Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 6233

Hozzászólások

(#2601) Bodz válasza crwn (#2598) üzenetére


Bodz
nagyúr

Hol, hol? Hát a Nokiánál... Én is kérdeztem már, de még akkor nem tudták feltenni. Azt hiszem, hogy ezt már írtam nem is olyan régen. :U

(#2602) crwn válasza Bodz (#2601) üzenetére


crwn
senior tag

de nagy a csönt erről. túl nagy :(( !
és a nokia hivatalos, pc alapján firmware vrziókat mutogató oldalán sincs semmi infó a legújabbról.
egy német fórumon kívül nem leltem róla infót a neten se.
a szervízpontokban meg csak elvi tudomások annak róla. :W
hát...

(#2603) paramedic


paramedic
aktív tag

Óraátállítás!
Idő automatikus frissítése engedélyezve, óraátállítás után telefon bekapcsolva időt megfelelően módosította. Ennek örülök. :DD
Naptár valamiért megnéz és :W !
Minden időpontot módosított +1 órával, visszamenőleg is. Volt olyan bejegyzés amit duplikált és volt amit eltolt a következő napra. Ezeknek nem örülök! :(
Szoftver v4.52

[Szerkesztve]

(#2604) twollah válasza paramedic (#2603) üzenetére


twollah
nagyúr

Nekem nem modositotta, kicsit meglepodtem, aztan atallitottam az orat kezzel.

(#2605) attisx válasza paramedic (#2603) üzenetére


attisx
addikt

Anno a 4.52 -vel nálam az évente ismétlődőre állított emlékeztetőket váltotta szülinapra. Elég mókásan mutatott a névnapok mellett, hogy éppen hány évesek aznap... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2606) McLaca válasza veen (#2600) üzenetére


McLaca
őstag

SIM kártyán lévő nevekhez nem is fog menni. :)
Rendeld olyan névhez, ami a telefonmemóriában van (nincs a jobb felső sarokban SIM jel).

paramedic: oka egyszerű. Nem az időt, hanem az időzónát módosítja. Nézd csak meg, most GMT+02 órán áll a telefon. Ez a hátránya az időzónát is kezelő telefonoknak. Bár azt nem igazán értem, hogy emiatt a naptárba miért kell belenyúlnia. Kicsit az SAP-ra emlékeztet, ott is minden összefügg olyna dolgokkal is, amikhez semim köze nem kéne legyen... :)
Megoldás: időzónát vissza GMT+1-re, ekkor az óra is visszaáll, de előre kell állítani egy órával, majd az auto frissítést tiltani.

twollah: csak folyamatos GPRS-nél és egy hálózatra feljelentkezést követően (tehát leginkább kikapcs-bekapcs után) csinálja meg, feltéve, hogy engedélyezett a dátum/idő automatikus frissítése (vagy automatikusra, vagy rákérdezésre, nekem ez utóbbi).

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2607) b0gar


b0gar
csendes tag

Sziasztok!

Erre varjatok gombot. Két hónapos a telóm. SW még 3.7 volt rajta. Szombaton úgy döntött, hogy többet nem foglalkozik a térerővel. Mintha nem lett volna benne SIM. Hívás nem ment se ki se be. :W Ma beadtam a szervízbe. Azt mondták LEHET :F , hogy SW frissítés segít. KB 2 nap.

Volt valakinek ilyen tapasztalata?

