Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 6233

Hozzászólások

(#3251) Bomc válasza Incognito (#3250) üzenetére


Bomc
aktív tag

wap megy de az opera nem.. na mindegy... kár azé hogy nem lehet streamingelt videot lejátszani... most vehetek egy nagyobb kártyát:D

(#3252) attisx


attisx
addikt

Az Opera Mini T-s Wap Plusszal sem ment. 3100-n viszont igen, direkt megnéztem, anno... :F Viszont net csomagokkal rendesen műxik... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3253) Incognito


Incognito
senior tag

Egy okos ember elárulhatná, hogy hogyan lehet a telefonon keresztül faxolni (ha egyáltalán lehet).

(#3254) Incognito


Incognito
senior tag

Az ''okoskodó'' emberek is adhatnak tippet...

(#3255) attisx válasza Incognito (#3254) üzenetére


attisx
addikt

Úgylátszik ez a kérdés, itt mindenkiek meghaladja a ''tudását''... ;] :DDD

[Szerkesztve]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3256) Incognito válasza attisx (#3255) üzenetére


Incognito
senior tag

Remélem, hogy nem, csak nem olvasták még a fórumot...

[Szerkesztve]

(#3257) nyesix


nyesix
senior tag

sziasztok!

már új korában sem volt valami patent a teló memóriakártyájának fedele, de most minth még jobban kiállna a készülékházbúl az a kis mocsok műanyag.
Hol leleht venni ilyet? vagy mi t udok csinálni vele, mert folyamatosan az a téveszmém, hogy letörik

(#3258) Viktor0610 válasza nyesix (#3257) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem ez nem megvásárolható, max. a szerviz cserélheti.

Xiaomi 13T

(#3259) Jégkokó válasza nyesix (#3257) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nekem alig akar kinyílni, pedig ki szoktam néha szedni belőle a kártyát, de ugyan olyan a záródása mint új korában.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3260) Bomc


Bomc
aktív tag

néha szokott olyat csinálni a telóm hogy energiatakarékos módra kapcsol (alvás módot nem használom) de a billentyűzet halványan világít..

[Szerkesztve]

(#3261) kerjani


kerjani
aktív tag

Valaki használt már ilyen tokot a telóhoz? [link]

Mi a véleményetek erről a tokról?

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#3262) Viktor0610 válasza kerjani (#3261) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont ezt a tokot nem ismerem, de a Krussel márka nagyon igényes, nyugodtan vedd meg!

Xiaomi 13T

(#3263) hejnekem


hejnekem
csendes tag

hali hogy lehet eltüntetni azt a felfele mutató nyilas ikont a telón?(mikor az egyik barátom csatlakozott a mobilomra egy bluetooth-os programmal odavarázsola nekem azt) mert amióta az ott van nemtudnak felhívni engem...bocs a hülye kérdésért és előre is kössz :)

(#3264) Viktor0610 válasza hejnekem (#3263) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fejből:
Menü - Beállítások - Hívásbeállítások - Átirányítás - Minden átirámnyítás törlése

Xiaomi 13T

(#3265) hejnekem válasza Viktor0610 (#3264) üzenetére


hejnekem
csendes tag

jajj erre én is rájöhettem volna... :B köszönöm :R

(#3266) kerjani válasza Viktor0610 (#3262) üzenetére


kerjani
aktív tag

OK, köszi :R
Majd beszámolok a tapasztalataimról, ha meglesz.

Pont egy ilyesmi tokot kerestem, amivel zsebben is tudom hordani a telót :D

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#3267) Zsolty


Zsolty
tag

Sziasztok.

lenne egy ideje egy ilyen 6233 nokia-m, de van egy gondom vele, amióta csak megvan.

Amit készitek vele videófelvételeket, azt mikor beveszem a gépbe, az mindig forditva, azaz nem egyenesen játsza le, tehát mintha eldöntve lenne.

Nem értem.
valaki adhatna nekem tanácsot.
köszi

(#3268) Viktor0610 válasza Zsolty (#3267) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt leírhatnád pontosabban... :U

Esetleg egy rövid videóval demonstrálhatnád.

