Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 6233

Hozzászólások

(#2551) WRCpowaa válasza Viktor0610 (#2540) üzenetére


WRCpowaa
csendes tag

Igen!

Az volt a probléma h. 4-es hangerőn ha hívtak egyforma hangerővel csengett, 5-ösön viszont kb:5-6mp-ig 4es hangerővel kezdte aztán hirtelen felvitte 5-ösre a csengetési hangerőt amin nagyon meglepődtem hiszen nem emelkedőre volt beállítva! De mostmár beletörődtem, h. a nokiáéknál ez ''ÚJ'' szokás...

Köszi srácok az infót, mostmár tudom h. a kijelző beállításokba a második energiatakarékos mód fordítási hiba...

Amit még nem took, h. ezeknél a szolgáltató feliratot hogyan lehet eltüntetni?!
Valaki megfejtette már ezt a problémát?

:U :U :U

(#2552) Vekiboy


Vekiboy
tag

Valaki nem tudja hogy ébresztőnél mindenképp emelkedő üzemmódban csörög vagy ezt valahogy be lehet állítani???Nekem semmi szükségem nem lenne az emelkedő üzemmódra...

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#2553) tuzpenge válasza Vekiboy (#2552) üzenetére


tuzpenge
őstag

Jaja, mindenképp!
Hogy ne érjen szívroham a legszebb álmod közben :D !!!

ˣ

(#2554) smk17


smk17
tag

Üdv Mindenkinek ! A mai napon én is beújítottam egy készüléket ! El vagyok tőle halva .
Egy valami okozott számomra csalódást . Az Mp3 headset-el renttenetesen szól , igy még a motorolám is szólt . Ha esetleg kicserélném a gyári headset-et jobb lenne a hangzás ? Ha valaki tud valami javaslatot szivesen fogadom . Előre is kössz mindenkinek ! :)

(#2555) Petester válasza smk17 (#2554) üzenetére


Petester
senior tag

Én tegnap újítottam be egy AD-46-os adaptert. Erre olyan fülest kötsz, amilyet akarsz, mert pop portot alakítja át 3,5-es jack-re. Mikrofon, hangerőszabályozó... Egyeni hangszínszabályozással álom... Nem egy SE megabass, de nekem maximálisan elég. Én egy rövid fülessel használom, mert elég hosszú az adapter kábele, meg a mikorofonnak jó is ha közel van. :)

(ó\_!_/ó)

(#2556) twollah válasza Vekiboy (#2552) üzenetére


twollah
nagyúr

A csengohang es az ebresztes is emelkedon szolal meg.

Anno a 3410nel, 6100nal nem volt ilyen problema.

(#2557) smk17 válasza Petester (#2555) üzenetére


smk17
tag

:R Az szuper ! Menyiért vesztegetnek egy ilyen adaptert , és szerinted milyen fejhalgatót vegyek hozzá ?

(#2558) atuci válasza Petester (#2555) üzenetére


atuci
senior tag

Ha egy Sennheiser CX300-al használod, akkor nem lesz szükséged megabassra :)

Legalább is nekem tökéletesen megfelel a basszus, én is AD-46 adapterrel használom.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#2559) McLaca válasza smk17 (#2554) üzenetére


McLaca
őstag

Jobb bizony, ahogy többen is, én is adapterrel használom, egy Pana fülessel (MP3 lejátszókhoz való), kifejezetten jól szól vele, durva basszussal... :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2560) -NOKIA- válasza McLaca (#2559) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

''A csengohang es az ebresztes is emelkedon szolal meg.''
nekem 2610el is volt ilyen problem.. :(((

(#2561) McLaca válasza -NOKIA- (#2560) üzenetére


McLaca
őstag

Kéremszépen, ne keverjük a dolgokat.
Az, hogy max. hangerőre állítva először 4-esen szól pár mp-ig (a füled kímélése érdekében, aminek indokoltsága - ahogy mondtam már - kétes :) ), majd 5-ösön, az nem emelkedő. Az ébresztés az valóban az, de hogy ebben mi a zavaró, vagy a probléma...? 20mp alatt csutkára hangosodik, és további 40mp-ig úgy is marad. Ha akarod, ezt 2 percenként eljátsza. Nem elég?