Gigabyte P67A-UD3P-B3, i7-3770, Gigabyte GTX1050, 4x2GB G.Skill, Corsair Force GT

(#2608) Viktor0610 válasza b0gar (#2607) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem nem Nokia telefonnal volt ilyen gondom és mintha ebben a topikban is olvastam volna ilyenről.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2609) Jégkokó válasza b0gar (#2607) üzenetére


Jégkokó
veterán

Pont az ilyen soft gondok miatt találták ki az otthoni frissítést.Mert egyszerű gyors, és nem kell bemenni a szervízbe se.Másrészt nekem a 6230i csinált olyat, hogy néha fogta magát a térerő és elment és csak az emeleten tudtam rendesen telefonálni, de most másik szolgáltatónál ugyanezzel a telefonnal viszont semmi baj, akkor lehet nem is a telefon volt a hibás.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2610) b0gar válasza Jégkokó (#2609) üzenetére


b0gar
csendes tag

Lehet, hogy nem a teló volt hibás ezt elismerem. De rögtön betettem SIM-et a régi telómba (6310i) és ott minden működött. Ezért gondoltam, hogy a teló a ludas.
Ja azért vittem be a szervízbe, mert még garis. Nem akarom, hogy ilyen miatt legyen gond.

Egyébként próbáltam házila SW frissítést azzal a PCSuite-al de azt írta, hogy valami nem megy. Nem talált frissítést vagy nem is emlékszem mi gondja volt.

Gigabyte P67A-UD3P-B3, i7-3770, Gigabyte GTX1050, 4x2GB G.Skill, Corsair Force GT

(#2611) b0gar


b0gar
csendes tag

Ezt már más is kérdezte. Nincs valahol egy lista ami leírja, hogy vajon miket javítanak ki az egyes SW verziókban? Valahol láttam egy listát ahol az volt , hogy milyen funkciók kerültek bele vagy milyen teljesítménybeli dolgok változtak. DE olyat még nem láttam, hogy: jajj ez nem működött javítjuk. És akkor az ember el tudja dönteni, hogy kell-e neki az új verzió! :U

Gigabyte P67A-UD3P-B3, i7-3770, Gigabyte GTX1050, 4x2GB G.Skill, Corsair Force GT

(#2612) crwn válasza b0gar (#2611) üzenetére


crwn
senior tag

elvileg - gyakorlatilag is - sok kis apró dolgot javítanak a szoftverben. frissíteni mindenképpen érdemes, hiszen ahogy a nevében is jelződik, javításokról van szó, ami ugyebár azt jelenti, hogy ami eddig nem megfelelően működött, azt csiszolták ki, remélhetőleg sikerrel. de valahogy az az 5.valahányas szoft nem akar megérkezni... :(

(#2613) smk17


smk17
tag

Egy kérdés . A telefonban eredetileg hány mah-s aksi van ? Mp3 halgatás közben rá kellett döbbennem hogy nem bírja túl sokáig . 5 óra zenehalgatás után teljesen lemerült .
Jó ! Ugyan még csak 2 x lett teljesen feltöltve , de ha ez így marad ez nem vmi sok .
Van valakinek valamilyen tippje hogy mit lehetne vele csinálni ? Szép dolog az hogy kezel 1 Gb kártyát , de ha a 14 órányi zenéből csak 5-öt tudok meghalgatni akkor ez sem egy ''Zene telefon '' .

(#2614) smk17


smk17
tag

Estleg az kimélné az aksi kapacitását ha csak fél hangerőn halgatnám ?

(#2615) indigen


indigen
tag

Sziasztok!
Sikerült hozzájutnom egy ilyen csodakészülékhez.
Ezeket a tüneteket produkálja:
-Hívás folyamatosan megszakad, vagy nem vagyok kapcsolható miközben a telefon, be van kapcsolva. Tehát a hálózat meg- meg szűnik.
-''Telefon korlátozva''
-''SIM regisztráció sikertlen'' üzenetekkel örvendeztet meg..
A telefon volt t-mobil szervizben is frissítettek rajta szoftvert és semmi nem változott.
Nincs kikódolva, t-mobilos a telefon és a kártya is.
Más sim kártyával is kipróbáltuk a telefont, ugyanúgy megszakad a hívás néha
SZóval a telefon kvázi használhatatlan...
Tud valaki segíteni, vagy volt másnak is hasonló tünet?

Mondd el egy vonalnak, mi az a gömb!

