nyüzsgés, meg úgy általánosságba minden másabb. Meg ki nem bírnám, hogy hetente másfél napot vagyok itthon. De ha miskolcra nem vesznek fel (amire nagyonnagyonnagy az esély, hogy nem), akkor a legjobb döntés pest lenne, mert nem kellene plusszba albérletet fizetnem a rezsi mellett, és az már egy plussz indok. Meg aztán ott van 1-2 ismerős, meg rokon, ami mégegy indok. De holnap vagy vasárnap átnézem a könyvet, hogy hova tudok jelentkezni.

Tudom, hogy nem mind1, hogy hol szerzem a diplomát. Rangsorokat meg nemigazán tudom, sose volt még felsőoktatási jelentkezéssel dolgom :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#590) Bazsesz válasza Wolverine (#588) üzenetére


Bazsesz
őstag

Ha jól emléxem, akkor az aranyköpéses topikból vadásztam elő. Van ott 1-2 ilyesmi szólás, bár szilveszterkor énis mondtam egyet, gondolkodtam, hogy lecseréljem-e arra, de olyan izé lett volna :D

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#591) MarKoo válasza Bazsesz (#584) üzenetére


MarKoo
őstag

Debrecen debrecen. ;] Ide gyere. :DD A miskolci egyetemről csak egy dolog jut eszembe. :U

(#592) Bazsesz válasza MarKoo (#591) üzenetére


Bazsesz
őstag

Éspedig mi? Debrecent utoljára szándékozom megjelölni...

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#593) MarKoo válasza Bazsesz (#592) üzenetére


MarKoo
őstag

Az hogy én soha a büdös életbe nem leszek annyira szorgalmas mint a nővérem, aki a 2. diplomáját szerzi meg ott (most közgáz) és azon gondolkodik, hogy mivel tudná még magát ''továbbképezni'', amit már ki is talált. :)

Káár., akkor nem talizunk. :B

(#594) Apika válasza MarKoo (#593) üzenetére


Apika
Közösségépítő

... és akkor majd azért küldik el az esetleges leendő munkahelyeiről, mert túlképzett az álláshoz. :U
Bár ne legyen igazam...

(#595) MarKoo válasza Apika (#594) üzenetére


MarKoo
őstag

Dehogy. Egy felszámoló cég ügyvédje. Nem fogják elküldeni. ;) Ilyen ''baráti'' körön belül kialakult állás. Mind1 hosszú. :DD

(#596) Apika válasza MarKoo (#595) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Azt hittem, hogy még tanul, és nincs munkahelye. Ez esetben le a kalappal, hogy ennyi energiája van...

(#597) MarKoo válasza Apika (#596) üzenetére


MarKoo
őstag

Deee.... van. :) Khhmm igen az én nővérem. :DD ;] Bár én sose leszek olyan szorgalmas, pedig nagyon könnyen tanulok. ;)

(#598) Sianis


Sianis
addikt

Esmein új aláríst kreált, vagyis idézett!

:C :C :C !!!Kitörő tapsvihar!!! :C :C :C

(#599) Wolverine válasza Sianis (#598) üzenetére


Wolverine
félisten

És ezt a tapsvihart persze véletlenül sem az ihlette, hogy te követted el az idézett szöveg egyik felét ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#600) Sianis válasza Wolverine (#599) üzenetére


Sianis
addikt

ezt a meggyanúsítást kikérem magamnak uram! a felettesem sem tegeződhet velem uram! :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.