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2562) golo00


golo00
csendes tag

Sziasztok!

Előre is elnézést, ha már felmerült ez a probléma, de nem volt időm átolvasni az összes hozzászólást.
Nem rég vettem a 6233-mat, s igyekeztem sok-sok témát kipróbálni, hogy melyik jönne be. De minél többet pakoltam fel, annál kevesebb lett a telefon szabad memóriája. Most zérón van, így smst sem tudok kapni. Mit lehet ilyenkor kezdeni?
Előre is köszi!

(#2563) golo00


golo00
csendes tag

Ja, azt elfelejtettem írni, hogy töröltem őket, meg elég sokminden mást is, hogy legyen hely, de folyamatosan csak fogyott a memo.

(#2564) crwn válasza golo00 (#2563) üzenetére


crwn
senior tag

szoft. brobl. frissítés ajánlott. :U

(#2565) Viktor0610 válasza golo00 (#2562) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ki-bekapcsolást, akku kivételt próbáltál már?

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2566) Jégkokó válasza golo00 (#2563) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ha a memóriakártyára mentetted a témákat, akkor legegyszerübb ha fogod és formázod.De a telefon 6 megás belső memóriáját nincs értelme használni, mert nem elég semmire.Amugy meg 3700 ft ért lehet venni 1 gigás micro sd kártyát bele

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2567) WRCpowaa válasza golo00 (#2563) üzenetére


WRCpowaa
csendes tag

A legjobb ha a telefon memóriáját üresen hagyod, mert az télleg nem elég semmire! Pakolj át mindent a memo kártyára, ha még a gyári van akkor a legjobb ha veszel egy nagyobbat! Télleg nem nagy összeg és már gigásat kapni...

:))

(#2568) Hege


Hege
tag

Sziasztok!

Kicsit off, de nem tudom hová írjam.

Akarok venni a 6233 nokiámhoz egy komolyabb headset-et.

Kinéztem a nokia hs-69-et, de 13e Ft-ot nehéz szívvel adnék ki. Aztán most látom, hogy van hs-6, ami meg ''csak'' 10e. A két headset között semmilyen különbséget sem találtam, de a hs-6 elvileg nem kompatibilis a 6233-al. Gyanítom, hogy csak marketing, hogy vegyem a drágábbat.

Tudtok valamit, hogy mi a különbség a két headset között, az árukon és a típusjelzésen kívül? Használja esetleg valaki egyiket, vagy a másikat?

Előre is kösz az infókat!

Üdv.:Hege

(#2569) blueMerle válasza Hege (#2568) üzenetére


blueMerle
veterán

Én erre csak azt tudom neked mondani, ami alapszabály bármilyen audió-tartozéknál vagy hangfalnál: meg kell hallgatni mindegyiket és azután dönteni :)

(#2570) WRCpowaa


WRCpowaa
csendes tag

Sztem vegyél egy átalakítót és hozzá egy fullos fulhallgatót (Sony, Panasonic) azzal szól a legszebben, és talán még olcsóbban kijössz!

;) ;) ;) ;)

[Szerkesztve]

(#2571) -NOKIA- válasza WRCpowaa (#2570) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

kedves Hege, 1et értek WRCpowaa -val ;)
íme: :)
[kép]

ahol megveheted: [link]

(#2573) Viktor0610 válasza -NOKIA- (#2571) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én töröltem a hsz.-t.
Ahogy már írtam, szükségtelen ilyen hamar újra hozzászólni.
Köszönöm.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2574) Hege


Hege
tag

Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat, de nem annyira a hangminőség, sokkal inkább a funkcionalitás miatt akarok új headset-et. A hs-6 és a hs-69 is saját kijelzővel és 9 gombbal rendelkezik. Én sokat használom a telefont rádióként,mp3 lejátszóként és karóra helyett is. Azért akarok egy ilyen headset-et, hogy ne kelljen előbányászni a telefont zsebből, táskából, tokból ...

Azt reméltem, hogy ismeritek ezeket a headseteket és meg tudjátok mondani, hogy mi a különbség, mert én se a külső, se a technikai paraméterek alapján nem látok semmi különbséget.