(#2616) Bodz válasza indigen (#2615) üzenetére


Bodz
nagyúr

Újra szerviz. Hagyd ki a T-Mobile-t a játékból és vidd egyből a Nokiához! Nem b*szogatni akarlak, de miért hoztad el, ha továbbra sem működik? :U

[Szerkesztve]

(#2617) indigen válasza Bodz (#2616) üzenetére


indigen
tag

Akkor még nem az enyém volt, én így kaptam rokkantan, de ingyen...
Egyébként azt mondták, miutána telefon nem minden esetben produkálja a hibát és amikor elhozták épp működött..
A t-mobilos meg mondta, hogy bekapcsolt? működik? viszlát....
szóval gyökerek voltak.
Majd odadom egy gyereknek az utcán, mert játszani még lehet vele flight módban :D

Mondd el egy vonalnak, mi az a gömb!

(#2618) Jégkokó válasza smk17 (#2613) üzenetére


Jégkokó
veterán

a telefon aksija gyárilag 900 miliamperes, 5 óra zenelejátszás pedig nem is olyan rossz,amugy meg használd az energia takarésko módot, és akkor a telefon bekapcsolt állapotban kikapcsolja teljesen a kijelzőt, még az óra se látható rajta.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2619) Jégkokó válasza indigen (#2617) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mindenképpen érdemes elvinni a nokia szervízbe, mert ott legalább csinálnak vele vmit.Amugy a szolgáltató nekem is adott vissza telefont, hogy soft frissítés után is ugya azt a hibát produkálta, majd pár alkalom után kaptam egy másik telefont helyette.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2620) smk17 válasza Jégkokó (#2618) üzenetére


smk17
tag

OK ! Kössz a tippet ! Azon is gondolkodtam hogy bekapcsolom a Flyght módot .
De mindenképpen beszerzek egy olyan füldugós fejhalgatót és igy a hengarőt is csökkentem majd amennyire csak lehet . Na majd csinálok akkor egy full tesztet , hogy úgy mennyi időt bír .

(#2621) mdk01


mdk01
addikt

Hali!

Mit tud nyújtani pluszba ha a nokia márkaboltba veszem meg a telefont plusz X ezer forinttal drágábban?

Pl. szoftver frissítést megcsinálják nekem akkor is a márkaboltba ha nem ott vettem?
Fizetni érte?
Ez hogy működik?

Javítása gondolom működk a márkaboltba is akkor is ha nem ott vettem....ha jól vettem ki az előző hsz.-okból.

Köszi

(#2622) Bodz válasza mdk01 (#2621) üzenetére


Bodz
nagyúr

Semmi plussz.
A gar. ideje alatt ingyenes a szoftverfrissítés is. A lényeg, hogy Nokia garpapírod legyen, ne pedig valami vacak sufni telóboltos.

(#2623) Kbali válasza smk17 (#2620) üzenetére


Kbali
nagyúr

Érdemes lehet még ha nem 3G-s területen vagy, akkor kikapcsolni a dual hálózati módot, ez is kíméli az akksit és ráadásul kevesebb vonalszakadozás, térerővesztés lesz.
Jelenleg egy 6230-ast nyúzok, ill. mellette egy E61-et, annál bejött ez a móka.
A régebbit szeretném most lecserélni, esélyes a 6233. Az EW-ben néztem, ott van kártyafüggetlenül 63-ért.

(#2624) Kbali


Kbali
nagyúr

Asszem feketét még nem láttam élőben. Mennyire nézki tartósnak (ugye az ezüstre azt írják, hogy alumínium)? A 6230-asom már nagyon ütött-kopott, ill. amióta a Nokia bevezette a cserélhető elő/hátlapot, azóta minden ilyen készülékház lötyög. Ez is ilyen?

