Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 6233

Hozzászólások

(#4001) sekli


sekli
addikt

helo,

a kedvencekhez hozzaadhato alkamazaslistaba hogyan lehet alkalmazasokat felvenni...?

(#4002) McLaca válasza sekli (#4001) üzenetére


McLaca
őstag

Csak a PC Suite-tal, vagy wap/netről telepített alkalmazások jelennek meg benne.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4003) sekli válasza McLaca (#4002) üzenetére


sekli
addikt

köszi..., kiprobalom...

(#4004) Boha


Boha
aktív tag

Vettem a 6233-asomba 1GB-os kártyát, csak most valahogy lassabbnak érzem 1 kicsit, alap szoftver van még rajta, mivel tudnám kicsit gyorsabbá tenni, esetleg szoftverfrissítéssel, vagy milyen beállítással, gondolom a frissítéshez adatkábel kell.
Esetleg tudnátok ajánlani v.mit:

OBORZIL

(#4005) sekli válasza McLaca (#4002) üzenetére


sekli
addikt

ugy se jelent meg a listaban, igaz nekem mondjuk 34van, de szvsz tok ugyan az...

(#4006) hali22


hali22
csendes tag

Valaki tudna magyar szoftvert nokia 6233-ra?Letöltöttem az 5.60-ast de kitörölte a magyar nyelvet,csak angol és kinai nyelv választható.Ha valaki tud segiteni akkor kérem a következő e-mail cimre küldjön választ: hali22@citromail.hu .Elöre is köszönöm! :R

(#4007) attisx válasza hali22 (#4006) üzenetére


attisx
addikt

Poduct Code átírás, majd újbóli frissítés. Bővebb infó

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4008) Shaikon


Shaikon
csendes tag

Sziasztok.Lenne 1 olyan problémám,hogy tegnap óta ha kikapcsolom a mobilt bekapcsolás után be kell állitani az idöt újra és emiatt az ébresztés nem müködik.mi lehet a probléma?alap szoftver semmi buhera.

(#4009) Sultan


Sultan
tag

Sziasztok.

Függetlenné lehet tenni kóddal a telót?

Apple fan! :-)

(#4010) Viktor0610 válasza Sultan (#4009) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A függetlenítés témaköre a fórumon tiltott.
Egyetlen legális megoldás, ha beviszed ahhoz a szolgáltatóhoz, amelyik rátette a hálózati zárat, és velük leveteted.

Samsung Galaxy A54

(#4011) attisx válasza Viktor0610 (#4010) üzenetére


attisx
addikt

Vagy Turbo SIM... :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4012) Viktor0610 válasza attisx (#4011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, csak az előre legyártott Opera jegyzetben még nem volt benne a TurboSIM. :D

Samsung Galaxy A54

(#4013) attisx válasza Viktor0610 (#4012) üzenetére


attisx
addikt

Ja, hogy ez már ilyen sablon HSZ volt... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4014) DeathZombie


DeathZombie
csendes tag

Hello !

Pár napja belassult a mobilom fényképező programja, de csak az. 10 mp amíg behozza, már a háttérvilágítás is kialszik, és 10 mp az is, ha a kép elkészülte után vissza akarok menni. A képet gyorsan megcsinálja, és kilépni is gyorsan kitudok. Nincs vkinek valami ötlete ?

(#4015) McLaca válasza DeathZombie (#4014) üzenetére


McLaca
őstag

Próbáltad már újraindítani a telót? :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4016) -NOKIA- válasza DeathZombie (#4014) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nagyon nagy a memórikártya benne, nagyon tele van rakva programokkal, témákkal a telefon, vagy legvégső esetben esetleg kell egy szoftverfrissítés...

(#4017) DeathZombie válasza McLaca (#4015) üzenetére


DeathZombie
csendes tag

Köszi a válaszokat, probáltam többször is újraindítani, úgy néz ki a memóriakáryta a ludas, mert mikor átállítottam, hogy a telefonra mentse a képet, egyből pillanatok alatt bejött. Mondjuk fura, mert csak videókat, és képeket szoktam rátenni, egy programot nem tettem rá külön, bár ez a kapott memória volt, így voltak rajta témák, meg ilyenek. Amúgy 128 megásról van szó, tehát nem nagy. Remélem egy format segít rajta.