Azthiszem bemegyek a hivatalos nokia üzletbe és kifaggatom őket, vagy ha lehet ki is próbálom mindkét típust, hátha okosabb leszek.

Üdv.:Hege

(#2575) Yutani


Yutani
nagyúr

Urak,
Jelent meg másnak is pixelhiba a készülék kijelzőjén?
Sógoromnak 2 db halott pixel is van, de azok szürkék, így normál használatnál nem is lehet látni.

#tarcsad

(#2576) WRCpowaa


WRCpowaa
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki hátul a kamera körül/mellett miért van az a nagy feketeség?
A 6230i-nél pl csak egy kör volt a kamerának de ennél? Mi értelme?
Üdv.

(#2577) twollah válasza WRCpowaa (#2576) üzenetére


twollah
nagyúr

Dizajn, szerintem ez a valasz.

(#2578) McLaca válasza -NOKIA- (#2571) üzenetére


McLaca
őstag

Ezzel csak az a gond, hogy ha hívnak, ki kell rángatni a telefonból az egészet, hogy fel tudd venni...

WRCpowaa: ha a hátsó fémlemezre gondolsz, ami szélétől széléig ér a telfonnak, akkor az nem funkcionalitást szolgál, egyszerű dizájn, ahogy twollah írta.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2579) Viktor0610 válasza McLaca (#2578) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem arra gondol, sz.tem. A kamera mellett (felett) van egy fekete rész, aminek nem sok értelmeét láttam.

Kép:
[kép]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2580) attisx válasza Viktor0610 (#2579) üzenetére


attisx
addikt

Lehet, hogy az ''i'' verzióban ott lesz a vaku :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2581) xcbiker


xcbiker
addikt

feltettem a telómra ezt a témát, de van egy gondom vele.
[link]

Az hogy pl a telfonszám tárcsázásánál a betűszín fekete, így a sötét háttér miatt szinte semmi nem látszik. Hogyan lehetne a betűszínt megváltoztatni? Ugyanez van mikor valaki hív. - azt is alig látni.
A nokiás téma szerkesztőt már néztem, de nem tudom hol lehet a bibi.

[Szerkesztve]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#2582) Viktor0610 válasza xcbiker (#2581) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A magyarnyelvű használati utasítás :U tanulsága szerint a ''Beállítások'' menüben a ''Kijelzőbeállítások'' között, esetleg a ''Készenléti mód beállításai'' részen lesz egy olyan, h. ''Betűszín készenlétben''.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2583) Jégkokó válasza xcbiker (#2581) üzenetére


Jégkokó
veterán

A beállítások menüpont alatt a készenléti mód ban van olyan hogy betűszín készenlétben, na ott tudod megváltoztatni a betük szinét .

Már meg is előztek :D

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2584) Zoltanfi válasza xcbiker (#2581) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

A menü színeit nem tudja így megváltoztatni, az csak a készenléti képernyőt állítja át. A tárcsázott számok meg mindíg feketék maradnak.
Használj olyan témát, amelynél jól látszanak a feliratok..
Pl:
[link][link][link]


[Szerkesztve]

(#2585) smk17


smk17
tag

Nem tudtok egy jó weboldalt , ahonnan java alkalmazásokat lehet leszedni a telóra ?

(#2586) smk17 válasza Zoltanfi (#2584) üzenetére


smk17
tag

Ja és nagyon királyak a témák amit felraktál !

(#2587) Vekiboy válasza McLaca (#2561) üzenetére


Vekiboy
tag

Ha kicsit is elolvastad volna amit írtam, akkor tudnád, nekem azért zavaró mert semmi szükségem sincs rá. A halkra is felébredek, így meg szétküldi a hangszórót ha esetleg már hamarabb felébredek (sűrűn előfordul) és véletlen úgy hagyom az ébresztőt. Ezért nekem tökéletesen megfelelne ha 3-ason szólna az ébresztő.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#2588) Zoltanfi válasza smk17 (#2586) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Köszönöm, saját fejlesztés :B

(#2589) mdk01 válasza attisx (#2580) üzenetére


mdk01
addikt

Mikor lesz ''i'' verzió?