(#2625) Jégkokó válasza Kbali (#2624) üzenetére


Jégkokó
veterán

A 6233 külső fém csíkja aluminiumból van ,a fekete színben sokkal komolyabban néz ki mint a szürkébe.És ennek nem cserélhető az előlapja, ebből adodóan egyálltalán nem lötyög.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2626) attisx válasza Jégkokó (#2625) üzenetére


attisx
addikt

Hááát, az enyémnek kissé recseg-ropog az akkufedele, de nem vészes...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2627) Jégkokó válasza attisx (#2626) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ezt egy papírdarabkával meg lehet oldani, és akkor tökéletesen fog illeszkedni a fedél :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2628) WRCpowaa


WRCpowaa
csendes tag

Már van 5.10-es szoftver, megkérdeztem...

A telefon háza nagyon egybe van, nem recseg ropog, nem porosodik a kijelző, jól összerakott teló, a fém betétek szépek rajta, a fekete esetében a hátulján műanyag a fém csík, vagy mégse?

:C :C :C

(#2629) crwn válasza WRCpowaa (#2628) üzenetére


crwn
senior tag

lehet, hogy van 5.10-es szoftver, csak nem lehet rá frissíteni a telót.
tehát van, de minek és hol :F

(#2630) Kbali válasza crwn (#2629) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha SIM lock-os a készülék, akkor ezt a frissítő program érzékeli és amíg nincs a megfelelő szolgáltatós verzió, addig nem tudsz frissíteni, azt mondja, hogy az aktuális verziód az a friss.

Használ egyébként valaki kijelzővédő fóliát? Mennyire karcosodásra hajlamos a kijelző?

(#2631) Kicker válasza WRCpowaa (#2628) üzenetére


Kicker
senior tag

a hátulja kivételesen tényleg jó, a 6230i-be még gyagyi volt, igaz ezt még nem szedtem szét, pl az elejét hogy szedjem le? valaki neki esett már? illetve kártevés nélkülsikerült ezt megoldani???? :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2632) crwn válasza Kbali (#2630) üzenetére


crwn
senior tag

namost van a nokiának egy olyan oldala, ahol le lehet csekkolni product code alapján a szoftververziókat [link] és itt próbálgatom én nézni minduntalan, amikor valaki felkiált itt a fórumon, hogy ojjé, megjelent az új firmware - de az imént nézve, sem magyar szolgáltatómentes, se német pc-vel nem mutatta az 5.10-es verziót, csak a korábbi, 4.91-et. tehát nincs!
én használok egyébként kijelzővédő fóliát, remek! ajánlani tudom.
amúgymeg bőrtokban tartom a készüléket, amennyire lehet kiküszöbölve a karcolásokat, de sajna ''természetes kopások'' látszódnak az akkufedélen, ami az ezüst, gumi hatású anyag enyhe árnyalatú elszíneződését jelenti az én telómon.

(#2633) Marti57


Marti57
csendes tag

sziasztok !

Gyorsan kell döntenem a 6233 és a SE W810 között, és nem bírom végig olvasni a hsz-eket, ezért kérdezek:
- valóban olyan gyengusz képeket csinál, mint a tesztben !?
- tényleg nagyon kicsi a karakterméret ? Nem lehet megnagyítani a betűnagyságot ? Uis olvasó szemüveget használok és az nincs mindig kéznél..
- tényleg nyikorog a billentyűzet?

Nagyon hálás lennék, ha ezekről írnátok pár szót !

(#2634) crwn válasza Marti57 (#2633) üzenetére


crwn
senior tag

szerintem vegyél SE W810-et!
- az jó képeket készít;
- annak megfelelő a karaktermérete (mi, hol?!);
- annak nem nyikorog a billentyűzete! :Y

(#2635) mdk01 válasza crwn (#2634) üzenetére


mdk01
addikt

Sztem lehet normálisan is válaszolni!
Ennyi karakterből egy normális választ is kihozhattál volna.

Marti57:
A képminőség tőled függ mire akarod használni.
Amit egy ilyen kamerától várni lehet arra jó, profi képek készítésére meg nézzél egy komoly fényképezőgépet.
Sztem türhető képeket készít de ez ne legyen döntő egy telefon vásárlásnál.