[ Szerkesztve ]

(#4018) philoxenia válasza DeathZombie (#4017) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem volt olyan memkari ami hibásan működött benne, az a kártya számítógépben jó volt, szerintem aránylag alacsony feszültségszinten írhat a telefon.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4019) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Mi lehet a probléma a telefonommal, ha időnként teljesen fehérre vált a képernyő illetve csak a töltöttségjelzőt mutatja, a gombokkal meg csak számokat lehet bevinni de semmi mást? Egyáltalán nem tudom mi idézheti elő a problémát, hiszen naponta többször is előfordul anélkül hogy hozzányúlnék a készülékhez. Ilyenkor mindig kikapcsolom majd újra be, és akkor egy ideig megint pöpec.

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#4020) -NOKIA- válasza Ankhiszesz (#4019) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Kelleni fog egy szoftverfrissítés... ;)

(#4021) Kbali


Kbali
nagyúr

Sziasztok! Próbált már valaki iCal formátumú naptárat szinkronizálni a telefonjával? Ha igen, és sikerült, akkor legyen kedves megosztani.
Köszi.

(#4022) Kbali válasza Kbali (#4021) üzenetére


Kbali
nagyúr

Okafogyott a történet, csere lett E51-re, az tudja.

(#4023) madarasz93


madarasz93
csendes tag

Sziasztok van nekem egy ilyen kis telefonom miért lehet az hogy én tudok bluetoothon kűldeni de nekem nem tudnak?
Űdv

(#4024) McLaca válasza madarasz93 (#4023) üzenetére


McLaca
őstag

Mert pl. nem teszed láthatóvá a telefont mások számára.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4025) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Megy valakinek a Google Maps a telefonján? 6234-es telefonomon nem megy, az elvileg ugyanolyan, mint ez...

(#4026) attisx válasza Grande Ale (#4025) üzenetére


attisx
addikt

Van valamilyen hiba üzenet?

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4027) Grande Ale válasza attisx (#4026) üzenetére


Grande Ale
őstag

Igen, hogy nincs tanúsítvány a telefonon és a sim-en. Frissítettem, megoldódott.Érdekes, ugyanúgy 2.2.0-as verzió, csak itt már van tanúsítvány....

(#4028) attisx válasza Grande Ale (#4027) üzenetére


attisx
addikt

Ez tényleg érdekes. De lényeg, hogy végülis működik...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4029) sundor16


sundor16
csendes tag

Hali vki tudna segíteni van egy 6233-as nokiám,és azt írja ki h " a sim kártya regisztrációja sikertelen" .Egy srác azt mondta h vmi panel hibásodott meg,honnan tudnék ilyet szerezni,

(#4030) Ricardo válasza sundor16 (#4029) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem vidd el szervízbe. Nem lenne szerencsés otthon nekiállnod.

(#4031) McLaca válasza sundor16 (#4029) üzenetére


McLaca
őstag

Minden szolgáltató minden kártyájára?
Amúgy maga az érintkező is lehet mocskos, vagy kontakthibás, amire a kártyád teszed.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4032) sundor16 válasza McLaca (#4031) üzenetére


sundor16
csendes tag

Volt már szervízben,és azt mondták h a 20as hálózatról le van tiltva,mondom lol még jó mivel 30-as,egy srác azt mondta a sim kártya olvasóval van vmi gebasz,tud vki ilyet eladót,mondjuk egy kijelző töröttet v ilyesmi

(#4033) pupu78


pupu78
csendes tag

Sziasztok!
2006.12.23.-án vettem egy Nokia 6233-at, amit a mai napig használok. Előtte volt minden féle telom, de leginkább nokiák. A telo ázsiai gyártmányú, alap szoftverrel a mai napig kifogástalanul működik. Most 500 óra beszélgetés, 2000 sms, 700 óra gprs net van benne. Az akksi fullos , több óra beszélgetést tud a mai napig. gyönyörű fényképeket lehet vele készíteni, ráver nagyon sok nokiára, sőt eddig akármelyiket néztem, (talán 6300 közelíti meg) nagyon gyengék! Tehát összegezve: a telo 2 év használat után is full minden szempontból, a mérete meg nem érdekel, sztem ha kisebb lenne, akkor valószínűleg az akksija is kisebb lenne, és emiatt kevesebbet tudna. Gondolkodtam, hogy le kellene cserélni egy másik nokiára, de egyik se jön be, főleg ha ehez hasonlítom. Életem legjobb teloja!!!