Xiaomi 13T

(#3269) attisx válasza Zsolty (#3267) üzenetére


attisx
addikt

Fektetve használtad a kamerát? :U
[kép]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3270) Viktor0610 válasza attisx (#3269) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erre gondoltam én is. ;)

Xiaomi 13T

(#3271) Zsolty válasza attisx (#3269) üzenetére


Zsolty
tag

azt ne mondjátok, hogy ez a gond, lol.
ha ez akkor nagyon elnéztem.
Holnap megnézem mükxik -e úgy.
addig is köszönöm.

Ha igen, attól függetlenül a régi videókat megtudom csinálni, hogy elforditom 90 fokba?

(#3272) Viktor0610 válasza Zsolty (#3271) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[link]

Xiaomi 13T

(#3273) McLaca válasza Bomc (#3246) üzenetére


McLaca
őstag

Nekem megy Pannonnal az Opera mini, igaz, vért izzadtam, míg sikerült a telefont beállítani... Vagy három helyen kell konfigolni...
Ha lesz erőm, részletezem, hol mi van beállítva.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#3274) Bomc válasza McLaca (#3273) üzenetére


Bomc
aktív tag

Szerintem nekem nem a beállitásokkal van a gond hanem azzal, hogy wap csomagom van és nem mobil-internet...

(#3275) McLaca válasza Bomc (#3274) üzenetére


McLaca
őstag

A Pannon nem különbözteti meg a WAP-ot és a netet felhasználásszinten. (APN-ben igen, de ott is leginkább az snet miatt.)
Tehát csak MB-os csomagot ad, hogy azt WAP-ra, vagy netre használja valaki, az mindegy, mindkettőt megteheti külön szolgáltatói beállítások nélkül is, csak a telefonban kell a megfelelő beállításokat eszközölni.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#3276) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Tisztelt 6233 tulajok!
Az lenne a kérdésem, h. az sms-eket és mms-eket külön mappában kezeli-e a teló? Az 6230-asom külön kezelte, viszont a 6230i-m már nem, ami elég idegesítő, mert még másik ikont sem használ, h. legalább lássam, h. melyik sms és melyik mms. Egy ''Bejövő'' mappába beldob mindent és kész. :W

Kössz!

[Szerkesztve]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3277) Kbali válasza Joe bácsi (#3276) üzenetére


Kbali
nagyúr

Itt is csak egy bejövő mappa van.
Külön mappája a video-, hang- és hírüzeneteknek van.

(#3278) Incognito


Incognito
senior tag

Help!

Képes volt arra a telefon, hogy egy könyvtár képi tartalmát be lehetett állítani háttérképként és azokat automatikusan váltogatta (tehát volt egy háttérképek mappád, amibe képek voltak és ezeket váltogatta). Most viszont vagy fogyatékos vagyok és nem találom, hol is kell beállítani, vagy az 5.10-ra való frissítéssel ez az opció nem került újra be a telóba...

Valaki?

(#3279) McLaca válasza Incognito (#3278) üzenetére


McLaca
őstag

Beállítások/kijelző/készenléti mód beállításai/háttérkép/háttérképek/diakészlet

Erre gondoltál?

Üdv!

[Szerkesztve]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#3280) Incognito válasza McLaca (#3279) üzenetére


Incognito
senior tag

Próbáltam ezt is, de nekem csak fehér hátteret ad be, nem pedig a képeket egymás után...

(#3281) Bomc


Bomc
aktív tag

Valami jó játékot ami megy 6233-on de kisebb kijelzőre tervezték át lehet alakitani hogy teljes kijelzőn jelenjen meg?

[Szerkesztve]

(#3282) McLaca válasza Incognito (#3280) üzenetére


McLaca
őstag

Pedig a váltogatást itt (így) lehet beállítani. Persze elég komótosan váltogatja a képeket...

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#3283) Viktor0610 válasza Bomc (#3281) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, max. a flash játékokat.