Nyikorgásról én úgy tudom hogy az ezüst színű verziónál létezik feketénél még nem hallottam, de majd a hozzáértők megmondják.

Karakterméretnél nem tudom mi számít kicsinek de nem hinném hogy a mai telefonok között találnál olyat aminek a karaktereit olvasószemüveg nélkül is eltudnád olvasni...vagy csak nehezen, tehát ez se legyen döntő.

Azt nézd meg melyik telefonnak milyen a szervízháttere, garanciája, strapabírósága, mire akarod még telefonáláson kívül használni, tartozékok, és hogy szivesen megjelensz e vele az utcán stb.

[Szerkesztve]

(#2636) crwn válasza mdk01 (#2635) üzenetére


crwn
senior tag

az enyim normális válasz volt.
a kolléga azt várta, hogy egy 6233-as fórumon az SE modellt részesítsük előnyben netán?? itt általában azok a használók vannak, akik ezt (6233) a modellt kedvelik, hát nem? :))
egyébként ahogy te is kifejtetted, minden szubjektív, és csak általánosságokat lehet írni véleményként: képminőség: tényleg mire kell, s milyen minőségben? nyomdai munkára vagy csak buliképminőségben? szerintem nagyon jó képeket készít, de van, amelyik jobbat; karakter: kinek mi a nagy, mi a kicsi? nekem megfelelőek a beállítási lehetőségek; nyikorgás: nekem ezüst van, s egyáltalán meg se nyikkan.
namot ettől okosabbak lettünk?
gondolom, egy ericsson fórumon pedig azt a telót méltatják...

(#2637) Jégkokó válasza Marti57 (#2633) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nálam még eddig egyszer nem nyikorgott a telefon.Egy 2 megapixeles digitális géphez képest is jó képeket készít, szóval nem olyan rosszak a képei.Memóriakártyát pedig 3700 ft ért lehet kapni 1 gigás változatban ezzel szemben a SE hoz jóval drágább a memóraikártya,és csak a SE telefonokba tudod használni, ellenbe a micro SD vel amit bármelyik bővíthetősmemóriás telefonba bele tudsz tenni.Ami a betünagyságot illeti sztem manapság minden telefonba ugyan akkora a betük mérete , de amugy jól olvashatók.Lehet rá tenni bármilyen témát vagy pedig a betük színét variálni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2638) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

A 6233-nak egyébként is nagyobb a kijelzője fizikailag és felbontásban is, mint a W810i-nek, tehát a rajta megjelenő karaktereknek is több helyük van. A betűméret meg állítható 3 lépcsőben..

(#2639) zaskar válasza Marti57 (#2633) üzenetére


zaskar
senior tag

Nekem volt W810i-m néhány hónapig. Valóban jobb képeket csinál, autófókuszos a kamerája, és futnak rajta 1 Mb-nál nagyobb alkalmazások is. De akkor sem kéne ismét ha hozzámvágnák! Na annak aztán nyikorog a billentyűzete. Ráadásul az enyém 2 hónap alatt kétszer sz@rt be, a második eset (főpanel csere) után aztán gyorsan megszabadultam tőle, és visszatértem a Nokiához (6300). Képtelen voltam megkedvelni az SE-t...

(#2640) WRCpowaa


WRCpowaa
csendes tag

Nokia forewaa! A legjobb telók, nekem is 6233 van és tökéletesen meg vok vele elégedve!
Csak ajánlani tudom :)

:C :C :C :C

(#2641) crwn


crwn
senior tag

hát erről beszéltem... :)

(#2642) Cableguy


Cableguy
tag

Ez tök baromság, hogy válaszra sem méltattátok, vagy csak erőssen off?

''Megnyílt a lehetőségem a filmnézésre mobilon.
Mutatnátok nékem olyan helyet ahol ennek megtalálható a leírása, milyen program milyen beállítássokkal képes egy .iso-t a teló számára is elfogatható formátumba konvertálni.''