(#4034) -NOKIA- válasza pupu78 (#4033) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Igazad van, de talán hasonló jó pl. a 6300i, vagy az e51-es Nokia. :)

(#4035) fúggö válasza pupu78 (#4033) üzenetére


fúggö
tag

Szia,nekem is ilyen telóm van,kb másfél éves,még soha semmi bajom nem volt vele.A saját memoját nem használják semmi gond nem lesz.Sokan ott rontják el hogy telepakolják a memoriákat,ez a kártyára is igaz,és csodálkoznak hogy fagyogat.Én kb 85%-ig pakolom csak. :Y

(#4036) inkubator


inkubator
tag

Sziasztok keresek Debrecenben sürgősen olcsó töltőt olyan 1000-1500 ft-ért! Aki tud az szóljon! Sürgős! thx :R

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#4037) Viktor0610 válasza inkubator (#4036) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, a körülötted lévő mobilboltokat már megnézted, és egyikben sincs, ugye? :D

Samsung Galaxy A54

(#4038) inkubator válasza Viktor0610 (#4037) üzenetére


inkubator
tag

Nem néztem meg ezügyben mert nemrég vettem nokia e51-et akkor körbe mentem mindet, de pont eladás előtt ment tropára a 6233 töltője és mivel több szem többet lát gondoltam hátha valaki épp most vett vagy látott Debrecenben. Meg jó lenne tudni hogy tényleg elérhető e 1000-1500 HUF-ért egy töltő vagy ki kell adni 3500-at egy gyáriért. Nyilván minél olcsóbban akarok kijönni a dologból hisz túladok a telefonon. És mielőtt tovább poénkodsz a google most nem volt jóbarát debreceni 6233 (olcsó) töltő ügyében.

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#4039) Boha


Boha
aktív tag

valaki nem tudja mikor jön az új szoftver, mert a mostanival elég szar a fényképező

OBORZIL

(#4040) Viktor0610 válasza Boha (#4039) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erre a telefonra a maga több mint három évével még vársz? :D

Samsung Galaxy A54

(#4041) Boha válasza Viktor0610 (#4040) üzenetére


Boha
aktív tag

ahoz képest tavaly decemberbe még jött ki, csak júniusig akarom kihúzni még le nem cserélem

OBORZIL

(#4042) McLaca válasza Boha (#4041) üzenetére


McLaca
őstag

Nem fog az újjal se jobb fotót csinálni, ha lesz egyáltalán új szoft. A kamerája ennyit tud. Ami egyébként a korához képest épp megfelelő. Ha jobb kamera kell, vegyél egy mai telefont, vagy egy fényképezőt.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#4043) Boha válasza McLaca (#4042) üzenetére


Boha
aktív tag

ok

OBORZIL

(#4044) fúggö


fúggö
tag

Sziasztok,tudtok valami nagyon jó 3gp konvektáló progit,előre is köszönöm. :Y

(#4045) attisx válasza fúggö (#4044) üzenetére


attisx
addikt

SUPER 2009.build.35

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4046) fúggö válasza attisx (#4045) üzenetére


fúggö
tag

köszi szépen. :Y

(#4047) Skeeper


Skeeper
csendes tag

Remek kis telefon, én tavaly kaptam karácsonyra, és azóta is nagyon megfelel.
Profi képeket készít a maga "kis" 1,3 MegaPixel-es kamerájával.

Ha valaki olcsó és jó telefonban gondolkodik, annak csak ajánlani tudom! :R

Üdv. Skeeper

(#4048) sekli válasza Skeeper (#4047) üzenetére


sekli
addikt

van az 2Mp is... ;)

(#4049) -NOKIA- válasza Skeeper (#4047) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

(#4050) Boha


Boha
aktív tag

a kis feliratot bal fentről esetleg valahogy el lehet tüntetni ( pannon ) vagy talán át lehet írni sajátra v.hogy ??

OBORZIL

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 6233
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.