Más:
Van már kifogástalanul működő soft?

Köszi

(#2590) Jégkokó válasza mdk01 (#2589) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én i verziórol még nem tudok, nem is biztos hogy lesz valaha is.De egy fehér színű előlapos zene változat majd vmikor meg fog jelenni belőle, legalábbis ezt olvastam nem is olyan régen.Rendesen működő soft már van a 4.91 személyében.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2591) mdk01 válasza Jégkokó (#2590) üzenetére


mdk01
addikt

Köszönöm a gyors választ.

Még egy gyors kérdés....

Meglehet vhol venni a telefont jó áron úgy hogy ez soft legyen rajta?
Független kellene....

Köszi

[Szerkesztve]

(#2592) McLaca válasza Viktor0610 (#2579) üzenetére


McLaca
őstag

Aham, világos. Ez a fekete verzión egyáltalán nem feltűnő.
Egyébként egyszerű: ott lenne a villanófény, ha lenne. :)
Valószínűleg akart is ott lenni, aztán a marketing közbeszólt (ne akarjunk már minden jót... :D)

Szerk.: hopp, attisx ugyanezt írta. :)

Üdv!

[Szerkesztve]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2593) McLaca válasza Vekiboy (#2587) üzenetére


McLaca
őstag

Akkor állítsd át egy olyan profilra, amiben 3-as a max. hangerő!
Én pontosan ugyanezt teszem. Van egy éjszakai ''Inaktív'' profilom, amikor nem rezeg, nem hangoskodik a telefon, csak létezik és regisztrálja az esetleges hívásokat és üzeneteket. Ebben a profilban 3-asra van állítva a hangerő, emiatt az ébresztő sem hangosodik e fölé. Már az előző Nokiáimban is így használtam, hosszú évek óta.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2594) Viktor0610 válasza mdk01 (#2591) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google a 6233 ár kereső kifejezéssel csodákra képes. ;)
Azért nem linkelem a találatot, mert mobilról körülményes. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2595) mdk01 válasza Viktor0610 (#2594) üzenetére


mdk01
addikt

Tegnap este pont ugyanezt írtam be a keresőbe de gondoltam a végignyálazás elött megkérdezem itt, hátha tud konkrét helyet mondani mert jártasabb.
De ha nem jön válasz akkor nyálazok.

Köszi azért

(#2596) McLaca válasza McLaca (#2593) üzenetére


McLaca
őstag

Bocsánat, visszavonom! :U
Kipróbáltam, és nincs igazam, ez a telefon minden esetben emelkedőn ébreszt. Valószínűleg azért nem tűnt fel, mert csak 3-asig hangosodik és korábbi telefonjaimban is mindig azt a hangerőt állítottam be (azoknál még működött a profilban megadott hangerőig hangosodó ébresztés). :(

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2597) WRCpowaa


WRCpowaa
csendes tag

Hallottam panaszt a 4.91-es szoftverre, pl ha hívnak sokadik nyomásra se tood felvenni a zöld telefonnal a hívást : (
Mi a tapasztalat az 5.10-es szofttal?
Már létezik, több helyen is kérdeztem... talán az lesz a végleges hibátlan szoft?
Üdv.

:))

(#2598) crwn válasza WRCpowaa (#2597) üzenetére


crwn
senior tag

hol létezik? hol mondták?

(#2599) Cableguy


Cableguy
tag

hali!

Ma vettem egy 1 GB-os Kingston memcsit a telóba 3500-érta PECSÁban. :C
Megnyílt a lehetőségem a filmnézésre mobilon. :DD
Mutatnátok nékem olyan helyet :F ahol ennek megtalálható a leírása, milyen program milyen beállítássokkal képes egy .iso-t a teló számára is elfogatható formátumba konvertálni.

(#2600) veen


veen
csendes tag

HALI
Volna egy kis gondom a sim kártya nem támogatja azt az opciót hogy képet rendeljek a nevek mellé (már müködöt,de a névjegyzék másolása telóra simról majd vissza :O elő hozta ezt a hibát) mit lehet teni hogy vissza nyerjem ezt a funkciót

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 6233
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.