(#2643) smk17


smk17
tag

Srácok nem tudja valaki, hogy a gyári 900 mah aksitól létezik nagyobb ?
Bár ezzel sincs semmi bajom .

(#2644) Marti57 válasza crwn (#2641) üzenetére


Marti57
csendes tag

Helló !

Köszönöm az értékeléseket, a tiéd is teljesen hasznos volt véleményem szerint. Igaz kisebb vihart kavart, dehát ez érthető is...
Szóval úgy látom, hogy saját szememmel kell megvizsgálnom mindkét telót ( szemüveg nélkül is :)) ), és eldöntenem melyik kell. Tényleg írtatok reális véleményeket is, aki pedig nagyon védi a 6233-at, őt is megértem mivel ebben a topicban nehéz elfogulatlannak lenni.
Hajlamos vagyok elfogadni, hogy tul.képpen nem ( sokkal ) gyengébb az SE-nél, és vitathatatlanul elegánsabb, szebb számomra a Nokia letisztult dizájnja, de az SE mellett is szól még egy-és más, amit nehéz elvitatni ( jó headset, kiváló hanggal, tartozék 0,5 gigás kártya, adatkábel )
Szerintem az fog dönteni, hogy melyiknek nagyobbak a betűi...

(#2645) smk17 válasza Marti57 (#2644) üzenetére


smk17
tag

Én Nokia párti vagyok kizárólag ! De SE W810i Headset-je és hangzása vitathatatlanul jobb . Viszont a kijelzője szerintem gyengébb .

(#2646) blueMerle válasza Marti57 (#2644) üzenetére


blueMerle
veterán

A SonyEricsson betui egy kiváló fekete-fehér kontrasztos témával sokkal jobban olvashatók. Sajnos a Nokia egy kicsit elba..bénázta az új S60,S40-est, nagyon elminiatürizálták a betüket, pedig lett volna hely.

(#2647) Zoltanfi válasza Cableguy (#2642) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Én aviból szoktam konvertálni, de érdemes összevágni előtte 10-15 perces részekre (AviSplit Classic), mivel nem lehet beletekerni, majd a Super nevű proigival átkonvertálni (origo szoftverbázisról letölthető minkettő)
Super beállításai:
Nokia 3gp formátum, 320×240 felbontás, bitráta 300-600 között(ez lehet akár 4000 is, de felesleges..), hang sztereó AAC 64-96kbs

(#2648) Zoltanfi válasza blueMerle (#2646) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Ezért mondtam, hogy 6131/7390/6280-at kell venni, mivel azok plazmatévé méretű kijelzőjén jól olvashatók a betűk. Arra lett a szoft optimalizálva.. A 6233-nak kisebb van.

Az új 5300/6300-nak is kisebb van, de ott növelték a betűméretet és ezzel együtt nem 5, hanem 4 sorban jelennek meg az információk.

Tehát igazából csak a 6233 szenved ebben a betegségben, bár szerintem még az is jól olvasható.

Fekete-fehér téma meg van Nokiára is..nem is kell messzire menni értük ;)

(#2649) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Megint kicsúsztam a szerkesztésből szóval
szerintem érdemes megvárni a 6300-t annak aki ilyesmi telót akar, mert nagyobbak a betűk és a teló sokkal szebb élőben és nagyon kellemesen vékony!

[kép]

[Szerkesztve]

(#2650) zaskar válasza Zoltanfi (#2649) üzenetére


zaskar
senior tag

''szerintem érdemes megvárni a 6300-t annak aki ilyesmi telót akar''

De csak abban az esetben, ha együtt tud élni a 640x480-as videó hiányával és kibékül azzal, hogy sűrűbben kell tölteni a készüléket. Én vállaltam ezeket a kompromisszumokat, és egyelőre nem bántem meg a döntést. Persze a 6233 is a jelöltjeim között volt, (meg a 6234 is, de volt olyan Nokia bolt, ahol egyértelműen lebeszéltek róla a sok szoftverhiba miatt), és végül ez lett belőle.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 6233
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.