Xiaomi 13T

(#3284) nyesix


nyesix
senior tag

hi
szedte már valaki szét a telóját? :F
hogyan lehet leműteni a kamerafedelet, és az antennafedelet?
köszi

(#3285) attisx válasza nyesix (#3284) üzenetére


attisx
addikt

Például így: [link]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3286) nyesix válasza attisx (#3285) üzenetére


nyesix
senior tag

:R :R

(#3287) attisx válasza nyesix (#3286) üzenetére


attisx
addikt

Azért, nem kicsit illúzió romboló ez a videó. Legalábbis én sokkal masszívabbnak gondoltam ezeket a ''rozsdamentes acél'' elmeket... :U

[Szerkesztve]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3288) McLaca válasza attisx (#3285) üzenetére


McLaca
őstag

Te jó ég, miféle ocsmány színű 6233 ez? :Y

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#3289) 8x57js


8x57js
tag

hmm

(#3290) attisx válasza McLaca (#3288) üzenetére


attisx
addikt

Pink&Black :F :DDD

Egyébként nem rég láttam élőben egy hasonlóan megerőszakolt készüléket. Az is eredetileg fekete volt, de a billengyűzet és az összes többi gomja a szürke változatból származott... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3291) paramedic


paramedic
aktív tag

Nokia 6233-ra nem vonatkozik! :D

[link]

(#3292) Viktor0610 válasza paramedic (#3291) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel nem BL-5C akku kell bele, nem is nagyon itt volna a helye... :U

Xiaomi 13T

(#3293) Sipi16 válasza attisx (#3285) üzenetére


Sipi16
senior tag

Eléggé béna volt.. Ezért jó a 6234 ott egybe van a hátlap. :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3294) paramedic válasza Viktor0610 (#3292) üzenetére


paramedic
aktív tag

Ezé' a nagy öröm, nagy bódocsá'! :DDD

(#3295) nyesix


nyesix
senior tag

sziasztok!

Használ valaki Gmail klienst a telefonján? le szeretném tölteni vhonnan,de sehol nem találom...

plíz help!!
köszi

(#3296) SzalaiG válasza paramedic (#3291) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez mi? Bocsi, de még nem igazán megy az English... :B

(#3297) paramedic válasza SzalaiG (#3296) üzenetére


paramedic
aktív tag

(#3298) pideryus


pideryus
csendes tag

Sziasztok!

Május vége óta használom 6233-asomat (feketét), és meg osztanám veletek egy két-tapasztalatom:

Régebben olvastam, hogy lefagy a telefon, amikor kihúzzuk a headsetet.
Nekem először alig ment bele, utána lefagyott, később a rádió alig működött, és a végén hívás közben vagy csak balról hallottam beszélni a másikat, vagy mindkettőből, de akkor ő nem hallott engem. A legvégén pedig már mp3-t is csam monóban hallottam. :(
A nyár folyamán (próba-szerencse alapon) elkértem egy ismerősöm UGYANOLYAN (HS-23 típusú) fülesét, amit ő nem használt, és a 6131-eséhez kapott.
Csodák-csodája: a nem 6233-hoz mellékel füles már egy hónapja hiba nélkűl működik, és azóta nem fagyott le a telefon. :)) (Korábban, ha hívás közben dugtam be, akkor szétkapcsolt és resetelt)

A műanyag gombos feketén nem találtam meg a ''csikorgó üzlet'' nyomait, de szerintem a kameragombot túl mélyen kell lenyomni, hogy azzal képet is lehessen csinálni.

Egy másik észrevétel:

Újabb korában minden alkalmazást és mappát azonnal megnyitott, ahogy azt el is lehet várni. Ám az idő műlásával (és a memóriakártya hízásával) egyre lassabban éri el a memóriakártyát, és a játékokat át kellett másolnom a telefonba, mert már akadtak. Egy nagyobb kártya lehet hogy megoldás lenne? :F

(#3299) Lacpac


Lacpac
őstag

Üdv!

Meg tudja valaki mondani, hogy mit jelent a kis nyitott lakat (a képernyő felső sorában jelenik meg néha egy rövid időre 1-2 mp-re). Semmilyen általam talált leírásban nincs rólla szó.

Köszi.

(#3300) attisx válasza Lacpac (#3299) üzenetére


attisx
addikt

Néha böngészés közben szoktam látni. Úgyhogy valószinűleg biztonsági kapcsolatra utalhat... :F

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 6233
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.